mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:26 
Cytuj  
Bumpin it up !

Czyzby nie bylo tu priestow majacych ochote na odrobine theorycraft ?
Czy moze nie ma tu disc priestow grajacych areny ?

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:47 
Cytuj  
Stun z Blackout nie procuje z tickow MF i SW:P .

Stunowac Blackoutem mozna SW:P r.1 , ale


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 13:26 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Stun z Blackout nie procuje z tickow MF i SW:P .
Stunowac Blackoutem mozna SW:P r.1 , ale


Ej to musieli cos zmienic (???), bo jak levelowalem w shadow speccu jakies 6 mies temu to stun z blockouta wchodzil z MF az milo. Nigdy nie przygladalem sie targetowi tylko zdottowanemu SW:P czy go stunowalo ale gdyby tak mialo nie byc, to w takim razie SW:P nie bylby klasyfikowany jako czar shadow (a raczej jest).

W drugiej linijce chodzi Ci o SW:D ? I chyba ucielo czesc posta.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 13:44 
Cytuj  
zpieklarodem napisał(a):
Yaroos napisał(a):
Stun z Blackout nie procuje z tickow MF i SW:P .
Stunowac Blackoutem mozna SW:P r.1 , ale


Ej to musieli cos zmienic (???), bo jak levelowalem w shadow speccu jakies 6 mies temu to stun z blockouta wchodzil z MF az milo. Nigdy nie przygladalem sie targetowi tylko zdottowanemu SW:P czy go stunowalo ale gdyby tak mialo nie byc, to w takim razie SW:P nie bylby klasyfikowany jako czar shadow (a raczej jest).

W drugiej linijce chodzi Ci o SW:D ? I chyba ucielo czesc posta.


nic nie zmieniali od xxxx czasu. MF moze zprocowac Blackout ale tylko jak ląduje na celu, jak kazdy inny czar z drzewka shadow ( SW:P, SW:D , itd )i racial spells np. shadowguard.

Chodzilo mi o SW:P rank 1, do stunowania celu procem blackout zeby oszczedzac mane .


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 14:27 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
nic nie zmieniali od xxxx czasu. MF moze zprocowac Blackout ale tylko jak ląduje na celu, jak kazdy inny czar z drzewka shadow ( SW:P, SW:D , itd )i racial spells np. shadowguard.
Chodzilo mi o SW:P rank 1, do stunowania celu procem blackout zeby oszczedzac mane .


Ok doszlismy wiec okrezna droga do tego samego co napisalem pare postow wyzej ale reasumujac juz, to jakie sa Twoje konkluzje (if any) dotyczace mojego pytania o "przezywalnosc" buildow disc/holy disc/shadow na arenie oraz ich zalety/wady ?
Fakt, uwaga o uzywanie SW:P rank 1 jest bardzo sluszna.

Btw. Na Twoje rece skladam pozdrowienia dla The Sentenced z TVC, do ktorych kiedys mialem zamiar wstapic...

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2008, 14:26 
Cytuj  
Leveluje z kumplem priesta w parze z magiem.Co myslicie o takim rozkladzie talentow klik ? Wg mnie daje mozliwosc robienia przyzwoitego dmg + nienajgorszy healing z ulepszona tarcza.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2008, 19:47 
Cytuj  
nie wiem co nazywasz przyzwoitim dmg.. Ale wladuj lepiej wszystko w shadow - wyleczysz bez problemow wszystko a i dmg znacznie ladniejszy


_________________
Obrazek

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2008, 08:44 
Cytuj  
Zgadzam się z przedmówcą do lvlowania to shadow idz. I wyleczysz insty (1-60) bez problemów chyba, że się noob party trafi a wtedy to i holy build nie pomoże. Jeśli zamierzasz non stop z magiem AoE grind robić i wiesz, że zawsze on tam będzie to mógłbyś się holy pobawić wtedy ale jeśli zależy ci na szybkości lvlowania to shadow jest najlepszym wyborem.


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2008, 11:24 
Cytuj  
Po postach widac, ze macie doswiadczenie, ale raczej z gry solo.Ja leveluje z magiem caly czas, wiec chcialbym jak najlepiej wykorzystac jego aoe.Narazie pojde w shadow, jesli bedzie mi padal przy aoe pomysle nad czyms innym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2008, 11:51 
Cytuj  
Spokojnie wyhealujesz go. Ja grając magiem bez healera robiłem AoE i rzadko kiedy ginąłem. Twój shield i mały heal mu powinien wystarczyć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 15:03 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Spokojnie wyhealujesz go. Ja grając magiem bez healera robiłem AoE i rzadko kiedy ginąłem. Twój shield i mały heal mu powinien wystarczyć.


Zapomniales powiedziec ile mobkow na raz AOEowales. Jesli 1-2 to nie ma sie co dziwic, ze nie ginales.

