mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 23:01 
Cytuj  
Witam

Mam taki dylemat - chcemy w 3 zaczac grac od poczatku na nowym serwerze. Interesuje mnie Wasza opinia na temat, jakie 3 klasy bylyby dobre wedlug Was, tak zeby sie uzupelnialy wzajemnie grajac w team'ie. Dlaczego tak ? Odpowiedz jest prosta - pewny team w tym samy czasie. Taka ekipa ma byc w miare samowystarczalna i szybko levelowac Mamy ochote grac Horda. Myslalem wsteonie o warku specowanym na tanka, shamanie/drudzie i magu lub 2 shamanow i warek. Chcemy questowac i robic instatnty itp. Poprostu w 3 dobic do 60/70 levelu w miare szybko i zaczac o Endgame. Wszelkie pomysly mile widziane ... :)

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 23:04 
Cytuj  
Warrior + Mage lub Warlock + Priest ... Dream Team

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 23:04 
Cytuj  
Warrior + Shaman + Hunter (grupa ze swietnym dps i przy okazji nie do zabicia, a co najwazniejsze - nie musza siadac, zeby sie napic wody)

@ relict - tyle ze zle sie gra, jezeli polowa teamu (caster) robi lepszy dps, ale jednoczesnie przez polowe czasu siedzi gdzies z tylu i pije.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 23:22 
Cytuj  
Wlasnie chodzi mi o taki dream team. Spokojnie , bez nerwow i efektywnie, gdzie kazdy ma swoja role i nie ma zbytnich przestojow. Dobry team, ktory duzo moze. Warek(tank)+shammy/druid (resto)+hunter (dps) mi odpowiada ze wzgledu na nasze doswiadczenie, ale inne propozycje mile widziane. Chodzi o zbudowanie optymalnego teamu, ktory sobie poradzi w pve i pvp od czasu do czasu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 gru 2006, 23:33 
Cytuj  
to może:
1) Warrior + Hunter + Priest (shadow)
2) Warrior + Druid (feral) + Priest (shadow)

sporo jest tych kombinacji, wszystko zależy jaka klasa wam się podoba i co chcecie robić w hi-endzie
btw po co robić się resto i prot na czas levelowania? lepiej się nastawić na dps

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 00:47 
Cytuj  
Według mnie 3 warlocków, z buildem do drain life/demonic sacrifice :) , zero przestojów i wszyscy z przeciwnej frakcji trzymają się na odległosć jak takie coś zobaczą :D czyli można nawet robić questy w STV :D No i bić naraz z 6 mobków. No niestety do instancji bedzie juz dużo gorzej, trzeba jakiegoś tanka i healera.

Dream team do instancji to warrior, mage i priest bez dwóch zdań...najbardziej potrzebne klasy, reszta może być zwykle dowolna.


Ostatnio edytowano 19 gru 2006, 00:56 przez szwejos, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 00:53 
Cytuj  
Dobra... chodzi o levelowanie bez cmentarzy i przestojow zbyt dlugich :) - 1 bierze wsio na siebie - tankuje, 2 leczy - buffuje , 3 dps'uje, lub jakis inny rozsadny mix. Kazdy pomysl dobry na dream team :))))

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 02:38 
Cytuj  
Wszystkie questy zsolujecie w zasadzie bez problemu bez roznicy na setup, a instancje i tak raczej 5man. Dziwie sie, ze nikt nie mowi o rogu - przeciez do lvlowania i dpsu to boska klasa. Lock/mag + rog + shaman i jest git imo. Branie woja na tanka, to strata dpsu IMO.

Tak czy siak, cokolwiek wezmiecie, to we 3 dacie rade, lepiej brac 2dps + support niz klasycznie tank healer i dps. IMO ofc :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!


Posty: 5
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 02:52 
Cytuj  
A ja powiem tak:
cloth
leather
mail/plate

czyli loot nigdy sie nie marnuje, nie ma konfliktów

caster
meele
range

czyli loot nigdy sie nie marnuje i w dodatku róznorodność taktyk

warrior
shaman/hunter
priest

no totemy są nie do przecenienia

mag ma też swoje zalety, ale bez wody nie ciągnie.

Zazdroszcze wam
Powodzenia

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 04:30 
Cytuj  
Poczekajcie na dodatek i zrobcie trzech palladynow :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 09:05 
Cytuj  
my levelowalismy we dwu.

Ona warrior i ja paladyn. (zeby nie bylo przytykow ... hordziaki wiedza co biega)

Szybko i bezbolesnie (ale paladyn jaki jest kazdy wie) na tomiast gra paladynem jest srednio przyjemna (mam tez maga i huntera)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 09:10 
Cytuj  
kenworth napisał(a):
my levelowalismy we dwu.

