mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 15:19 
Cytuj  
Farin nie wiem jak daleko siega twoje doswiadczenie w TBC ale powdzenia z nie resto shamanem jako healerem w 5 man instach 70 lvl (moze jeszcze herotic ?). Nie ma jak skuteczny heal ktory co chwile jest interuptet ;)
Czasami ciezko jest dla resto utrzymac party przy zyciu, a ty mowisz o main healerze nie resto. No chyba ze za plecami masz offheala holy priesta :lol:

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 15:25 
Cytuj  
Buffchef: dla trolli 2.5s HW to miod, z berserkiem mamy 1.7s cast time


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 15:28 
Cytuj  
bargaw napisał(a):
Buffchef: dla trolli 2.5s HW to miod, z berserkiem mamy 1.7s cast time


a to przepraszam :)
a ile to będzie jak wciśniesz Bloodlust?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 16:18 
Cytuj  
Farin sorry ale ench shammy w 5 man instance wystepuje jako dps'er a nie ... healer .. tak wiec nie wiem po co mi checi bycia main healer ktorym i tak nie zostane jak bede nie reso shammim....

Teraz Buffchef
Wybrales drzewko retso ;] no ok jedni lubia tak a inni inaczej nie ma watpliwosci. Ale nie byl bym pewien czy jest lepsze to raczej kwestia tego co robimy i jak gramy ;]
ad1. Enchancing totems zamiast guarding totems??
No coz dla shammiego GT jest super talentem bo o 15% lepsze dzialanie GoAT i SoET piechota nie chodzi ;] a Stoneskin i Windwall no coz uzywa sie ale duzo rzadziej niz dwoch wyzej wymienionych ;]
ad2. Dales w anticipation a nie w LS'a no ok tu rzeczywiscie jak ktos nie uzywa LS'a to nie ma co tracic punkty ;]
ad3. Mowisz "po co Ci krotszy healing wave" a sam dales to w drzewku =P
Ogolnie cos pomieszales tam w tym drzewku w stosunku do tego co mowisz xD
Jakbym mial dac ench/resto to dal bym tak:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

;D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 16:23 
Cytuj  
Ticik napisał(a):

Teraz Buffchef
Wybrales drzewko retso ;] no ok jedni lubia tak a inni inaczej nie ma watpliwosci. Ale nie byl bym pewien czy jest lepsze to raczej kwestia tego co robimy i jak gramy ;]
ad1. Enchancing totems zamiast guarding totems??
No coz dla shammiego GT jest super talentem bo o 15% lepsze dzialanie GoAT i SoET piechota nie chodzi ;] a Stoneskin i Windwall no coz uzywa sie ale duzo rzadziej niz dwoch wyzej wymienionych ;]
ad2. Dales w anticipation a nie w LS'a no ok tu rzeczywiscie jak ktos nie uzywa LS'a to nie ma co tracic punkty ;]
ad3. Mowisz "po co Ci krotszy healing wave" a sam dales to w drzewku =P
Ogolnie cos pomieszales tam w tym drzewku w stosunku do tego co mowisz xD
Jakbym mial dac ench/resto to dal bym tak:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000

;D


1 - zgadzamy się
2 - zgadzamy sie
3 - nie dalem

chyba patrzysz na "nie moj" build :)
sry zlinkowalem zły :)

zaraz poprawię


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 17:17 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
Farin sorry ale ench shammy w 5 man instance wystepuje jako dps'er a nie ... healer .. tak wiec nie wiem po co mi checi bycia main healer ktorym i tak nie zostane jak bede nie reso shammim....
;D

Luzik - ja wybrałem tą drogę gdyż dopóki nie zbiorę minimum tych 12 a chciałbym 15 - to wolę władować w talent co da mi to hit - i tak zresztą jak farmuję itp. to czarów ofensywnych żadko używam.
No ale jak kto lubi :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2007, 21:20 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
Farin sorry ale ench shammy w 5 man instance wystepuje jako dps'er a nie ... healer .. tak wiec nie wiem po co mi checi bycia main healer ktorym i tak nie zostane jak bede nie reso shammim....

Teraz Buffchef
Wybrales drzewko retso ;] no ok jedni lubia tak a inni inaczej nie ma watpliwosci. Ale nie byl bym pewien czy jest lepsze to raczej kwestia tego co robimy i jak gramy ;]
ad1. Enchancing totems zamiast guarding totems??
No coz dla shammiego GT jest super talentem bo o 15% lepsze dzialanie GoAT i SoET piechota nie chodzi ;] a Stoneskin i Windwall no coz uzywa sie ale duzo rzadziej niz dwoch wyzej wymienionych ;]
ad2. Dales w anticipation a nie w LS'a no ok tu rzeczywiscie jak ktos nie uzywa LS'a to nie ma co tracic punkty ;]
ad3. Mowisz "po co Ci krotszy healing wave" a sam dales to w drzewku =P
Ogolnie cos pomieszales tam w tym drzewku w stosunku do tego co mowisz xD
Jakbym mial dac ench/resto to dal bym tak:
http://www.wow-europe.com/en/info/basic ... 0000000000
;D

