mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 10:03 
Cytuj  
Witam.

Krótko i treściwie. Jakie teraz szanse w grze na arenie ma Shadow Priest? Z kim go najlepiej ustawiać w setupie na 2vs2? Z lockiem? Zakładając, że gear po obu stronach jest podobny, skill też, to jakie szanse są na rozwalenie dobrego Resto Dru z Warem / Łatewa? Jak sobie radzi w 3v3 i 5v5? Czy na BG jest pierwszym celem do odstrzału? Jaka jest jego przeżywalność? Czy Balcerowicz wreszcie odejdzie?

Pozdrawiam.

PS. Nie wiem czemu dyskusja w tym wątku tak leży ;]


_________________
Twoja stara xD

**

Posty: 448
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 12:57 
Cytuj  
2v2 to raczej tylko z rogalem , od wiekow nie widzialem teamu lock +spriest ;)

3v3 sam nawet gralem lock spriest + druid ale tez trafiajac na dobry RMP masz pozamiatane

a 5v5 to wszytko jest mozliwe np

http://files.filefront.com/JAC+5v5wmv/; ... einfo.html :P ogulnie spriest jest chyba najmiej efectywnym specem do aren


_________________
Retired
lock 70
mage 70
rogue 70

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2008, 14:26 
Cytuj  
Jesli ten build ktory podalem nadaje sie bardziej do 5v5 to co polecacie do 2v2, 3v3?


_________________
Obrazek

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 06:34 
Cytuj  
Kalebu napisał(a):
Jesli ten build ktory podalem nadaje sie bardziej do 5v5 to co polecacie do 2v2, 3v3?


http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/priest/talents.html?tal=5000323130525102031501230550100300000000000000000000000000000000

Lekka modyfikacja. Osobiście za nic nie zrezygnowałbym już z reflective shields. Nie ma to jak rogale zabijajacy sie sami o Ciebie :). Brak lepszego buffa staminy to żadna strata, i tak wszystko jest dispelowane, szkoda troche 20% dispell resistance ale imho nie ma raczej z czego zrezygnowac.

Ponizej 350-400 resi do 2v2 nie pchalbym sie tak daleko w discipline tylko wzial cos takiego:

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/priest/talents.html?tal=5000323130521102000000230551300300120500300000000000000000000000

Z rogalem na plecach i mechaniką on-crit proców blessed resilience może być na Tobie nawet całą walkę.
Niestety brak pain suppression może boleć jak trzeba ztrinketować CC i uratować partnera jak go burstują.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 2.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 20:19 
Cytuj  
Czy 600 dmg z reflective shields jest warte tych 5 pkt?


_________________
Obrazek


Posty: 46
Dołączył(a): 19.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2008, 21:24 
Cytuj  
Widzę, że mój post z Shadow Priestem dość szybko został pominięty. Mam więc to uznać za sygnał, że Waszym zdaniem SP jest aż tak łatwym fragiem na Arenie i BG? ;]


_________________
Twoja stara xD

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2008, 20:50 
Cytuj  
Mroova napisał(a):
Witam.

no to ja tez. siema

Mroova napisał(a):
Krótko i treściwie.

Jakbys teraz zakonczyl posta pewnie by tak bylo :x
Mroova napisał(a):
Jakie teraz szanse w grze na arenie ma Shadow Priest?

no wiesz calkiem spore. Pelno jest idiotow ktorzy sie z takowym zapisza na arene i voila - juz jestes.
Mroova napisał(a):
Z kim go najlepiej ustawiać w setupie na 2vs2?

Uwazam ze ustawianie lepiej dziala w 3v3. Wiecej punktow mozna zgarnac.
Mroova napisał(a):
Mroova napisał(a):
Z lockiem?

Niep. Z rogalem jest przyjemnie
Mroova napisał(a):
Zakładając, że gear po obu stronach jest podobny,

znaczy waszej i ich? To oni wygraja. w konu jestes sp nie?
Mroova napisał(a):
skill też,

Spoko padniesz zanim uzyjesz skilla ^_^
Mroova napisał(a):
to jakie szanse są na rozwalenie dobrego Resto Dru z Warem / Łatewa?

żadne. chyba ze druid afk bedzie dluzej niz 40 minut ale z reguly moj po 15 wraca i wygrywamy :(
Mroova napisał(a):
Jak sobie radzi w 3v3 i 5v5?

