mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 12:39 
Cytuj  
redlum napisał(a):
ja z natury jestem bardzo oszczedny - wiec szukalem, szukalem, szukalem i nic nie znalalem :( - za 290-300 - placi sie 25-30g za 1 skok skilla :(
no tak, pomalutku sie zrobi mam dopiero lvl 49 wiec mam za wysokiego jewela w stosunku do miningu i to zaczyna byc kłopot


_________________
psn

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 12:59 
Cytuj  
sprawdzaj co jakis czas AH i zacznij juz kupowac Azerothian Diamond oraz Huge Emerald po okazujnych cenach - bo np u mnie kosztuja one ok 20-25 za diamond i 8-10g za emerald


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2007, 13:07 
Cytuj  
redlum napisał(a):
sprawdzaj co jakis czas AH i zacznij juz kupowac Azerothian Diamond oraz Huge Emerald po okazujnych cenach - bo np u mnie kosztuja one ok 20-25 za diamond i 8-10g za emerald
kupuje, kamyki mozna kupic po 2-3g (te co piszesz i blue sapphire) ale trzeba pomalutku kupować - dzieki :wink:

w sumie ten jewel to nie jest zła profesja do handlowania :wink:
wiesz jak cos wypada i cos z tego zrobisz to naprawde sie sprzedaje za konkretne pieniądze bo nikt nie robi masówki takiej skoro kamyki kosztuja mase kasy (mówie o droższych gemach czy itemach)
w innych profesjach musisz miec kilka rzeczy żeby coś zrobić a tu wystarcza jeden kamyk ci wypada i cos tam z niego craftujesz :wink:


_________________
psn

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 13:01 
Cytuj  
Mam pytanie. Czy proc falska można osiągnąć tylko posiadając elixir mastery czy również z potion mastery?

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2007, 13:38 
Cytuj  
Kharaas napisał(a):
Mam pytanie. Czy proc falska można osiągnąć tylko posiadając elixir mastery czy również z potion mastery?



flask jest traktowany jako dlugotrwaly efekt, tak wiec jako elixir . Odpowiadajac - tylko elixir mastery moze ci procowac, potion mastery niestety nie. ( nie znalazlem osoby , ktorej by to zaprocowalo a troche szukalem na forach, bo tez bylem ciekawy)


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 38
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 10:59 
Cytuj  
Tak się zastanawiam bo mam locka na 70tym i w chwili obecnej tailoring na 350 i chce wybrać specjalizację. Tylko nie wiem czy sensowniej by było wybrać shadoweave tailor czy może mooncloth tailor? Chodzi mi o to czy opłaca się olać te 3 przedmioty z shadow na rzecz częstszego robienia toreb 20stek?

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 11:17 
Cytuj  
Nie oplaca sie, bierz mooncloth. Przy okazji zarobisz na clothu, duzo priestow robi sobie whitemend, i mooncloth sety do healingu. Shadowweave set smierdzi.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 12:37 
Cytuj  
No własnie, ja tez powerleveluje tailoring (mage), obecnie jestem fire spec dla raidowania, ale w sumie to zastanawiam sie czy sie opłaca brać spellfire dla setu? W veście na pewno nie bede chodzil, a sam nie wiem czy potem moze nie przejsc na frost... z drugiej strony, mooncloth w sumie daje tylko kase, a biorac pod uwage debilna itemizacje z raidow chyba nie tak prosto wymienic spellfire set na jakies inne epixy... ale wtedy odcialbym sobie droge do respecu frost (a uwielbiam frost, fire przeszedlem dlatego ze robi mniejszy dps w raidach, mowie o deep frost)... no i nie wiem ktore teraz wybrac.


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*

Posty: 159
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 14:06 
Cytuj  
to ja mam takie dziwne pytanie to mozna jakos zamienic main profesje ? czy niema takiej mozliwosci i trzeba od nowac robic razem z postacia ?


_________________
Na poczatku byl Chaos a potem sie wszystko popieprzylo!!! :)

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2007, 14:40 
Cytuj  
Naciskasz "k" i kolo paska z nazwa profesji masz kasowanie

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 08:32 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Nie oplaca sie, bierz mooncloth. Przy okazji zarobisz na clothu, duzo priestow robi sobie whitemend, i mooncloth sety do healingu. Shadowweave set smierdzi.


