mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 06:53 
Cytuj  
Mam wybrane annual pass ale zarzucilem juz granie w wow, jak rozumiem nie da sie tego anulowac w blizzardzie. Jezeli w banku zablokuje przelewy z mojej karty na konto blizza to moga byc jakies konsekwencje? Wiem ze jest to umowa ale nie ma na niej mojego podpisu w zadnej postaci.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 07:59 
Cytuj  
zablokuja ci konto az do wyjasnienia.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 09:08 
Cytuj  
Potwierdzenie umowy jest traktowane jako elektroniczny podpis. Jeśli zaprzestaniesz opłaty w czasie trwania umowy Blizzard ma prawo zarządzać sądownej Windykacji (zapłacisz dodatkowo za komornika). Aha.. i tak jest to wykonalne w naszym kraju. Dlatego też ta usługa była dostępna dla nas.

Nasuwa sie tutaj jedno pytanie : Czy wy naprawdę nie czytacie co podpisujecie/potwierdzacie ? Napisali by tam że mają prawo pobrać twoją nerkę , a wy bez oporu się na to zgodzilibyście .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 10:01 
Cytuj  
Dostałem scrolla ze starej gildi , myślałem ze fake bo nie prosiłem o to.
postac 80 poziom instant oO
zmiana frakcji za free oO

Jest jakiś określony czas , w jaki musze na to odpowiedzieć ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 10:12 
Cytuj  
...ale chwila moment - Annual Pass to byl ten bajer ze placisz za WoWa 12 miesiecy bez przerwy, a oni ci daja Diablo 3, tak? No to jak najbardziej mozna to przerwac i nie placic tylko ze wtedy Diablo 3 jest wycofywane z konta CHYBA ze od momentu wlaczenia przynajmniej 12 miesiecy oplacales wtedy Diabelek zostaje. Jest o tym w oficjalnym FAQ, nie wiem skad wzieliscie jakies sankcje karne.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 10:52 
Cytuj  
Z umowy którą akceptowałeś.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 11:35 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Dostałem scrolla ze starej gildi , myślałem ze fake bo nie prosiłem o to.
postac 80 poziom instant oO
zmiana frakcji za free oO

Jest jakiś określony czas , w jaki musze na to odpowiedzieć ?


nie musisz odpowiadac ,

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 11:50 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Potwierdzenie umowy jest traktowane jako elektroniczny podpis. Jeśli zaprzestaniesz opłaty w czasie trwania umowy Blizzard ma prawo zarządzać sądownej Windykacji (zapłacisz dodatkowo za komornika). Aha.. i tak jest to wykonalne w naszym kraju. Dlatego też ta usługa była dostępna dla nas.

Nasuwa sie tutaj jedno pytanie : Czy wy naprawdę nie czytacie co podpisujecie/potwierdzacie ? Napisali by tam że mają prawo pobrać twoją nerkę , a wy bez oporu się na to zgodzilibyście .

Czy ja gdzies pytam o zawartosc umowy? Wiem na co sie zgadzalem a pytam tylko o konsekwencje przerwania. Wiec ochlon troche.

Gdzie blizzard ma potwierdzenie ze to ja wybralem usluge annual pass? Rownie dobrze ktos mogl sie wlamac i aktywowac, nie sadze by klikniecie I AGREE w polskim sadzie traktowano jak elektroniczny podpis.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 12:15 
Cytuj  
To tak samo jak byś tłumaczył się że nie wiedziałeś ze za internet w smartfonie będzie pobierana opłata.
Co do włamania to twój pech. Jeśli włamią ci się na elektroniczne konto bankowe to chyba ty sie starasz wyjaśnić sytuacje nie oni.
Inna sprawa że jesli po potwierdzeniu umowy nadal płacisz. Jak to w miarę inteligentnie byś wytłumaczył ? ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 13:39 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Z umowy którą akceptowałeś.

Faktycznie, teraz sprawdzilem jeszcze raz - na poczatku zupelnie inaczej to wygladalo i na 100% jestem pewien ze byla mozliwosc wycofania sie z AP i jedyna kara byla utrata wszystkich profitow -> Mounta do WoW'a, dostepu do bety MoP i Diablo 3.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 14:22 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
mr.Henky napisał(a):
Z umowy którą akceptowałeś.

Faktycznie, teraz sprawdzilem jeszcze raz - na poczatku zupelnie inaczej to wygladalo i na 100% jestem pewien ze byla mozliwosc wycofania sie z AP i jedyna kara byla utrata wszystkich profitow -> Mounta do WoW'a, dostepu do bety MoP i Diablo 3.