Niezle. Kiedys nawet wygralem arene
Mroova napisał(a):
Czy na BG jest pierwszym celem do odstrzału?

nie. Na bg pierwszym celem do ostrzalu jest niedopuszczanie do wygrania. czesto to pochlania tak ze sie nie da robic nic wiecej
Mroova napisał(a):
Jaka jest jego przeżywalność?

zajebista. prawie jak lock bez gearu chodz troche nam brakuje
Mroova napisał(a):
Czy Balcerowicz wreszcie odejdzie?

no way

Mroova napisał(a):
Pozdrawiam.

Elo!

Mroova napisał(a):
PS. Nie wiem czemu dyskusja w tym wątku tak leży ;]

tez nie wiem. pewnie bo brakuje tu debilinych postow takich jak moj :(


_________________
Obrazek

*

Posty: 150
Dołączył(a): 10.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2008, 17:58 
Cytuj  
Salvation napisał(a):
Mroova napisał(a):
Witam.

no to ja tez. siema

Mroova napisał(a):
Krótko i treściwie.

Jakbys teraz zakonczyl posta pewnie by tak bylo :x
Mroova napisał(a):
Jakie teraz szanse w grze na arenie ma Shadow Priest?

no wiesz calkiem spore. Pelno jest idiotow ktorzy sie z takowym zapisza na arene i voila - juz jestes.
Mroova napisał(a):
Z kim go najlepiej ustawiać w setupie na 2vs2?

Uwazam ze ustawianie lepiej dziala w 3v3. Wiecej punktow mozna zgarnac.
Mroova napisał(a):
Mroova napisał(a):
Z lockiem?

Niep. Z rogalem jest przyjemnie
Mroova napisał(a):
Zakładając, że gear po obu stronach jest podobny,

znaczy waszej i ich? To oni wygraja. w konu jestes sp nie?
Mroova napisał(a):
skill też,

Spoko padniesz zanim uzyjesz skilla ^_^
Mroova napisał(a):
to jakie szanse są na rozwalenie dobrego Resto Dru z Warem / Łatewa?

żadne. chyba ze druid afk bedzie dluzej niz 40 minut ale z reguly moj po 15 wraca i wygrywamy :(
Mroova napisał(a):
Jak sobie radzi w 3v3 i 5v5?

Niezle. Kiedys nawet wygralem arene
Mroova napisał(a):
Czy na BG jest pierwszym celem do odstrzału?

nie. Na bg pierwszym celem do ostrzalu jest niedopuszczanie do wygrania. czesto to pochlania tak ze sie nie da robic nic wiecej
Mroova napisał(a):
Jaka jest jego przeżywalność?

zajebista. prawie jak lock bez gearu chodz troche nam brakuje
Mroova napisał(a):
Czy Balcerowicz wreszcie odejdzie?

no way

Mroova napisał(a):
Pozdrawiam.

Elo!

Mroova napisał(a):
PS. Nie wiem czemu dyskusja w tym wątku tak leży ;]

tez nie wiem. pewnie bo brakuje tu debilinych postow takich jak moj :(


Owned !!


_________________
Dobrze ze nie wiesz co u mnie bo peklo by ci serce ...

PIH na zawsze !!

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2008, 14:32 
Cytuj  
Kalebu reflective shield owni w 2v2 jest przydatny w 3v3 i bezuzyteczny w 5v5. Wiec zależy w jakim setupie grasz. Te 600 dmg to sporo biorac pod uwage ze shield jest spamowany kiedy tylko sie da. A ten dmg podczas walki 2ch temow dps+heal swoje robi.


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 22:54 
Cytuj  
Okej, priest w wotkl. Osobiscie mam zamiar (dzieki doublespec switchowalnym) grac disc w pvp i shadow pve (albo 43d/27holy jesli zajdzie potrzeba).

Wychodzi na to, ze Engineering bedzie must have na arene. Z jednego powodu - rocket boots w enchancie.
http://www.sk-gaming.com/content/18075- ... ng_enchant
http://wotlk.wowhead.com/?spell=55016#see-also-other

Jako, ze kazda profesja dostaje cos BoP zastanawiam sie, co dolozyc do tego engi. Obecnie mam tailoring/herbalism. Z tailoringu bedzie "enchant" na cloak dodajacy chance na mana on cast.
Srednie, ale z drugiej strony pewnie oplaci sie cos uszyc na poczatek engame, a taki enchanting to strasznie drogie scierwo jak na 2 enchanty na pierscionki.
Inscription - nie wiem czy warto brac, skoro preistowe inscription sa na tyle badziewne ze 1 wiecej nie robi roznicy.
Oczywiscie na wszystko patrze przez pryzmat pvp

