mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 115  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 67
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 09:01 
Cytuj  
@ Desh jak chcesz robic dobry dmg no nie mysl na razie o Stamina zbieraj gear pod AP>Hit>AGI
wydaje mi sie ze 8k to juz jest niezle dla rogue w pve, przynajmniej


_________________
[img]http://sigs.guildlaunch.net.nyud.net:8080\/sig.php/9001zctYp.png[/img]

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 09:13 
Cytuj  
ja bym powiedzial tak
chcesz raidowac - idz w hita potem w ap i crita. imo jak nie masz 250+ hita to na ciezszych bossach nie pogadasz
ja chcesz sobie tak pograc hero itd to 8-9 k hp w zupelnosci Ci wystarczy. po ot masz evasion 'jakbycscospullnal' ale ogolnie to tanka robota jest - ty gouge albo blind i raczej bij cel tanka :)
co do dodge... tu sie nie zgodze - jak sie boss na Ciebie odwroci bo przegrujesz to tylko dodge albo parry Cie moze uratowac :) bo jak dostaniesz bombe to sie nie podniesiesz. a jest szansa, ze evasion klikniesz i tank sciagnie agro. ja majace detterence hunterem czasem przeagruje cos (glownie robie to specjalnie na mobkach w kara tych co bija po 7 k ) wrzucam detterenece i probuje tankowac :) sprawia mi to niesamowity fun hehe


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 09:14 
Cytuj  
URC napisał(a):
@ Desh jak chcesz robic dobry dmg no nie mysl na razie o Stamina zbieraj gear pod AP>Hit>AGI
wydaje mi sie ze 8k to juz jest niezle dla rogue w pve, przynajmniej
zbieram zbieram, mam za dużo hita, za mało AP i crita i moim zdaniem za łatwo mi sie umiera na bosach. to nie jest kwestia że przeagruje czy coś ale jest paru takich że jak mi wypłaci jakiegoś imba dota czy aoe to zostaje z 10% HP i jeszcze mam dota.

mam za duzo hita (jak na ten etap) okolo 200 za malo crita (poniżej 19%) AP na poziomie 1400 nie jest teraz złe. miecz od aldora sprawia ze o nedznego dmg nie musze się bać - do instansów typu shadow lab czy botanika etc nie chodzą wypasieni gracze, kwestia podstawowa to nie umierać (na trashu nie mam problemów ale na bosach róznie bywa)

poniżej moje armory - nie ma już nic co moge dostać z questa wiec musze farmic BOPy w instansach. mój pierwszy target to Black Morass i 1.40 sword


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 cze 2007, 09:17 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 09:17 
Cytuj  
rafalik5 napisał(a):
www.gryymmorpg.vgh.pl rejestrujcie sie plese także o wowie


naprawde warto zobaczyc i sie posmiac- buchnalem smiechem czytajac o ' ruznych i gluwnych forach' :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 09:51 
Cytuj  
Cytuj:
a co vash jest podatna na disarm? prosze cie.... pve to pve, a nie jakies pseudo pve z dozownikiem pvp...

Po pierwsze zobacz jaki ma efekt riposte, 125% weapon damage za 10 energi, huj ze nie zdisarmuje vashj ale liczy sie dmg, a za takim kosztem energi chyba warto wziasc 1 pkt. Po drugie pomowmy o farmie, chyba kurwa nie powiesz ze kase na poty albo jakies inne gowna pozyczasz? Naprawde Sobtainer twoje pierdolenie mozna o dupe rozbic, najpierw robiles tutaj flame jaki to wow jest hujowy a pozniej kozaczysz ze kto ty to nie jestes i twoje zdanie > all. Nawet nie wiem czy nabiles 70 tym swoim roguem takze plz gtfo i przestan mowic ze nie oplaca sie wywalic 1 pkt chociarz z Vile Poisons i dac w Riposte.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 10:32 
Cytuj  
Cytuj:
Po drugie pomowmy o farmie, chyba kurwa nie powiesz ze kase na poty albo jakies inne gowna pozyczasz?


Rogue z talentami pod farme, nie moge :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 11:56 
Cytuj  
Chodzilo mi o to ze ty vs mob -> wpadnie ci parry to uzywasz riposte. To juz lepiej jest wyjebac te 5pkt z parry i dac w cos innego niz brac to i nie brac kluczowego skilla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 11:59 
Cytuj  
Mob tak szybko ginie przy takim buildzie, że riposta jest zajebiście nie potrzebna. Poza tym, ja pisałem o pve buildzie na raidy, a nie na farmowanie scryersów i innych gówien.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 16:59 
Cytuj  
koci napisał(a):
Cytuj:
a co vash jest podatna na disarm? prosze cie.... pve to pve, a nie jakies pseudo pve z dozownikiem pvp...

