mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533 ... 541  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 18:59 
Cytuj  
Wyczytałem jakies brednie ,że wow od wakacji przechodzi na f2p do jakiegos dodatku true ?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 19:36 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Wyczytałem jakies brednie ,że wow od wakacji przechodzi na f2p do jakiegos dodatku true ?


Bzdura. Nikt, kto ma 10.000.000 płacących graczy nie przeszedłby na F2P.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 19:50 
Cytuj  
oO 10 baniek to może i było za czasów tbc....

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 20:08 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
oO 10 baniek to może i było za czasów tbc....


Czytaj informacje - ilość subskrypcji spadła własnie do ok. 10.000.000 ludzi. Nie ma jak to hejtować nie mając pojęcia o czym się pisze co? Tu masz info z lutego br.:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=65914

Proszę, a tu nawet z 13 maja br.:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=68063


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 22:52 
Cytuj  
Ty w to wierzysz? człowieku, 10mln to było w TBC tak jak wspomniał Gleader, kiedy to forum wrzało od tematów i topiksów w WOW dziale. Teraz takie wiadomości można podzielić przez 10 i to jeszcze przy piwie. Widzę że fanboiostwo przeszło na kolejne pokolenia. Na tym forum prawie nikt już nie gra, z moich znajomych również a grałem od Vanilli w PL dobrej gildii.

I jeszcze ta pandaria teraz z której każdy normalny człowiek z głową na karku ma bekę.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 31.08.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 00:59 
Cytuj  
Tu nie ma miejsca na to czy wierzysz w to czy nie, Blizzarda akcje sa na gieldzie i nie moga podawac bzdur do mediow, musza byc wiarygodni i dbac o wizerunek.

Wez pod uwage ze maaasa ludzi ma subkrypcje na caly rok - nie wazne ze nie graja.
Jest naprawde w pizde duuzo botow, oplaca sie to, nawet zwykly studnent w polsce stawiajac 4 boty na laptopie zarobi tyle aby jako tako przezyc.

A i te dane subs sa sprzed D3


_________________
Kalii, Iilak, Laiik, Kiila @ BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 09:23 
Cytuj  
Połowa tych subów to real gracze ,ktorych się widzi w primie time .A nie zmienia to faktu że wow dalej ma w chuj większy playerbase niż reszta gier na rynku.Do tego ja rozumiem że wielu osobą się wow przejadł ,ale mimo to gra jest dobra i sam 1-2 w roku kupuje prepaida i nigdy nie żalowałem ani złotówki za wowa.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 10:06 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ty w to wierzysz? człowieku, 10mln to było w TBC tak jak wspomniał Gleader, kiedy to forum wrzało od tematów i topiksów w WOW dziale. Teraz takie wiadomości można podzielić przez 10 i to jeszcze przy piwie. Widzę że fanboiostwo przeszło na kolejne pokolenia. Na tym forum prawie nikt już nie gra, z moich znajomych również a grałem od Vanilli w PL dobrej gildii.

I jeszcze ta pandaria teraz z której każdy normalny człowiek z głową na karku ma bekę.


