mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 8.04.2007
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 15:49 
Cytuj  
Cytuj:
moja odpowiedz na twoj screen z Warhammera....

http://lotro.turbine.com/files/52/94/44/21/84.jpg


Ten screen to pewnie z intra a nie gry ;p


_________________
Holy Whine - Holy i Discipline priest: poradniki, komentarze, ciekawostki, talenty: http://www.holywhine.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 15:52 
Cytuj  
in game, tylko ladne ujecie ciezkie do zrobienia podczas walki, ale tak wygladaja bossowie, a nawet ladniej, o grafice nie ma co dyskutowac bo swoimi niskimi wymaganiami niszczy wiele wielkich projektow, ktore maja zrabany engine


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 15:54 
Cytuj  
jak patrze na te zachwyty nad grafika lotro zastanawiam sie ilu z was przesunelo grafike w VG na najwyzsza jakosc chociazby na probe
tekstury znosne ale te kanciaste bryly..rotfl


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 16:48 
Cytuj  
luney napisał(a):
Cytuj:
moja odpowiedz na twoj screen z Warhammera....

http://lotro.turbine.com/files/52/94/44/21/84.jpg


Ten screen to pewnie z intra a nie gry ;p


jak najbardziej to jest screenshot z gry :) prawdopodobnie jakis boss z end contentu.


_________________



**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 17:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
luney napisał(a):
Cytuj:
moja odpowiedz na twoj screen z Warhammera....

http://lotro.turbine.com/files/52/94/44/21/84.jpg


Ten screen to pewnie z intra a nie gry ;p


jak najbardziej to jest screenshot z gry :) prawdopodobnie jakis boss z end contentu.


Fajnie ze w LOTRO żeby zobaczyć ładną grafikę trzeba czekać aż do takiego momentu :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 17:25 
Cytuj  
Undmeen napisał(a):
Fajnie ze w LOTRO żeby zobaczyć ładną grafikę trzeba czekać aż do takiego momentu :wtf:


nie trzeba, zobacz sobie http://www.lotro.com/index.php?page_id=62&siid=7
Grafika LOTRO zjada wszystkie dotychczasowe mmorpgi i jedynie Age of Conan zapowiada sie na podobnym poziomie, ale to dopiero za rok.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 17:32 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Undmeen napisał(a):
Fajnie ze w LOTRO żeby zobaczyć ładną grafikę trzeba czekać aż do takiego momentu :wtf:


nie trzeba, zobacz sobie http://www.lotro.com/index.php?page_id=62&siid=7
Grafika LOTRO zjada wszystkie dotychczasowe mmorpgi i jedynie Age of Conan zapowiada sie na podobnym poziomie, ale to dopiero za rok.


Dla mnie byle guild wars zjada graficzna ta gra na sniadanie, nie wspominajac juz o vanguardzie... 1 kwiecien byl tydzien temu.


_________________
@polygamia

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 17:50 
Cytuj  
Wybacz Huragan ale juz wole grafike z lineage 2 niz ta co jest w lotro

Na screenach ta gra zajebiscie wygladala ale tylko na screenach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 17:55 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak patrze na te zachwyty nad grafika lotro zastanawiam sie ilu z was przesunelo grafike w VG na najwyzsza jakosc chociazby na probe
tekstury znosne ale te kanciaste bryly..rotfl


