mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 19:29 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie podoba mi się [nie mój gust]

- Action Bars - wiem że lubisz defaultowe :)
- target Target wchodzi na buffy/debuffy/doty
- kiepska czcionka necb ;p
- mmm cd count za duzy imo ;p

reszta bardzo ładna i dopiesczona :).

nie wkurwiaj się, po prostu moja opinia i moje nie pasi wyżej :)
wiem, ale piszesz jakbym prosił o ocene :wink: nic nie jest dopieszczone bo to wszystko ma niecały tydzień :wink:
postuje shota bo mam buga w UI a ty je oceniasz czy ładne czy nie :lol:
reinstalowałem wszystkie addony w zeszłym tygodniu bo padł mi dysk, a to był mój pierwszy rajd od ponad roku :wink:
wiecej nie planuje wiec pod rajdy ustawiac UI nie zamierzam 8)

czcionke wybieram nie jaka mi sie podoba tylko taka jaka dobrze widac przy duzej rozdzialce, cc zmienia sie - krótkie cd sa wieksze dłuzsze mniejsze (na szocie jest szczegolny przypadek bo za duza jest 10, 11 byloby mniejsze a 9 sie miesci - jasne musze poprawic ale to nie jest takie proste jak w starym cc nie ma skali), ToT jest ok do party of 5 na rajdy leje :wink: dzieki

po co BWL ? nie wiem poszedłem zobaczyć nefa bo nigdy nie widziałem - pytań nie zadawałem :P
z tego co pamietam ktos chcial łeb nefa


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 22:05 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Po co robicie BWL na 70 ? :)

kasa,kasa,kasa,kasa,kasa,kasa,kasa,kasa,kasa,kasa,kasa,world buff, matsy na tf, kasa,kasa,kasa i kasa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 23:01 
Cytuj  
Ten problem chyba już ktoś poruszał, ale odpowiedzi chyba nie było. No ale do rzeczy.

W ag_unitframes jest jakiś bug, który sprawia, że w party nie da się zaznaczyć membera klikając na niego w part. W efekcie uniemożliwia to sprawne leczenie, buffowanie, summonowanie itp.

Wie ktoś może co jest tego powodem / jak ten problem rozwiązac ?


_________________
whiteman#2717

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2007, 23:45 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
W ag_unitframes jest jakiś bug, który sprawia, że w party nie da się zaznaczyć membera klikając na niego w part. W efekcie uniemożliwia to sprawne leczenie, buffowanie, summonowanie itp.

Wie ktoś może co jest tego powodem / jak ten problem rozwiązac ?

Nowa wersja ag_unitframes.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 09:53 
Cytuj  
fajna sprawa ;] dodatkowy zintegorowany bar do barów blizzarda w miejsce toreb i menu

http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=370


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 10:10 
Cytuj  
Bardzo fajna sprawa dla kogoś kto jak ja używa standardowych niemodyfikowanych action barów :)

Moje pytanie, zainstalowałem addon hitsmode i wszystko byłoby cacy ale teraz mam 3 okienka, chat log, standardowy combat log i hitsmode. Problem z tym że jak usuwam stare okiengo combat logu co by mieć tylko czat i hitsmode, to wraca za każdym razem po restarcie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 10:12 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Bardzo fajna sprawa dla kogoś kto jak ja używa standardowych niemodyfikowanych action barów :)

Moje pytanie, zainstalowałem addon hitsmode i wszystko byłoby cacy ale teraz mam 3 okienka, chat log, standardowy combat log i hitsmode. Problem z tym że jak usuwam stare okiengo combat logu co by mieć tylko czat i hitsmode, to wraca za każdym razem po restarcie...
polecam SimpleCombatLog - byłem fanem Hitsmode ale już nie jestem :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2007, 16:27 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Bardzo fajna sprawa dla kogoś kto jak ja używa standardowych niemodyfikowanych action barów :)

M
to jest rewelka, pamieta ustawienia po stronie serwera, czyli wrzucan cos w bara w jednym kompie a wdrugim pamieta (jak blizzardowe) i jak klikniesz w pinga to sie chowa i pojawia sie to co jest zastapione czyli menu i torby :wink:
wszystkie mozna zbindować :wink:

Obrazek


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2007, 09:31 
Cytuj  
Hm...

Mam problem z EW. Wylogowując się nie zapamiętuje mi ustawień.

