mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 00:31 
Cytuj  
Postal napisał(a):
lol chyhba ci sie cos pomylilo ogarze.. zmienia elite moby pozainstancja takie jak stromgrade, elite ogry w sv, loch modan itp zeby ludzie mogli questy solowac pozainstancja a nie zeby siedizeli pol dnia na /4 LFG stromgrade elite quests


"lol" whatever.

mnie bardziej denerwowaly elity tuz przed wejsciem do insta.

i wazne, ze hooger zostaje elite ;]


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 01:27 
Cytuj  
Kiedys widzialem taki filmik jak rajd gnomow 1 levele zrobily rajd na hoggera :)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 01:54 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Kiedys widzialem taki filmik jak rajd gnomow 1 levele zrobily rajd na hoggera :)

heh, a kto nie widzial? :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 02:02 
Cytuj  
Przymiezam sie od dluzszego czasu do kupna notebook'a i zapewne bede na nim okazyjnie gral w WoW podoba mi sie strasznie macbook tylko ze nie jest on specjalnie pod gry zbudowany (macbookpro nie wchodzi w rachube fundusze:P) 2.2Ghz dual core no i karta Graf. 144 ddr2 z tym ze pamiec pochodzi z plyty gluwnej czy to wystarczylo by zeby popykac? chyba najwiekszym klopotem jest tu K graf? jakies konstruktywne opinie?
Ps: zapomnialem o ramie: 1k-2k :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 07:33 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
Postal napisał(a):
lol chyhba ci sie cos pomylilo ogarze.. zmienia elite moby pozainstancja takie jak stromgrade, elite ogry w sv, loch modan itp zeby ludzie mogli questy solowac pozainstancja a nie zeby siedizeli pol dnia na /4 LFG stromgrade elite quests


"lol" whatever.

mnie bardziej denerwowaly elity tuz przed wejsciem do insta.

i wazne, ze hooger zostaje elite ;]


No własnie chodzi o to ze nie whatever bo wprowadzasz ludzi w blad.

SvD.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 12:09 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
zmienione zostaly moby, ktore mialy status elite i staly tuz przed wejsciem do instancow.


Postal napisał(a):
lol chyhba ci sie cos pomylilo ogarze.. zmienia elite moby pozainstancja takie jak stromgrade,


Czyli te _przed_ instance też (np UD elitki przed wejściem do Deadmines)

GG czytanie ze zrozumieniem to naprawdę imba skil..

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 12:18 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
No własnie chodzi o to ze nie whatever bo wprowadzasz ludzi w blad.

SvD.


chodzilo mi o plebowskie 'lol' na poczatlu wypowiedzi.

ponadto, okazuje sie, ze mam racje i elity przed wejsciem do instancow _rowniez_ zostaly zmienione. hah!


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*

Posty: 65
Dołączył(a): 24.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 20:23 
Cytuj  
siema, jak najszybciej zarobić na mounta? mam 37 lvl i tylko 26g, gdzie grindować? macie jakieś taktyki na szybki zarobek?

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 20:28 
Cytuj  
herb/skinning + auctioneer lub inny addon do aukcji, a pieniążki same wpadają do kieszeni.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:18 
Cytuj  
Moim zdaniem to zależy jaką klasą grasz. Ja (grając lockiem) zarabiam na minningu i jakoś nie nażekam. Dla warriora polecam skinning. W innych klasach jestem "zielony" i dużo na temat zarabiania nimi nie wiem. Mam nadzieję, że pomogłem.

EDIT: Jaką klasę polecacie do expresowego grindu a jaką do q? I co się bardziej opłaca robić (jeśli komuś zależy na jak najszybszym wylevelowaniu postaci) q czy grind?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 21:40 
Cytuj  
Default napisał(a):
... Jaką klasę polecacie do expresowego grindu a jaką do q? I co się bardziej opłaca robić (jeśli komuś zależy na jak najszybszym wylevelowaniu postaci) q czy grind?


