mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 07:19 
Cytuj  
Ja bym chciał żeby były takie sety zbroi, a nie jakieś gówniane plastykowe odlewy z lampkami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 07:53 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ja bym chciał żeby były takie sety zbroi, a nie jakieś gówniane plastykowe odlewy z lampkami.

Nie ma szans w tej grze unikalne modele to maja tylko shouldery i bron ;p.

W tym momencie to ja bym chciał zeby przerobili modele wszystkich ras tak zeby wygladały jak te unikalne 9sylvanas), codzi o jakosc ofc.

Cytuj:
We really haven't ever supported the true hybrid builds where someone goes halfway down two trees. It would be one thing if someone really wanted to play say an Affliction warlock who also emphasized demons or the Ret paladin who also wanted to be a better healer. But almost without exception the hybrid builds that have ever existed involved sneaking down into a second tree to get an overpowered talent or two. The developers never really wanted the last talent in a tree to be a decision. They want you to get that talent. When players would make builds that didn't go to the bottom of their tree they would feel like something was wrong with the tree. Nobody wants that 31-point talent to be a hard choice.

So, yeah, go get that 31-point talent. You'll have some decisions to make on the way down and then you'll have 10 points that can get you 3 or 4 additional talents from a pool of 15 or so that are left over. Not all of those builds will make sense, but many of them will. That feels like plenty of choice to me and both you and we will know that you have the basics that make your spec work. (Source)

No i tak sa przekonaniu ze maja racje, ze wymusili bez wzgledu na wszystko ze gracz musi wziasc 311-p czy tego chce czy nie bo tak sie developerom podoba /faceplam.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 08:03 
Cytuj  
Te modele orka to bardziej WH przypominaja ale nie sadze zeby Blizz dal kiedys takie modele, bo takze bylby zmuszony do zmian w kazdej innej rasie.Nie moze byc tak ze jedna wyglada jak z filmu a pozostale jak z kreskowki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 10:57 
Cytuj  
ee?
że niby z jakiego filmu to model?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 12.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 11:38 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No i tak sa przekonaniu ze maja racje, ze wymusili bez wzgledu na wszystko ze gracz musi wziasc 311-p czy tego chce czy nie bo tak sie developerom podoba /faceplam.


Smutne, jak dla mnie możliwość stworzenia w miarę unikatowego builda w WoW'ie to była cnota i co z tego że Blizzard nigdy nie supportował tego typu zagrań, właśnie to było w tym piękne, teraz cała różnica między postaciami w WoWie będzie klasa/specjalizacja, nic więcej, bo sory, ale dla mnie różnorodność ras do wyboru nic nie zmienia, to tylko inny skin, nic więcej, dlatego żal mi ludzi co się podniecają nowymi rasami, to jest żałosne...


_________________
Obrazek

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 11:57 
Cytuj  
Cytuj:
Smutne, jak dla mnie możliwość stworzenia w miarę unikatowego builda w WoW'ie to była cnota i co z tego że Blizzard nigdy nie supportował tego typu zagrań, właśnie to było w tym piękne, teraz cała różnica między postaciami w WoWie będzie klasa/specjalizacja, nic więcej, bo sory, ale dla mnie różnorodność ras do wyboru nic nie zmienia, to tylko inny skin, nic więcej, dlatego żal mi ludzi co się podniecają nowymi rasami, to jest żałosne...



Bo spora cześć graczy nie patrzy tylko i wyłącznie na statystyki ale tez na wygląd postaci która aktualnie gra. Chciałbyś by twoja postać śniła ci się w koszmarach ? ;p
Unikalny build.... hmm tego nie widzialem w wowie - jeszcze :p 99% graczy jedzie wedle jednego konkretnego schematu (czasem lekkie zmiany zazwyczaj punktowe) - tak wiec jak dla mnie zmiana ta jedynie zaoszczedzi ci czasu na sprawdzanie po forach w jakim aktualnie buildzie sie gra .

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 12:01 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Cytuj:
Smutne, jak dla mnie możliwość stworzenia w miarę unikatowego builda w WoW'ie to była cnota i co z tego że Blizzard nigdy nie supportował tego typu zagrań, właśnie to było w tym piękne, teraz cała różnica między postaciami w WoWie będzie klasa/specjalizacja, nic więcej, bo sory, ale dla mnie różnorodność ras do wyboru nic nie zmienia, to tylko inny skin, nic więcej, dlatego żal mi ludzi co się podniecają nowymi rasami, to jest żałosne...



