mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 13:20 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Nie zdradzę Tor, przykro mi :) Wymień kilku to powiem Tobie czy jest pośród ;)

Ok, nie bedziemy sie juz bawic w zgadywanki. :> Mam od lat grono fanow na tym forum, ale zawsze mile widze nowe osoby.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 14:15 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://www.mmo-champion.com/content/1938-Power-Auras-Mages-TP-UI-Howling-Oak-Blue-Posts
Wszystkie portale/porty pod jednym przyciskiem, nice.


W sumie fajnie, że popularniejsze addony wprowadzają jako systemy in-game - tak jak zrobili wcześniej z kopią quest helpera, tak teraz z portalami i aurami.

Kiedyś ostro bawiłem się addonami, ale po jakimś czasie okazało się, że tak na prawdę większości nie potrzebuje, bo wcale nie zwiększają skilla i w końcu skończyło się na domyślnym ui z kilkoma must-have pozycjami.


_________________
@polygamia

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 14:27 
Cytuj  
Zanim jakiś mod zrobi tu porządek to chciałem tylko przypomnieć że jest w prawym rogu coś takiego jak ignore także jak jest jakiś koleś typu elo ziom nolifer madafaka kabraxis to wystarczy kiliknąc i bb

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 14:46 
Cytuj  
No ja sam im to zalecam w mysl zasady "nie chce, nie czytam i po sprawie" ale jak widac powiedzenie "lubisz to kurwo" jest prawdziwe. :)


Posty: 6
Dołączył(a): 8.04.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 14:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
No ja sam im to zalecam w mysl zasady "nie chce, nie czytam i po sprawie" ale jak widac powiedzenie "lubisz to kurwo" jest prawdziwe. :)

ale ty juz miales nie pisac w tym temacie

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 14:50 
Cytuj  
darthen napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
No ja sam im to zalecam w mysl zasady "nie chce, nie czytam i po sprawie" ale jak widac powiedzenie "lubisz to kurwo" jest prawdziwe. :)

ale ty juz miales nie pisac w tym temacie


Nieprawda. Napisalem ze nie bede sledzil newsow i ich komentowal. Nie napisalem ze nie bede pisal w tym temacie. Czytania ze zozumieniem i interpretacja tekstu ucza podobno juz w przedszkolu wiec polecam sprawdzic ten feature.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 14:58 
Cytuj  
Idzie mysliwy na polowanie na niedzwiedzia, siedzi na czatach czeka. Nagle, widzi poruszenie w krzakach i widzi niedzwiedzia - przyklada sie do strzalu, strzela. Po chwili leci szukac ciala. Szuka w tych krzakach szuka - nagle ktos go puka w ramie. Odwraca sie a tam niedzwiedz, patrzy na niego i mowi: "wiesz mysliwy - tutaj mamy takie prawo ze jak mysliwy poluje na misia i mu sie nie uda to musi obciagnac mu laske". Mysliwy rad nierad zrobil misowi laske.
Na drugi dzien zadny zemsty wraca polowac na misia, widzi go po pewnym czasie strzela tym razem ze wszystkich luf, dym sie rozwiewa leci na miejsce zbadac czy trafil a na miejscu ktos go puka w ramie. Zrezygnowany odrwaca sie a mis do niego - "No, to wiesz co masz teraz zrobic..."
Na trzeci dzien uzbrowszy sie lepiej mysliwy znowu poluje na misia. Znowu go widzi, naparza z kazdej broni jaka ma dorzucajac ze dwa granaty. Wpada na pobojowisko szuka ciala, oczywiscie ktos go puka w ramie. Odwraca sie a mis do niego:
"Cos mi sie wydaje mysliwy ze ty tu kurwa tak naprawde to nie przychodzisz tutaj polowac"


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 15:32 
Cytuj  
Cool story bro

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 18:41 
Cytuj  
Kabraxisis spamuje i robi was w chja, w grzecznie przychodzicie m obciagac. Ona moze i troluje, ale to ze wy laskawe to lykace jest jeszcze bardzej zalosne ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2010, 19:00 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Kabraxisis spamuje i robi was w chja, w grzecznie przychodzicie m obciagac. Ona moze i troluje, ale to ze wy laskawe to lykace jest jeszcze bardzej zalosne ;p.


A ty masz coś z mózgiem, że nie potrafisz napisać jednego wyrazu poprawnie ?


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 09:25 
Cytuj  
http://db.mmo-champion.com/i/57859/esse ... world-nyi/
Japierdole..
/facepalm

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 10:31 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
iniside napisał(a):
Kabraxisis spamuje i robi was w chja, w grzecznie przychodzicie m obciagac. Ona moze i troluje, ale to ze wy laskawe to lykace jest jeszcze bardzej zalosne ;p.


A ty masz coś z mózgiem, że nie potrafisz napisać jednego wyrazu poprawnie ?

No pewnie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 11:44 
Cytuj  
koci napisał(a):
http://db.mmo-champion.com/i/57859/essence-of-the-underworld-nyi/
Japierdole..
/facepalm


Parodia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 15:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
ryj szmato. Wracaj niepierdalac gearscora.

Kabraxis delivers co bys mogl mi napisac jaki mam niski poziom. Enjoy. Napisalbym ci wiecej ale nie chce mi sie wszczynac flamu na pare stron, parwda jest jednak taka ze moja gra przy twojej wyglada jak mercedes przy maluchu i przy tym zostanmy.

W sumie zastanawiam sie czy jednak nie komentowac tylko po zeby wkurwiac takie wowowe bezmozgie betonowe gearscorowe dzieci jak ty.



PALIKOT prawie jak Niesiołoski - zanim coś napiszesz zastanow sie 2 razy "LeszczU"
Urzekła mnie twoja historia.


_________________
A-Test!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 15:31 
Cytuj  
GeFunk napisał(a):
Niesiołoski

A kto to taki? :roll:


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2010, 22:03 
Cytuj  
Chyba nikt jeszcze nie wklejał - http://www.youtube.com/watch?v=VvF1o1ObPr0 najlepszy quest z WoWa ever.


_________________
Obrazek

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 13:58 
Cytuj  
Panowie, wiadomo już coś o tych rated BG, jak to ma działać? i co bedzie z arenami? tzn gear z areny do gearu z bg


Posty: 43
Dołączył(a): 6.06.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 15:54 
Cytuj  
zax:
Będziesz otrzymywał punkty za areny jak i za rated BG, maksymalna ilość punktów do zdobycia w tygodniu ma być stała. Czyli możesz grać tylko Areny, tylko rated BG lub po trochę każdego, ważne żeby wbić tygodniowy limit. Za te punkty tak jak teraz będzie gear do wyboru, dostęp do najwyższego tieru PvP otrzymasz przekraczając odpowiednią poziom w machmakingu BG i/lub aren.
Plus dodatkowo:
- bronie PvP dostępne do nabycia jak normalny sprzęt (teraz na broń PvP musisz mieć chyba 1800 w rankingu aren).
- możliwość ustawiania sparingów z innymi teamami na BG.
- Możliwość walki na BG horda vs horda, i ally vs ally.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 12:40 
Cytuj  
Zniknęły postacie goblinów w becie po ostatniej poprawce.
Tylko mi, czy wam też ?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2010, 12:42 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Zniknęły postacie goblinów w becie po ostatniej poprawce.
Tylko mi, czy wam też ?

gobiny crashują grę więc je wyłączyli


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.