mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 27.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2008, 17:44 
Cytuj  
Potwierdzam. Co prawda w pvp dużo jako resto nie grałem, ale przy robieniu daily mobki padają zadziwiająco szybko. A i duele czasami udaje mi się wygrywać :)


_________________
http://rince.mybrute.com/

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2008, 08:28 
Cytuj  
yendreqq napisał(a):
w wotlk resto szaman ma prawie tyle samo spell power co elemental, nie jest cienki, obrazenia ma tez niezle. Widzialem na BG.


stal z tylu i spokojnie castowal czy ktos go bil??

proponuje poogladac troche wws, elemental shaman to w sumie najslabszy dps obecnie w grze, blizzard przyznal ze zjebali matematyke i beda powoli doprowadzac go do poziomu reszty

enh shaman jest za to jednym z najlepszych melee dps (o ile nie najlepszy)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2008, 12:18 
Cytuj  
Robus napisał(a):

enh shaman jest za to jednym z najlepszych melee dps (o ile nie najlepszy)

mhm za warriorami ,rogalami ,death knightami i feral druidami :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2008, 23:44 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
Robus napisał(a):

enh shaman jest za to jednym z najlepszych melee dps (o ile nie najlepszy)

mhm za warriorami ,rogalami ,death knightami i feral druidami :D


nie chcialo mi sie sprawdzac wiecej niz 15-20 wws z patchwerka, o ile rogale prawie zawsze byli top, to kolejne miejsce w melee dps to podzial glownie pomiedzy shamana i warka, dk w tyle (raz sie trafil jakis rozgarniety i byl wysoko), ferali jak na lekarstwo i przewaznie nizej (za to moonkin zawsze byl wyzej :P)

elemental shaman to juz wogole nie ma co porownywac, zdaje sie nigdy nie byl wogole w top 10 i przewaznie grzeje tyly dpsu (no ale tutaj blizzard przyznal ze zjebal i beda poprawiac)

anyway, podsumowujac: top1 = rogal, top 2/3 = shaman + warek

konczac offtopic - nie trzeba byc geniuszem zeby zobaczyc komu sprawia pvp radoche, wystarczy wejsc na dowolne bg i zobaczyc co zostaje z healera jak go ktos zlapie 1/1 oraz generalnie ilosc healerow tam wchodzacych jest bliska 0 (na areny nie wchodze), mozliwe ze pozniej 2 miliardy resi zmieni sytuacje

zapomnialbym jeszcze: rogale sa top glownie dzieki wykorzystaniu buga = stackowanie 3 rogali w grupie za telencikiem do CP
jak sobie obejrzysz to zaden z nich nie uzywa combo builderow, wala same finishery, po paczu wyniki beda inne znowu


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Posty: 31
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 00:40 
Cytuj  
Wrocilem po polrocznej przerwie sprawdzic jak wyglada WoLK, dingnalem 80, przelecialem kilka instow, dwa dni pogralem na BG i mi sie znudzilo.

Do zobaczenia w nastepnym dodatku. :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 08:30 
Cytuj  
Keep us updated


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 08:32 
Cytuj  
Mnie się najbardziej podoba jak idę do instancji fakt mam jeden średnio lvl więcej niż inni ale jako tank Druidem biję all na głowę w dps-ie. ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 11:11 
Cytuj  
Z pozycji rogala po jednym pełnym dniu latania po BG mogę powiedzieć tyle:
- jeśli ja atakuje przeciwnika ze stealth - nie ma takiej pieprzonej możliwości, żebym nie wygrał
- chyba że atakuje DK, na nerfy którego czekam z niecierpliwością
- jeśli ktoś mnie zaatakuje jak nie jestem w stealth - ginę
I tak imo powinien działać rogal.

Oczywiście oczekuje z niecierpliwością na sprzęt z resi.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 11:13 
Cytuj  
Nie ma takiego rogue ktory by mnie pojechal 1v1, obojetne czy on zacznie ze stealtha czy nie. Gram retri paladonem :]


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 12:36 
Cytuj  
Ja czekam na nerfa rogali ;>


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 13:55 
Cytuj  
Keneth napisał(a):
Wrocilem po polrocznej przerwie sprawdzic jak wyglada WoLK, dingnalem 80, przelecialem kilka instow, dwa dni pogralem na BG i mi sie znudzilo.

Do zobaczenia w nastepnym dodatku. :)

Fakt nudzi sie strasznie szybko jak dla mnie to ostatni dodatek wowa. Gra jest dobra dla kogos kto dopiero zaczyna bo jesli ktos gra w to od poczatku to zdecydowanie wieje nuda.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 15:02 
Cytuj  
No to ja gram od poczatku i mnie sie jakos jeszcze nie znudzilo. Jak sie gra solo to pewnie sie szybko nudzi.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 21:05 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Keneth napisał(a):
Wrocilem po polrocznej przerwie sprawdzic jak wyglada WoLK, dingnalem 80, przelecialem kilka instow, dwa dni pogralem na BG i mi sie znudzilo.

