mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 104
Dołączył(a): 26.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 19:41 
Cytuj  
Jak sie prezentuje battlegruopa cyclone jezeli chodzi o wygrane hordy na bgsach?

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2010, 21:18 
Cytuj  
Słyszałem ,że też Argent Dawn ma dużo polaków ,a co do Cyclone to myślę ,że 90% winratio minimum dla hordy przez stormscale gdzie są najlepsi europejscy gracze pvp.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 08:58 
Cytuj  
Warto tez dodac ze na cyclone kolejki na bg minimum 6 min.
Wczoraj kolo 21 stalem do wsg/ ab ponad 20 .....
80% graczy jest horde, alianci maja przejebane, tylko ze co z tego jak zeby pograc to albo random bg ( 6 min i trafiasz na zjebane Sota) albo tak jak ja que na wsg/ab i czekasz, czekasz.. i czekasz.


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 09:18 
Cytuj  
Najbardziej zbalansowany, z lekką przewagą hordy jest chyba Cruelty.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 11:06 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Warto tez dodac ze na cyclone kolejki na bg minimum 6 min.
Wczoraj kolo 21 stalem do wsg/ ab ponad 20 .....
80% graczy jest horde, alianci maja przejebane, tylko ze co z tego jak zeby pograc to albo random bg ( 6 min i trafiasz na zjebane Sota) albo tak jak ja que na wsg/ab i czekasz, czekasz.. i czekasz.


Ja na BLu czekam 12 minut i niekiedy wygrywam za 6-7 razem więc sie ciesz:P


Posty: 26
Dołączył(a): 11.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2010, 11:31 
Cytuj  
Puffacz napisał(a):
Burning Legion Polskie community rozwiniete na bardzo wysokim poziomie choć dzieci neo nie brakuje.


Z racji małej ilości alternatyw dla BL zdecydowalismy sie na niego. Zrobilem tam postać w celu przeprowadzenia małego rekonesansu.

Możecie polecić jakies ambitne, dobrze prosperujące gildie po stronie Hordy? Dodam, że postaci które bedą transferowane to nasze mainy. Mamy wyczyszczone ICC 10man w 25manie brak nam Sindy i LK i zrobione kilka heroicow. Sa to dobrze wygearowane chary, jednemu z nas niewiele brak do zrobienia Shadowmurna. Czyli generalnie ogarniamy....

Pozdrawiam Sid.


Posty: 1
Dołączył(a): 31.07.2010
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 22:32 
Cytuj  
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z "10 day free trial". Utworzyłem właśnie konto i mogę dodać tak zwane demo gry (czyli ten 10 dniowy trial). Czy jeśli po 10 dniach kupię podstawkę, to czy stracę postać i będę musiał zaczynać grę od nowa, czy dalej będę mógł kontynuować grę utworzoną wcześniej postacią?

Jeżeli postać zostaje, to czy po 10 dniach mogę zrobić przerwę i podstawkę kupić dopiero po kilku dniach, dalej nie tracąc przy tym postaci?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2010, 22:37 
Cytuj  
Paczesas napisał(a):
Czy jeśli po 10 dniach kupię podstawkę, to czy stracę postać i będę musiał zaczynać grę od nowa, czy dalej będę mógł kontynuować grę utworzoną wcześniej postacią?


Nie stracisz, będziesz mógł kontynuować.

Paczesas napisał(a):
Jeżeli postać zostaje, to czy po 10 dniach mogę zrobić przerwę i podstawkę kupić dopiero po kilku dniach, dalej nie tracąc przy tym postaci?


Kont nie usuwają z tego co kojarze, a jeśli to robią, to po kilku miesiącach, więc masz czas.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 sie 2010, 21:22 
Cytuj  
Moge prosic kogos kto gra na Stormscale'u o napisanie z wlasnego doswiadczenia (najlepiej popartego graniem BG w miare regularnie), jakie jest mniej wiecej winratio Horda - Ally w battlegrupie Cyclone?

I jak jest ze stabilnoscia servera?

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 00:47 
Cytuj  
Serwer jest jak najbardziej stabilny, jeśli chodzi o winratio to tak 3:2 - 2:1 dla hordy bym powiedział mniej więcej. Często mozna trafić na młotów, którzy lecą farmić hk i nie wiedzą po co są te flagi na AB. Jeśli chodzi o kolejki to zwykle 4-8 minut.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 07:49 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Moge prosic kogos kto gra na Stormscale'u o napisanie z wlasnego doswiadczenia (najlepiej popartego graniem BG w miare regularnie), jakie jest mniej wiecej winratio Horda - Ally w battlegrupie Cyclone?

I jak jest ze stabilnoscia servera?