Jak napisał Kalii dwa posty wyżej - Blizzard musi pokazywać raporty jak każda inna firma znajdująca się na giełdzie. Tyle w temacie. No i zapomniałem, że to forum jest wyznacznikiem ilości grających graczy, szczególnie Polaków cyt."(...)kiedy to forum wrzało od tematów i topiksów w WOW dziale.", Nieźle się uśmiałem :lol: A no i ijeszcze Twoi znajomi są wyznacznikiem. Sorry. Jestem też pewien, że w ogólnym rozrachunku to Ty jesteś następnym pokoleniem, a nie ja. A od nośnie pand. Cóż, każdy normalny człowiek z głową na karku, który lubi PvP i potrafi czytać (a co za tym idzie wie jakie zmiany czekają grę) to na dodatek nie może się doczekać a nie ma bekę.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 10:51 
Cytuj  
Popieram cie kolego .Ludzie strasznie hejtują wowa ,a ja lubie pograć to samo się tyczy swtor (gram aktualnie).
A do do pand ,to faktem jest że klimat troche chujowy ale przy zmianach jakie chcą wprowadzić (jestem 101% graczem pvp) to naprawde warto będzie kupić ten dodatek ,może nie będe wyczekiwal premiery specjalnie ale jak już hołota podlvluje i zrobi się lajcik w startowych zonach pandarii to kupie.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 16:29 
Cytuj  
tym drzewkiem talentów tak sie jaracie czy czymś innym
( nie , nie śledziłem wątku praktycznie)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 16:59 
Cytuj  
Jest w chuj drobnych zmian które zmienia obecna grę na +. Praktycznie każda nowość jaką proponują jest ok. Jedyne co imho jest zjebane to drzewko talentu, ale poprzednie tez byly chujowe.
W sumie to odsyłam do mmo-champion. Jak jestes zainteresowany gra wszystko na temat zmian tam znajdziesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 17:25 
Cytuj  
Właśnie drzewka talentów sa imba ,wyjebali talenty typu +5% crit itp.Mniej talentów = lepszyy balance.Wszystko w dodatku jest na mega plus jeśli chodzi o pvp ,bo tym razem naprawde posluchali community.Jedyne co zjebali to motwy przewodni i te chujowy pandy.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 13:47 
Cytuj  
Może i gra zmienia się w jakimś stopniu na + (próba reaktywacji world pvp, poprzez łączenie kilku realmów w danym zonie, etc.), ale mogliby też coś zrobić z tymi rajdami. Coś na wzór TBC, gdzie nawet przy Sunwellu i end gamie, ludzie dalej chętnie robili KAŻDY rajd w grze, bo im się to po prostu opłacało. No ale na to nie ma najmniejszych szans, bo wiadomo, że teraz target jest już nieco inny i wolą dodawać walki "pokemonów".

Ja tam bardziej wierzę w Titana, o ile w ogóle będzie to kolejne MMORPG, a nie jakiś MMOFPS, czy jeszcze coś innego. Po cichu liczę, że nie zrobią od razu na start gry dla gimnazjalistów.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 15:12 
Cytuj  
Blizard w jednym z wywiadów mówił że titan będzie celowany bardziej w casuali , zaś wow będzie bardziej dla tych Hardcorowych graczy :]

W TBC raidy nie były cięższe niż te w Cata.. poprostu został wam sentyment . Coś jak tęsknota starych ludzi za komunizmem.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 15:31 
Cytuj  
Lol to WoW jest dla 'hardcorów' niby? 0_o

Ok ja rozumiem progressowe rajdowe gildie czy hardcorowi arenowi pvp'erzy, ale oprócz tego przecież sama gra jest tak przesiąknięta casualem, że nie wiem jak oni chcą to zrobić bardziej.
W przeglądarce na facebooku zrobić i "bić" się o playerbase farmvilla czy angry birds?

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 19:57 
Cytuj  
ja nie wiem co bylo prostrze w vanilli / tbc od tego co jest teraz ;] ludzie nawet nie potrafia tego wymienic , baaa kazdy kto gra/gral w wowa i raidowal wie ze ecountery co dodatek sa co raz to bardziej hardcorowe i zlozone niz te z classica i TBC ( no moze SWP to byl naprawde mega popierdolony hardcore) walki na 25 heroic sa naprawde trudne , jedna osoba cos spierdoli i lezy cala reszta ... upraszczaja poprostu zdobywanie lvla , exalted u frakcji , zdobywanie poczatkowego gear'u (5man HC) itd. chcac cos osiagnac w WoWie dalej trzeba ogarniac mase rzeczy i nie mowi tutaj o ratingach 1600-1800 i 10man Normal ;]