@Motopompa
Levelowalem magusia z palkiem razem, podejrzewam ze dokladnie w sposob o jaki Tobie chodzi. Czyli mag zbiera moby i AOE, a partner leczy. W tym systemie kladlismy 7+ mobow na raz bez problemu, nastepnie kolejne 7+ i odpoczynek na mana regen. Blyskawiczne robienie questow, easy mode.
Odnosnie budowy dla priesta przy tego typu wspolpracy, proponuje w ogole nie isc w shadow, wyciagnij pkty na pewno ze Spirit Tapa, Mind Flay i inne bajery tez Ci nie beda potrzebne. Jesli masz byc healerem w ukladzie AOEdps + healing support, to nie trac many na wlasny dps - wymaxuj (sry za slowo) swoje leczenie i buffy, zeby zminimalizowac czestotliwosc koniecznosci regenu many/zycia, a co za tym idzie spadek exp/godz. Bedzie to szybkie i bezbolesne levelowanie, ale niestety nudne na tyle ze jesli nie jestescie w stanie "wejsc" w tryb autopilota przez tyle godzin, ile poswiecacie w grze, to questowanie za chwile Wam zbrzydnie.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 16:56 
Cytuj  
Mhm.. jestesmy na 26 lv i narazie wiekszosc expa zbieramy z boostowania po instanciach :) Na dalszych levelach, szczegolnie 40 + bede sie tym martwil(btw swietny spot w Tanaris na piratach do aoe).Napewno nie pojde w shadow na 100%.Nie wiem jaki ma sens, dawanie talentow do dmg, jesli mam tylko stac i leczyc.
Zastanawia mnie tylko fakt, czy magowi wystarczy many na aoe.Przy mobkach 2-3 lv wyzszych.Zobaczymy.
Aha i questowanie znudzilo mi sie jakies 2 lata temu i fun czerpie tylko z gry jedyna postacia ktorej nie levelowalem :)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 19:03 
Cytuj  
teraz 1-60 przez boostowanie czy aoe to epic fail. Za jeden quest dostajesz 10k. Pare questow i masz lvl. A tak sie meczysz zabijaniem mobow.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 19:08 
Cytuj  
mortal napisał(a):
teraz 1-60 przez boostowanie czy aoe to epic fail. Za jeden quest dostajesz 10k. Pare questow i masz lvl. A tak sie meczysz zabijaniem mobow.
Pieprzysz bo boostowanie jest naszybszym sposobem na robienie questow jaki mozna sobie wymarzyc.Bierzesz np.takie 3 czerwone questy do SFK, dostajesz sumonna i w pol godziny masz drop dla siebie + level.AoE nie do grindu a do robienia questow.Wiem, ze nie kazdy quest zrobisz aoe ale 3/4 tak.

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 19:30 
Cytuj  
boostowanie z rested = lvl w godzinke :p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2008, 22:52 
Cytuj  
zpieklarodem napisał(a):
Katoneo napisał(a):
Spokojnie wyhealujesz go. Ja grając magiem bez healera robiłem AoE i rzadko kiedy ginąłem. Twój shield i mały heal mu powinien wystarczyć.


Zapomniales powiedziec ile mobkow na raz AOEowales. Jesli 1-2 to nie ma sie co dziwic, ze nie ginales.

@Motopompa
Levelowalem magusia z palkiem razem, podejrzewam ze dokladnie w sposob o jaki Tobie chodzi. Czyli mag zbiera moby i AOE, a partner leczy. W tym systemie kladlismy 7+ mobow na raz bez problemu, nastepnie kolejne 7+ i odpoczynek na mana regen. Blyskawiczne robienie questow, easy mode.
Odnosnie budowy dla priesta przy tego typu wspolpracy, proponuje w ogole nie isc w shadow, wyciagnij pkty na pewno ze Spirit Tapa, Mind Flay i inne bajery tez Ci nie beda potrzebne. Jesli masz byc healerem w ukladzie AOEdps + healing support, to nie trac many na wlasny dps - wymaxuj (sry za slowo) swoje leczenie i buffy, zeby zminimalizowac czestotliwosc koniecznosci regenu many/zycia, a co za tym idzie spadek exp/godz. Bedzie to szybkie i bezbolesne levelowanie, ale niestety nudne na tyle ze jesli nie jestescie w stanie "wejsc" w tryb autopilota przez tyle godzin, ile poswiecacie w grze, to questowanie za chwile Wam zbrzydnie.

Brałem cały statek piratów w tanaris z jednym healing potem. kkthxbai

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2008, 09:58 
Cytuj  
@up

Chyba na 3 lvlach wyzej od nich (albo z twink gearem jeszcze z 39). Poza tym jak sam dobrze wiesz, nastepna taka akcje solo mogles wykonac dopiero po uplynieciu CD na pota, wiec youtube albo tego nie bylo :)
i btw rozmawiamy tutaj o priestach...

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 22:22 
Cytuj  
Do czego sprowadza sie rola priesta z takim http://www.wowhead.com/?talent=bxgMuhgtMcozfVxbc buildem na arenach? Jakich czarow uzywa i generalnie o co kaman.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 22:32 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
Do czego sprowadza sie rola priesta z takim http://www.wowhead.com/?talent=bxgMuhgtMcozfVxbc buildem na arenach? Jakich czarow uzywa i generalnie o co kaman.


Glownie healuje/shielduje a czasem jakis dmg dosadzi. No i dispel, dispel, dispel, manaburn, manaburn.
Zawsze pelne rece roboty.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 08:54 
Cytuj  
Cytuj:
Glownie dispel,mana burn a czasem heal/shield.
Zawsze pelne rece roboty.


Fixed.

Jako ze build raczej do 5v5 (bez reflective shield i wzmocnionych shieldow)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.