Do zobaczenia w nastepnym dodatku. :)

Fakt nudzi sie strasznie szybko jak dla mnie to ostatni dodatek wowa. Gra jest dobra dla kogos kto dopiero zaczyna bo jesli ktos gra w to od poczatku to zdecydowanie wieje nuda.
nie uogolniaj. Ja gram od poczatku bez przerwy i w wotlk nudy nie widze...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 22:36 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Nie ma takiego rogue ktory by mnie pojechal 1v1, obojetne czy on zacznie ze stealtha czy nie. Gram retri paladonem :]


i nawet nie trzeba umiec grac zeby tego dokonac buheue

btw.
jak dla mnie nudy , to samo w kolko , nowe instancje , nowe sety , nowy BG , nowa repa do bicia , ile mozna !


Ostatnio edytowano 24 gru 2008, 22:40 przez QFC, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 22:39 
Cytuj  
QFC napisał(a):
jak dla mnie nudy , to samo w kolko , nowe instancje , nowe sety , nowy BG , nowa repa do bicia , ile mozna !


No to Bye i szukaj nowości u konkurencji. Najeżdżanie na WoW to jakieś trendi sie robi.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 22:47 
Cytuj  
nie ma konkurencji na WoWa , a najezdzac sobie moge ile mi sie podoba ! bo to nie jest dzial pt. Pozytywne opinie o wow'wie only

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 23:25 
Cytuj  
Rayla napisał(a):
Nie ma takiego rogue ktory by mnie pojechal 1v1, obojetne czy on zacznie ze stealtha czy nie. Gram retri paladonem :]


Oprawilbym Cie lewa reka - prawa piszac w tym czasie doktorat na dowolny temat. Zieeef ....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 00:01 
Cytuj  
QFC napisał(a):
jak dla mnie nudy , to samo w kolko , nowe instancje , nowe sety , nowy BG , nowa repa do bicia , ile mozna !


No, ale czy jest jakieś MMORPG gdzie masz cały cas coś nowego do roboty ? Mówie tu o end-gamie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 00:19 
Cytuj  
to troche dlatego że w grach jak wow nie można niczego stracić, każdy dzień w wow to zyskanie czegoś albo pozostawanie z tym samym. lubiłem to w sumie.

latami grałem w wowa teraz gram w eve, nie bede przekonywał o wyższosci jednej gry nad drugą bo nie wiem która podoba mi się bardziej i gry są zupełnie inne, ale na 100% bardzo mi się podoba adrenalinka w pvp eve. w eve zajebanie kogoś to nie tylko satysfakcja, ale również wymierny zysk tyle że w evce można wtopić i być lootem, a w wow niebardzo.

w evce ship który jest wart miesiąc farmy możesz poprostu stracić - zostać rozjebany, epica z wowa kórego wyfarmiłeś masz na zawsze dopóki nie zdobedziesz lepszego i nie zwendorujesz
zresztą nawet grając PvE w eve tez można zostać lootem kogoś kto woli pvp.
można obudzić się rano i stwierdzić że co prawda jest się producentem ale juz nie ma się swojej fabryki, albo że niestety ojebali cie z produkcji która robiłes ostatni miesiąc
w evce nie możesz sie wylogować i powiedzieć dobra pierdole ich, bo twój ship zostaje w przestrzeni po wylogowaniu się (chwile ale to wystarczy żeby po zalogowaniu się nazajutrz stwierdzić ze szip rozwalony loot zabrany a ty zabity budzisz sie w klonie)
to sprawia ze w evce nie gra sie afk jak w wowie a w kazdej minucie mozna wiele stracic

w endgame wow robi się ciągle to samo, a kroczki są coraz mniejsze - jednym pasuje innym mniej. mnie podobało się bardzo ale po 3 latach znudziło mi sie
(grałem w wotlk bete i dodatku juz nie kupiłem, niektórzy uznają pewnie że nie mam prawa się wypowiadać)


_________________
psn

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2008, 00:38 
Cytuj  
Robo napisał(a):
QFC napisał(a):
jak dla mnie nudy , to samo w kolko , nowe instancje , nowe sety , nowy BG , nowa repa do bicia , ile mozna !


No, ale czy jest jakieś MMORPG gdzie masz cały cas coś nowego do roboty ? Mówie tu o end-gamie.


ja nie lubie Plaver vs Algorytm moze dlatego nuda mnie dopada szybciej ! a pvp wiadomo zamknieta arena i to bylo by na tyle co mozna w wowie dla mnie ;)


Ostatnio edytowano 25 gru 2008, 00:40 przez QFC, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.