mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 92  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 07:57 
 
tak bossy sa banalne, my tez oneshotowalismy wszystko ale od 4 horsmenow zaczyna sie zabawa, nie jest ciezko ale latwo sie wylozyc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 08:11 
 
4 horseman? mowisz o tych trashach na koniach przed sapphironem? ale tak na serio jezeli mialbym porownac trudnosc bossow w 25 naxx to bym powiedzial ze sa na poziomie... nic mi do glowy nie przychodzi :P nawet grull post nerf byl trudniejszy.. ale jesli juz mialbym okreslic poziom trudnosci to bylby to poziom arcanista doana albo heroda z sm (ich tez sie oneshotowalo)

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 12:03 
 
Karoid napisał(a):
Obrazek
nieco opozniony ale /flex


Jesli to jest serious flex to opozniony jakies 2 late ziom.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 12:17 
 
po raz co to "opozniony jakies 2 late ziom"?

po dwa wyraznie napisal "nieco opozniony" ale widac jestes zbyt opozniony zeby to zatrybic :<

sori:*

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 13:21 
 
blodzik napisał(a):
po raz co to "opozniony jakies 2 late ziom"?


Wyczyszczenie Naxxa 2 lata temu to bylo wyzwanie.

Tym niemniej ja osobiscie nie widze nic zlego w flexowaniu po wyczyszczeniu Naxxa w WotLK.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 13:33 
 
a ja mowie ze widze? poza tym nauczyc sie czytac ;>

late =/= lata

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 13:34 
 
a czym mozna obecnie flexowac w wotlk? naxem bo narazie nic innego nie ma a ludzie musza pod mailboxem afk'owac nie ? ;-)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 14:44 
 
blodzik napisał(a):
a ja mowie ze widze? poza tym nauczyc sie czytac ;>

late =/= lata


A czy ja napisalem, ze widzisz?


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 14:56 
 
nie. :>

*

Posty: 69
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 21:18 
 
Czy niektorym tak trudno zrozumiec , ze Blizzard doszedl do wniosku , ze robienie raidow dla 2% populacji jest czystym wyrzucaniem kasy w bloto i marnowaniem marki ?

A co mnie obchodza ludzie , ktorzy spedzajac 10h dziennie na grze, w szybkim czasie dochodza do konca dodatku ? Ja wole grac spokojnie i dojsc do tego samego punktu , za jakies 2-3 miesiace - idealnie na czas wydania nowego patcha. W dodatku ludzie pieprza glupoty , ze content jest latwy...no kurwa mac...jezeli ma sie full t6 +sunwell plus na łapach Azzinothy , to czego wy sie spodziewacie ?

Jak dla mnie , to Blizz idzie w b.dobrym kierunku. Ciekawe questy , ladne krainy,sredni poziom trudnosci...idealni dla ludzi , ktorzy poza gra maja jeszcze swoje zycie osobiste - a takich jest naprawde wiele wiecej niz typowych hardcore'owcow.


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 21:23 
 
Denicalis napisał(a):
Ja wole grac spokojnie i dojsc do tego samego punktu , za jakies 2-3 miesiace - idealnie na czas wydania nowego patcha.


Problem jest taki, ze pewnie dojdziesz do tego za maksymalnie miesiac.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 22:25 
 
Srogi napisał(a):
Denicalis napisał(a):
Ja wole grac spokojnie i dojsc do tego samego punktu , za jakies 2-3 miesiace - idealnie na czas wydania nowego patcha.


Problem jest taki, ze pewnie dojdziesz do tego za maksymalnie miesiac.


Skąd wiesz ile gra?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 22:45 
 
zaboleq napisał(a):
Skąd wiesz ile gra?


Jesli chce rajdowac to zakladam, ze dluzej niz polgodziny dziennie.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 69
Dołączył(a): 29.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2008, 23:49 
 
Srogi a czy ja musze grac codziennie ?

W miesiac to ja moze zrobie 80lvl moim priestem. Pozniej kolejny miesiac , zeby pobawic sie Death Knightem (zawsze chcialem zrobic sobie melee klase z doza horroru:) :) . A kolejny moze poswiece na odkrycie raid-contentu - co pewnie zajmie troche wiecej :)

Nie gram codziennie , bo poprostu nie mam na to czasu. Studia i inne obowiazki skutecznie zajmuja mi wiekszosc czasu. Jednak jako , ze uwielbiam grac w WoW (moze to ta grafika,moze dynamika,moze super questy,moze cala atmosfera fantasy) to powoli sobie odkrywam kazdy jej element i napawam sie szczegolami. Jestem typowym casualem - zawsze zazdroscilem ludziom , co maja wiecej czasu wolnego i moga chociazby zrobic Black Temple - ja jedynie widzialem u znajomego walke z Illidanem , bo samemu mi trudno te 4h na sama gre poswiecic.

Sadze , ze osob takich jak ja w WoW jest bardzo wiele i frustracja wynikajaca z placenia za cos , co nie mozna w pelni odczuc moze byc bodzcem do porzucania tej calej zabawy.


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 00:21 
 
Denicalis napisał(a):
A kolejny moze poswiece na odkrycie raid-contentu - co pewnie zajmie troche wiecej :)


No ale mi wlasnie o to chodzi, ze w chwili obecnej to jest miesiac i koniec :)

Ja doskonale rozumiem, ze wielu ludziom 'ucieka content', bo nie maja czasu czy tez mozliwosci rajdowania. Ale wszystko mozna rozwiazac tak, aby nikt nie czul sie poszkodowany. W chwili obecnej to wyglada tak jakby ktos nie przymierzajac zlikwidowal przedszkole, gimnazjum i liceum i wszystkich wrzucil do jednej klasy, a poziom nauczania sprowadzil do przedszkolnego. Wynik jest taki, ze wszyscy maja taki sam tok nauczania ale przyswojenie calej wiedzy zajmie licealiscie godzinke, a gimnazjaliscie jeden dzien i jedynie przedszkolak bedzie sie swietnie bawil dluzszy czas.

Powtarzam - ja nie chce odbierac nikomu dostepu do raid-contentu. Chce tylko, aby w grze pozostaly jakies wyzwania. I nie mam tu na mysli achievementow, ktore zazwyczaj oznaczaja zwykla farme.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 01:03 
 
Cytuj:
wszystko one shotowalismy

Cytuj:
zadnego wipa

Cytuj:
tak bossy sa banalne

Cytuj:
my tez oneshotowalismy wszystko


Ja niestety pare razy wipenalem, ale w koncu lich sie zlozyl. No ale czuje sie usprawiedliwiony - w koncu solowalem to moim hunterem na 70 lvlu.

PS. Hunter roxxuje.

Ninja edit: sry, po prostu powoli mam odruch wymiotny 8)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 10:57 
 
A ja wyczywscilem naxx pretbc a teraz nie mam jeszcze nawet 80 lev /flex

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 11:41 
 
wrociles do normalnych , to tez flex :p

ja dzis dopiero 80 nabije /flex

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 11:46 
 
Vercin napisał(a):
A ja wyczywscilem naxx pretbc a teraz nie mam jeszcze nawet 80 lev /flex


Szczerze mówiąc pierwsze słyszę, żeby Mroczny Legion czyścił preTBC Naxx.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 14.11.2008
Offline
PostNapisane: 27 lis 2008, 11:58 
 
mroczny legion? :Q

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1831 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 92  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.