W resto mialo byc tak jak u Ciebie, rzeczywiscie pomieszalem. LS nie uzywam, ani totemow na sile/agi wiec dalem guarding. Czasem na twardsze walki stawiam, wiec sie przydaje. Na 65 chce sie przerobic na resto zeby do 70 dociagnac instantami. Plusy sa tego takie, ze mam sporo repa, dobre itemki, a nagrand/bem/netherstorm/sv zostana nietkniete pod wzgledem questow. Dzeki temu na 70 bede mial niezla ilsoc golda.
Powiem szczerze, ze nie moge sie doczekac mojego szamana z itemkami z tbc. W zielonych crapach z ah gra sie fajnie, co to bedzie pozniej .:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 11:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W resto mialo byc tak jak u Ciebie, rzeczywiscie pomieszalem. LS nie uzywam, ani totemow na sile/agi wiec dalem guarding. Czasem na twardsze walki stawiam, wiec sie przydaje. Na 65 chce sie przerobic na resto zeby do 70 dociagnac instantami. Plusy sa tego takie, ze mam sporo repa, dobre itemki, a nagrand/bem/netherstorm/sv zostana nietkniete pod wzgledem questow. Dzeki temu na 70 bede mial niezla ilsoc golda.
Powiem szczerze, ze nie moge sie doczekac mojego szamana z itemkami z tbc. W zielonych crapach z ah gra sie fajnie, co to bedzie pozniej .:)



w instancji totemy str/agi stoja nonstop (chyba ze akurat jestem resto to nie dbam juz tak bardzo) :)
co do itemków, to najważniejsze są dobre bronie z czym niestety nie jest łatwo (mało wolnych dobrych 1h)
ja na szczescie wyrwalem juz topor z prince'a (/flex)
poza tym jest baaardzo duzo hunterskiego crapu (mail, agi, ap, mp5) z czym jest troche bol bo maja malo inta (trudno), a do tego sa czesto bez staminy (dla mnie to pomylka)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 14:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam ~~ Jesli chcesz byc resto to ok ale moze nie wiesz jednej rzeczy: ze ench shammi jest jedna z lepszych klas dpsujacych w 5 man instance wiec jesli chcesz lazic caly czas na insty i wyciagac exp/repe/itemki to naprawde nie oplaca sie byc resto bo zarowno ench jak i retso znajziesz miejsca a tych pierwszych biora naprawde chetnie do instancji ;]
Wybor nalezy do Ciebie oczywiscie ale jesli robisz to tylko po to by lazic na instancje to naprawde nie oplaca sie respecnac na resto bo tak czy inaczej znajdzieszmiejsca ;]

Powtarzam sie troche ale sie spiesze i moze dlatego ;] xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 14:23 
Cytuj  
Sek w tym, ze mam juz locka na 70 wiec dpsu mi starczy.:) Chce sie pobawic w healera teraz, nigdy nie gralem w zadnym mmorpg klasa leczaca.

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 lut 2007, 17:41 
Cytuj  
no wlasnie to bralem pod uwage ale z mojego postu ciezko to bylo wywnioskowac [chyba] xD
a shammy jako klasa healujaca jest specyficzna i dosyc ciekawa no bo nie tylko healujemy ale trzeba tymi totemami i earth shieldem dzialac no i chain heal ;] fajnie jest na to patrzec ogolnie fajna animacja xD No to tykle odemnie =P

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 16:18 
Cytuj  
Cytuj:
The clearcasting effect from "Elemental Focus" now triggers on all
spell critical strikes, rather than a chance on any spell hit.


Path notes z nadchodzącej łatki. Czy mógłby ktoś to dokładnie wyjaśnić o co chodzi, bo ja rozumiem to w ten sposób że gdy mamy clearcasting mamy zagwarantowany hit ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 16:34 
Cytuj  
Walisz cryta, dostajesz clearcasta.... proste. Kiedys mialo to jakis % na hit spellem ze sie wlaczy, teraz za kazdym critem ci sie wlacza

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 16:51 
Cytuj  
OMG xD nice buff xD Czy to sie stackuje ? Tzw. czy jesli bede mial crita, dostaje clear i znowu walne crita ( spellem ktorym mialem cleara ) znowu dostane ten buff ? Dla mnie to ważne, bo mój ele shammak ma 30% crita spellami wiec wychodzi na to ze mialbym co 3 spell darmowy :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 16:58 
Cytuj  
Kain18 napisał(a):
OMG xD nice buff xD Czy to sie stackuje ? Tzw. czy jesli bede mial crita, dostaje clear i znowu walne crita ( spellem ktorym mialem cleara ) znowu dostane ten buff ? Dla mnie to ważne, bo mój ele shammak ma 30% crita spellami wiec wychodzi na to ze mialbym co 3 spell darmowy :)


nie co trzeci a 3/10, a poza tym wszystko się zgadza :)
a pomysl jeszcze o Elemental Mastery ...


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 18:34 
Cytuj  
Wcześniej też się stackowało. Czyli często miałem tak że spell z clear-a powodował cleara:]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 20:13 
Cytuj  
No to tylko czekac kiedy blizz nam zbuffuje totem of wrath i lighting overload to juz chyba wsyztskie drzewka shammiego beda ok bo resto juz jest super ench powiedzmy ze obejdzie sie bez poprawek ale przydalyby sie ;] no i wlasnie ele chyba narazie najgorsze w sensie ze naj slabiej przygotowane przez blizza;]

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2007, 20:29 
Cytuj  
Wcześniej też się stackowało. Czyli często miałem tak że spell z clear-a powodował cleara:]
Zależy oco ci chodzi. Crit daje clear casta, ale zużywa poprzedni. Wiec niema szans zeby sie stackowalo.


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 15:22 
Cytuj  
Dokładnie chodzi mi o to czy mogę mieć po rząd np 4 clear casty jeżeli walnę pod rząd 4 criticy ?

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 16:10 
Cytuj  
tak


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.