mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:40 
Cytuj  
Ja pierwszy raz robilem na 50k. Dwóch healerów wyszło w miedzyczasie mimo ze wipowalismy tylko dlatego ze nie znal nikt taktyk (healer stwierdzil ze to przez moje wtf hp) :D
Ale zrobilismy cale...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 12:57 
Cytuj  
Co do długich kolejek do BG to chyba mniej, lub bardziej norma, od kiedy Blizzard wprowadził faction change. :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:02 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
trochę śmieszy mnie random instance w Cata, taki Stonecore robiłem wczoraj raz z lvlami 82 (tank miał około 50k hp) a drugi raz z 85-84 lvlami (tank miał 130k hp)
to jakby dwie różne instancje :)
wiesz przed 85 masz faktycznie 4 instancje to nie dziwne że ludzie różny sprzęt mają, a że nie każdy tank wyrolował już niebieskie itemki z cata to różnie bywa.

mój misiek ma z 85k ale pamiętaj że nie samym HP tank żyje
to wygląda czesto tak:

trzyma aggro i nie umiera - zajebiście to git.
nie trzyma aggro to noob
umiera to noob
markuje targety to spowalnia

itd wiec od tanka zawsze się wymaga żeby odwalał robotę a reszta jakoś tam gra.

ciężko teraz zadowolić każdego :P na szczęście komu ja tankuje ma farta chyba, że mi się dzieci rozpłaczą :wink:


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:07 
Cytuj  
zwipeowalismy w sumie 3 razy - dwa razy na pakach przed last bossem uparł się brać wszystkie na raz (WTF) i raz na last bossie
za to co każdy pack musiałem pić mane :(


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:08 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Co do długich kolejek do BG to chyba mniej, lub bardziej norma, od kiedy Blizzard wprowadził faction change. :/


e mnie się zdaję, że ludzie boją się tankować (nie umią) i brakuje właśnie puszek


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:13 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
że ludzie boją się tankować (nie umią) i brakuje właśnie puszek
boją się bo jak gram Hunterem naprawdę często obserwuje ile ludzie wymagają od tanka a jak mało od siebie. pomijam że czesto rozmyślnie atakują jakiś z dupy target rozpraszając healera i tanka bo nabijają recounta.

tankowanie może nie jest giga trudne ale wymaga znajomości klasy i instansu a także szybkiego podejmowania decyzji.
upraszczam ale naprawdę nie dziwie że że ktoś kto lvluje tanka pierwszy raz ma opory i często wychodzi z instancji w trakcie albo woli zapisać się jako DPS


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:40 
Cytuj  
Jak mi sie zachciało robić warka to levelowałem go własnie jako tanka.
I imo może na samym początku jest to "trudne" bo nei wiemy na jakas ilosc mobów mozemy sobie pozwolić w pullu to z czasem zaczyna to być czysta zabawa.
Tak więc tankowanie jest proste ,chyba że mamy w party dps którzy napieprzają nukami przed tym jak zgarniesz aggro -.-'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:45 
Cytuj  
powiem tak, jak masz fajnych dpsów w patry to tankowanie to przyjemność. dlatego giliowe runy są też spoko w endgame bo kto pulnie tego wina.

a w randomach jak ktoś wali ewidentnie w huja to zasłaniam się dupa i udaje że nie widzę jak zdycha ganiając się z jakimś mobem :P

gorzej jak ostatnio walili w huja na markach a marki healowały i tak zwipowaliśmy po n minutach.

generalnie wszystko ci wynagrodzi 10 sekundowe oczekiwanie na instans :P


_________________
psn

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 13:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Buffchef napisał(a):
że ludzie boją się tankować (nie umią) i brakuje właśnie puszek
boją się bo jak gram Hunterem naprawdę często obserwuje ile ludzie wymagają od tanka a jak mało od siebie. pomijam że czesto rozmyślnie atakują jakiś z dupy target rozpraszając healera i tanka bo nabijają recounta.

tankowanie może nie jest giga trudne ale wymaga znajomości klasy i instansu a także szybkiego podejmowania decyzji.
upraszczam ale naprawdę nie dziwie że że ktoś kto lvluje tanka pierwszy raz ma opory i często wychodzi z instancji w trakcie albo woli zapisać się jako DPS