Robo , nie wiem co bylo oplacalnego w robieniu Contentu Tier'a 4i5 majac BiS z Tiera 6 (BT/MH) :))) to teraz ludzie robia content od T1 do T12 po same itemy na transmog , a najsmieszniejsze jest to ze PUGi potrafia nawet teraz wipowac na ICC 25man HC i nie potrafia zrobic Glory majac 85lvl , 10razy wiekszy burst/heal/hp i do tego buffa ;]


_________________
www.methodwow.com

**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 07:35 
Cytuj  
Vanilia i TBC były trudne bo :
- w 40 osobowym raidzie zazwyczaj ciągnął się ogonek 5-10 osob afk
- wachlarz addonów byl skromny
- 95% Ludzi nie umiało w ta grę grać ( dlatego też trudna) zwlaszcza że to był ich pierwszy w zyciu MMO . Podział na role jak Healer i Tank były czarną magią :p
- Od bossów trudniejsze okazywały sie trashe przed nimi... i dość chora szybkosc ich respawnu.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 11:50 
Cytuj  
mowisz o braku addonow , kiedys byl fakt tylko UI changer i CTmode , ale wiekszosc bossow to byl tank spank + spawn addow ... MC sie robilo w 20-25osob bez zadnych afkersow ,innowacja byl tutaj naxxramas i 1.11patch ,wtedy to sie wipowalo na trashach i to w pierwszym wingu , cala gildia musiala farmic frost ressist gear dla tankow ;] tak samo attutment do samego naxxa byl calkiem HC , ale jezeli chodzi o zlozenie ecounterow to WOTLK/Cata > vanilia/tbc


_________________
www.methodwow.com

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 11:52 
Cytuj  
Myślę, że spora część osób ma też na myśli open world w kwestii "trudności", a nie dungeony.

Open world nigdy nie był w WoW-ie łącznie z Vanilla naprawdę trudny, ale w Vanilla szło zginąć nawet na niższych levelach mobki potrafiły 'przylać' i jak człowiek nie uważał to kończyło się zgonem.

Jak grałem w WoW-a kilka dni w WotLK (wcześniej tylko w Vanilla) i później tak aby na własnej skórze zobaczyć jak to wygląda to naprawdę można grac klikając w ikonki mając WoW-a odpalonego w oknie i przeglądając neta.
Po prostu moby są ze biją ze 2-3 razy słabiej i schodzą o tyleż szybciej nawet grając tylko w itemach z quest rewards.
Nawet nie mogę sobie wyobrazić jak mega nudno musi być mając jakieś craftowane czy dungeonowe sety. Wtedy to już pewnie tak jakby mieć 'god-mode' :|

Poza tym nie trzeba nic omijać albo się 'przekradać' przed grupami silniejszych mobów bo elit prawie, że nie ma, questy są 'walkowo' idiotycznie proste a w razie czego można wskoczyć na latającego monta i przelecieć nad, etc


Po prostu przez to leveling jest tak zajebiście nudny, że się pożygać idzie. Skoro z góry wiesz, że i tak cię nic nie zabije do momentu level capa (pewnie jakby dobrze poszukać to jakieś moby w najnowszych lvl cap zonach może i mają szanse cię zabić tylko co z wcześniejszymi 80 levelami) i z góry znasz przebieg każdej walki w open world.

Chyba o to może części osób chodzić,a nie o to czy dungi są prostsze czy takie same.

Tutaj jest rozdźwięk miedzy osobami, które postrzegają WoW-a tylko z perspektywy gry do robienia instancji i rajdów, a osób, które patrzą 'całościwo'.

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 11:58 
Cytuj  
dla mnie to mogliby w ogole wrzucac postacie z instant lvl capem , lvlowanie w grach mmo :P po co jak liczy sie to co jest na max lvlu ,zwroc uwage ze czasy gdzie byly elite qest zone'y , elite bilo sie w 3-5osob juz dawno temu przeminely i to w wiekszosci gier themeparkowych wow , lotro itd.

teraz lvling ma byc latwy i szybki


_________________
www.methodwow.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10810 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533 ... 541  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.