mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:11 
Cytuj  
Duven napisał(a):
rogue ma miec dagger 1.0 dps


naucz sie czytac ; )

Deshroom napisał(a):
1vs1 na golasa z sama bronia (jakiś zawsze wypas epicki)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2008, 14:35 
Cytuj  
Duven napisał(a):
Deshroom napisał(a):
btw nihilum jak robiło sobie turniej to w świniarni na zewnątrz orgrimaru, 1vs1 na golasa z sama bronia (jakiś zawsze wypas epicki)

generalnie niezły pomysl duele na golasa nie ma różnic w jakosci gearu czy coś, sam skill :wink:


raczej watpie czy miedzy czlonkami nihilum jest przepasc w jakosci gearu, anyway, jak wyobrazasz sobie duele nago ? rogue ma miec dagger 1.0 dps ?, bitch please. jak zwykle walniesz jakas glupote, zupelnie nie na temat, bo wydaje ci sie, ze masz przyzwolenie do robienia z siebie idioty na tym boardzie


Ty udajesz czy już masz tak na stale ? :roll:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 12:02 
Cytuj  
h34t napisał(a):
Duven napisał(a):
Deshroom napisał(a):
btw nihilum jak robiło sobie turniej to w świniarni na zewnątrz orgrimaru, 1vs1 na golasa z sama bronia (jakiś zawsze wypas epicki)

generalnie niezły pomysl duele na golasa nie ma różnic w jakosci gearu czy coś, sam skill :wink:


raczej watpie czy miedzy czlonkami nihilum jest przepasc w jakosci gearu, anyway, jak wyobrazasz sobie duele nago ? rogue ma miec dagger 1.0 dps ?, bitch please. jak zwykle walniesz jakas glupote, zupelnie nie na temat, bo wydaje ci sie, ze masz przyzwolenie do robienia z siebie idioty na tym boardzie


Ty udajesz czy już masz tak na stale ? :roll:
pytanie retoryczne :P

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 21:01 
Cytuj  
Duele na golasa to głupota. Klasy takie jak warrior np nie mogą wykorzystać swojego największego atrybutu jakim jest armor/duża ilość hp z klasą taką jak rogal. Nie wiem nawet po co komentuje takie beznadziejne pomysły.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 21:30 
Cytuj  
A co ci narobi caster z zajebistym staffem gdzie spell dmg bedzie miec tylko z broni? Geez niektorzy to maja pomysly...

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2008, 23:13 
Cytuj  
koci napisał(a):
A co ci narobi caster z zajebistym staffem gdzie spell dmg bedzie miec tylko z broni? Geez niektorzy to maja pomysly...


Ejj bez przesady coś tam narobi :] . Ale jak ma rogal albo warek zdjąć power word: shield z prista, albo ice barrier (??) z maga ?:P Jak wogole coś warek ma zrobić magowi? :] Locki może nie były by przegięte takie :D .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 01:23 
Cytuj  
Czy ja wiem. Lock z lolguardem moglby calkiem sporo zdzialac :)


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 07:50 
Cytuj  
Co zrobi? nic, taki frostbold i tak bedzie bił 700+, a rogal z SSa po 150 MAX :P do tego skile jak buble u priesta itp...i lipa :P

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 09:26 
Cytuj  
Roguecraft sie klania :)
Shs Rogue > All. Wez pod uwage ze kazdy skill rogala odnosi sie % dmg'em do broni, nie do jego AP. W kitowaniu warkow nic sie nie zmieni... wiec dalej nie widze problemu :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 10:15 
Cytuj  
dokładnie, moim zdaniem znajomośc innych klas > all

pograć każda klasa zrozumieć cooldowny i ograniczenia jest dla mnie nieocenione na arenie, a jak tak tu czytam ... to tym bardziej się w tym utwierdzam :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 13:13 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dokładnie, moim zdaniem znajomośc innych klas > all

pograć każda klasa zrozumieć cooldowny i ograniczenia jest dla mnie nieocenione na arenie, a jak tak tu czytam ... to tym bardziej się w tym utwierdzam :wink:

/sign

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 18:53 
Cytuj  
Jaj nie o to mi chodzi :

SS rank 10 powiedzmy :

An instant strike that causes 98 damage in addition to your normal weapon damage. Awards 1 combo point

Bijesz + 98 do twojej brnoni, a jezeli jestes goły i dagger 1,0 dps to walniesz powyzej setki :P a crit pod 180...wiec..

a mag : rank 14 Firebolt Hurls a fiery ball that causes 717 to 913 Fire damage and an additional 84 Fire damage over 8 sec.