To nie sa zachwyty tylko fakty, ja w Vanguardzie nie widzialem na swoim kompie max detali bo musialbym wywalic conajmniej tysiac na modernizacje, ale wiem ze w Vanguardzie skok przez plot to nie lada wyczyn bo na tych platnych alpha testach nawet takie rzeczy sa zbugowane.
Mialem wielka nadzieje jak instalowalem Vanguarda i po tygodniu gry poprostu sie znudzilem, a po kolejnym tygodniu dostalem banna od wspanialej firmy Sony, do tej pory nie moge wywalczyc odblokowania i poznania przyczyny, a przy okazji przypomnialo mi sie co zrobili z SWG.
Ja powtarzam kolejny raz, grafika w LotRO jest super bo na dosc tanim sprzecie mozna pograc w super jakosci grafiki, a wszystko jest dopracowane i przypomina solidnosc blizzarda.
Wystarczy porownac wyglad mobkow czy dopracowane elementy swiata, pierwszy raz spotkalem gre gdzie wychodzac na gore widac tak odlegle zakatki swiata ze dotarcie tam zajmuje pol godziny, godzine, dwie, to jest poprostu piekne.
LotRO potrzebuje jeszcze duzo patchy, dodatkow i nawet samej premiery bo na dzien dzisiejszy malo ludzi potrafi napisac cos o tej grze wiecej niz to co poznali na becie.
Zapewne jakby nie nuda w WoW tez bym sie smial z tej gry i pisal jakies bzdury, ale w momencie jak nie gram w nic to moge bardziej obiektywnie ocenic wszytskie gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 18:40 
Cytuj  
Każda gra wygląda ładnie na screenach :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 18:46 
Cytuj  
Ja tam już LOTRO zamówiłem... Jak nie sprawdzę osobiście to nie będę miał 100% pewności, że gra jest słaba... WOW w dodatku nie pokazał zbyt wiele nowego, a wręcz przeciwnie. Czy jakiś admin mógłby utworzyć subforum do LOTRO? Osoby zainteresowane mogłby tam polemizować, wymieniać opinie itp... Premiera już niedługo i może kilka[naście] osób się skrzyknie i razem zaczną coś kombinować w Śródziemiu po premierze..

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 18:47 
Cytuj  
gloom napisał(a):
Wybacz Huragan ale juz wole grafike z lineage 2 niz ta co jest w lotro

Na screenach ta gra zajebiscie wygladala ale tylko na screenach


Grałem w L2 prawie rok. Niestety sposób sterowania jest bardzo archaiczny i niewygodny do tego, co oferuje WoW, Vanguard lub LotRO.

Brakuje mi natomiast w LotRO plejady magicznych klas. Bufera, debufera, nukera i ten brak hybryd.

Jeżeli mialbym wybierac alternatywe dla WoW to raczej Vanguard jest moim faworytem.

Niestety beta Vangarda zgniotła mojego kompa i bez dogłębnej modernizacji ~2,5 k zł. raczej nie pogram.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 20:43 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Czy jakiś admin mógłby utworzyć subforum do LOTRO? Osoby zainteresowane mogłby tam polemizować, wymieniać opinie itp... Premiera już niedługo i może kilka[naście] osób się skrzyknie i razem zaczną coś kombinować w Śródziemiu po premierze..


jestem za :)

Undmeen napisał(a):
Każda gra wygląda ładnie na screenach :]


ja mam troche slabego kompa i detale oraz efekty ustawione na medium (a jest jeszcze high, ultra high i kupe dodatkow i wodotryskow), ale i tak jest super :)

Obrazek


_________________




Ostatnio edytowano 8 kwi 2007, 21:03 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 235
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:01 
Cytuj  
Nie no, gra moze byc bardzo fajna.
Mam pare pytan do tych co graja:

1) Czy jest okreslony maksymalny lvl postaci tak jak w WoWie ?
2) Jak duzy jest swiat (porownujac do WoWa) - dodatkowe pytanie:
Czy mamy mozliwosc zwiedzenia calego Srodziemia ? Bo nie chcialbym, zeby sama gra zawierala np: Shire, a cala reszta miala przyjsc w jakichs dodatkach i patchach.
3) Kim mozna pograc ? Jakie klasy/rasy ?
4) PvP ? Jesli jest, to jakie.
5) Mowicie, ze nie ma klas takich jak magowie.. no akurat w Srodziemiu magia to bylo faktycznie cos niezwyklego, raczej nikt na codzien frostboltow nie pociskal, ale czy tworcy gry planuja jakies klasy magiczne ?
6) I ostatnie pytanie, czy bedzie ladnie dzialac na PIV 3ghz, GF6600GT ?
(w WoWa gram praktycznie na max. detalach i mam ladne 30-45 fps na ogol).
7) No i jeszcze.. ile kosztuje gra, a ile abonament.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:11 
Cytuj  
Pan Samochodzik napisał(a):
Nie no, gra moze byc bardzo fajna.
Mam pare pytan do tych co graja:

1) Czy jest okreslony maksymalny lvl postaci tak jak w WoWie ?


