mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:29 
Cytuj  
Mozna przeniesc postac z pvp na rppvp ? I czy mozna przeniesc postac z realmu angielskiego na niemiecki ?


_________________
forfiter

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:41 
Cytuj  
Frost napisał(a):
Mozna przeniesc postac z pvp na rppvp ? I czy mozna przeniesc postac z realmu angielskiego na niemiecki ?
2xtak

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:56 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
embe napisał(a):
Graj jak chcesz, obojetne jaki serw wybierzesz, zawsze jest sporo graczy na roznych lvl, a solo poznasz gre, czytaj fora bo to skarbnica wiedzy.
Ciekawe czy blizz sie ocknie i zrobi laczenie umierajacych serwerow i da nowe dla graczy chcacych zaczynac od zera.

Przecież ciągle są świeże serwery, sam na takim zaczynałem.
Co do solo :) to jeśli chodzi o moje zdanie to jakbym chciał grać solo (lol MMORPG solo ^^) to bym sobie w RPG jakiegoś grał:) ... właśnie muszę wiedźmina dalej ruszyć.
Najważniejsze rzeczy związane z grą nauczysz się grając z graczami. (potem takie pokraki wychodzą na 60+ co nie potrafią w grupie grać i twierdzą, że warlockiem za pomocą fear'a mogą w instancjach tankować:P wszystko)


Kiedy byly nowe serwery ?
Co do gry solo mialem na mysli spokojne poznanie gry, a gra w grupie to chyba oczywiste, dlatego wspomnialem o tym bo czesto gra solo stawia wieksze wymagania co pozwala poznac dana klase lepiej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 19:58 
Cytuj  
embe napisał(a):
Sidagel napisał(a):
embe napisał(a):
Graj jak chcesz, obojetne jaki serw wybierzesz, zawsze jest sporo graczy na roznych lvl, a solo poznasz gre, czytaj fora bo to skarbnica wiedzy.
Ciekawe czy blizz sie ocknie i zrobi laczenie umierajacych serwerow i da nowe dla graczy chcacych zaczynac od zera.

Przecież ciągle są świeże serwery, sam na takim zaczynałem.
Co do solo :) to jeśli chodzi o moje zdanie to jakbym chciał grać solo (lol MMORPG solo ^^) to bym sobie w RPG jakiegoś grał:) ... właśnie muszę wiedźmina dalej ruszyć.
Najważniejsze rzeczy związane z grą nauczysz się grając z graczami. (potem takie pokraki wychodzą na 60+ co nie potrafią w grupie grać i twierdzą, że warlockiem za pomocą fear'a mogą w instancjach tankować:P wszystko)


Kiedy byly nowe serwery ?
Co do gry solo mialem na mysli spokojne poznanie gry, a gra w grupie to chyba oczywiste, dlatego wspomnialem o tym bo czesto gra solo stawia wieksze wymagania co pozwala poznac dana klase lepiej.

Gram na Hellfire - jak dobrze kojarze to jest on bardzo młody.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 20:49 
Cytuj  
Zgrywus napisał(a):
takie pytanie... chcialbym zaczac gre w WoW'a ale nie wiem czy sie to oplaca... tzn nie chodzi o kase tylko o to ze serv jest tak rozwiniety, wychodzi juz 2 dodatek, wszyscy prawie maja max lvl... co robic ?


Blizzard właśnie bardzo mocno zboostował prędkość lvlowania do etapu BC więc zanim się obejrzysz to już będziesz grał we właściwy dodatek.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 21:27 
Cytuj  
Są te daily questy na bg już na live? Jesli tak to gdzie mozna je acceptnac?


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 21:48 
Cytuj  
Sa, kolo battlemasterow.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 21:51 
Cytuj  
Wszystkich? Poszedlem do orgi i nie bylo


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 234
Dołączył(a): 15.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 22:24 
Cytuj  
Jest w ogri naprzeciwko tego od AV mniej wiecej tam w tym kole

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 22:47 
Cytuj  
witam i od razu pytam:

spędziłem w wow-ie prawie 2 lata i dorobiłem się 3 wypaśnych (na tamte czasy ofkoz) 60-tek, potem nastąpiła roczna przerwa, romanse z innymi mmo-gami i teraz chciałbym wrócić na stare śmieci (ech ta nostalgia...) - wszystko pięknie, tyle że moja lepsza połowa nastraszyła mnie iż Blizz kasuje postacie na kontach nieaktywnych przez x miesięcy - jest bardzo pewna swego ale mam nadzieję, że stara prawda iż kobieta jest zawsze pewna ale rzadziej ma rację zwycięży (a może chce mnie tylko zniechęcić kto ją tam wie ;)) - sprawdziłem właśnie forum Blizza i znalazłem topic z ogólnym whinem, że Blizz trzyma wciąż nawet 1-levele z okresu release i blokują tylko imienia (choć nie znajdzie się już ich przez armoury na przykład) więc nadzieja we mnie wstąpiła, iż zobaczę jeszcze swoje ukochane pixele - czy ktoś obeznany mógłby to potwierdzić?

z góry dziękuję i pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 23:20 
Cytuj  
Achem napisał(a):
witam i od razu pytam:

spędziłem w wow-ie prawie 2 lata i dorobiłem się 3 wypaśnych (na tamte czasy ofkoz) 60-tek, potem nastąpiła roczna przerwa, romanse z innymi mmo-gami i teraz chciałbym wrócić na stare śmieci (ech ta nostalgia...) - wszystko pięknie, tyle że moja lepsza połowa nastraszyła mnie iż Blizz kasuje postacie na kontach nieaktywnych przez x miesięcy - jest bardzo pewna swego ale mam nadzieję, że stara prawda iż kobieta jest zawsze pewna ale rzadziej ma rację zwycięży (a może chce mnie tylko zniechęcić kto ją tam wie ;)) - sprawdziłem właśnie forum Blizza i znalazłem topic z ogólnym whinem, że Blizz trzyma wciąż nawet 1-levele z okresu release i blokują tylko imienia (choć nie znajdzie się już ich przez armoury na przykład) więc nadzieja we mnie wstąpiła, iż zobaczę jeszcze swoje ukochane pixele - czy ktoś obeznany mógłby to potwierdzić?

z góry dziękuję i pozdrawiam


Potwierdzam.