Zasadzi Ci bedąc gołym za 900 i juz..

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 19:52 
Cytuj  
Rogue ma finishery za duzo dmg ;). Tak samo garrote ;>

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 20:07 
Cytuj  
Sek w tym Nikosiu ze bron 'dozwolona' jest epaxowa :) I co prawda to prawda, finishery tez duzo daja.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2008, 23:54 
Cytuj  
Tyle, że zarówno na ss rogala jak i ms warriora +whity hity obu klas ma wpływ posiadane ap. Nic tu nie da epax weapon bo i tak będzie bił jak calineczka podczas gdy mag będzie bił dalej z frostbolta za te swoje bazowe 700 czy ile tam. Warrior dalej będzie musiał przebić sie przez te 1,5k (??) power word: shielda/ice bariera + mana coś tam (to co ma każdy mag zabierające mane zamiast hp gdy się otrzymuje dmg) . Nic tu nie pomoże znajomośc skilli innej klasy i tyle.

Aha warrior nie ma finisherów a jego ms będzie posssysać nawet z epax weaponem. Evis co prawda słabo skaluje się z ap więc z tego może dmg coś by było.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 22:06 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Tyle, że zarówno na ss rogala jak i ms warriora +whity hity obu klas ma wpływ posiadane ap. Nic tu nie da epax weapon bo i tak będzie bił jak calineczka podczas gdy mag będzie bił dalej z frostbolta za te swoje bazowe 700 czy ile tam. Warrior dalej będzie musiał przebić sie przez te 1,5k (??) power word: shielda/ice bariera + mana coś tam (to co ma każdy mag zabierające mane zamiast hp gdy się otrzymuje dmg) . Nic tu nie pomoże znajomośc skilli innej klasy i tyle.

Aha warrior nie ma finisherów a jego ms będzie posssysać nawet z epax weaponem. Evis co prawda słabo skaluje się z ap więc z tego może dmg coś by było.


Pamiętaj ze dobra broń to wyskoti topdmg, dolicz do tego atp ze statów; np ja mam dorfem 190 sily z bronia. naked w battle stance mam 540-734 dmg. Wiec troche mijasz się z prawda. To klasy melee zyskuja najwięcej z broni, nie casterzy.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 00:00 
Cytuj  
Jaki trinket jest lepszy do pvp? Nowy z 1700hp more i crit/dmg czy moze stary z 32resi i 900heal?

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 00:07 
Cytuj  
Kharaas napisał(a):
Kefas napisał(a):
Tyle, że zarówno na ss rogala jak i ms warriora +whity hity obu klas ma wpływ posiadane ap. Nic tu nie da epax weapon bo i tak będzie bił jak calineczka podczas gdy mag będzie bił dalej z frostbolta za te swoje bazowe 700 czy ile tam. Warrior dalej będzie musiał przebić sie przez te 1,5k (??) power word: shielda/ice bariera + mana coś tam (to co ma każdy mag zabierające mane zamiast hp gdy się otrzymuje dmg) . Nic tu nie pomoże znajomośc skilli innej klasy i tyle.

Aha warrior nie ma finisherów a jego ms będzie posssysać nawet z epax weaponem. Evis co prawda słabo skaluje się z ap więc z tego może dmg coś by było.


Pamiętaj ze dobra broń to wyskoti topdmg, dolicz do tego atp ze statów; np ja mam dorfem 190 sily z bronia. naked w battle stance mam 540-734 dmg. Wiec troche mijasz się z prawda. To klasy melee zyskuja najwięcej z broni, nie casterzy.


A czy ja napisałem gdzieś, że jest inaczej? Mówię tylko, że nasz dmg będzie mniejszy, a trzeba się dalej przebić przez spelle absorbujące tyle samo dmg. Nie zapominaj również, że przyrost rage skaluje się z ap/critem/hitem etc. Nie wiem ile goły mag/priest/etc na 70 lvl ma many ale raczej wystarczająco żeby zjechać gołego warka spragnionego rage :) .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*

Posty: 98
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 19:27 
Cytuj  
Nie zapominaj ze rage nie bierze sie tylko z dmg zadawanego przeciwnikowi. Większość dmg jaki melee robi jest z broni, u casterów z ciuchów. Z shieldem można sobie poradzić. Poza tym shield w naked formie to nie tani czar.

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 19:15 
Cytuj  
http://www.idg.pl/news/140456/World.of. ... portu.html

Ktoś coś o tym słyszał, albo jakiś blue post widział ?


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.