Po patchu 2.3 tylko questy plus delikatny grind przy okazji questowania, co dolatwosci lvlowania to wiadomo ze hunter i lock, jeszcze shadow priest jest fajny, a do grindu kazda klasa jesli nie jestes healerem lub prot warkiem :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:14 
Cytuj  
Kumpel ma pytanko:
"mam takie pytanie. Zeby moc zrobic "recruit a friend" trzeba na koncie miec wybrany jeden z krajow : Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland and Spain. jako narodowosc... A jesli wybralem polske i chialbym miec ta opcje to czy jak napisze do supportu to oni zmienia mi narodowosc?(czytalem ze jest taka mozliwosc) a jesli tak to co w takim razie do nich napisac? :D np. ze sie przeporwadzilem?"

i jeszcze z innej beczki:
wiadomo o ile zmaleje exp do lvla a o ile wzrosnie exp z questow?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 22:57 
Cytuj  
Default, Corodar, Qcyk: zmniejszcie sigi. Nastepnym razem bede po prostu kasowal posty ze zbyt duzymi sigami.

/nazi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 23:06 
Cytuj  
Pytanie co do(wiem ze juz pytalem ale mam watpliwosci:P):Many elite creatures and quests in the level 1-60 experience have been changed to accommodate solo play - dotyczy NAPEWNO elite poza instance czy w wewnatrz tez??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 23:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie co do(wiem ze juz pytalem ale mam watpliwosci:P):Many elite creatures and quests in the level 1-60 experience have been changed to accommodate solo play - dotyczy NAPEWNO elite poza instance czy w wewnatrz tez??


A jakiej chcesz gwarancji? "NAPEWNO" nie dotyczy instancji bo one nie maja nic wspolnego z solo play.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 00:58 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie co do(wiem ze juz pytalem ale mam watpliwosci:P):Many elite creatures and quests in the level 1-60 experience have been changed to accommodate solo play - dotyczy NAPEWNO elite poza instance czy w wewnatrz tez??


Niech osoba, ktora wciska tobie ten kit przeczyta patch notes 2.3 jaki jest na PTR. Jakby mial jakies problemy to wklejam tekst:
Dungeons and Raids
- Elite mobs outside of pre-Burning Crusade dungeons have been changed to non-elite.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 17:00 
Cytuj  
Po namyśle stworrzyłem BE Palla. I teraz nasuwa się pytanie: jaki build najlepszy? Podkreślam, że głównie na PvP.
A i jeszcze jedno. Czy postać (chcę przenieść swoją inną postać) do się przenieść z PvE na PvP?

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 17:06 
Cytuj  
@up

nie

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 20:59 
Cytuj  
Cytuj:
umpel ma pytanko:
"mam takie pytanie. Zeby moc zrobic "recruit a friend" trzeba na koncie miec wybrany jeden z krajow : Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland and Spain. jako narodowosc... A jesli wybralem polske i chialbym miec ta opcje to czy jak napisze do supportu to oni zmienia mi narodowosc?(czytalem ze jest taka mozliwosc) a jesli tak to co w takim razie do nich napisac? np. ze sie przeporwadzilem?"


no ja jeszcze raz sie zapytam bo to raczej pilne dla kumpla. Czy blizz moze sie przyczepic jesli on im napisze zeby zmienili miejsce zamieszkania bo sie przeprowadzil?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2007, 21:17 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
Cytuj:
umpel ma pytanko:
"mam takie pytanie. Zeby moc zrobic "recruit a friend" trzeba na koncie miec wybrany jeden z krajow : Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland and Spain. jako narodowosc... A jesli wybralem polske i chialbym miec ta opcje to czy jak napisze do supportu to oni zmienia mi narodowosc?(czytalem ze jest taka mozliwosc) a jesli tak to co w takim razie do nich napisac? np. ze sie przeporwadzilem?"


no ja jeszcze raz sie zapytam bo to raczej pilne dla kumpla. Czy blizz moze sie przyczepic jesli on im napisze zeby zmienili miejsce zamieszkania bo sie przeprowadzil?


Jak im to udowodnisz to ci zmienia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.