mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 22:15 
Cytuj  
Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing?

Witam. Taki komunikat wyswietla mi sie, kiedy w Account Management probuje wejsc w Add a Gamecard/Setup Subscription :O Czy ktos mial podobny problem? Status konta mam normalnie frozen, nie suspended, ostatnia subskrypcja obyla sie bezproblemowo. Jak ktos wie ocb to prosze o odpowiedz. Przyznam, ze zalozylem temat na predce, ale troche mnie zdziwilo, to, co zobaczylem. Kasa wydana na pp a tu taki klops oO Z gory dzieki...


_________________
BL

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 23:08 
Cytuj  
Użyłeś do PCT lub wykupienia abonamentu karty nie należącej do Ciebie lub należącej do Ciebie ale opłacałeś nią 2 lub więcej kont znajomych czy innych takich. Teraz beda chcieli wiedzieć zapewne, dlaczego tak było, kto jest właścicielem karty/kont, skan dowodu, skan karty itd.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 23:19 
Cytuj  
:O no to troche klops, bo kilka miesiecy temu oplacilem konto na 1 miesiac za posrednictwem allegro... chyba zadne bajerowanie tu nie pomoze


_________________
BL

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 23:39 
Cytuj  
Miałem identyczny problem. Konto zablokowane, śledztwo w toku, ja się skontaktowałem z sprzedawcą na allegro on skontaktował się z blizzardem i po tygodniu odblokowali mi konto.Oczywiście blizz nie oddał 8 dni podczas których było wszczęte śledztwo. Lekcja warta zapamiętania, nie kupować doładowania na 30 dni na allegro.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 23:45 
Cytuj  
taa... jestem kretynem i mowie to z cala premedytacja. czlowiek nie zrozumie dopoki sie sam nie sparzy... diabli tylko wiedza ile ci ludzie uzywaja kart do oplacania tych kont, a byznes mial miejsce juz kawalek czasu temu... probuje nawiazac kontakt z tym panem, ale kto by to jeszcze pamietal? ;o


_________________
BL

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2008, 23:58 
Cytuj  
zrobilem tak samo w tym miesiacu i mam nadzieje ze mi to jakos ujdzie

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 10:55 
Cytuj  
Nadzieja umiera ostatnia... :)


_________________
@polygamia

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 11:05 
Cytuj  
Cytuj:
Użyłeś do PCT lub wykupienia abonamentu karty nie należącej do Ciebie lub należącej do Ciebie ale opłacałeś nią 2 lub więcej kont znajomych czy innych takich.


To raczej nie jest problem bo moja karta oplacam konta 3 znajmym + swoje i nigdy czegos takiego nie mialem.

Cos im sie nie spodobalo, niekoniecznie z sama platnoscia tak jak napisali:

Cytuj:
This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status).


Skontaktuj sie z nimi poprzez web form:
http://www.wow-europe.com/en/support/ac ... lling.html

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 12:32 
Cytuj  
proste pytanie - nie latwiej placic wlasna karta ?
bo jakos nie wierze zeby ktos w XXI wieku nie mial konta w banku


_________________
Nat is fat

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 12:49 
Cytuj  
Mysle ze jakby mial wlasna, to nie szukalby kogos do oplacenia ?

Co do karty, zadzwon, pogadaj z nimi, albo przez maila wyjasnij sprawe.
Zazwyczaj wystarczy scan z 4 pierwszymi i 4 ostatnimi cyframi karty kredytowej do rozwiazania problemu.

Powodzenia

Ps. Ja oplacam 3 wowy regulranie z mojej karty :)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 13:52 
Cytuj  
endryu napisał(a):
Cytuj:
Użyłeś do PCT lub wykupienia abonamentu karty nie należącej do Ciebie lub należącej do Ciebie ale opłacałeś nią 2 lub więcej kont znajomych czy innych takich.


To raczej nie jest problem bo moja karta oplacam konta 3 znajmym + swoje i nigdy czegos takiego nie mialem.

Cos im sie nie spodobalo, niekoniecznie z sama platnoscia tak jak napisali:

Cytuj:
This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status).


Skontaktuj sie z nimi poprzez web form:
http://www.wow-europe.com/en/support/ac ... lling.html


Kwestia czasu. To jest random weryfikacja wiec może na Ciebie nie padnie. Na 90% dostałbyś takiego maila jest np opłacisz swoja kartą konto zarejestrowane na inny kraj.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Ostatnio edytowano 25 wrz 2008, 13:52 przez h34t, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 13:52 
Cytuj  
@endryu

Status konta jest Frozen, nie Suspended, wiec bana nie ma

@Ziolo

To by nie byl problem, gdyby nie to, ze goscia, ktory mi oplacil abonament znam tylko z Allegro. Wczoraj do niego napisalem, ale jak narazie zero odzewu :/ nie wiem, czy poczuje sie, zeby mi pomoc.

