mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 18:51 
Cytuj  
Bzdura z tymi cyferkami. W moim przypadku wiekszosc spotkanych graczy z wysokimi cyferkami to retardy potrafiace tylko miażdżyć klawisz (jeden) w celu wyciągnięcia kolejnych cyferek, by być wysoko na recount.
A ile razy mi sie zdażyło grac z Ebayami, to juz nie będę wspominał nawet.

Albo inna sytuacja. Zgłaszam się do rajdu, gość prosi o achiev. No i fajnie, tyle, ze ja jestem na alcie, ktory nigdy w danym miejcu nie był. Zanim sie przeloguje, likne achiev i wróce na postać, to juz miejsca nie ma.
A oczywiście miejsce wziął ktoś, kto był tam raz, zdechł na początku walki, ale achiev dostał i teraz jest "lepszym" graczem.

GTFO wszyscy cyferkowicze.


_________________
Obrazek


Posty: 38
Dołączył(a): 16.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 19:17 
Cytuj  
To bardzo zależy od rl'a, nie raz spotkałem się z sytuacją, że grając na alcie na którym miałem wówczas średni sprzęt pisałem /w do rl'a mówiąc, że chce iść, ale to jest mój alt, mówiłem plus minus co zrobiłem na mainie, chwile jeszcze pogadałem z nim i bardzo często dostawałem inva pomimo, że miałem sprzęt teoretycznie słabszy niż wymagany, nie mówiąc już o achi ..no ale to już zależy od rl'a, czy chce brac pod uwage tylko cyferki/achi czy tez może zdrowy rozsądek będzie miał coś do powiedzenia ;)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 23:40 
Cytuj  
@Toll
dosc uzyteczny addon

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 00:01 
Cytuj  
Jest mozliwosc wlaczenie channelu looking for group poza miastami?

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 16:00 
Cytuj  
Jak przywrocic questy na mapie?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 16:10 
Cytuj  
Guciek napisał(a):
Jak przywrocic questy na mapie?

musisz zaznaczyć w prawym dolnym rogu mapy "Show Quest Objectives"


_________________
Obrazek

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 16:38 
Cytuj  
Dzieki

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 16:58 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Chyba oczywiste, ze wezme kogos z wyzszym gsem bo to mi daje jako takie rozeznanie o gearze (i doswiadczeniu) tego scruba.
Cry moar.

Jakim doświadczeniu? 5k gs da się zrobić w kilka dni farmiąc same heroiki. Ile razy już na głupim hc spotkałam pro ubranych ludzi lamiących tak, że bardziej się nie da? Gs o doświadczeniu mówi za przeproszeniem gówno.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 17:49 
Cytuj  
Ale rowniez branie randomow sugeruje gowno, dlatego tez lepiej losowac z puli dobrze ubranych normalnych graczy + tardow, anizeli zle ubranych dobrych graczy + zle ubranych tardow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 20:44 
Cytuj  
Jak wygląda sytuacja na Kazzaku (i ichniejszej battlegrupie) pod względem BG, queue Dungeon Findera i ogólnej sytuacji socjalno-ekonomicznej na serwerze. Chciałem gdzieś przetransferować swojego charka na jakieś ludniejsze tereny.

I jaka klasa ma tam najsłabszą reprezentację.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 20:51 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Ale rowniez branie randomow sugeruje gowno, dlatego tez lepiej losowac z puli dobrze ubranych normalnych graczy + tardow, anizeli zle ubranych dobrych graczy + zle ubranych tardow.

.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 22:09 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
Jakim doświadczeniu? 5k gs da się zrobić w kilka dni farmiąc same heroiki.


To w czym problem? Masz 5k tardy też mają 5k, a więc to czy wejdziesz do puga zależy tylko od tego czy potrafisz się dogadać z rleaderem i czy pozostawisz po sobie dobre wrażenie czyli dokładnie to o co ci chodzi?

:roll:

EDIT: A żeby nie było że jestem jakimś zrytym raiderem forsującym obowiązkowo GS i achi to:
GS swojego na oczy nie widziałem, nawet nie wiem jaki addon to szacuje, achi zdażyło mi się wkleić raz może. Mam po prostu grupę znajomych robiących dużo więcej raidów (w tym pugów) i jeżeli coś organizują, barią w czymś udział to zwykle pytają się czy nie jestem zainteresowany, i nikogo nie obchodzi mój gear/achi. Czyli jest dokładnie tak jak imho powinno być. Naprawdę tak trudno jest "zaprzyjaźnić" się z paroma osobami na krzyż?...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 22:25 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jak wygląda sytuacja na Kazzaku (i ichniejszej battlegrupie) pod względem BG, queue Dungeon Findera i ogólnej sytuacji socjalno-ekonomicznej na serwerze. Chciałem gdzieś przetransferować swojego charka na jakieś ludniejsze tereny.