A mozesz linknac upgrade do niego? Bo dla mnie generalnie wszystkie craftowane sety tailora sa bardzo mocne.
A mooncloth w tej chwili na moim serwerze jest po 50-60g. I z reguły pełno go w AH.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 12:25 
Cytuj  
Z perspektywy guild leadera to jakby jakis lock u mnie mial tailoring i wzial primal mooncloth spec, zamiast shadowcloth dla setu to by trzeba bylo taka osobe wziasc na rozmowe... Ja nie rozumiem. Jest mozliwosc wycraftowania sobie wreszcie naprawde swietnego high end gearu i wystarczy miec na to troche zlota. Nie trzeba byc na raidzie, nie trzeba czekac az wypadnie, a i tak jest lepsze niz crapy z Karazhan. Dlaczego ludzie nie chca sobie tego zrobicm tylko czekaja na drop, ktory w sumie jest gorszy? Przeciez chyba dla wszystkich jednym z celow gry jest miec jak najmocniejsza postac. Dlaczego jezeli droga do tego jest siedzenie 5 godzin w Karazhan i zabijanie bossa po raz 30sty to kazdy jest chetny, a jak droga jest wydanie paru goldziakow na imba gear to sie zaczyna problem? :/


Posty: 25
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 13:10 
Cytuj  
Gram priestem i wziąłem primal moonclothing (świetny set do heala), klanowy lock chyba jakąś wcześniejszą profesje wywalił i wziął Shadowclothing, oraz jeszcze mag od nas wziął Spellclothing (wywalił Enchanting), teraz się wymieniamy między sobą szmatkami. I raczej właśnie takiego schematu bym się trzymał, zwłaszcza że oprócz toreb to wiele kraftować na sell nie można (BoPy)...


_________________
In Shadow We Trust :D
Holy sucks :P
Ehhh whatever...

"Your suffering will be legendary even in HELL!!!"

Nie ma to jak po udanej walce dobrze sobie podjeść... ];-D>


Posty: 38
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 14:43 
Cytuj  
Mi chodziło raczej nie o to żeby brać mooncloth dla setu lockiem a dla możliwości częstrzego robienia torebek 20stek, bo to oczywiste że set z shadow jest dla locka o wiele lepsze niz ten z moon, to akurat nie podlega dyskusji :P chodziło mi jedynie o to czy w dłuższej perspektywie bardziej opłaca się olać ten set z shadow i dwa razy częściej robić torby czy jednak sensowniej jest brać ten set

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 18:18 
Cytuj  
Jezeli jestes w jakies sensownej raidujacej gildii i chcesz przyczynic sie w jakims stopniu do jej "sukcesow" to bierz shadowcloth. Jezeli chcesz byc jednym z tej gromadki szarych ludzi, ktorych sie bierze zeby zapchac sloty bo wiadomo ze DPSu ci wspanialego nie wycisna to bierz mooncloth.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2007, 22:10 
Cytuj  
Sety tailora sa mocne, ale jesli nie rajdujesz/nie robisz aren. Niestety rajd/arena itemz niszcza crafted. Zas jezeli chodzi o shadowweave to pelen radosci farmowalem jak glupi na shouldery, zrobilem je, po czym poszedlem do Shadow Lab i z Murmura oraz questa dostalem shouldery i buty ktorych uzywam do tej pory, a ktore shadoweave set niszcza na starcie. Efekt jest taki ze zostalem z gowniana specjalizacja, a shouldery przydaly sie na void crystale do eternium rod. Dlatego lepiej zrobic sobie torby.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 01:44 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Sety tailora sa mocne, ale jesli nie rajdujesz/nie robisz aren. Niestety rajd/arena itemz niszcza crafted. Zas jezeli chodzi o shadowweave to pelen radosci farmowalem jak glupi na shouldery, zrobilem je, po czym poszedlem do Shadow Lab i z Murmura oraz questa dostalem shouldery i buty ktorych uzywam do tej pory, a ktore shadoweave set niszcza na starcie. Efekt jest taki ze zostalem z gowniana specjalizacja, a shouldery przydaly sie na void crystale do eternium rod. Dlatego lepiej zrobic sobie torby.



jakie intemy pod wgledem pve niszcza frozen shadoweave ?


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 06:47 
Cytuj  
Spualders of Oblivion ( albo shoulders nie pamietam), i Shattrah Jumpers.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 08:31 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Spualders of Oblivion


Z ciekawosci zobaczylem. Oblivion sie nawet nie umywa imo.


Posty: 25
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2007, 08:36 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/db/item.html? ... ource=live

http://wow.allakhazam.com/db/item.html? ... ource=live

Też nie bardzo kumam, jakim sposobem są lepsze???? o.O


_________________
In Shadow We Trust :D
Holy sucks :P
Ehhh whatever...

"Your suffering will be legendary even in HELL!!!"

Nie ma to jak po udanej walce dobrze sobie podjeść... ];-D>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 436 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.