mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 12:44 
Cytuj  
goki napisał(a):
h34t napisał(a):
Jeśli sie uda to koleś będzie pewnie Cie prosił o to żebyś mu wysłał te dane, a wtedy to bym już olał tą kasę i powiedział mu żeby sie pocałował w dupcie.


powiedziec oddaj kase to dam dane, odda i dopiero go olac, keke ;]


Dokładnie napisz do blizza ze ukradziono Ci konto, zamkną je do wyjasnienia sprawy, więc niech oddaje golda, a potem mu niech konto z banem zostawią :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 12:51 
Cytuj  
Oszczaj tego golda. Bierz hajs a danych i tak mu nie daj.

No i infomuj na bierzaco o postepach :]

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 12:57 
Cytuj  
to juz bylo prawie rok temu, probowalem sie z nim kontaktowac, kontaktowalem sie ze znajmymi co go znaja przez gg etc, niczego nie osiagnalem, 10 razy zapowiadal ze odda nastepnym razem etc.

jak pisalem wyzej nie mam juz sily sie w to bawic jeszczeraz

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 13:06 
Cytuj  
sprawdz na naszej klasie :har:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 13:50 
Cytuj  
aa


Ostatnio edytowano 14 paź 2008, 13:52 przez Ziolo, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 13:51 
Cytuj  
To może mojemu kumplowi doradzisz? Sprawa wciąż jest aktualna...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 13:55 
Cytuj  
Co ma doradzic? Twoj kumpel jest glupi i dal sie oszukac, wiecej z tego nie wycisniesz. Jakos nie wydaje mi sie, zeby takie sytuacje byly opisane w toa wiec blizzard ci nie pomoze.

Co najwyzej moze zrobic to co sugeruja forumowe gimbusy, pojechac do tego delikwenta~.
Mam niejasne przeczucie, ze ty jestes tym 'kumplem' :d


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 paź 2008, 13:56 przez cypis, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 13:55 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
To może mojemu kumplowi doradzisz? Sprawa wciąż jest aktualna...


Mowie ci, zrob tak jak napisalem na poczatku. Bo od goscia juz hajsu nie zobaczysz ( twoj kumpel znaczy sie )
Ladny, dlugi i czytelny mail do Blizzarda. Koniecznie ze kupiles konto. Nie pisz o niuczciwym gosciu co cie stuknal na hajs przy transferze bo ich to nie bedzie interesowalo.

Kupiles, chciales pograc, gosc odebral konto. Dowod - znasz Login i placone twoim sianem ( karta ) bylo. Pewnie suspendna konto do wyjasnienia a juz napewno udupisz go z platnosciami przez credit card. Wrzuc troche zwiru w jego trybiki zycia. Niech szmaciaz nie ma latwo :>

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 14:00 
Cytuj  
handlowanie kontami jest zabronione, wiec o czym tu wogole do blizza pisac ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 14:04 
Cytuj  
Niestety nie ja. Nie mam karty, to po 1, po 2, sam korzystam z tego typu usług ( 1 miesiąc etc )... Wiem jak to funkcjonuje, i zawsze kupuje od naprawde ZAUFANYCH osób.



Ziolo, przemyślimy co napisałeś, i lekkie zamieszanie można wprowadzić.

Dzięki za odpowiedzi panowie ; )

*

Posty: 67
Dołączył(a): 26.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 18:08 
Cytuj  
h34t napisał(a):
dostanie blokadę płatności kartami wiec o PCT postaci będzie mógł sobie pomarzyć, a abonament tylko prepaidami opłacać.


Heh, w moim przypadku, jak sie Blizzowi cos nie spodobalo z karta kredytowa, to zablokowali mi mozliwosc placenia zarowno CC jak i prepaidami :/


_________________
BL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2008, 11:32 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Kumpel przeniósł postać pewnemu gościowi. Zapłacił to bodaj 65 zł a w zamian miał otrzymać rekompensate w postaci golda w WoWie. Gosciu dał zaledwie 1/10 całej kwoty jako zaliczke, po czym powiedział, że nie ma co marzyć o reszcie. Znajomemu wydawało się, że są z gościem kumplami, a tu taki "zonk". Jak myślicie czy moze coś zrobic w tej sytuacji? SSow nie ma, danych też nie....więc co mu pozostaje...

Mówiłem mu ze to już jest stracone etc, ale chciałem się jeszcze was zapytać...


Zawsze uwazalem ze lepiej sie przejechac na malej rzeczy i wiedziec na czym sie stoi, niz zyc w niepewnosci. Strata nieduza wiec niech z tym zyje.

A poza tym swiat jest maly. Wroci do niego. Ludzie znaja ludzi a fama za nim pojdzie. I to za 65 zl :D Lulqwalul :lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.