mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 12:29 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Problem w tym, że wg mnie za cholerę nie da się tego pociągnąć aż do kolejnego dodatku za jakieś półtora roku – po prostu nie wystarczy contentu.

Czyli bedziesz zaskoczony jezeli blizzard wypusci kolejne instancje, coraz trudniejsze tak zeby nawet totalny pustelnik znalazl zajecie do kolejnego dodatku?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 12:45 
Cytuj  
Rozumiem ze jak wypuszcza nawet jedna istanjce a;e tak trudna ze 90% gildi bedzie walic o pierwszego bossa jak glowa w mur to niektorzy uznaja ze jest to rozdbudowany content nie dla casuali i jest co robic w grze na cale miesiace:P?
W podstawce aq40 i naxx wyszly duzo pozniej (naxx to wrecz tuz przed kolejnym dodatkiem)
W tbc wypuscili juz po premierze 3 nowe instancje ktore zobaczyla i wyczysciala malo ktora gildia(przed patchem nerfem)
Mysle zew wotlk wypuszcza nawet wiecej instancji nowych napwno bedzie co robic.
Do tego kazda to tez wersja 10 osobowa i zapowiadaja wiecej bossow ktorych mozna zrobic na 2/3 sposoby.

Nie widze wielkiej roznicy. Te pro gildie rozwalaly kazda instancje w kilka dni rajdowania a pozniej sie nudzily miesiacami niezaleznie od stopnia trudnosci. Nie udawalo sie im to tylko jesli boss byl naprawde zbugowany/przegiety(czasem odnosilo sie wrazenie ze blizz specjalnie tak wlasnie robil )

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 16:00 
Cytuj  
Jak ktoś chce trudnych bossów;) to polecam FFXI :)))))))))) tam jest chyba jeszcze boss, którego jeszcze nikt nie zabił od premiery:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2008, 16:31 
Cytuj  
Ta bo walka z nim trwa 24h

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 01:05 
Cytuj  
TEraz na 80lvl, wrazenia z pvp sa hehe zenujace. CO to wogole za gra jest rogal wali 7k ambush potem mulitate dostaje sie 2x2k i evis za 6k. A w druga strone, wale insnt pyro za 7k + ignite arcane barrage + blast. Moze powinni dac rzucanie kostka, zamiast walki. No skrajna zenada. No coz fajne pvp bylo w tbc, moze sie kiedys poprawi to sie wroci.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 04:42 
Cytuj  
shahray napisał(a):
TEraz na 80lvl, wrazenia z pvp sa hehe zenujace. CO to wogole za gra jest rogal wali 7k ambush potem mulitate dostaje sie 2x2k i evis za 6k. A w druga strone, wale insnt pyro za 7k + ignite arcane barrage + blast. Moze powinni dac rzucanie kostka, zamiast walki. No skrajna zenada. No coz fajne pvp bylo w tbc, moze sie kiedys poprawi to sie wroci.


może dlatego, że sezon dopiero ruszył, pvp-vendorzy się dopiero pojawiają a wszyscy biegają bez resi?
whinowanie dla samego whinowania eh...

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 08:22 
Cytuj  
Achem napisał(a):
shahray napisał(a):
TEraz na 80lvl, wrazenia z pvp sa hehe zenujace. CO to wogole za gra jest rogal wali 7k ambush potem mulitate dostaje sie 2x2k i evis za 6k. A w druga strone, wale insnt pyro za 7k + ignite arcane barrage + blast. Moze powinni dac rzucanie kostka, zamiast walki. No skrajna zenada. No coz fajne pvp bylo w tbc, moze sie kiedys poprawi to sie wroci.


może dlatego, że sezon dopiero ruszył, pvp-vendorzy się dopiero pojawiają a wszyscy biegają bez resi?
whinowanie dla samego whinowania eh...


yhy, pewnie duzo widziales :)
a druida z 50k zycia widziales? ;P to radze sie przyzwyczajac :)

musi byc bardzo fascynujaco jak wyjdzie taki druid jeszcze oblozony resi ... zenada


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 107
Dołączył(a): 21.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 09:14 
Cytuj  
10 dniowy WotLK Trial :wink:

http://media.wow-europe.com/wrath/trial/index_en.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 09:15 
Cytuj  
Wczoraj zobaczylem pvp filmy z rogalem w roli glownej, i sie za glowe zlapalem. Wrzucice warcraftmovies.com, koles wjechal w priesta i w 2 sec zabral mu 20879 pkt zycia. Pytania jakies?