Cap jest lvl 50, w becie cap ustawiony jest na lvl 15

Cytuj:
2) Jak duzy jest swiat (porownujac do WoWa) - dodatkowe pytanie:
Czy mamy mozliwosc zwiedzenia calego Srodziemia ? Bo nie chcialbym, zeby sama gra zawierala np: Shire, a cala reszta miala przyjsc w jakichs dodatkach i patchach.


Swiat jest ogromny, mimo ze jeszcze nie caly.. pewnie w dodatkach wyjdzie Mordor itp.

Cytuj:
3) Kim mozna pograc ? Jakie klasy/rasy ?


klasy: http://www.lotr-online.pl/articles.php?topic=5
rasy: http://www.lotr-online.pl/articles.php?topic=4

Cytuj:
4) PvP ? Jesli jest, to jakie.


tylko na swego rodzaju battlegroundach (Monster Play), gdzie mozesz sie wcielic w obydwie strony konfliktu

Cytuj:
5) Mowicie, ze nie ma klas takich jak magowie.. no akurat w Srodziemiu magia to bylo faktycznie cos niezwyklego, raczej nikt na codzien frostboltow nie pociskal, ale czy tworcy gry planuja jakies klasy magiczne ?


Lore-master jest takim jakby odpowiednikiem maga http://www.lotr-online.pl/articles.php?id=5

Cytuj:
6) I ostatnie pytanie, czy bedzie ladnie dzialac na PIV 3ghz, GF6600GT ?
(w WoWa gram praktycznie na max. detalach i mam ladne 30-45 fps na ogol).


Spokojnie ci bedzie smigac na max detalach.

Cytuj:
7) No i jeszcze.. ile kosztuje gra, a ile abonament.


sama gra jakies 130-140zl, a abonament 9,99 USD czyli jakies 38zl


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:36 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
abonament 9,99 USD czyli jakies 38zl

Albo pomylil ci sie kurs dolara, albo cena abonamentu. Zdecyduj sie, 9,99 USD, czy 38 zet?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:39 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Huragan napisał(a):
abonament 9,99 USD czyli jakies 38zl

Albo pomylil ci sie kurs dolara, albo cena abonamentu. Zdecyduj sie, 9,99 USD, czy 38 zet?

X.


no racja Xanth.. przeliczylem na Euro.... oczywiscie dolar jest tanszy, wiec to bedzie ponizej 30zl :)


_________________



**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:48 
Cytuj  
No dobra powiedzmy że wszyscy pójdą na kompromis i uznają że grafika jest ładna choć niedoskonała :har: Ale co z 'powolną animacją' na to argumentów nie widzę a w MMO według mnie najważniejsza jest akcja czego 'wolna animacja' nie zapewni :]

What gives ?

**

Posty: 259
Dołączył(a): 11.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:51 
Cytuj  
Czy ktoś już zamówił pre-order tej gry?? Ja zamówiłem ten za 9,90 i zobaczymy co to będzie. Czy na tym da sie normalnie grać czy nie. Bo nie zrozumiałem tego co jest napisane w opisie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2007, 21:54 
Cytuj  
evilav napisał(a):
Czy ktoś już zamówił pre-order tej gry?? Ja zamówiłem ten za 9,90 i zobaczymy co to będzie. Czy na tym da sie normalnie grać czy nie. Bo nie zrozumiałem tego co jest napisane w opisie.


9,99 USD to kosztuje miesieczny abonament a nie gra :) Gra jest drozsza.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.