mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 12:06 
Cytuj  
Witam!

Odpaliłem wczoraj po raz pierwszy grę i losowo wybrałem serwer. W swoim przedziale levelowym byłem niemalże sam a jak już spotkałem kogoś poniżej 20 to ZAWSZE był to alt. A mi wcale nie uśmiecha się bysie jedynym noobem w okolicy;). Stąd pytanie - który z najmłodszych serwerów polecacie? Chętnie bym pograł z polakami, ale domyślam się, że np w Burning Legion itp to do końca życia będe podłogi zamiatał;)

Dzięki za pomoc


_________________
Jeśli chesz złapać autobus, myśl jak autobus

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 12:11 
Cytuj  
Burning Steppes - nowy

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 12:13 
Cytuj  
jedyny jaki mi przychodzi w tym momencie do glowy to Burning Steppes

edit:
jak wyzej

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 12:20 
Cytuj  
Shakir napisał(a):
Witam!
Chętnie bym pograł z polakami, ale domyślam się, że np w Burning Legion itp to do końca życia będe podłogi zamiatał;)

Dzięki za pomoc

Poczekaj do dodatku, rolnij shamana dranei albo palka be na BL czy innym popularnym wsrod rodakow i powinienes miec pewne miejsce w jakiejs dobrej gildii.


Posty: 21
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 12:22 
Cytuj  
Dzięki :D

A kiedy wychodzi dodatek?


_________________
Jeśli chesz złapać autobus, myśl jak autobus

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 12:26 
Cytuj  
16 stycznia

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 12:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Poczekaj do dodatku, rolnij shamana dranei albo palka be na BL czy innym popularnym wsrod rodakow i powinienes miec pewne miejsce w jakiejs dobrej gildii.

nie koniecznie :)
Shakir napisał(a):
Dzięki :D

A kiedy wychodzi dodatek?

16 stycznia

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 12:30 
Cytuj  
Graj na Burning Steppes SERVER PVP Nowy !! :P

Mamy polską gildie 60 polaków (horda) ! :P w ciągu jednego tygodnia i ciągle rośniemy w siłe.

Co do rekrutacji zapraszam na www.thestorm.xt.pl

albo kontakt w grze z "Verrier" lub "Apokalips".


Posty: 21
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 13:06 
Cytuj  
no i bombeczka ;)

na którą z tych klas jest największe zapotrzebowanie:

rouge (wiem wiem... ale warto spytać ;) )
druid
warrior
priest

(moja kolejnośc preferencji;)


_________________
Jeśli chesz złapać autobus, myśl jak autobus

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 13:10 
Cytuj  
Druid (ponieważ mamy ich narazie najmniej :P).
Następnie Przydałby się Priest... Warriorów i Rogalików mamy już od cholery :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2006, 15:42 
Cytuj  
hehe... z naszej gildii tez z 10 osob zrobilo sobie alty na BS, ale chyba juz nie graja, ja polecam nie szukac serwera tylko szukac gildii, ktora istnieje juz jakis czas i cie przyjmie, bo z nowo powstajacymi jest roznie, a nowe serwery maja swoje uroki, jednak polowa graczy to alty z innych serwerow i jak wejdzie dodatek to zaczna grac na swoich mainach lub zaczna robic blod elfy i draenei, sporo ludzi gra juz od poczatku wow-a i co powstaje nowy serwer to tam zaczynaja od nowa swoja "przygode" i tak do powstania nastepnego serwera.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 05:43 
Cytuj  
Ja bym pogral dranei na jakims nowym serwerze ale obawiam sie ze 90% ludu na nowych serwerach bedzie gralo nowymi klasami a to mi sie jakos nie widzi, wiec moze sie rolne na jakis stary serwer, albo rolne sobie humana i nie bede orginalny;p


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 10:01 
Cytuj  
Niestety teraz juz tak jest ze gro "nowych" to alty. Ale to w sumie az tak nie przeszkadza. Prawda jest taka, ze i tak w sumie liczy sie levelowanie, bo itemy beda w TBC :P Wiadomo, kiedys bylo fajnie jak sie robilo po kilka razy mid instance. Ale w sumie nie bylo to jakos niezbedne.

Co do nowych serwerow to roznie to bywa. Czesto jest tak, ze na poczatku jest tak duzo graczy a potem oni odplywaja na swoje mainy (bo postac juz gotowa, bo qmple zostali, bo nie chce mi sie kolejny raz levelowac...).

Teraz bedzie dobry czas na levelowanie postaci (po TBC) bo krainy znow zapelnia sie lowlev szamanami i palkami :D oraz innymi dranei i b.elfami :D Wiec az tak bardzo sie nie przejmuj. Bedzie dobrze. Lepiej sie zastanow czy wolisz grac z polakami (dobrze sie zastanow) czy tez z eng jezycznymi.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 11:21 
Cytuj  
Złoty środek: znaleźć grupę Polaków, z którymi Ci się dobrze gra i których znasz i dołączyć do dobrej międzynarodówki całą ekipą.
1. Będzie z kim pogadać
2. Będzie kto miał pomóc
3. Będzie raidowanie i progres na przyzwoitym poziomie.

Jakoś bardzo często słyszę od ludzi, których spotykam na swojej drodze - "nigdy więcej polskich gildii".


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 12:22 
Cytuj  
Ja tam od samego poczatku gram z Polakami i jakos nie narzekam. Jedynie co, to pare miesiecy po premierze wynioslem sie z BL na Shadowsong i od tamtej pory caly czas (no, z paromiesiecznymi przerwami na niegranie) siedze (wraz z zona zreszta) w jednej Sarmatii ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 12:43 
Cytuj  
Kromer tak ie wlasnie zastanawiam czy aby ja z toba nie gralem:D?? Bl gildia Zakon Elune?? DObra mniejsza z tym, bo chcem zaczac alliantem priestem i tu do wyboru: Human -Kobieta albo Dranei-Kobieta, wolalbym dranei ale zdaje sobie sprawe ze na new serwerach bedzie sie roic od tego;/


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 14:31 
Cytuj  
Dwarf kobieta :D Bedziesz oryginalny bo spotkac krasnoludzice w epicach to jest cos :D

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 15:55 
Cytuj  
Engra napisał(a):
Dwarf kobieta :D Bedziesz oryginalny bo spotkac krasnoludzice w epicach to jest cos :D


:o :o :o , o nie co to to nie :-) za zadne skarby nie pokalecze sowjej postaci juz wolalbym tauren kobieta:P


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 16:20 
Cytuj  
Engra napisał(a):
Dwarf kobieta :D Bedziesz oryginalny bo spotkac krasnoludzice w epicach to jest cos :D

Krasnoludke, predzej.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 16:37 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Krasnoludke, predzej.


Krasnoludka... O.o


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.