Ludzie nie potrafią zrozumieć że robiąc jakiś hc pierwszy raz bez znajomości trashu i bossów tank może popełnić parę razy błędy, przykład stone...1 pak wipe healer wyszedł, a potem juz bez problemów. Co do tankowania w cata, na chwilę obecną z perspektywy dk (142k)tankuje się praktycznie tylko stamina bo avoidance jest zbyt niskie a przy zmianie gemów traci się zbyt wiele hp.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 14:13 
Cytuj  
Kolejki obecnie na heroiki to porazka. Bez gildii granie nie ma wlasciwie sensu. Czekam ze znajomymi, az healer doleweluje bo z randomami po 2 probach mam dosc zabawy. Ludzie zwyczajnie nie wiedza co sie dzieje.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 14:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kolejki obecnie na heroiki to porazka. Bez gildii granie nie ma wlasciwie sensu. Czekam ze znajomymi, az healer doleweluje bo z randomami po 2 probach mam dosc zabawy. Ludzie zwyczajnie nie wiedza co sie dzieje.
a w takiej gildii jestem co ze 20 85tek jest zawsze online, chyba po to jest gildia żebyś z debilami się nie szarpał, bo lvlowanie to lvlowanie ale HC z randomami w 100% to ciężką sprawa.
mam nadzieje że nie wylecę za wolny progress :P

btw czy achivy gildi za hc wyświetlają się w party jak jesteś czy tylko memberom gildii. chodzi jak ja gram w normalu a chłopaki klepną HC to zawsze jest Achiv gildiowy widzą go obcy z którymi robię normala ?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 14:20 
Cytuj  
Nawet nie chodzi o 100%. Mamy team w tej chwili tank + ranged + mele. Z musu szlismy na random z healem i drugim dpsem. Przejebane.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 14:36 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nawet nie chodzi o 100%. Mamy team w tej chwili tank + ranged + mele. Z musu szlismy na random z healem i drugim dpsem. Przejebane.
to napisz mi ku przestrodze co można zjebać - mam dopiero lvl 83

chyba że chodzi o wipe, słyszałem że czy gildia czy nie na HC pare wipów musi być :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 16:16 
Cytuj  
Jesli chodzi o tanka to nasz (druid) na poczatku wyjmowal mobki z cc swoimi skilami. Ale dosc szybko sie kapnal w czym problem (jakis swipe z dotem) i juz jest ok. Co moga zjebac randomy? Tu ogranicza nas tylko wyobraznia.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 17:15 
Cytuj  
Ten skill to Trash, nowy aoe bleed z lvl 81


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 19:45 
Cytuj  
Po zrobieniu Uldum mogę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie bawiłem się tak dobrze w tej grze levelując. Fajnie zrobione questy (mało grindowania), genialny klimat i fajne widoczki.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 20:04 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Po zrobieniu Uldum mogę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie bawiłem się tak dobrze w tej grze levelując. Fajnie zrobione questy (mało grindowania), genialny klimat i fajne widoczki.


No jaaaa takie komantarze coraz bardziej mnie prowokują żeby zakupić Cata... i polevelować gnoma, i kolejne potwierdzenie dla powiedzenia nigdy nie mów nigdy :P

eh uruchomiłem downloadera... :D


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 20:52 
Cytuj  
Robo napisał(a):
Po zrobieniu Uldum mogę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie bawiłem się tak dobrze w tej grze levelując. Fajnie zrobione questy (mało grindowania), genialny klimat i fajne widoczki.


Mi sie Uldum totalnie nie podobalo ... nie lubie takich klimatow smierdzialo mi to tak tomb riderem the last revelation ze masakra :P

za to Mount Hyjal to to co lubie ! zajebsicie bylo to zobaczyc w wowie !

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 21:02 
Cytuj  
Mnie nowe zony jakos specjalnie nie urzekly. Za to questowanie sie poprawilo. Duzo filmikow i phasing spowodowaly, ze bylo ciekawiej niz poprzednio.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 21:06 
Cytuj  
Uldum, Vashj'ir kładą wszystko. Równie dobrze podobało mi się tylko w STV i Hillsbrad w Podstawce i Hellfire Penninsula w TBC.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.