@bambus

Jak Twoj sprzedawca zalatwil to z blizzem? Czego konkretnie chcieli?


_________________
BL

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 13:54 
Cytuj  
Qlka napisał(a):
@endryu

Status konta jest Frozen, nie Suspended, wiec bana nie ma

@Ziolo

To by nie byl problem, gdyby nie to, ze goscia, ktory mi oplacil abonament znam tylko z Allegro. Wczoraj do niego napisalem, ale jak narazie zero odzewu :/ nie wiem, czy poczuje sie, zeby mi pomoc.

@bambus

Jak kolega zalatwil to z blizzem? Czego konkretnie chcieli?


Jeśli tego nie uda Ci sie załatwić to zablokują Ci możliwość płacenia karta, będziesz mógł tylko przez prepaid opłacać, o transferach czy zmianie nicka wtedy można pomarzyć :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 13:59 
Cytuj  
h34t, problem w tym, ze nawet pre-paida nie moge wstukac, ta sama strona sie wyswietla ;o


_________________
BL

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 14:04 
Cytuj  
Qlka napisał(a):
h34t, problem w tym, ze nawet pre-paida nie moge wstukac, ta sama strona sie wyswietla ;o


Pierwsze to musisz z nimi wyjaśnić kwestie karty, wtedy Ci odblokują na pewno płatność prepaid i może kartami ale to już zależy czy im prześlesz all info które będą chcieć.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 15:00 
Cytuj  
Chce wypelnic ten webform, tylko, ze mam dylemat, jaki rodzaj problemu tam wybrac: Credit or Debit Card, czy Prepaid Game Card ;o Problem sie wiaze z jednym i z drugim, z tym, ze bardziej chodzi mi o zaakceptowanie prepaida. Jak wybiore Prepaid, to sie pojawia kolejny problem... jednym z wymaganych pól jest zeskanowana tylna strona prepaida z kodem. Sęk w tym, ze nie mam pp w fizycznej postaci :/ zeby bylo szybciej i taniej, jest mozliwosc zakupienia na gram.pl samego kodu, ktory przysylaja droga wirtualna zaraz po przelaniu kasy. Co mam im pokazac? Screena z zamowieniami? Taka forma karty nie jest chyba zakazana, skoro sklep internetowy ja oferuje...


_________________
BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 16:29 
Cytuj  
Mialem podobny problem :) Kupilem konto osoby z Norwegii i nie dalo rady zaplacic karta z Polski. Pomogla korespondecja z Blizzem i tlumaczenie, ze zmienilem kraj zamieszkania i place karte firmowa, na ktorej sa inne dane niz moja :) Lykneli to i po paru dniach przyszla odpowiedz, ze problem rozwiazany. Trzeba byc kreatywnym :)
Oczywiscie wymagali podania pelnych danych z konta: imie, nazwsiko, adres, cdekeye, takie tam popierdolki. Zadnych skanow dowodu etc. nie chcieli.

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 16:32 
Cytuj  
Ja kupowałem w sklepie inexus, obsługa sklepu twierdziła że mają jakąś umowę na wyłączność, wysłali scany kart przelewów dzwonili do blizza, sam do nich dzwoniłem chwilę to trwało itp. Chyba się tym przejęli albo pierwszy raz im się to zdarzyło bo na drugi dzień wszystkie aukcje z zasileniami na 30 dni zniknęły tak samo na samej stronie sklepu, i tak jest do dziś chyba. Wydaje mi się Qlka, że jeśli to jakaś osoba prywatna sprzedaje na allegro to nie będzie sobie zawracała tyłka żeby ci pomóc.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 17:10 
Cytuj  
no wlasnie, komu by sie chcialo, a pewnie bez numeru karty sie nie obedzie :/ wyslalem im tego webforma ciekawe czy kiedys odpowiedza... ale juz sie powoli zaczynam godzic z porazka...


_________________
BL

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2008, 21:43 
Cytuj  
Qlka napisał(a):
no wlasnie, komu by sie chcialo, a pewnie bez numeru karty sie nie obedzie :/ wyslalem im tego webforma ciekawe czy kiedys odpowiedza... ale juz sie powoli zaczynam godzic z porazka...


Odpowiedzieć to odpowiedzą ale to tez czasami trwa, możliwość dodawania prepaid na pewno Ci odblokują wiec grac będziesz mógł :wink:


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.