Opcje w /ew to:

on : Enables EnergyWatch
off : Disables EnergyWatch
unlock : Allows you to move EnergyWatch
lock : Locks EnergyWatch
sound _ : Sets Sound on/off or custom
invert : Invert progress bar direction
scale _ : Scales EnergyWatch (0.25 - 3.0)
help _ : Prints help for certain options (below)
text _ : Sets the text on EnergyWatch
show _ : Set when EnergyWatch should be shown

Jest jeszcze profile którego w ogóle nie zapamiętuje.
ma ktoś rade?

EDIT:
NVM, ściągnąłem ACE2 kEnergy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 13:52 
Cytuj  
wasze ag_uniframes tez stracilo niektore zapisane wczesniej ustawienia po dzisiejszym patchowaniu?
jaka zakladka pokazuje debuffy na targecie (ferie fire,mangle, bleedy, poisony itp.)? probowalem to ustawic, ale widze tylko buffy targetow (bez debuffow) :-?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 115
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 15:21 
Cytuj  
bo ten ag_ jest zbugowany gowniany mod

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 16:11 
Cytuj  
w pearl nie umiem ustawic arcane cast baru ... mam zainstalowany mod i jedyne co moge zrobic to wylaczyc blizzardowski... :?

poza tym czy da rade zostawic blizzardowski target przy pasku przeciwnika ? bo ten z pearl jest beznajdziejny :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 17:53 
Cytuj  
Diac napisał(a):
bo ten ag_ jest zbugowany gowniany mod
na 100% ale mi działa swietnie :wink:
mam nadzieje że updatujesz bo updaty sa codzienie. moim zdaniem to zdecydowanie najlepsze unitframe :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2007, 18:06 
Cytuj  
ja tez totalnie nie wiem o co wam chodzi. aq dziala i nie ma z nim totalnie zadnych problemow.

btw jest z 18 marca 16:31 wersja na wow ace.


Posty: 13
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 13:58 
Cytuj  
Szukam moda dzieki ktoremu jednoczesnie beda widoczne na minimapie kwiaty i kamienie. Any idea?

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 14:05 
Cytuj  
Silenc napisał(a):
Szukam moda dzieki ktoremu jednoczesnie beda widoczne na minimapie kwiaty i kamienie. Any idea?

HO ho!!! To by dopiero była rewelka. Kwiatki, ruda, ludzie na jednej minimapie w tym samym czasie :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 14:44 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Silenc napisał(a):
Szukam moda dzieki ktoremu jednoczesnie beda widoczne na minimapie kwiaty i kamienie. Any idea?

HO ho!!! To by dopiero była rewelka. Kwiatki, ruda, ludzie na jednej minimapie w tym samym czasie :wink:
jako kółeczka tak ale nie żólte catographer.

myśle że kolega ma racje bo trackować można tylko jedną rzecz na raz czy to ludzie czy bestj eczy ruda albo kwiatki
nie wiem dlaczego sie nabijasz mod nie byłby głupi :]


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:06 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
whiteman napisał(a):
W ag_unitframes jest jakiś bug, który sprawia, że w party nie da się zaznaczyć membera klikając na niego w part. W efekcie uniemożliwia to sprawne leczenie, buffowanie, summonowanie itp.

Wie ktoś może co jest tego powodem / jak ten problem rozwiązac ?

Nowa wersja ag_unitframes.


Nowa wersja nie rozwiązuje problemu. Jedyną metodą zaznaczania członków party pozostają skróty klawiaturowe, które chwała Bogu, działają.

Chyba postnę coś na ten temat do twórców moda.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:12 
Cytuj  
Czesto enchanterzy wklejaja wymagane matsy na dany enchant w postaci jednego linku.
Czy to jest kwestia moda? Jesli tak to jakiego? I czy ten mod bedzie rowniez dzialal dla innych profesji?


_________________
Tank z powolania...

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2007, 15:16 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Gefaran napisał(a):
Silenc napisał(a):
Szukam moda dzieki ktoremu jednoczesnie beda widoczne na minimapie kwiaty i kamienie. Any idea?

HO ho!!! To by dopiero była rewelka. Kwiatki, ruda, ludzie na jednej minimapie w tym samym czasie :wink:
jako kółeczka tak ale nie żólte catographer.

myśle że kolega ma racje bo trackować można tylko jedną rzecz na raz czy to ludzie czy bestj eczy ruda albo kwiatki
nie wiem dlaczego sie nabijasz mod nie byłby głupi :]

Ja się nie nabijam. Mylnie mnie zrozumiałeś. Poprostu nie wierze w to, że coś takiego istnieje, albo że Blizz dopuści taką możliwość. Sam był bym szczęśliwy mogąc coś takiego odpalić. W końcu mógł bym mieć herba i mina jednocześnie :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.