mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 21
Dołączył(a): 7.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:14 
Cytuj  
Cytuj:
Zastanawia mnie natomiast tylko jedno ... Dlaczego pojedynczy hordziak zawsze macha i usmiecha sie, a jak jest ich dwoch to wlasciwie mozna byc na 100% pewnym ze zaraz bedzie dym


Haha. Znam to. ja powiedziałbym więcej: jeżeli liczba hordziaków jest równa lub niższa od ty + kumple to jest wave, smile etc. Jeżeli dobiegnie następny hordziak to jest chaos i masakra. Leveluję zwykle z dwoma kumplami i już się nauczyliśmy, że nie warto oszczędzać hordziaków - z 5 razy( tak wolno się uczymy...a może jesteśmy cierpliwi) było tak, że oszczędziliśmy jednego dwóch a potem większa liczba kumpli tego jednego przychodziła nam podziękować. Teraz jest tak, że jak my gdzieś levelujemy to każdy hordziak w okolicy=dead.

Z drugiej strony w drugą stronę jest bardzo podobnie. Kiedyś do jakiegoś questu potrzebowałem pomocy i nawinął się jakiś dzieciak. No cóż więcej chętnych nie było więc go wziąłem (to było w STV). Idziemy sobie dróżką a tam jakiś hordziak - coś z 10 lvl niższy od nas. A ten dzieciak "Let's kill him" i zaczyna go bić. Sytuacja musiała wyglądać zabawnie: jeden ally bije słabszego hordziaka a drugi (ja) stoi i patrzy i nie wie czy śmiać się czy płakać.

Podsumowując jak sie gra na pvp to trzeba się przyzwyczaić. Ale bez pvp i pilnowania swojego tyłka podczas grindu byłoby nudno.

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:20 
Cytuj  
Ja gram w wowa z zona. Zaczynalismy na pve, bo moj druga polowa sie bala gankowania, ale gra nam sie znudzila w miare szybko.

Teraz zaczelismy na pvp, mamy dopiero lvle 40+, ale gra sie naprawde super. Nawet moja zona wczula sie w orczyce i morduje biednych ally jak jej podejda pod topor. :D
Raz ty zgankujesz, raz zgankuja ciebie, ale ogolnie ciagle sa emocje i trzeba sie ogladac za plecy. Szkoda tylko, ze w pvp nic sie nie zyskuje i nic nie traci (poza honorem, ktory bez chodzenia na BG gowno daje).

Na pve najglupsze je to, ze np. horda najezdza oboz ally, a ty mozesz sie spokojnie przechadzac miedzy mordowanymi npcami i graczami i nic ci sie nie dzieje.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:30 
Cytuj  
A propos StV - wczoraj bylo ciekawie :P

Gralismy we dwojke 2*42. Najpierw nas rogal (44) chcial pojechac i musze przyznac, ze niezle mu szlo, ale jakos nam sie udalo. Potem przyjechal z kolega - sh.p. (46) ... No tez sie prawie chlopakom udalo :D (prawie :P) Potem postanowili, ze jednak jeszcze im ktos potrzebny - i przyjechali z druidem z Excesse w T6 tak na moje oko. No tego juz nie przezylismy.

Z innych ciekawostek

1) ork rogal 70 w hunters campie w rozowej sukience.
2) zalosny chlopczyk rogal 70, ktory mnie nie mogl dogonic (gram druidem :P)
3) ork warrior ktory zatlukl mnie 3 razy na drodze od Bhagterry do Tethis
i ostatnia - najsmutniesza wiadomosc
4) nerfneli King Konga (King Mukla) .. z 50 elite, stal sie 42 nonelite :(


Posty: 13
Dołączył(a): 17.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:46 
Cytuj  
Jak myślicie:
Czy jak wymyślę jakąś ładną i w miarę sensowną bajeczkę, to Blizzard zezwoli na migracje z pve na pvp? Mam nadzieję, że tak. Chociaż tak sobie dzisiaj pomyślałem, że są przecież jeszcze battlegroundy i areny, więc na pve az taknudno nie powienno być.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:49 
Cytuj  
Sadzac z podpisu to masz 16 lvl...
Jest sens wogole cos wymyslac?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 13
Dołączył(a): 17.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:53 
Cytuj  
Ja mówie o przyszłości, jak bym miał przenosić, czy da radę wmówić coś Blizzardowi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:58 
Cytuj  
Paladyn napisał(a):
Ja mówie o przyszłości, jak bym miał przenosić, czy da radę wmówić coś Blizzardowi.

