mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 10:18 
Cytuj  
Dokladnie. Do tego nowsze mmo typu AOC/AION radza sobie swietnie na sprzecie, na ktorym WoW dziala przecietnie.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 15 maja 2009, 11:35 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
Dokladnie. Do tego nowsze mmo typu AOC/AION radza sobie swietnie na sprzecie, na ktorym WoW dziala przecietnie.


No to na co czekasz?:)

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2009, 12:08 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
wbrew pozorom WoW nie jest grą starą (cały czas próbują uatrakcyjniać grafikę, co dizeje się kosztem wydajności) i do komfortowego grania potrzebuje współczesnego komputera.


Wow jest tak stary, jak stary jest jego Engine. A ten ma troche latek. AFAIK to ulepszony engine z W3. A to co robią w patchach to jak wkladanie nowych czesci do starego gruchota;) Przez ten czas zmienily sie karty graficzne, ewoluowaly engine'y graf., wiec nic dziwnego, ze nowe MMO przewaznie smigaja lepiej niz WoW.
A pamietam jak gralem w Wowa na gf3TI - fakt, ze nie na max, ale low to to tez nie bylo:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 14:18 
Cytuj  
Nie wiem, nie gram w nowe mmo, wow mimo starego silnika ma z każdym dodatkiem lepszą i mniej wydajną grafikę,
ale po to są opcje co by zostać na starym poziomie fpsów i jakości grafiki

@sobtainer:
ja gram na wyświetlaczu z zegarka komunijnego, więc dlatego mi tak dobrze działa:

1920x1200
bez vsynca
z reduce input lag (opisane jako zagrażające fpsom)
efekty na max, wszystkie
bez podkręcania karty/proca/mousepada

Co do filtrowania anizo i antialiasingu miałeś rację, więc nie ma powodu do załamywania się.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 07:39 
Cytuj  
Sek w tym ze co niektorzy ( jak ja) juz nizej z ustawieniami nie moga zejsc.

W pvp na bg wszystko dziala plynnie i zajebiscie. Ale juz jak tylko wchodze do jakiejkolwiek 25 - fps spadaja do 7-10 i nic nie poradze.

Detale juz bardziej LOW nie moge miec. V-sync i inne gowna wylaczone. I to nie tylko moj problem, ale masa osob na forum placze ze cos sie jebie.
Stoja przed bosem - jest OK. Zaczyna sie walka i ktos rzuci jaki czar - zaczyna sie slide show.

Kiedys udalo mi sie dopasc na necie naprawde fajny cfg, ktory redukowal wszystkie detale + jakies inne pierdoly do calkowitego minimum. FPS skoczyly mi bardzo do gory. Niestety podczas jednego z formatow utracilem go i do dzisiaj nie znalazlem na necie. A szkoda, moze by cos pomoglo :/

Jesli ktos ma jakies cudowne rady - walic smialo.

Co do compa:
Ja mam P4 2.4
1GB ramu
Gforce 7600
win xp

Edit: Updatne jeszcze dzisiaj drivery do grafy, moze to cos zmieni.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 08:17 
Cytuj  
wywal flashplayera i jave na moment i sprawdz;) bo mialem identycznie jak ty i to byl problem:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 08:22 
Cytuj  
Ok, dzieki. Jak tylko wpadne do chaty to to zrobie i dam znac co i jak :]

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 09:26 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Jesli ktos ma jakies cudowne rady - walic smialo.

Co do compa:
Ja mam P4 2.4
1GB ramu
Gforce 7600
win xp

Edit: Updatne jeszcze dzisiaj drivery do grafy, moze to cos zmieni.


Z cudownych rad tylko jedna - dokup RAM. Przy dwóch giga bedzie zdecydowanie lepiej, przy trzech pewnie nawet bedziesz mógł wlaczyc jeszcze kilka bajerów.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 09:39 
Cytuj  
Mysallem o tym, tylko ze mam 2x po 500 mb i nie moge dorzucic 3 slota np 1bg albo kolejnych 500.

Musialbym wymienic na 2 kosci po 1bg = koszty rosna a obiecalem sobie ze juz nawet 1zl nie wrzuce w starego kompa :> Ale dzieki za porade :)

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 09:47 
Cytuj  
Ja miałem dokładnie to samo - 2x500. Te 500tki wyjąłem i dałem ojcu do jego kompa, a sam dokupiłem 4 giga. Kumpel mi coś tam zrobił, dzieki czemu xp korzysta teraz z ponad 3 gigabajtów, a ja przestałem mieć jakiekolwiek problemy z WoWem w instatnsach, nawet tych rajdowych.

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 11:29 
Cytuj  
Ziolo mam prawie identyczne parametry , procek tylko 2.8, ale grafa ta sama i ja juz jakis czas temu przesiadlem sie na 2gb. I jestem zadowolony. Mam niby wszystko na minimum poza dystansem i player teksturami i na rajdach moge normalnie grac, aczkolwiek wylaczam dzwiek zazwyczaj.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.