Nie było, wiem bo sam sprawdzałem na początku właśnie pod kątem sprawdzenia jak to sobie rozwiązali dla tych co w połowie zmienią zdanie (wtedy jeszcze nie wiadomo było kiedy d3 wychodzi)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2012, 14:42 
Cytuj  
Wilczan napisał(a):
mr.Henky napisał(a):
Potwierdzenie umowy jest traktowane jako elektroniczny podpis. Jeśli zaprzestaniesz opłaty w czasie trwania umowy Blizzard ma prawo zarządzać sądownej Windykacji (zapłacisz dodatkowo za komornika). Aha.. i tak jest to wykonalne w naszym kraju. Dlatego też ta usługa była dostępna dla nas.

Nasuwa sie tutaj jedno pytanie : Czy wy naprawdę nie czytacie co podpisujecie/potwierdzacie ? Napisali by tam że mają prawo pobrać twoją nerkę , a wy bez oporu się na to zgodzilibyście .

Czy ja gdzies pytam o zawartosc umowy? Wiem na co sie zgadzalem a pytam tylko o konsekwencje przerwania. Wiec ochlon troche.

Gdzie blizzard ma potwierdzenie ze to ja wybralem usluge annual pass? Rownie dobrze ktos mogl sie wlamac i aktywowac, nie sadze by klikniecie I AGREE w polskim sadzie traktowano jak elektroniczny podpis.

Chyba jednak jest tak traktowane , tzn. prawie tak samo , elektroniczny podpis był potrzebny do jakiś poważniejszych 'umów' ,ale coś tam zmieniali bo się elektorniczny podpis nie chcę przyjąć.

W każdym razie "I Agree" w przypadku zwykłej umowy kupna-sprzedaży tym bardziej na kwotę kilkuset złotych jest tak samo wiążący jak podpis afaik.

Np. w Allegro klikając "kup teraz" zawierasz automatycznie "umowę kupna-sprzedaży" i były w Polsce sprawy w sądzie o to (np. sprzedający się 'rozmyślił' w sprawie sprzedawania przedmiotu bo za niska wylicytowana cena czy coś) i kupujący w tym przypadku wygrywali w sądzie.

Także imo masz pecha.

Nauczka na przyszłość żeby się dobrze zastanowić zanim się 'cyrograf' podpiszę.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 09:44 
Cytuj  
Gra jeszcze ktos na serwerze Frostmane albo na jakims serwerze RP-PvP (np. Defias Brotherhood) ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 09:50 
Cytuj  
jakiś czas temu przeniosłem dużo postaci na Trollbane, a tak bo na Magtheridonie był tłok i złe ratio.
Była darmowa migracja z rok temu.

Jakie było moje zdziwienie jak zalogowałem się około 10 rano z miesiąc temu i okazało się że stoję na środku orgi sam a w AH są 3 osoby.

Uważaj na serwer który wybierasz :wink:


_________________
psn

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 11:37 
Cytuj  
No właśnie nie wiem gdzie zacząć swoją grę od nowa :)

Myslałem wpierw o starym "dobrym" BL'u ale sami wiecie jak tam czasem jest, więc myślałem żeby spróbować jakiś inny serwer.

A z tego co gdzieś czytałem to niby najwięcej polaków gra na Grim Batol, Frostmane, Defias Brotherhood ale gdy się tam pytasz na czacie np. w stormwind to jakoś nikt sie do naszej narodowości nie przyznaję :P

Dlatego postanowiłęm się tutaj zapytać :)


Ps. oczywiscie jak juz nie ma tam duzego (lub wcale) polskiego community to moze ktos chociaz zna te serwery a dokladnie Forstmane i Defias Brotherhod. A jak nic z tego nie wyjdzie pozostaje BL :D

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 16:46 
Cytuj  
A koniecznie musisz grac na serwerze z masa Polaków? Bo jeśli nie to polecam Outland. Na nic nie trzeba czekać, a ludzie są w porządku.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 18:23 
Cytuj  
Ciemny napisał(a):
A koniecznie musisz grac na serwerze z masa Polaków? Bo jeśli nie to polecam Outland. Na nic nie trzeba czekać, a ludzie są w porządku.


Nieno, nie musze grac z masa polakow ale widze ze na outlands pojawiaja sie kolejki :D

Ale i tak wielkie dzieki za rade :)

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 18:39 
Cytuj  
tez polecam outland. gralem tam jakis rok temu i watpie, aby cos sie zmienilo - zajebiste ratio i community.

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 19:09 
Cytuj  
Jesli chodzi o kolejki na Outland to wieczorem czasem jest 400-500, ale czekanie trwa dosłownie 4-5minutek, nie więcej :)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 19:40 
Cytuj  
Jakaś newbi frendly guid na Outland strona ally? Postanowiłem ponownie pograć w wow, może tym razem uda mi się dobić 85 :)


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.