mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:07 
Cytuj  
Cytuj:
Naaru nie sa bogami. Sa potezne ale nie sa bogami


A Cthun ? Yogg-Saron ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:15 
Cytuj  
To sa Old-Gods. Nie maja nic z naaru wspolnego.

Old-Gods rzadzily w Azeroth oraz elemental planes a potem wrocili "Makers", czyli Tytani i nakopali im oraz ich przydupasom (min. Ragnarosowi). To zupelnie inna czesc lore.

Do tej pory Naaru byli zwykla rasa, tylko taka troche "po koksie".
Watpie zeby Blizzard robil z nich nagle bogow i to tak poteznych jak Elune.
Dlatego ten screen jest dla mnie dziwny conamniej. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:22 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Naaru nie sa bogami. Sa potezne ale nie sa bogami


A Cthun ? Yogg-Saron ?

A czym jest bog ? Istota potezniejsza od czcicieli czy... ?

Idac tokiem rozumowania to ludzie sa bogami krow (w indiach by na ten temat mozna polemizowac ;p).

IMO zadne z tych npc nie jest bogiem, sa bardzo poteznymy jestestwami ale nie sa bogami.

A Naaru to mi sie najbardziej kojrza z Pradawnymi ze StarGate ;p.

Cytuj:
Do tej pory Naaru byli zwykla rasa, tylko taka troche "po koksie".
Watpie zeby Blizzard robil z nich nagle bogow i to tak poteznych jak Elune.
Dlatego ten screen jest dla mnie dziwny conamniej.

Dlaczego by nie ? Glupi ludzie tez uwazali Ori za bogow.
Idac typowa definicja bostwa, to ktos kto ma wyznawcow i kto potrafi robi rzeczy ktorych wyznawcy nie rozumieja/nie potrafi/nie wiedza.
Jesli Naaru ma czcicieli to jest z automatu bogiem. Jak widac Elune ma czicieli, jest duzo potezniejszy od od swoich czicieli i posiada wieksza wiedze. Bog jak w morde strzelił.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Bog jak w morde strzelił.


Bozek.... to max co moze z tego byc. :P

Ale tu nie o to chodzi.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:39 
Cytuj  
Heh, u Pratchetta było to fajnie wytłumaczone, Bogiem może wszystko póki ma chociaż jednego wyznawce


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Bog jak w morde strzelił.


Bozek.... to max co moze z tego byc. :P

Ale tu nie o to chodzi.

Tu chodzi o definicje a nie o to co moze byc. Jak widac moze. Powiedzmy sobie szczerze, gdybym mysla wywolal trzesienie ziemi to w oczach 99% populacji bylbym bogiem -;-.
Ja tam nie wiedze problemu zeby marni smiertelnicy uwazali Naru z boga. Albo jest bogiem albo w Warcrafcie z definicji nie ma ZADNYCH bogow ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:53 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja tam nie wiedze problemu zeby marni smiertelnicy uwazali Naru z boga. Albo jest bogiem albo w Warcrafcie z definicji nie ma ZADNYCH bogow ;p.


Night Elfy to nie sa marni smiertelnicy lolz. To raz. Najstarsi z nich widzieli takie rzeczy ze na serio Naaru to male pipki. :)
Dwa, to co w Wacrafcie jest bogiem albo nie, zalezy od Blizzarda a nie podrecznikowej definicji.

BTW. To jest de facto gra dla dzieci wiec plz nie mieszajcie tu takich filozoficznych rzeczy.

Naaru to poprostu nie pasuje i koniec.
Z checia bym poczytal ten link o ktorym pisal Goatus.

"Powiedzmy sobie szczerze, gdybym mysla wywolal trzesienie ziemi to w oczach 99% populacji bylbym bogiem"

Np. Magneto z Xmenow tez uwazasz za boga?

"Heh, u Pratchetta było to fajnie wytłumaczone, Bogiem może wszystko póki ma chociaż jednego wyznawce"

Dokladnie to bog ISTNIEJE poki ma choc jednego wyznawce. :) Z moca jest ciezko w takim przypadku. Bodajze "Pomniejsze Bostwa" o tym opowiadaja, chyba bo dawno czytalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 21:11 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
iniside napisał(a):
Ja tam nie wiedze problemu zeby marni smiertelnicy uwazali Naru z boga. Albo jest bogiem albo w Warcrafcie z definicji nie ma ZADNYCH bogow ;p.