Czyli:
Engi - Rakiety w butach i Haste w rekawiczach (pure win)
Tailoring - Ciuszki na start, 'enchant' na cloak, pomoze przyszlemu enchantingowi (calkiem ok)
Enchanting - Jak narazie 2x 24 spellpower i wandy bez statow ciekawych (srednie)
Inscription - 1 inscription wiecej (srednie, patrzac na wybor priesta)
Jewelcrafting - nie wiadomo nic o trinketach 80lvl, BoP gemy dadza pewnie zysk jak enchanting (srednie)

LW, BS, Alch - nic przydatnego dla castera, LW enchanty BoP sa tylko dla bydlakow
Mining, Herb, Skinning - odpowiednio 35sta, 2000hp HoT, 25 crit (niepotrzebne albo nieistotne dla preista)

Zastanawiam sie, co wybrac. Engi wydaje sie naturalnym wyborem na poczatek - tylko czym to uzupelnic (w mining nie chce mi sie bawic tbh).
Pomijam calkowicie aspekt ekonomiczny, zbyt leniwy jestem na zarabianie golda.

Jakies przemyslenia?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 23:01 
Cytuj  
IMO, enginnering + enchanting. Będziesz miał zbufowaną postać maksymalnie jak się da jeżeli chodzi o priesta.

Tailoring pewno przyniesie na 80 levelu standardowe ciuchy jak teraz w TBC, więc nic ciekawego, chociaż belt of blasting czy boots są dalej niezłe a na spellstrikach można zarobić (zależy od serwera i progressu całego serwerka). Ja mam na magu tailoring i czyba dołożę do tego enchanting, ale jak sobie pomyślę że mam to robić od 0 to mnie mdli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2008, 23:32 
Cytuj  
No troche z tym belt of blasting przesadziles. Mowiac poczatki end-game mam na mysli okres w ktorym w przypadku TBC najlepszymi itemami byly np Frozen Shadoweave czy Unyielding gridle. Mozna sobie takie cuda v80 uszyc i zbierac spokojnie przez 2 miesiace caka reszte rynsztunku zanim trafi sie upgrade. Zwlaszcza jesli ktos zamierza, jak ja, skupic sie na spokojnych 10manach.
No i ten enchanting traci bo +48spellpower to niewielki zysk w porownaniu z kosztami, zwlaszcza pamietajac ze JC daje rownie duzo i pewnie BoP enchant z tailroingu jest porownywalny.

Po malym zastanowieniu tailoring/herb wydaje sie dobrym rozwiazaniem.
Ziolkami mozna zarobic na tysiacach ludzi biaracych inscription, starczy na zaoszczedzenie na matsy do 375-450 engi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 00:54 
Cytuj  
No Herbik mam na rogalu i jest fajnie :), ale zaznaczyłeś w swoim topixie że jesteś leniwy jeżeli chodzi o golda, dlatego tego nie brałem pod uwagę.

**

Posty: 252
Dołączył(a): 1.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 06:28 
Cytuj  
O enchanty w engi wreszcie cos przydatnego, ale dobrze zrobili bo i tak zadnych engi gadzetow nie mozna na arenach uzywac.


_________________
Downranking heals is something that you only do if you are wearing the gear that God had when He main-healed heroic Creation of the Universe.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 20:49 
Cytuj  
Czy ktoś jeszcze gra priestem? topic wygasł ostro , a że własnie sie przerzuciłem na priesciocha miałem nadzieje na jakieś info, a tu dupa. Aż tak marnie w wotlk?


_________________
Wish I Could RAPE the Day

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 sty 2009, 22:38 
Cytuj  
Ja zrobiłem reroll z locka na priesta holy, fajnie jest ;D

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 06:26 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Ja zrobiłem reroll z locka na priesta holy, fajnie jest ;D



też jak mnie najdzie leveluję priestka w holy i nie narzekam, zabijanie mobków praktycznie bezbolesne i bez downtime'u (ofkoz gear z jakimś tam poziomem spi) a leczenie w instancjach bajka - 52l i achievement za ubicie emperora w BRD ;)

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 22:00 
Cytuj  
42?

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 22:50 
Cytuj  
Salvation napisał(a):
42?



miałem na myśli normalny team nie idiotyczne boostowanie, wtedy faktycznie możesz BRD robić na 42 :har:

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2009, 23:16 
Cytuj  
po tych wszystkich nerfach insty sa mega banalne.
a boosty sa za nudne

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 949 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.