I jaka klasa ma tam najsłabszą reprezentację.


pewnie niewiele ci to powie, bo prawdopodobnie tak jest wszedzie, ale jako tank szukam grupy okolo 15 sekund do specific dungeona, randomy sa doslownie instant.

z tego co widze najciezej jest o priestow healerow


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 14:47 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Jak wygląda sytuacja na Kazzaku (i ichniejszej battlegrupie) pod względem BG, queue Dungeon Findera i ogólnej sytuacji socjalno-ekonomicznej na serwerze. Chciałem gdzieś przetransferować swojego charka na jakieś ludniejsze tereny.

I jaka klasa ma tam najsłabszą reprezentację.


Co do bg to raz my wygrywamy, raz oni - różnie jest ;)

A Ty Horda czy Ally?:)




Goatus napisał(a):
To w czym problem? Masz 5k tardy też mają 5k, a więc to czy wejdziesz do puga zależy tylko od tego czy potrafisz się dogadać z rleaderem i czy pozostawisz po sobie dobre wrażenie czyli dokładnie to o co ci chodzi?

O to, że dzień wcześniej miałam niecałe 5k i mimo, żę nie jestem złym graczem i robię lepszy dps od tardów z 5k, wywalili mnie z raidu i było to cokolwiek nieprzyjemne. Nie chce mi się już na ten temat dyskutować, bo to nie ma sensu.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:52 
Cytuj  
zainstalowalem znowu wowa by sprwadzic co tam jest w tym 3.3 ale mam problem przy logowaniu mianowicie :

http://img339.imageshack.us/img339/7013 ... 204757.jpg

Najlepsze ze mam na koncie BN 3konta zsharowane oO

Wiecie moze o co chodz ?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:53 
Cytuj  
musisz załozyc konto na battle.net i powiązać je z kontem warcrafta

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:28 
Cytuj  
przeciez wiem i mam juz od dawna ... zsharowane z BN ...
wbilo mi a teraz zawiesili mi konto na 24h ze niby zostalem zaatakowany przez hackerow oO
co za zjebany system

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 12:37 
Cytuj  
teraz mam inny problem tez dziwny i zdarza mi sie to 1raz mianowicie ,
zalogowalem sie woczraj na swoje konto po czym , po 10minutach in game dostaje DC , mysle o co chodzi... (?) sprwadzam maila a tam 2wiadomosci :

1.-A password reset has been requested for the Battle.Net account associated with this email address. To choose a new password, please click the following link and follow the instructions: https://eu.battle.net/account/support/p ... 133F404544

It is possible that the Battle.Net account has been accessed by someone not authorized to do so. After logging in, if you notice any damage to the Battle.Net account or associated game licenses, please contact the appropriate support department for assistance: http://www.battle.net/account/support

Please remember that it is your responsibility to keep your login information confidential. Account access can only be shared with one minor of whom you are the parent or guardian. Sharing access with anyone else is a violation of the game’s Terms of Use. You are also responsible for every use of an account on which you are listed as the registered player, whether the use was authorized or not.

Billing and Account Services can be reached directly through the phone numbers listed here. Information on telephone support hours can also be found on this page.

We encourage you to keep the following security tips in mind when playing a Blizzard game on any computer:

- Use up-to-date firewall, antivirus, and anti-spyware software to scan your system regularly for viruses, Trojans, and key-loggers.
- Keep your operating system and other software up-to-date and be careful when downloading new software.
- Be wary of “spoof” and scam websites and e-mails that pose as Blizzard Entertainment and request account or personal information. As a reminder, Blizzard Entertainment representatives will *never* ask you for your password.
- Use separate, unique passwords for your email, Battle.net account, and any other online accounts.
- Change your passwords regularly and keep Battle.net account information updated using the Account Management page at http://www.battle.net/account

For additional security tips and information, please visit the following site:

- Account Security: http://eu.blizzard.com/support/article. ... leId=30472

If you are looking for an added layer of security, we currently offer the Blizzard Authenticator, an optional device that can help prevent unauthorized account access. For more information about how the Authenticator works or how to add one to an account, please visit the Blizzard Authenticator FAQ at http://eu.blizzard.com/support/article. ... leId=30492.

2.-Greetings,

An investigation of the World of Warcraft account SAWOYOYO has produced
evidence that the computer(s) used to play the account are infected by a virus,
Trojan or keylogger.

To protect your privacy and security, and to provide you with an opportunity
to secure your computer(s), we have temporarily disabled the account for a
24 hour period and issued your account a new password. During this time, we
highly recommend that you follow the below steps to protect yourself and the
account from unauthorized third party access.
itd.

przeskanowalem kompa avastem i wyczyscilem go , dzisiaj sie loguje po odczekanych 24h i znowu to samo ... ;/ i to na 2kontach

mial ktos kiedys taki problem i wie jak go rozwiazac ??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 11:28 
Cytuj  
Kup authenticatora, zmień e-mail i problem powinien zniknąć.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 11:48 
Cytuj  
juz to zrobilem , przyczym stracilem juz 1konto ... poszedl webform :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.