mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 08:59 
Cytuj  
Problemy z Bartenderem3

Juz od tygodnia jak pojawiłsie pach mam powazny problem z Bartenderem - otóz przy zmianie forum w druidzie nie podmienia mi actionbara mimo ze w opcjach jest wszystko poprawnie zaznaczone ( na identycznych ustawianiach działało mi to przez pół roku ). W WTF Bartender nie ma zadnego pliku gdzie zapisuje swoje ustawienia a moze jest jakis inny plik odpowidajcy za ustawienia actionbarów ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 09:14 
Cytuj  
fkawka napisał(a):
Problemy z Bartenderem3
kilka dni temu był kolejny update na wowace

nie miałem problemów przed paczem po paczu i dzisiaj też nie mam. zupdatuj moda


_________________
psn


Posty: 47
Dołączył(a): 30.10.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 09:21 
Cytuj  
mam automatyczny update z wowace - dlatego mysle ze problem nie jest po stronie samego bartendera tylko jakis wewnetrzych ustawianiach interface

jak przeinstalowuje bartendera to mimo skasowania addona cały czas mam stare ustawiania co znaczy ze gdzies musi to byc zapisywane - wyczyszczenie pisku z tymi ustawianiami moze roziazało by moje problemy

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 10:27 
Cytuj  
Sprawdź w WTF/Account/Nazwa konta/Serwer/Nazwa postaci/SavedVariables i w WTF/Accout/Nazwa konta/SavedVariables.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 11:17 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Sprawdź w WTF/Account/Nazwa konta/Serwer/Nazwa postaci/SavedVariables i w WTF/Accout/Nazwa konta/SavedVariables.
musze sobie to skopiowac żeby co jakiś czas wklejac bo nigdy mi sie nie chce pisać tych ścieżek :D


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 11:25 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Nukh napisał(a):
Sprawdź w WTF/Account/Nazwa konta/Serwer/Nazwa postaci/SavedVariables i w WTF/Accout/Nazwa konta/SavedVariables.
musze sobie to skopiowac żeby co jakiś czas wklejac bo nigdy mi sie nie chce pisać tych ścieżek :D

Jezeli uzywasz Total Commander to mozesz sobie pododawac zakladki do konkretnych miejsc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2007, 12:01 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Nukh napisał(a):
Sprawdź w WTF/Account/Nazwa konta/Serwer/Nazwa postaci/SavedVariables i w WTF/Accout/Nazwa konta/SavedVariables.
musze sobie to skopiowac żeby co jakiś czas wklejac bo nigdy mi sie nie chce pisać tych ścieżek :D

Jezeli uzywasz Total Commander to mozesz sobie pododawac zakladki do konkretnych miejsc.
nie rozumiesz :P
musze skopiowac sobie do notatnika bo to samo pytanie pada raz w miesiącu i mi nie chce się wpisywac tych scieżek na forum :D

bez wywyższania się mody mam obcykane, takie scieżki to moge w środku nocy recytowac :P nigdy nie mam problemów a odpowiedzi szukam zawsze na forum wowace - jak mi sie pitbull czy cartographer sypie to tam już jest swieży topic o tym ze sie sypie i dlaczego :wink:

ostatnio miałem problem z instalacja wowaceupdatera na viscie to znalazłem tam o tym topic na 20 sron :P - rozwiazanie było bardzo proste ale nie znalazłbym go sam

http://www.wowace.com/forums/index.php


_________________
psn


Posty: 25
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 14:03 
Cytuj  
Witam. Poszukuje moda ktory pokazuje casty innych ludzi na moj target istnieje cos takiego ??

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 14:31 
Cytuj  
Interface Options w WoWie.


Posty: 25
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 15:23 
Cytuj  
Chyba sie nie rozumiemy. Bedac np. paladynem i targetujac Main Tanka (czy kogokolwiek innego) chcialbym widziec inne casty rzucane na niego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 16:18 
Cytuj  
syriusz napisał(a):
Chyba sie nie rozumiemy. Bedac np. paladynem i targetujac Main Tanka (czy kogokolwiek innego) chcialbym widziec inne casty rzucane na niego.
generalnie chyba nie ale możesz zrobic focus na tanka a target na bossa, widzisz target bossa i co castuje wiec widzisz to własnie co chcesz widzieć.

co do pvp to sam nie możesz zobaczyc wszystkiego co na ciebie kastują, tak naprawde to widzisz co castuje na ciebie twój target wiec ciezko żebyś widział co kilka targetów castuje na twój target.

mysle że nie zapętliłem się zbytnio :wink:


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 16:47 
Cytuj  
syriusz napisał(a):
Chyba sie nie rozumiemy. Bedac np. paladynem i targetujac Main Tanka (czy kogokolwiek innego) chcialbym widziec inne casty rzucane na niego.

Inne w sensie heale? Pitbull to potrafi zrobic.


Posty: 25
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 17:40 
Cytuj  
Dobra jezeli tym razem niezdolam wytlumaczyc o co mi chodzi podam sie :))
A wiec sprawa dotyczy overheal chcialbym miec moda ktory pozwoli mi widziec casty idace na osobe ktora targetuje ( cos takiego widzialem na jednym z filmikow Nihilum) dzieki temu widze ze kast np. priesta wejdzie przed moim i nie robie overheal mam nadzieje ze teraz wszystko wyjasnilem.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 21:47 
Cytuj  
Da się takie coś na pitbullu ustawić, ale czy dasz radę z wyłapywaniem castów 5-6 innych healerów to ja szczerze wątpię....


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 23:06 
Cytuj  
Za czasow ja bylem w Pro guildi to healerzy urzywali RDX6 ktory mial w ciul wlasnie takich opcji znaczy sie (z tego co ja sie troche tym modem bawilem ) masz cos w stylu bara w ktorym masz osoby ktore spadaja w ilosci hp automatycznie jak ktos jest low hp to chodzi na gore tabeli jesli ktos zaczyna castowac na niego jakis spell leczacy to automatycznie spada na dol tabeli tym sposobem overhealing jest praktycznie znikomy.

aha to jest tylko moja mala obserwacja nigdy nie gralem Healing class'a wiec sie nie znam za bardzo :P


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 23:14 
Cytuj  
rdxa sie uzywalo w naxx, to byl czas swietnosci jego. po tcb slad po nim jakos zaginal.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 01:08 
Cytuj  
Rdx jest wciaz updatowany tylko jak wiadomo to jest platny addon :P

Nie wiem jak z innymi guildiami ale wiem ze w tych ktorych bylem by czesto urzywany i tak naprawde tylko dzienki niemu progress guildi byl tak szybki(ironia) :P


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 01:22 
Cytuj  
Sinthar napisał(a):
urzywany (...) dzienki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 06:18 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Da się takie coś na pitbullu ustawić, ale czy dasz radę z wyłapywaniem castów 5-6 innych healerów to ja szczerze wątpię....
heh, w pitbullu możesz widziec casbar wszystkoch osób, ja mam ustawione w party, widze kiedy healer zaczyna castować heal a mag sheepa i moge opierdalać.

jak zgrupujesz sobie healerów z ich castbarami to bedziesz widział ale to wszystko.

nie da się ustawić castbara dla 5 osób w rajdzie a dla 20 wyłaczyc wiec bedzie to żarło CPU


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 09:18 
Cytuj  
Poszukuje addona który pokazywał by mi, że dany mobek wyrzuci dany item do questa.

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5893 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.