mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 21:06 
Cytuj  
Na frostmane masz m.in. EXQ/Exquisition i Angry Wolves, sa jeszcze jakies male scrub gildie. ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 9
Dołączył(a): 6.02.2011
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 21:16 
Cytuj  
Jako że poruszony został temat realmu Outland to muszę dodać coś od siebie. Ratio w ostatnich miesiącach się całkiem zepsuło. Odkąd Outland został uznany przez masy za "best realm EU" do PvP to cała masa ludków zaczęła się transferować właśnie tutaj. Teraz graczy jest ok. 70% alliance i 30% hordy.

Kolejki też są uciążliwe - wyjdzie patch i czekasz godzinę na wejście na serv. Jak wyjdzie MoP to może będzie się dało normalnie pograć gdzieś dwa tygodnie po starcie.

Co do community to nie ma za bardzo czego chwalić. Jest dużo gildii i spory wybór ale ogólnie ma się wrażenie "niepotrzebnej masy ludzi", którzy tylko powodują spadek FPS w głównych miastach. Ale przynajmniej world pvp się kręci, no i jest straszna drama na forum jak ktoś lubi :P. Sam wyniosłem się na Sylvanas (drugi co do wielkości w EU realm pvp). Ratio A:H ok. 60:40, auction house zapełniony podobnie jak na Outland ale najważniejsze że nie ma kolejek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 28 mar 2012, 07:30 
Cytuj  
Cytuj:
Grim Batol


1 Polska gildia w hordzie ( dopiero powstaje)
1 Polskie gildie w ally ,które się już sypią

Polaków tutaj nie ma jakoś " w chuj "

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2012, 07:56 
Cytuj  
Pamietam jak kiedys byla ta "wielka" akcja przenosim gildii na Grim Batol (przypuszczam ze to bylo okolo 3 lat po premierze - juz dobrze nie pamietam) Przeniosly sie wtedy wieksze gildie z serwera w tym duzo naszych.

Nie wiedzialem ze teraz tam jest tak pusto i mozna spotkac tylko 2 gildie od nas :D


A co do Outlands to odpada. Wiec szukam dalej, najwazniejsze by ratio nie bylo: ally 90% horda 10% lub odwrotnie :P

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 11:49 
Cytuj  
Dostalem scrolla, ale na poziomie acc managment nic takiego nie widze. Rozumiem, ze musze aktywowac go przez maila, ktorego dostalem wtedy bedzie cos widoczne?

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2012, 08:39 
Cytuj  
simo napisał(a):
Dostalem scrolla, ale na poziomie acc managment nic takiego nie widze. Rozumiem, ze musze aktywowac go przez maila, ktorego dostalem wtedy bedzie cos widoczne?


sekcja WoW ->Referowanie i nagrody -> Zwój wskrzeszenia -> Otrzymane zaproszenia


Posty: 6
Dołączył(a): 26.09.2008
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 01:22 
Cytuj  
że jeden z najlepszych serwow do pvp gdzie można pograć na wysokim poziomie pve to Ravencrest.
Niestety nie ma tam Polskiej gildi ale ponoć jakaś ma się otworzyć.Ja mieszkam w Polsce i wybrałem ten serwer bo nei dość ze sporo ludzi gra ogarnietych to w dodatku mam tam ping na poziomie 30ms.
Ja widze Outland na drugim miejscu zaraz za Ravenem a potem Sylvanas


Posty: 40
Dołączył(a): 6.03.2012
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2012, 10:28 
Cytuj  
Jaki addon pokazuje ile i jaka reputacje dostaje sie za wykonanie danego questu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 22:14 
Cytuj  
Mam pytanie czy ktoś może zna nazwy 2 utworów muzycznych z WoW.

1. Chodzi o motyw z classica z rejonu Azshara, dokładnie o "Bay of Storms" taki morski, ambientowy kawałek

Jest on zamieszczony tutaj tak około od 4.12

http://www.youtube.com/watch?v=_URR69pU ... ure=relmfu

2. Utwór jest chyba łatwy do nazwania ale mam z nim inny problem. Jest to motyw z Howling Fjord, "folkowo-celtycki"

http://www.youtube.com/watch?v=85JLNFc4 ... ure=relmfu

Problem polega na tym ze muzyka która dysponuje "Russell Brower, Derek Duke & Glenn Stafford - World of Warcraft - Wrath Of The Lich King - 2008" ma ten kawałek w dużo gorszej i innej niż w tym linku i wewnątrz gry wersji.