Ona warrior i ja paladyn. (zeby nie bylo przytykow ... hordziaki wiedza co biega)

Szybko i bezbolesnie (ale paladyn jaki jest kazdy wie) na tomiast gra paladynem jest srednio przyjemna (mam tez maga i huntera)


A nie mieliście problemu czasem z lootem? Chodzi mi o to co do kogo idzie?

Tak jak ktoś już zaproponował weźcie:

- cloth
- leather -> mail
- mail -> plate

Czyli jeśli po stronie Hordy to:

- priest
- shaman/druid
- warrior

Jeśli po stronie Alliance to:

- priest
- hunter/druid (po bc shaman)
- warrior

imho to jest dream team w ktorym chcial bym sie rozwijac :-) (prawdopodobnie moj Arena team)

SvD.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 10:24 
Cytuj  
Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta i bardzo oczywista, aż się dziwie, że nikt nie wpadł do tej pory ;)

Trzech Druidów oczywiście!

W ten sposób nikt się nie znudzi, możecie się wymieniać rolami i w ogóle druid rulez!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 10:31 
Cytuj  
Warrior - Tank, generalnie zawsze bedziecie potrzebowac dobrego Tanka.
Priest - żaden druid czy szaman nie zastąpi wam Priesta

Trzeci to juz kwestia wyboru, generalnie najlepiej Rogue lub Szaman, rogue bo dps jest bardzo ważny w 5 osobowym party, dodatkowo czesto może sie ukryć przy wipe i spróbowac podniesc priesta kablami inżynierii.

Dobry jest też szaman, jako dps lub dodatkowy heal, dodatkowo jak priest przypadkiem padnie to go podniesie no i ma resurecta.

mag bedzie również bardzo cenny, polly i duży dps.

Ogólnie specjalizowałem się jako tank w robieniu z rogalem i magiem bardzo trudnych rzeczy w 4-5 osób, zwykle bralismy 4 osobę zaufanego szamana. piatej czesto nie bralismy bo lepiej isc we czterech niz w 5 ale z randomem


_________________
psn

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 11:03 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Trzech Druidów oczywiście!


probowalismy na defiasie swego czasu takiego trio. Kazdy mial miec inny spec (no tu bylo gorzej sie pogodzic :D). Swietne polaczenie i mozna robic stealth runy (a i o endgame bedzie latwo raczej bo druid to klasa deficytowa).


Posty: 48
Dołączył(a): 21.11.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 12:19 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A nie mieliście problemu czasem z lootem? Chodzi mi o to co do kogo idzie?


SvD.


W praktyce nie, bo robilismy zadania glownie (te co nam sie oplaca) np. z 58lv (golego do 60lv w ok 12 godzin doszlismy...

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 13:18 
Cytuj  
Jak ci deshu dokope do dupy to nie usiadziesz na niej do nowego roku i sie na ciebie obraziłem.
P.S.Agata pewnie też jak jej to pokaże

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 13:21 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
Jak ci deshu dokope do dupy to nie usiadziesz na niej do nowego roku i sie na ciebie obraziłem.
P.S.Agata pewnie też jak jej to pokaże
no pisałem że Priest najważniejszy :D
zawsze był z nami Sun Priestem - myślałem że to oczywiste :P

tzn zawsze był tank, priest i mag, jak mielismy rogala to szedł rogal a jak nie to szaman :P

Nie bijcie plx, to przejęzyczenie :cry:

BTW. wracasz z DC do GrimSoul ?


_________________
psn

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2006, 13:53 
Cytuj  
Nie zamierzam wracac juz Magtheridona.
Dla mnie temat GSL skonczył sie ponad rok temu po rozwiązaniu gildi.
Pozatym teraz znajomych mam na BL i żona tutaj gra wiec nie bardzo mam po co wracac na Magde.
Czasem sie jedynie zaloguje pogadac tak jak to robie obecnie z tym że teraz tam mało ludzi juz zostalo:/ znajomych mi


Posty: 30
Dołączył(a): 3.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2006, 01:13 
Cytuj  
Teraz to ja Deshowi nakopie... "jak był rogal" ....ehhhh Deshu juz na stare lata ma klopoty z pamiecia. Z tego co pamietam gralismy glownie skladem tank, priest, mag rogal i cos na dokladke. W pozniejszym czasie bez dokladek. Jednak wymagalo to troszke lepszego sprzetu (i nie mowie o epix)oraz zgrania. Duzym ulatwieniem byl fakt ze gralismy praktycznie zawsze razem siedzac na vencie.


PS. Kiedy Dc wraca /???


_________________
"Bóg stworzył człowieka,
poniważ rozczarował się małpą.
Z dalszych eksperymentów ZREZYGNOWAŁ"

Mark Twain

Mortuary

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.