Wyprzedzjac pytanie, tzn... ze nie usuneli Ci tych postaci.


_________________
forfiter


Ostatnio edytowano 20 lis 2007, 23:21 przez Frost, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 23:29 
Cytuj  
dzięki za szybki odzew, ona sama się już wycofała więc mam z niej niezłą radochę :lol:

pozdrawiam

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 07:44 
Cytuj  
@up
a nie prosciej bylo zalogowac sie na acc. przez www? "Organoleptycznie" sprawdzilbys czy to prawda i oszczedzilbys czas czekajac w niepewnosci na odpowiedz. ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 09:07 
Cytuj  
T3rr0r napisał(a):
Cytuj:
Jak wklepiesz kartę pre-paid;) chyba, że coś zmienili.


Czyli mam to rozumieć, że będę miał 90 dni free? (60 za pre + 30 za samo kupno)

Nie dałoby się tak zrobić, żeby zaraz po tym jak się skończy mój guest pass rozpoczęły się te 30 dni free a po nich kupić pierwszego pre? Dobrze by było gdyby się dało jakoś rozwiązać ten problem, bo jak patrzę na moj account management i pudełko, na którym pisze "pierwszy miesiąc darmowy" to aż mnie szlag trafia =/. Tutaj image jak to wygląda:



Sprawa wyglada tak, ze Blizz chce zeby bylo podane zrodlo z ktorego bedzie sciagal kase po zakonczeniu "free month". pamietam ze tez sie mocno zdziwilem jak kiedys kupilem WoW'a i podobnie jak ty bulwersowalem. Masz dwa wyjscia:
1. Wklepac prepaid i wtedy bedziesz mial 90 dni -> 30 "free" + 60 "prepaid"
2. Mozesz podac numer np. swojej karty bankomatowej i o ile system ja lyknie to bedziesz mial 30 dni "free" a po ich zakonczeniu system sprobuje sciagnac kase z twojej karty za kolejny miesiac. Pewnie mu sie nie uda i ci sie konto zamrozi (frozen acc).
3. O ile ci system nie lyknie twojej karty, lub nie masz jakies karty ktora moglbys wklepac (radze jednak nie rpzesadzac z poszukiwaniami, bo jak system sciagnie jednak kase to moze to byc przyczyna nieporozumien) to mozesz poszukac w necie generatorow numerow kart... ZASTRZEGAM TYLKO ZE JEST TO NIELEGALNE, A ZATEM MOZE POWODOWAC NASTEPSTWA PRAWNE, choc pewnie FBI ci na chate nie wpadnie.

Genaralnie temat byl juz kiedys walkowany.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 34
Dołączył(a): 20.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 09:42 
Cytuj  
To może inne pytanie:
Na jakiej zasadzie działają meta gemy? Załóżmy że chciałbym sobie do helmiku włożyć +18 sta & 5% stun resist da się to zrobić bez problemu ale nigdy nie rozumiałem po co ten przypis na dole (Requires at least 3 Blue gems)... coś tam rozumując na chłopski rozum to znaczy że potrzebuje w całym stuffie 3 niebieskie gemy? Tak to rozumieć? A jeżeli tak to wystarczą włożone do niebieskich slotów np. yellowy czy to koniecznie muszą być blue?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 10:02 
Cytuj  
Gem to gem. Niebieski ma być gem, a nie slot.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 13:37 
Cytuj  
Tak musisz miec conajmniej 3 blue gemy w innych slotach w sprzecie.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 13:44 
Cytuj  
Akhloke napisał(a):
To może inne pytanie:
Na jakiej zasadzie działają meta gemy? Załóżmy że chciałbym sobie do helmiku włożyć +18 sta & 5% stun resist da się to zrobić bez problemu ale nigdy nie rozumiałem po co ten przypis na dole (Requires at least 3 Blue gems)... coś tam rozumując na chłopski rozum to znaczy że potrzebuje w całym stuffie 3 niebieskie gemy? Tak to rozumieć? A jeżeli tak to wystarczą włożone do niebieskich slotów np. yellowy czy to koniecznie muszą być blue?


mozesz rowniesz wkladac niebieskie gemy do 'zoltych' slotow ,bylebys mial z calego gearu ktory posiadasz przynajmniej 3 niebieskie gemy


Posty: 7
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 15:22 
Cytuj  
Ewentualnie też fioletowe (które liczą się jako gemy niebieskie i czerwone) lub zielone (niebieskie i żółte). Kolor slota do jakiego wkładasz gemy tak jak pisali już inni nie ma znaczenia (co najwyżej odpadnie ci socket bonus), liczy sie wyłącznie kolor gema, który wkładasz.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 9.06.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 20:59 
Cytuj  
Czy jest jakaś możliwość wymuszenia aby Blizz "zapytał" mnie o "secret question"? Chodzi o to, że chce przenieść sobie postać z konta na konto, ale wcześniej chcę sprawdzić czy wogóle pamiętam to hasło(bo jest ono wymagane do account to account transfer). Musi to nastąpić zanim kupię "nowego" WoW`a i zarejestruje je na swoje nazwisko, więc opcja typu "spróbuj z inną postacią/kontem raczej odpada :D"


_________________
Gzzzt

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.