Bardzo mi zależy by zdobyć te dwa utwory, nazwy i linki bardzo pożądane. Mam płyty dołączane do wersji kolekcjonerskich, ale jak widać nie są one kompletnym zestawem genialnej muzyki z WoW.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 22:41 
Cytuj  
tak na szybko odpowiadając, pobierz sobie program WinMPQ i wyeksportuj kawałki które chcesz z plików w katalogu \World of Warcraft\Data


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2012, 23:58 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
tak na szybko odpowiadając, pobierz sobie program WinMPQ i wyeksportuj kawałki które chcesz z plików w katalogu \World of Warcraft\Data


Dzięki już mam to co chciałem. WinMPQ u mnie nie działa, ale za to MPQEditor wypakował pięknie ją.


_________________
Obrazek

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 3 maja 2012, 10:48 
Cytuj  
Argahawk napisał(a):
No właśnie nie wiem gdzie zacząć swoją grę od nowa :)

Myslałem wpierw o starym "dobrym" BL'u ale sami wiecie jak tam czasem jest, więc myślałem żeby spróbować jakiś inny serwer.

A z tego co gdzieś czytałem to niby najwięcej polaków gra na Grim Batol, Frostmane, Defias Brotherhood ale gdy się tam pytasz na czacie np. w stormwind to jakoś nikt sie do naszej narodowości nie przyznaję :P

Dlatego postanowiłęm się tutaj zapytać :)


Ps. oczywiscie jak juz nie ma tam duzego (lub wcale) polskiego community to moze ktos chociaz zna te serwery a dokladnie Forstmane i Defias Brotherhod. A jak nic z tego nie wyjdzie pozostaje BL :D


gram od 3lat na deffiesia , bardzo dobry poziom PvE jak i PvP w Ally calkiem ladna duza progressowa gildia GROM (pograsz z nimi i HC content i znajdziesz graczy pvp chetnych na Wysokie Raty) , wysoka kultura , duzo world pvp eventow , raidy na stolice , stary content po itemy na transmog itd. ogolnie server RPPVP jest masa RP gildi ktora trzyma klimat i kulture na serverze , nieraz biegnac przez barrens w oazie zobaczysz grupe RP graczy itd. :P

w Hordzie tez sporo gildi , ogolnie polecam gildie miedzynarodowe ;] lepszy progress :P


_________________
www.methodwow.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 09:06 
Cytuj  
Na moim konci BN są 2 konta.Z obu wysyłałem rafy ,scrolle i chuj wie co jeszcze a jak dzis patrze to mam ustawione Country of Residence na poland ,przy czym za wysyłane ostatnio scrolle dalej wisza mi nagrody do odebrania.....Jakim chujem blizzard mi nagle zmienił kraj? i co mam teraz zrobić zeby to zmienic?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 20:05 
Cytuj  
Skontaktowac sie z supportem dolaczajac skan jakiegos rachunku z widocznymi danymi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 20:08 
Cytuj  
Tyle to ja wiem ,tylko mnie zastanawia jakim cudem oni to zmienili bez żadnego uprzedzenia ;/ A jak im jakiś skan wyśle z photoshopa to sie na to złapią?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 20:31 
Cytuj  
nie masz szans na jakies podrobione kwitki , zmienialem pewien czas ludziom kraj na koncie battlenet , zanim znalazlem patent to hoho , probowalem wczesniej wszsytkiego od photoshopa po chora babcie ;]


_________________
www.methodwow.com

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 20:31 
Cytuj  
łatwo można sprawdzić taki skan wiec nie ryzykuj

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 20:36 
Cytuj  
Pocieszny napisał(a):
nie masz szans na jakies podrobione kwitki , zmienialem pewien czas ludziom kraj na koncie battlenet , zanim znalazlem patent to hoho , probowalem wczesniej wszsytkiego od photoshopa po chora babcie ;]

Nie obraziłbym się gdybyś mi dał jakiś tip na pw :D


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 21:49 
Cytuj  
nie ma na to 'tips'a' zmiana kraju polega na wyslaniu im rachunku lub jakiego kolwiek innego kwitu na dane wlasciciela konta , takowy kwit moze zalatwic kazdy przebywajacy za granica , po drugie po telefonie / kontakcie z supportem trzeba sie zalogowac klika razy (po zmianie juz kraju) na innym IP niz Polska , to tyle


_________________
www.methodwow.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2012, 05:50 
Cytuj  
Kumpel wysłał jakiś lewy kwitek z rachunkiem z uk za wode, cały czas się logował i loguje z pl IP i zmienili kraj bez problemu.
Ja mam od dawna uk i blizz mi nic nie przestawiał. ;>


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.