Night Elfy to nie sa marni smiertelnicy lolz. To raz. Najstarsi z nich widzieli takie rzeczy ze na serio Naaru to male pipki. :)
Dwa, to co w Wacrafcie jest bogiem albo nie, zalezy od Blizzarda a nie podrecznikowej definicji.

BTW. To jest de facto gra dla dzieci wiec plz nie mieszajcie tu takich filozoficznych rzeczy.

Naaru to poprostu nie pasuje i koniec.
Z checia bym poczytal ten link o ktorym pisal Goatus.

"Powiedzmy sobie szczerze, gdybym mysla wywolal trzesienie ziemi to w oczach 99% populacji bylbym bogiem"

Np. Magneto z Xmenow tez uwazasz za boga?

Nie mowilem ze ja uwazam ze bogiem jest ten co ma moc. Podałem tylko przykład, jak myśli motłoch.

Dla mnie takie coś jak bóg nie istnieje z definicji ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2010, 21:36 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Heh, u Pratchetta było to fajnie wytłumaczone, Bogiem może wszystko póki ma chociaż jednego wyznawce"

Dokladnie to bog ISTNIEJE poki ma choc jednego wyznawce. :) Z moca jest ciezko w takim przypadku. Bodajze "Pomniejsze Bostwa" o tym opowiadaja, chyba bo dawno czytalem.


heh to chciałem napisać :oops:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 00:55 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Unleash Earth(73684)

Unleashes the Rockbiter enchantment upon the Shaman's weapon, forcing the target enemy to attack the Shaman for 5 sec.

Czyli jednak pomysl z tankujacym shamanem wraca? oby...


_________________
Emenems

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 01:17 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Wez pod uwage ze pol serwera tam siedzi. Teraz albo sie siedzi w dalaran albo w instancji .
A silnik w wowie kiedy zagralem pierwszy raz zachwycil mnie .
To ze nie ma prawie ekranu loadingu, mozna plywac, nurkowac, latac. Wszystko dzialalo ultra plynnie . Pamietam jak pierwszy raz wsiadalem na gryphona i polecialem z ironforge do sw.
Pozniej jak odpalalem jakies lotro czy wara to te silniki pod wzgledem takich sczegolow niby malych byly zalosne.


Ja pamiętam do dzisiaj jak kuzyn dostał z Niemiec ponga i ta kropka po ekranie tak płynnie zapieprzała.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 07:27 
Cytuj  
z tymi bogami to wam sie chyba nudzi. od teraz ja jestem bogiem i cisza

ARE YOU SURE?~


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 11:09 
Cytuj  
wczoraj wyszedł nowy patch do Cata "4.0.0.12065", dodano w nim m.in. taniec Female Goblin

http://www.youtube.com/watch?v=SVHI95MnIbM


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 11:16 
Cytuj  
Ma ktos moze jakis link do drzewek talentow nowych ??(shamana)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 11:52 
Cytuj  
Nowych talentow jeszcze nie ma. Raczej przed beta bym niczego w tym stylu nie oczekiwał.
Jak nrazie to pewnie 70% tych leakow jest aprobowana przez blizzarda jako darmowy marketing ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 12:01 
Cytuj  
Worgen druid

Cat form

Obrazek

Bear form

Obrazek


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 12:13 
Cytuj  
Sa sa juz nowe drzewka , bo na tym ircu goscie gadaja co i jak dziala , na wowhead byly z 1dzien ale NDA i wyjebalo , tak tylko sie zastanawiam moze ktos leje na blizzarda i udostepnil gdzies to co jest 4.0patch

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 12:57 
Cytuj  
Nowe talenty sa takie same jak stare. Stad wniosek ze nowych talentow jeszcze po prostu nie ma.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 13:10 
Cytuj  
kurwa ... sa juz nowe drzewka z 4.0 na kliencie bety tylko wiekszosc talentow jest N/I , a mi wlasnie chodzi o sam fakt itd. np. tutaj masz szamana opisanego

http://flameshock.blogspot.com/2010/05/ ... lents.html


troll druid cat form :
http://i26.tinypic.com/2hyxcgw.png

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 14:30 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):


ale chujnia


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.