Pozniej arenki obejrzalem, shadowsteep i doslownie kolesie parowali, kompletnie nic nie zrobili.
Jestem w szoku.

A kolejny filmik jaki widzialem, to 7200 dps na patchwerku. Koles mial taki regen energii i takie combo, ze likwidujac slice and dicem 5 combo, w ciagu 2 sec mial nastepne 5 combo, a buffy na niego tak wchodzily, ze mial prawy gorny rog zajebany ikonami.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 09:56 
Cytuj  
Achem napisał(a):
może dlatego, że sezon dopiero ruszył, pvp-vendorzy się dopiero pojawiają a wszyscy biegają bez resi?
whinowanie dla samego whinowania eh...

Przypierdalanie sie dla samego przypierdalania... A to Ty tak w kazdym topiku kogos sobie upatrujesz i musisz sie dojebac? A to ktos kupil konto, a to to, a to sramto - to jest topik o wrazeniach, wiec albo napisz np. wow to super gra gdzie mozna robic sobie milion altkow, albo ...

A wracajac do tematu:
Wszystkie wartosci podalem przy uwzglednieniu mojego resilience ktore daje redukcje: 6% szansy na crit, 12% redukcji dmg i jeszcze -5% szansy z armora. (dojdzie mi jeszcze -4% crita i --8% dmg, pozniej moze bedzie jeszcze po 1-2% tu i tam. Zajebiscie wtedy bede defensywny). TO nie jest s1 z tbc gdzie na poczatku bylo 0 resil (i tam gralem np na dwa pom pyro magi co sie szybko skonczylo), ludzie maja craftowalny gear z resil + itemki za honor + wintergrasp (np ja mam). Dojdzie jeszcze troche hp, bo narazie mam 16k, ale ilez dostane jako mag, 19k? 20k? Jak napisalem te cyfry to nie uwzglednilem bialego autoataku, dolicz sobie. Nie byly to tez wartosci najwyzsze, 6k ambush to standard, czesto dostaje sie duzo wiecej.

@Sobtainer mnie wczoraj tak rogal zjechal, poprostu wpadl w plecy i instant. Tak tez jak napisalem, jak nie ja jestem celem to moj cel paruje.

Pala babel przy dmg jaki robi nawet bez kolegi rogala to smiech jest. Zabity dk pojawiajacy sie za chwile jako zombie na arenie potraktujmy jako jako psikus blizzarda.

Po za tym ja nie placze na moja postac, a na sama rozgrywke, zabicie locka ktory jest z druidem prawie instnat (ja + dk). Gdzie tu sens. Jeszcze w grze nie spotkalem czlwoieka zadowolonego z nowego pvp.
A same np wintegrasp na bl jest niegrywalne mniej wiecej w polowie rozgrywki, pod koniec lag dochodzi do 10s. Grajac w warhammera uwazalem ze sam combat to gniot a w wow jest mistrzostwo, teraz uwazam ze bylo i czekam cierpliwie na kolejne nerfy ktore to wszystko unormuja.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 10:58 
Cytuj  
Cytuj:
Raz zdobytej wladzy nie oddamy nigdy


Mnie sie nowe arenki podobaja, szybki wpierdol i next plx.


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 11:13 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Wczoraj zobaczylem pvp filmy z rogalem w roli glownej,

A kolejny filmik jaki widzialem, to 7200 dps na patchwerku. Koles mial taki regen energii i takie combo, ze likwidujac slice and dicem 5 combo, w ciagu 2 sec mial nastepne 5 combo, a buffy na niego tak wchodzily, ze mial prawy gorny rog zajebany ikonami.

to mogl byc filmik z wykorzysaniem buga u rogali - jest taki talencik, ze za kazdego kryta ze specjala/spela osoby w grupie dostajesz 1 cp, tyle ze talencik jest zbugowany i jak masz np grupe 3 rogali i 2 costam, to ich talenty sie stackuja ;P (tych rogali, czyli zamiast 1 cp dostajesz 3), w efekcie widzialem wws, gdzie rogale w walce z bosem nie uzyli ani jednego syniestera czy tez innego combo buildera, jedynie spamowali evi

ma to byc poprawione "soon"


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 148
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 14:18 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Achem napisał(a):
może dlatego, że sezon dopiero ruszył, pvp-vendorzy się dopiero pojawiają a wszyscy biegają bez resi?
whinowanie dla samego whinowania eh...