Bo spora cześć graczy nie patrzy tylko i wyłącznie na statystyki ale tez na wygląd postaci która aktualnie gra. Chciałbyś by twoja postać śniła ci się w koszmarach ? ;p
Unikalny build.... hmm tego nie widzialem w wowie - jeszcze :p 99% graczy jedzie wedle jednego konkretnego schematu (czasem lekkie zmiany zazwyczaj punktowe) - tak wiec jak dla mnie zmiana ta jedynie zaoszczedzi ci czasu na sprawdzanie po forach w jakim aktualnie buildzie sie gra .

Aco jesli lubiłem eksperymentowac, gra crap buildem ? Teraz nawet nie ma takiej mozliwosci ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 12:10 
Cytuj  
Oj tam w czasach BWL i AQ biegalismy z moonkinem ktory glownie tanczyl albo agrrowal.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 12:26 
Cytuj  
Mysle ze troche dramatyzujecie z tymi talentami.

Wlasnie dla sprawdzenia tej teori zrobilem sobie jakis fun spec magiem. Wszystko co chcialem to dostalem, wiec nie wiem skad te wasze marudzenie.

No chyba ze ktos upiera sie zeby pakowac po 15 pkt w kazde drzewko, nie uzyskujac w ten sposob zadnych profitow ( oraz najlepszych top endowych speli ) - to wtedy tak, mozna ponarzekac.

Dla 98% reszty graczy nic sie nie zmieni.


_________________
Be cool,be Ziolo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2010, 13:28 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Mysle ze troche dramatyzujecie z tymi talentami.

Wlasnie dla sprawdzenia tej teori zrobilem sobie jakis fun spec magiem. Wszystko co chcialem to dostalem, wiec nie wiem skad te wasze marudzenie.

No chyba ze ktos upiera sie zeby pakowac po 15 pkt w kazde drzewko, nie uzyskujac w ten sposob zadnych profitow ( oraz najlepszych top endowych speli ) - to wtedy tak, mozna ponarzekac.

Dla 98% reszty graczy nic sie nie zmieni.


Może dlatego ze teraz masz 2-3 najlepsze buildy dla danego drzewka plus kosmetyczne zmiany, które dajesz pod styl gry jaki lubisz, w becie cata nie masz takiego komfortu bo nie ma w co wydawać.
Talenty nie mogły być w nieskończoność rozbudowywane ale można to było ciekawiej zmienić, możliwe ze przeważył płacz graczy, którzy po sześciu latach nadal nie potrafią sami wydać odpowiednio punktów w talenty ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2010, 00:29 
Cytuj  
http://www.wow.com/2010/08/09/cataclysm ... -revealed/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2010, 08:11 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
http://www.wow.com/2010/08/09/cataclysm-faction-traitors-revealed/


Blood Elf, to było do przewidzenia. I tylko potwierdza mają tezę, elfy do rezerwatu ! Garrosh na co ty czekasz !


Posty: 17
Dołączył(a): 3.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 16:49 
Cytuj  
nareszcie wygralem beta keya :>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 17:04 
Cytuj  
krzywonos napisał(a):
nareszcie wygralem beta keya :>


/care


_________________
Obrazek

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2010, 05:29 
Cytuj  
w00t - gdzie ;p


Posty: 17
Dołączył(a): 3.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 sie 2010, 23:01 
Cytuj  
Na gameaxis.

Generalnie Cataclysm, tak jak to u blizzarda ostatnimi laty, jedną rzecz poprawią dwie inne spartolą. Niestety...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 10:34 
Cytuj  
Nowy model Thralla, rychło w czas bo zaczynął już wyglądać żenująco.

Obrazek

Swoją droga, kolejna "zbroja" którą bym widział jako armor set do zdobycia przez graczy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 11:29 
Cytuj  
zajebista muzyczka z login screenu z masą motywów z classica (polecam przesłuchać cały kawałek)

http://www.youtube.com/watch?v=N-bVd9t2XA0

więcej ścieżek dźwiękowych z catalcysm - http://www.youtube.com/user/DominikaSents

holy power ui

http://www.youtube.com/watch?v=7fOvaMzfXa0

nowe loading screeny

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


więcej kawałków do przesłuchania (skopiowane z WoR)



_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 12:22 
Cytuj  
Thrall wygląda jak stara babcia :D

A muzyki chętnie posłucham, dzięki Varenthin.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2010, 12:40 
Cytuj  
Obrazek Obrazek Obrazek


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.