mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 65
Dołączył(a): 25.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 20:16 
Cytuj  
Przyznam się, że na BL-u zrobiłem jedną postacią tylko 5 lvl, ale i tak spotkałem kilku Polaków...
Lecz to było ponad rok z okładem temu, a od tamtego czasu gram na:
- Jaedenar - dwie polskie gildie, jedna nie ma jakichś super sukcesów, ale jest fajna, drugiej nie znam
- The Maelstrom


_________________
Alt ellofa

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 02:45 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Ja nie zmienie BLa na żaden inny server, ale moim zdaniem duża ilość polaków to jest ZAJEBIŚCIE wielki minus, tym bardziej ze jakies 10-20% z nich kompletnie nie zna angielskiego.

AJ HIL JOR PET KK ?

polacy angielski znaja bardzo dobrze jesli porownac ich chocby do turkow, wlochow, hiszpanow, portugalczykow


_________________
Nat is fat

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 09:06 
Cytuj  
W miare mozliwosci powstrzymajcie sie od 10stronicowych dyskusji o Polakach zakonczonych zaskakujacym stwierdzeniem, ze idioci sa w kazdym kraju. To juz bylo panocku. 10 razy.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 12:57 
Cytuj  
Yhm, czyli ogolnie zostaje na pierwszym miejscu BL, tak? Bo mam uspionego maga na 60lvl horda, ktorego mysle gdzies transfernac i dolvlowac.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 16:32 
Cytuj  
sporo polakow-hordziakow jest tez na burning steppes, wiecej jest hordy (nie wiem dokladnie o ile wiecej), nie ma za wielu full epix nolife retardow wiec mysle ze na 60-70 realm nadaje sie idealnie :wink:


_________________

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 16:33 
Cytuj  
Polecam zdecydowanie BL. Mimo, ze grałem ostanie 2 lata głownie w międzynarodowych gildiach to polskie community na BL jest super. Nie chodzi o to, że ktoś mówi słabiej po angielsku. Czy ktoś loluje i jest generalnie emo kidem. Takich ludzi wszędzie jest dużo. Tylko w poprzednich mmo nie miałem nigdy okazji się spotkać w RL na piwie z nikim. A ludzie na BL z dawnego theDust, C9, Innominate, Mrocznego Legionu i wszelkich innych gildii z bogatej plejady polskiej społeczności na BL czasami się spotykają w klubie/pubie. Takie tematyczne spotkania pozostawiają sporo fajnych wspomnień i dość ciekawie to wygląda jak grupa ludzi siedzi przy piwie do trzeciej rano i dyskutuje tylko o WoW.

Mimo, ze zapraszałem kilkakrotnie znajomych z Niemiec, Chorwacji, Finlandii, Danii do siebie do polski na np. tydzień aby przyjechali to każda odpowiedź była negatywna. Mimo to, iż znam niektórych po kilka lat. A spędzałem z nimi długie wieczory.

Więc jak ktoś czerpie jeszcze przyjemność z towarzystwa innych w RL i postrzega grę jako rozszerzenie swojej listy znajomych to szybko odnajdzie sie na BL.


Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 17:10 przez Arvold, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 16:36 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Mimo, ze zapraszałem kilkakrotnie znajomych z Niemiec, Chorwacji, Finlandii, Danii do siebie do polski na np. tydzień aby przyjechali to zawsze im się nie chciało a może się bali


chyba tak to mialo wygladac ; )


_________________

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 16:45 
Cytuj  
...?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 16:46 
Cytuj  
polska jenzyg trudna


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2007, 16:50 
Cytuj  
Arvold napisał(a):
Mimo, ze zapraszałem kilkakrotnie znajomych z Niemiec, Chorwacji, Finlandii, Danii do siebie do polski na np. tydzień aby przyjechali to nigdy im się nie chciało a może się bali


tym razem mam racje!!


_________________

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 10:50 
Cytuj  
No przyznam się, że zloty gildijne to super sprawa :) swego czasu grałem na TVC i miałem okazję być na dwóch zlotach, przyjaźnie zawiązały się tak trwałe, że do dnia dzisiejszego wspólnie spędzamy wakacje nawet. A u co poniektórych zaowocowało to trwałym związkiem (kobity też były). To jest niewątpliwie mocny plus polskich gildii i serwerów z rozbudowaną polską społecznością, mimo to TVC jako takiego nie polecam.

Alternatywnym rozwiązaniem dla dylematu polska/zagraniczna gildia jest mój sposób - kilku znajomych, z którymi człowiek gra prawie od samego początku, wspólne wbijanie się do pro gildii - po polsku na ventrillo jest z kim pogadać, pośmiać się z reszty - całkiem miło :)


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 11:39 
Cytuj  
defias brotherhood, alliance

:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 12:35 
Cytuj  
TVC jest serwerem umiarkowanym, nie ma jakichs wielkich osiagniec zarowno w rp, pve czy pvp, ale jak dla mnie gra sie tam bardzo przyjemnie, chociaz przydalo by sie troche wiecej luda

w sumie moglbym polecic tez Ravenholdt (gralem tam jakies 1,5 roku temu i bylo bardzo przyjemnie, po stronie hordy jest calkiem duza polska gildia - Warcry, z ktorej nawet udalo mi sie zostac wydalonym : P), niestety nie wiem jak teraz sie tam przedstawia sytuacja

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 13:16 
Cytuj  
Warcry trzyma sie nadal dobrze, na Ravenholdt nie ma zarabistego progressu, ogolnie taki spokojny serwer gdzie raczej nolify goniace za epaxami nie znajda dobrej gildii, ale jakos nie przyszlo mi do glowy nigdy by sie przenosic bo jednak przez te 1,5 roku ma sie juz znajomych i trudno zamienic to na cos innego, jak bym mial latac i szukac progressu dla epaxow to juz pewnie bym nie gral w WoW-a, a tak zawsze jest cos do roboty ze znajomymi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 14:50 
Cytuj  
TVC teraz jest na topie ;)


Posty: 27
Dołączył(a): 31.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 12:44 
Cytuj  
embe napisał(a):
Warcry trzyma sie nadal dobrze...


jeszcze... :P

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 13:28 
Cytuj  
O Belek :D
Warcry sie ujawnia na MMORPG...soon we will own the place 8) :wink: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 14:12 
Cytuj  
zomg Ravenholdt kids atakują!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 15:35 
Cytuj  
Coz BL to od zawsze nieoficjalny "polski serwer" i zarazem jeden z najwieksza liczba graczy. Ma to swoje plusy i minusy :)
Jak ktos szuka polskiej gildi to imo tylko BL.


_________________
Vercin

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 16:38 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
zomg Ravenholdt kids atakują!


Dokladnie tak, zwlaszcza "kids" mnie rozbawilo :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.