Przypierdalanie sie dla samego przypierdalania... A to Ty tak w kazdym topiku kogos sobie upatrujesz i musisz sie dojebac? A to ktos kupil konto, a to to, a to sramto - to jest topik o wrazeniach, wiec albo napisz np. wow to super gra gdzie mozna robic sobie milion altkow, albo ...


No już już :]


Robus -> druida z 50k hp nie widziałem przyznaję, mój warek buffed to tylko 36k - wiem - żenada... ;)

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 14:27 
Cytuj  
Achem napisał(a):
shahray napisał(a):
Achem napisał(a):
może dlatego, że

Robus -> druida z 50k hp nie widziałem przyznaję, mój warek buffed to tylko 36k - wiem - żenada... ;)


w pvp nie widzialem to sie przyznaje, zreszta ja nie gram pvp, resto shaman to darmowy hk wiec szkoda zachodu

druid z 50k zycia to jeden z naszych obecnych tankow, raid buffed oczywiscie, ale bez najlepszego mozliwego sprzetu jeszcze
przypuszczam ze gdybysmy odsuneli melee od patchwerka to moglby sam go tankowac gdyby wszyscy healerzy go leczyli :P

zakladam wiec ze jesli JUZ TERAZ da sie osiagnac 50k zycia druidem, no to w przyszlosc to raczej bedzie norma


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 14:59 
Cytuj  
Cytuj:
resto shaman to darmowy hk

chyba gramy w inne gry; resto shaman to chyba jedyny healer ktory dobrze sobie radzi na arenach z mojego punktu widzenia


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 16:07 
Cytuj  
nie interesuje mnie cos co sie nazywa "areny", raczej rozgrywki w open pvp, gdzie walki sa z reguly 1/1, ciekaw jestem co zabijesz takim resto shamanem w szczerym polu bez kolegow ...

zreszta nie wazne, pvp mnie totalnie nie interesuje, nie zmienia to jednak faktu, ze nie chcialbym walczyc przeciwko druidowi z 50k zycia ..........


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2008, 18:34 
Cytuj  
Robus napisał(a):
zakladam wiec ze jesli JUZ TERAZ da sie osiagnac 50k zycia druidem, no to w przyszlosc to raczej bedzie norma

To, ze sie da wcale nie znaczy ze to sensowne. No, chyba ze lubisz miec oom healerow w raidzie ;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 08:26 
Cytuj  
Robus napisał(a):
nie interesuje mnie cos co sie nazywa "areny", raczej rozgrywki w open pvp, ..

zreszta nie wazne, pvp mnie totalnie nie interesuje ...


To co Cię interesuje w końcu?


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 14:06 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Robus napisał(a):
nie interesuje mnie cos co sie nazywa "areny", raczej rozgrywki w open pvp, ..

zreszta nie wazne, pvp mnie totalnie nie interesuje ...


To co Cię interesuje w końcu?


rozgrywki "open pvp" sa nieuniknione i czy chce czy nie chce musze brac w nich udzial, a jak juz to sie zdarza, to raczej nie mam szans resto szamanem zrobic krzywde innym (no moze tylko drugiemu caster shamanowi, ale ci z reguly nie atakuja bo wiedza ze caster shaman to zenua ;P)

wow nie jest i raczej nie bedzie gra przygotowana pod pvp, wiec z zalozenia branie udzialu w arenach raczej mnie nie rajcuje, a wlasnie to uwazam jako "zainteresowanie pvp"

wystarczajaco uscislilem jak dla ciebie??


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:41 
Cytuj  
w wotlk resto szaman ma prawie tyle samo spell power co elemental, nie jest cienki, obrazenia ma tez niezle. Widzialem na BG.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.