Po pierwsze zobacz jaki ma efekt riposte, 125% weapon damage za 10 energi, huj ze nie zdisarmuje vashj ale liczy sie dmg, a za takim kosztem energi chyba warto wziasc 1 pkt. Po drugie pomowmy o farmie, chyba kurwa nie powiesz ze kase na poty albo jakies inne gowna pozyczasz? Naprawde Sobtainer twoje pierdolenie mozna o dupe rozbic, najpierw robiles tutaj flame jaki to wow jest hujowy a pozniej kozaczysz ze kto ty to nie jestes i twoje zdanie > all. Nawet nie wiem czy nabiles 70 tym swoim roguem takze plz gtfo i przestan mowic ze nie oplaca sie wywalic 1 pkt chociarz z Vile Poisons i dac w Riposte.



krotko:


AHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA

RIPOSTUJ VASHJ HAHAHA.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 19:27 
Cytuj  
Gadaj z dupa to cie osra. Tu nie chodzi o Vashj ffs tylko o.... ehhh po co sie trudze, tardy i tak wiedza lepiej

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 19:29 
Cytuj  
koci napisał(a):
Gadaj z dupa to cie osra. Tu nie chodzi o Vashj ffs tylko o.... ehhh po co sie trudze, tardy i tak wiedza lepiej


powiedzial jedyny nie tard który jest absolutnym szczytem kultury na forum i daje tyle do dyskusji, że już wole czytać posty bota, na serio

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 19:49 
Cytuj  
Wiesz musze bronic przed ludzmi ktorzy sie smieja z tego ze lepiej jest dac 3/5 w vile poisons niz zrezygnowac z jednego pkt i dac w riposte! Naprawde wiekszosc ludzi piszaca w tym topicu to ludzie ktorzy nie grali wogole rogalem albo nie raidowali nimi na 70 (hello sob)

@sob
Pokaz mi rogala ktory przed TBC mial 5 w parry i nie mial riposty. Nie wiem ss albo jakis inny proof. Po prostu nie ma takiego rogala ktory bylby na tyle glupi zeby ulozyc sobie taki build -> to wyglada cos takiego jak slawny guide Adriksa dla paladyna (47 pkt w holy, nie ma divine illumination i chce tankowac). Po prostu uswiadomcie sobie ze warto dac 1pkt w riposte i zrezygnowac z czegos mniej zbednego.

/love mod on.

*

Posty: 98
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 21:18 
Cytuj  
@up 1# - riposte nie jest pve, vile jest, wake up.

2# - mało który rogue jest na tyle serio pve aby wziasc vile kosztem skilla który duzo miesza w duelkach i innych takich tam sprawach wysunietych daleko od endgame pve.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 30.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 21:18 
Cytuj  
Ofc ze lepiej dac w riposte niz w te poisony


_________________
[img]http://sigs.guildlaunch.net.nyud.net:8080\/sig.php/9001zctYp.png[/img]

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 22:16 
Cytuj  
Jesli juz sie daje w parry, to tylko zeby uzywac riposte. Wiec jesli ktos daje 5/5 parry, ma troszke nie przemyslany build. Nie bez przyczyny riposte jest nastepstwem +5% parry. :)


_________________
Pawson#2704


Posty: 14
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 12:03 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Desh - fakt combat dagger jest do dupy bo pozycjonowanie jest zalamujace na bossach, ktore ruszaja sie jakby mialy w d... robaki :( Sam gram wlasnie tym buildem i przez to ze ciezko mi sie dobrze pozycjonowac trace w porownaniu z combat-swordami/macami duzo :/

Konkretne porownanie na killu Maga (okolo 6mln dmg):
co ------------ Ja -------------Rogal z maca (Dragonmaw)
DPS --------- 844 ---------------- 928
melee ------- 337k -------------- 354k
BS ---------- 194k ----------------- 0
SS -------------- 0 --------------- 164k
Misses -------10,4% ------------- 8,8%



Bodek, ty mi tu nie pitol o pozycjonowaniu na magu, bo jego sie bije tylko od tylu :) wiec ten rogal z maca [czyt. ja] tez musial pozycjonowac


Posty: 7
Dołączył(a): 27.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 06:45 
Cytuj  
Nie ma co tu porownywac ... combat dagger rogue z odpowiednio dobranymi epixami zrobi najwiekrzy dps z wszytkich mozliwych ustawien rogala !! Szybki offhend zeby combat potency pracowalo , 1668 AP 253 hit rating i 29.42 % crit to gwarancja sukcesu :) Oczywiscie mozna lekko sie nefnac pod hit i dodac AP albo crita i tez bedzie dobrze .... ale hit to podstawa przy tym buildzie. POZDRO :D

http://armory.wow-europe.com/character- ... ion&n=Adra

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 07:37 
Cytuj  
Mjecho - pozyjemy zobaczymy, konkurencja to fajna sprawa, a ja jeszcze nie postawilem kropki nad i :P Potrenuje troche, zminimalizuje timing i wtedy pogadamy :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 12:04 
Cytuj  
1. jak ilość combosów do S&D wpływa na dps, chodzi mi o to jak to robicie zeby zmaxowas dmg na trashowym elicie, bo na bosie to tak naprawde wszystko jedno, bo tlucze sie go dlugo, ale taki elit to ze 20 combosow.
3 combo s&d, 5 combo envenom/evi ? czy jak ?
może pytanie jest głupie, ale wolałbym ominąć testowanie i dowiedzieć sie od doswiadczonych graczy jak robic max.
z moich wyliczen wynika że S&D > all

2. czy Ar i blade fury jest przydatne w instansie tylko w polaczeniu z evasion i vanishem ? troche mnie meczy to bo strach uzywać

3. jak to jest z rapture czy warto uzywać na trashu ? czy tylko na bossach ? czy robicie to np 5combo s&d 5 combo rapture itd ? czy warto ?

4. jakie poisony na trash i bossów, czy zawsze deadly main i instant off ? (przy buildzie 44 combat sword)

EDIT:

możecie mi wyjasnic dlaczego dla combat sworda niebieski emiałyby być lepsze ?
http://www.thottbot.com/i25685
http://www.thottbot.com/i30003

chyba założe te zielone


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 14:38 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
z moich wyliczen wynika że S&D > all


Po ilu latach gry..?
jak był ogólnopolski test IQ to uczestniczyłeś ? :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 115  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.