mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2010, 16:58 
Cytuj  
taki maly update odnosnie mojego problemu - a sprawa jest dosc smieszna:
mianowicie aby nie miec slideshowa przy obracaniu sie musze przed odpaleniem gry instalowac te same drivery, ktore juz mam zainstalowane. wyglada to tak -

-odpalam pc
-odpalam wowa
-slideshow
-instaluje driver
-odpalam wowa
-dziala dobrze
-wylaczam kompa
-nastepnego dnia ponownie wlaczam pc
-odpalam wowa
-slideshow
-instaluje ponownie ten sam driver,ktory mam zainstalowany
-i nagle wow dziala dobrze

o co chodzi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 13:04 
Cytuj  
może mi ktoś dać linka do fixów z 4.0.1a ?


_________________
psn

**

Posty: 430
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 14:33 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
taki maly update odnosnie mojego problemu - a sprawa jest dosc smieszna:
mianowicie aby nie miec slideshowa przy obracaniu sie musze przed odpaleniem gry instalowac te same drivery, ktore juz mam zainstalowane. wyglada to tak -

-odpalam pc
-odpalam wowa
-slideshow
-instaluje driver
-odpalam wowa
-dziala dobrze
-wylaczam kompa
-nastepnego dnia ponownie wlaczam pc
-odpalam wowa
-slideshow
-instaluje ponownie ten sam driver,ktory mam zainstalowany
-i nagle wow dziala dobrze

o co chodzi?


Ja miałem podobne objawy (masakryczny spadek fps, ogólnie się krztusił) przez addona może to poprostu przypadek i ci się raz crashuje a raz nie. Wywal 3 magiczne foldery które to jak mantrę przy każdym problemie blizz podaje i spróbuj odpalić kilka razy wowa. Chociaż pewnie jak już tu piszesz to spróbowałeś tego w pierwszej kolejności...

Odrazu zadam pytanie co z dalsza częścią tego eventa? Maił być przed blizzconem a tu cisza...

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 15:22 
Cytuj  
@up.
robilem i dupa niestety. cos jest ewidentnie po stronie pacza. cale tech supp forum huczy o tym a gnomki nie odpowiadaja perfidnie. jednym przez odpalanie wowa z takim slideshowem rozwala sie dysk(ponoc przy tej zamule strzasznie fragmentuje sie dysk lol)
bym zrozumial gdyby u mnie nic nie dzialalo, ale dziala i rozwiazanie jest dziwne, bo nigdy bym nie przypuscic ze instalowanie tego damego drivera over and over again, mimo ze jest juz on zainstalowany naprawi sprawe ;p

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 16:50 
Cytuj  
otworz w malym okienku wow'a ,i uruchom na minimalnych detalach,do dzisiaj boje sie uruchomic w pelnym oknie po feralnym patchu 4.0.1 ;)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 18:01 
Cytuj  
w wowa praktycznie od zawsze gram na min detalach, oprocz rzeczy ktore sa potrzebne na arenach jak widocznosc itp, aby utrzymywac zawsze 75fpsow, zreszta probowalem zabawy z detalami od skrajnie niskich po skrajnie wysokie i zmiany nie ma.

przed chwila wlasnie widzialem nowy topic na wow forum z problemem podobnym do mojego - wow ludziom po reboocie nie widzi najnowszego sterownika do GPU i wyskakuja im bledy ze nie obsluguje ich karta shaderow itp przez co nie da sie zwiekszyc detali, ja natomiast tego nie mam, lecz rowniez po reboocie gra dziala jak na outdated driverze.
W obydwu przypadkach problem rozwiazywal sie ponownym intalowaniem sterow po kazdym ponownym uruchomianiu kompa, co jest dosc meczace niestety i dyskozerne.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 18:39 
Cytuj  
Sebo napisał(a):
Zrobilem huntera alta,jaki spec byscie polecili do lvlingu jakie glyphy i jakiego peta najlepiej zdobyc


Obecnie to bez znaczenia jaki build. Każdy mob pada po 2-3 strzałach. Na początek proponuję glyphy: arcane shot, conc. shot i feign death. Ja bym szedł w MM spec.

