mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2009, 17:52 
Cytuj  
Baboli na PTR nie brakuje, zastanawiam sie po jakim czasie dzis po 20 padnie realm lub dungeon server :-)


Posty: 28
Dołączył(a): 6.11.2008
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 10:28 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Zmiany imho na plus, drazni mnie jedna zmiana w drzewku unholy ze bede zmuszony do brania +3% spell hit co srednio mi sie usmiecha bo mam cap przy 2%. Ale poki co jakos mocno sie nie prjavascript:emoticon(':har:')zejmuje bo blue juz pisali ze zastanawiaja sie nad zmiana powrotna (wymienili talent T1 z T2) wiec zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dla archivment whores dosc istotna zmiana nie uwzgledniona w patch notes mounty za glory of the raider normal/heroic mozna dostac tylko do patcha 3.1

Generalnie to na PTR jedna sprawa jest spieprzona powinien byc vendor glyphow bo brak ich na AH, inkow tez a zielsko jest 5k gold/stack mozna kupic pare stackow ale to i tak pigmentow nie nazbiera sie na ~20 glyphow bo mniej wiecej tyle buildow planuje przetestowac.


Ogólnie się zgadzam z twoimi słowami, tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju... Dlaczego do licha ciężkiego glyphy mają być u vendora????!!!! Ale wybaczam ci bo chyba się zagalopowałeś.

Nie po to robili nową profesje jaką jest inscription po to żeby było glyphy u vendora... To może odrazu wszystko dajmy u vendora, enchanty, gemy, epix gear... Stary daj spokój :roll:

Poza tym ludzie mający inscription tracą na tym, albo nie zarabiają... Chyba że sami zbierają kwiatki (ale równie dobrze można to sprzedać)... Kupując kwiaty i sprzedając glyphy ledwo wychodze na swoim i taka jest prawda (mowa tu oczywiście tylko i wyłącznie o moim serwie), bo nie wiem jak jest na innych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 10:46 
Cytuj  
Przecież wyraźnie pisze dlaczego. Dlatego, że AH na PTR-ach nie istnieje i nie ma matsów w związku z tym.


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 11:11 
Cytuj  
Phoenixxx napisał(a):

Ogólnie się zgadzam z twoimi słowami, tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju... Dlaczego do licha ciężkiego glyphy mają być u vendora????!!!! Ale wybaczam ci bo chyba się zagalopowałeś.

Nie po to robili nową profesje jaką jest inscription po to żeby było glyphy u vendora... To może odrazu wszystko dajmy u vendora, enchanty, gemy, epix gear... Stary daj spokój :roll:

Poza tym ludzie mający inscription tracą na tym, albo nie zarabiają... Chyba że sami zbierają kwiatki (ale równie dobrze można to sprzedać)... Kupując kwiaty i sprzedając glyphy ledwo wychodze na swoim i taka jest prawda (mowa tu oczywiście tylko i wyłącznie o moim serwie), bo nie wiem jak jest na innych.


Nie zrozumiałeś go... chodziło mu o vendora z glyphami na PTR. I zgadzam sie bo miałem zawsze problem z zakupem glyphow ktore chciałem na poprzednich PTR. Przeważnie przed skopiowaniem postaci na PTR kupowałem glyphy/mats lub trzeba było marnować kupę czasu na znalezienia jakiegoś scriby. To samo zresztą z gemami.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."


Posty: 19
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 20:19 
Cytuj  
....nie doczytalem ale nie jest to zly pomysl aby byly na pt realmach


Posty: 28
Dołączył(a): 6.11.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 09:05 
Cytuj  
No fakt nie zrozumialem dobrze kolegi Fabianka... zagalopowalem sie i pomyslalem ze chodzi mu ogolnie :)... Przepraszam za zamieszanie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 11:44 
Cytuj  
Wczoraj byłem w Ulduarze, ale po każdym wipie, gdy wchodziłem duchem do insty dostawałem wow error i nie mogłem się zalogować przez następne pół godziny. Spotkał się ktoś z czymś podobnym ?

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 11:46 
Cytuj  
Pewnie tak zabezpieczyli, żeby nikt tam nie wchodził przed oficjalną premierą patcha :).


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 12:10 
Cytuj  
Skoro są testy bossa to raczej nie zabezpieczyli, normalnie wejść moge, tylko po wipie jak juz powiedziałem w duchu mnie zawsze wywala.


Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2009, 14:06 
Cytuj  
nie ten topic

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 19:33 
Cytuj  
wie ktos kiedy wejdzie ten najnowszy patch?

I czy np rogue dostanie restart talentow?

I jak to jest z ta zmiana talentow? Trzeba isc do trenera, czy wystarczy klikciecie?


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 19:47 
Cytuj  
Planuja wprowadzic na live w pierwszym tygodniu kwietnia, ale jak zwykle moga byc opoznienia do czasu "az bedzie gotowe". Reszta pytan : www.mmo-champion.com

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:50 
Cytuj  
daje sobie reke uciac ze przed majem nie bedzie :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 20:54 
Cytuj  
Cytuj:
Stoneform (Dwarf Racial): No longer makes you immune to poison, disease and bleed effects for 8 seconds. Instead, using Stoneform will clear those effects when cast. Cooldown reduced to 2 minutes from 3 minutes.

dwarfy zawsze dostają po dupie

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 21:13 
Cytuj  
szczegolnie wylaczonosc 2 lat na fear warda ssala.

**

Posty: 484
Dołączył(a): 12.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2009, 22:03 
Cytuj  
Postal napisał(a):
daje sobie reke uciac ze przed majem nie bedzie :)

qft


_________________
Raylah Blood Elf Paladon
Burning Legion EU-PVP
HEAL GNOEM YOU HAEV IT??

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 11:37 
Cytuj  
Generalnie to slyszalem wczoraj taka opinie o Ulduarze:

"Heroism i do przodu" - to prawda, czy nie? Mialo byc troche ciekawiej i trudniej podobno....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 12:13 
Cytuj  
Co prawda za dużo nie testowałem (tylko Leviathana i Freye), ale według mnie insta jest bardzo ciekawa. Co do poziomu trudności.. ostatecznie ma być wyższy niż na PTRze, choć i tak nie ma co oczekiwać niewiadomo czego. Mimo wszystko dla mnie warto czekać :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 13:35 
Cytuj  
Ulduar ma byc tylko odrobinke trudniejszy(przed chwila czytalem blue post gdzie gc tak to ujal) niz naxx a tylko hard modes maja byc ciezkie i stanowic duze wzywanie.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2009, 15:08 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ulduar ma byc tylko odrobinke trudniejszy(przed chwila czytalem blue post gdzie gc tak to ujal) niz naxx a tylko hard modes maja byc ciezkie i stanowic duze wzywanie.


Odrobinke trudniejszy od Naxx to jest Scarlet Monastery... Chociaz z drugiej strony, jak pare dni temu w gildii w ktorej jestem znowu trzeba bylo ludziom tlumaczyc Thaddiusa....

BTW - mmo-champion mi nie dziala w pracy. Czy dobrze rozumuje, ze wspomniane "hard modes" to cos jak OS z 1d, 2d albo 3d?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 234 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.