World PvP na PvP serwerach i tak zdycha, zostaja pvpinstance. Idz na pvp, na PvE bedziesz mal trudnosci z zebraniem ludzi do teamu/premade.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 13
Dołączył(a): 17.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:04 
Cytuj  
Tak jak już napisałem kilka postów wcześniej, czuję jakąś taką "niechęć" do serwerów PvP. I właśnie się pytam:
czy jak wymyślę jakąś bajeczkę to czy Blizzard zezwoli na migrację?


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:06 
Cytuj  
Paladyn napisał(a):
Jak myślicie:
Czy jak wymyślę jakąś ładną i w miarę sensowną bajeczkę, to Blizzard zezwoli na migracje z pve na pvp? Mam nadzieję, że tak. Chociaż tak sobie dzisiaj pomyślałem, że są przecież jeszcze battlegroundy i areny, więc na pve az taknudno nie powienno być.


Nie słyszałem żeby komukolwiek udało sie wcisnąć bajkę i przenieść z pve na pvp. Zrób reroll na pvp póki masz niski lvl i problem z głowy. Jak nie ścierpisz czasami, ze Cie ktoś gankuje to siedź na pve, wystarczająco dużo płaczków już jest na pvp serwach.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Ostatnio edytowano 19 lis 2007, 14:07 przez h34t, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:06 
Cytuj  
Paladyn napisał(a):
Tak jak już napisałem kilka postów wcześniej, czuję jakąś taką "niechęć" do serwerów PvP. I właśnie się pytam:
czy jak wymyślę jakąś bajeczkę to czy Blizzard zezwoli na migrację?


Watpie - odnosze wrazenie, ze Blizz w niektorych kwestiach ma podejscie absolutnie fundamentalne :)

PS. Daj przyklad swoich zdolnosci bajkopisarskich ... "Ojojojoj, pomylilem serwery" ? :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:09 
Cytuj  
Paladyn napisał(a):
Tak jak już napisałem kilka postów wcześniej, czuję jakąś taką "niechęć" do serwerów PvP. I właśnie się pytam:
czy jak wymyślę jakąś bajeczkę to czy Blizzard zezwoli na migrację?


Nie


Posty: 13
Dołączył(a): 17.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:16 
Cytuj  
No ale jednak na PvE battlegroundy są, więc pozabijać innych playerów też można. A, no i areny są. A na PvP to tylko cie gankują i dupę a nie expa masz :(
A ile się na naprawach po killnięciach płaci...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:19 
Cytuj  
Paladyn napisał(a):
A ile się na naprawach po killnięciach płaci...

Umierajac z rak innego gracza nie tracisz durability - ergo nie musisz sie naprawiac

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:26 
Cytuj  
Paladyn napisał(a):
No ale jednak na PvE battlegroundy są, więc pozabijać innych playerów też można. A, no i areny są. A na PvP to tylko cie gankują i dupę a nie expa masz :(
A ile się na naprawach po killnięciach płaci...


Masz racje, pve to serwer dla Ciebie.

P.S. Jak Cie zabije inny gracz to nie tracisz durability.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:43 
Cytuj  
Jak gram na BLu od 3 lat i mam 4x 70 lvl. I jakoś mi gankowanie nie przeszkadza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:58 
Cytuj  
Paladyn napisał(a):
Tak jak już napisałem kilka postów wcześniej, czuję jakąś taką "niechęć" do serwerów PvP. I właśnie się pytam:
czy jak wymyślę jakąś bajeczkę to czy Blizzard zezwoli na migrację?


Polityka Blizza jest taka, ze nie mozna sie przenosic i watpie zeby robili wyjatki. Juz widze ten flame, ze komus pozwolili a innym nie.
Pozatym Blizz zawsze podkreslal, ze to by bylo nie fair bo na pve sie latwiej leveluje.

Wiec odpowiadajac na twoje pytanie: Mysle ze masz szanse na wcisniecie bajeczki porownywalna z wygraniem w totka. Niby jest ale znasz kogos kto wygral?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 16:18 
Cytuj  
Paladyn napisał(a):
No ale jednak na PvE battlegroundy są, więc pozabijać innych playerów też można. A, no i areny są. A na PvP to tylko cie gankują i dupę a nie expa masz :(
A ile się na naprawach po killnięciach płaci...


Powiedzial Paladyn, Paladynos vel BubbleHSNOWboy. :[

Od zawsze gralem na PVP i jakos klika 60 i 70 zrobilem. Moze i fakt, czasami ktos mnei gankowal - po prostu zmienialem spot gdzie tluklem xp lub robilem q.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 16:32 
Cytuj  
Default napisał(a):
Jak gram na BLu od 3 lat i mam 4x 70 lvl. I jakoś mi gankowanie nie przeszkadza.

Obrazek

Bylbym wdzieczny gdybys przestal sam ze soba dyskutowac.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 16:33 
Cytuj  
nice1


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 16:34 
Cytuj  
To nie ellof? :O


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.