Dużo osób odchodzi od grania hunterem bo niby jest zbyt trudne, nudne itp. Czytałem na forach wowa eu i us jak hunterzy płaczą na dps, niski potencjał w pvp itd. Problem tylko polega na tym, ze hunter nie jest aż taki zły. Dps robi znacznie lepszy niz przed zmianami. Osobiście po całkowitej przemiałce gearu i wymianie gemów, na kukle boss stabilne 12k dpsu, a przed patchem robilem 8k. Na bosach w ICC25 bez problemów 15k dpsu na każdym. Na kilku 20-22k, wlock i madzy są blisko, często mag jest top 1 (z oczywistych względów). Aoe troche kuleje ale kto by zwracał na to uwagę.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 12:53 
Cytuj  
Witam, mam pytanko ;)

Jeśli ktoś ześle na mnie RoF, do którego levela będę miał bonusowy exp i czy tylko jedną postać na tym bonusowym expie będę mógł levelować?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2010, 13:00 
Cytuj  
Klapek_Apokalipsy napisał(a):
Witam, mam pytanko ;)

Jeśli ktoś ześle na mnie RoF, do którego levela będę miał bonusowy exp i czy tylko jedną postać na tym bonusowym expie będę mógł levelować?

Opis dokładny masz na stronie wow-a ale po pierwsze konto zakładasz nowe, po drugie RaF trwa 90 dni, po trzecie możesz lvlować z tym co ci dał ile chcesz postaci, po czwarte RaF działa do 60lvl, a dodatkowo ty będziesz mógł podnosić lvl postaciom koledze za free ( postać zrobiona na Raf na 60lvl podnosi innej postaci 30lvl do max tez 60lvl ).


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 10:28 
Cytuj  
orjetuje sie ktos czy bedzie mozliwe sciaganc cataclysm wczesniej, nie kupujac go bezposrednio przez battle net, a w dniu premiery dokupic klucz, mam bardzo wolny net i sciagniecie zajeloby mi bardzo dlugo

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 10:36 
Cytuj  
Prot napisał(a):
orjetuje sie ktos czy bedzie mozliwe sciaganc cataclysm wczesniej, nie kupujac go bezposrednio przez battle net, a w dniu premiery dokupic klucz, mam bardzo wolny net i sciagniecie zajeloby mi bardzo dlugo


Ja już mam go ściągniętego


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 10:47 
Cytuj  
Odpaliłem sobie triala do wotlk i mam pytanie.
Czy jak wbije sobie kilka poziomów (70-80 ) i skonczy mi sie trial to postać będzie zablokowana do czasu aż kupie wotlk ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 11:52 
Cytuj  
Wbijesz tylko 70lvl i 99%, nie dingniesz na 71 :]

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 12:37 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Prot napisał(a):
orjetuje sie ktos czy bedzie mozliwe sciaganc cataclysm wczesniej, nie kupujac go bezposrednio przez battle net, a w dniu premiery dokupic klucz, mam bardzo wolny net i sciagniecie zajeloby mi bardzo dlugo


Ja już mam go ściągniętego


moglby mi ktos podac linka, dzieki

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 13:09 
Cytuj  
Prot napisał(a):
Niah napisał(a):
Prot napisał(a):
orjetuje sie ktos czy bedzie mozliwe sciaganc cataclysm wczesniej, nie kupujac go bezposrednio przez battle net, a w dniu premiery dokupic klucz, mam bardzo wolny net i sciagniecie zajeloby mi bardzo dlugo


Ja już mam go ściągniętego


moglby mi ktos podac linka, dzieki


cypis napisał(a):
protip: mozna juz sciagac retailowego klienta.
Wystarczy otworzyc Launcher.wtf i config.wtf i zmienic typ konta z LK na CT.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 17:24 
Cytuj  
Wysłałem kumplowi RaF, założył konto z linka, który dostał na maila a jak przed chwilą patrzyłem to nasze konta się nie zlinkowały ? A to chyba powinno nastąpić od razu prawda ? Mam konto frozen, ale to raczej nie ma znaczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 19:08 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Mam konto frozen, ale to raczej nie ma znaczenia.

...a jednak


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 19:46 
Cytuj  
Nie ma, bo sprawdziłem przed chwilą na nowym koncie, które stworzyłem i od razu je zlinkowało, on coś pojebał chyba. :]

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 20:30 
Cytuj  
Jak sprawdzić ile mam dalaran jewelcrafter's token ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 20:49 
Cytuj  
bhp napisał(a):
Jak sprawdzić ile mam dalaran jewelcrafter's token ?

otwierasz okienko postaci -> Currency -> Miscellaneous


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.