Gdyby nie znajomi ktorzy siedza na serwerze, pewnie juz by mnie tutaj dawno nie bylo.
Cala ta smieszna BG jest zdominowana przez horde, a raczej przez aliantow ktorzy przestawili sie na horde w momencie mozliwosci zmiany rasy.
Kolejki na poziomie 6 min to norma, w wekendy kolo 18-22 jak chcesz pograc tylko i wylacznie wsg / ab to mozesz spokojnie odpalac film i lezec na kanapie czekajac az cie laskawie wrzuci na bg.
O ile oczywiscie zamiast tego co wybrales nie wyskoczy random bg, bo takie kurwa cos tez juz sie zdarzalo.

Jest naprawde masa serwerow gdzie mozna pograc spokojne pve / pvp bez tego calego chlamu co jest na stormscale.

Zanim sie transferniesz, proponuje wejsc i odpalic sobie trade chat. Retardnes przebija wszystko. ( chociaz i tak daleko nam do BL - aczkolwiek kilku debili juz widzialem co pisze po polsku na /2 - ignore instant )

Z jasniejszych stron - jest kilka PUGow ktore ownuja juz LK w 25 man z cotygodniowa regularnoscia. PUG robia tez ICC 10 man w HC ( bez LK ).
Kilka dobrych gildi tez sie znajdzie.


_________________
Be cool,be Ziolo.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 11:03 
Cytuj  
Na moim servie atm kolejki w granicach 12 minut i ratio 90-10 dla aliantow.

Mowisz, ze sa lepsze servy niz Stormscale - mozesz podac jakies propozycje plz? - mnie obchodza tylko i wylacznie BG, do aren bede mial kumpli, ktorzy sie przeniosa ze mna, no i jakis pug od czasu do czasu. Chodzi o to, zeby Horda przewazala, dla odmiany po paru latach babrania sie w tym gownie Rampage.

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 12:02 
Cytuj  
Mi sie stormscale bardzo podoba. Trade wcale nie jest taki tragiczny (co prawda trzeba mieć addon spamthrottle), polskie wypowiedzi na /w to spontaniczne informacje o rekrutacji przez polską gildię. WG wygrywamy prawie zawsze, jest dużo pugów, które całkiem daleko dochodzą, można całkiem łatwo znaleźć ludzi do aren i durotar zawsze jest pełne.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2010, 12:55 
Cytuj  
stormscale -

LF arena team / LF partner to get 1.8k ASAP!!@#!@
LF arena team / LF partner. exped 2.6k. going for gladiator you need same exp!

ta wygladaja areny na sc. ciezko znalesc konkretne teamy ktore by szly po 2.2k chociazby,
bgsy raczej wyrownane, ale roznie to jest. czasem potrafie wygrac daily bg za 1wszym razem a czasem trace i doslownie 4h zeby cos wygrac.
pugow sporo ale i chujuf tez sporo co ninjuja wiec bez looting rules radze sie nie zapuszczac.
czat bez spamthrottle wyglada jak ekran startowy matrix - wiadomosci sa zasypytane w takim tempie ze dostajac whispera po 5sekundach juz nie jetesmy w stanie zescrollowac na gore aby zobaczyc od kogo on byl :D

mnie jedynie co boli to przereklamowanie cyclone. jedyny poziom tam jest trzymany ze wzgledu na topowych europejskich graczy, ktorzy graja na 2.8+ ponizej jest bida z nedza(ofc duzo bardziej wymagajaca bgrupa niz ta od BLa itp).


ogolem przenioslem sie na sc ze wzgledu na znajomych i troche tego zaluje. serwer totalnie bez duszy jesli chodzi o strone hordy - nikt nikogo nie zna, pelno zlodziejuf i oszustow, progress pve bez szalu, ostatnio sie zrobila masa pseudoelitek, ktore jako ze czyszcza 8 bossow na heroiku w icc zs 30% buffem to wiedza wszysto najlepiej, sa nawet szajki czy tez gildie zlodziejskie ktore robia niby guild runy i zajebuja wszystko no i ten straszny spam.
ogolem cyclone jest spoko, ale chyba nie dla mnie takie serwery zawalone - czuje ze duzo lepiej odnalazlbym sie jako hordziak na ravencrescie, gdzie allianci dominuja mniejwiecej 8-2, czy wlasnie jako aliant na stormscale'u, bo jednak wole kameralna atmosfere, gdzie chodz troche kojarzy sie ludzi, kolo ktorych sie przechodzi ;P

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 19:23 
Cytuj  
Chciałem zmienić frakcję u swojej postaci i ile w rzeczywistości taka usługa kosztuje? Obojętnie czy miałem adres angielski czy polski (heh różnica 5e) wyskakiwał błąd, a na koncie miałem jakieś 120zł


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 21:51 
Cytuj  
25 ojro


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 22:40 
Cytuj  
Srogi napisał(a):
25 ojro


Ile kosztuje w euro to ja wiem, chodziło mi w złotówkach...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 sie 2010, 23:54 
Cytuj  
Zobacz sobie kurs EUR i przelicz... :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 00:04 
Cytuj  
Ta dokładnie, pies co to za pytanie. Jeszcze napisz dzięki po 3h to się kulnę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2010, 00:05 
Cytuj  
*HINT* Kurs w swoim banku *HINT*

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.