mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 07:57 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Chiński dodatek.


No bo co im zostało tbh, w Azji mają chyba najwięcej playerbase, więc robią co mogą (a czy udolnie czy nie to temat na osobną dyskusję) by im połechtać językiem pod plecami.

No ale ok, eot. Mój komentarz dotyczył jedynie intra, samego WoW'a nie uruchomiłem od ponad 5-6~ lat i nie mam zamiaru tego robić, więc zmykam.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 09:54 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
embe napisał(a):
...co w wow teraz może wywoływać ciary ?

Painkor napisał(a):
Raczej ciężko jechać cały czas na kolejnym,wielkim zagrożeniu.
Wymusza to robienie cały czas czegoś jeszcze potężniejszego.

Nic nie trzeba robic nowego, w lore jeszcze maja troche badassow i przede wszystkim Blood Legion z Kil'jaedenem i Sargerasem na czele.


i wlasnie cytadela + sargeras to bedzie ostatni dodatek. trzeci w kolejnosci po pandach.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 14:49 
Cytuj  
intro z Mark of Chaos jest lepsze niż te z wowa, a najlepsze z gier mmo jest z who.

oczywista oczywistość


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2012, 23:53 
Cytuj  
Postal napisał(a):
wedlug leaknietego harmonogramu wydawniczego nastepny dodatek po pandzie bedzie ostatnim i ma wyjsc pod koniec 2013 wtedy kiedy titan (znajac blizarda obsowa z 1-2 lata bedize). Z tego co pamietam to cala ekipa ktora pracowala nad wowem vannilia zostala rzucana wlasnie do titana a nad dodatkami pracowali nowi ludzie. no i ze titan nie ebdize zwiazany z zadnym dotad znanym blizzardowkim uniwersum. mysle ze jak niepozwola macac lapksami jayowi willsonowi przy tym produkcie to mzoe nawet cos grywalnego wyjdzie

Ekipa która była odpowiedzialna zavanilla WoWa juz dawno nie pracuje w blizzardzie tylko rozeszla sie po różnych studiach (Red 5, ArenaNET, Runic Games). To co tam zostało to jakieś szeregowe niedobitki, które nie maja nic do powiedzenia.

A samo intro. Lepsze niż to od Catalysm, ale i tak zwyczajnie słabe i nudne nie ma jaj. I niczym nie porywa. Pozatym ze jest świetnie wykonane. Blizzard powinien przestać robić gry i zaczac robić CGI do filmów.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2012, 11:40 
Cytuj  
ja uważam że ludzi z mózgiem w blizzie nie brakuje, te niedobitki potrafiły zrobić zajebiste insty w Cata, które mechaniką przebijały te z tbc, poprostu z góry idą inne rozkazy

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2012, 12:11 
Cytuj  
albo coś bardziej przyziemnego czyli trzymanie wszystkich ciekawych pomysłów do nowego projektu, w wow-a szkoda pakować nowe rzeczy bo i tak zarabia fortunę


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 18 sie 2012, 13:50 
Cytuj  
bhp napisał(a):
ja uważam że ludzi z mózgiem w blizzie nie brakuje, te niedobitki potrafiły zrobić zajebiste insty w Cata, które mechaniką przebijały te z tbc, poprostu z góry idą inne rozkazy



to fakt , gralem we wszystkie themparkowe mmo od 2004roku ,zadne nie ma tak zajebsitych mechanik bossow jak te w wowie i co jak co ale z kazdym dodatkiem nowe raidy sa co raz to lepsze (nie liczac dragon soul'a ktory byl dosyc prosty i slaby)

wowa dalej robia ci sami ludzie ... duzo odeszlo ale bardzo duzo zostalo ;]

ot metzena po ghostcrawlera


_________________
www.methodwow.com

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 22:30 
Cytuj  
na sile chca wyciagac graczy z miast ...

http://wow.battlenet.pl/portal/wow/1/11 ... monii.html

ganking wroci do gry :P


_________________
www.methodwow.com

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 22:42 
Cytuj  
"Spirit of Harmony to próba uproszczenia dosyć skomplikowanego systemu przy jednoczesnym zachowaniu wielu możliwości dla graczy."

Serio, skomplikowanego?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 22:43 
Cytuj  
Ja bez tutoriali craftingu nie ogarnialem. Zbyt duzo matsow...


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 16:30 
Cytuj  
Tylko dla czego blizz zrobil je BoP? -_-

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 18:29 
Cytuj  
Ej właśnie obejrzałem http://www.youtube.com/watch?v=wvYXoyxLv64&hd=1

i mi się mega podoba. Klimacik jest, odwieczna walka Humans vs Orcs jest, panda jest, humor jest, fajnie to zrobili. Ale i tak nie kupie.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 20:46 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ale i tak nie kupie.

I w tym momencie umarła jedna panda. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 138
Dołączył(a): 24.03.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 07:31 
Cytuj  
Ja biegam pandą i w sumie nic ciekawego. Zawsze grałem healerem i jak znów mam yellować żeby klikać w statue to mnie krew zalewa. Czuję też spore braki w projektowaniu zmian klasowych. Dla przykładu lock ma fajne talenty i idzie czym się pobawić (no przez parę dni, ale jednak) a np. taki disco priest nie ma nic "coolowego". Nie chcę mi się też mówić o np. żukach u huntera czy o np. " o ja pindolę, ale imba epick skill mistweawera - nowa bańka, loooooooool). Na dłuższą metę - nudzi się to wszystko po paru dniach. Pandy to na 100 % ukłon w stronę azjatów, no ok są słitaśne no ale chyba nie o to chodzi. Ludzie grają i mają podnietę jak to misiek udaje torpedę (coś jak ten zawodnik ze street fightera lecący w przeciwnika), o albo jak to tank kręci się na jednej nodze i robi orzyki iiijaaa adziaaa kunf fuuuu. No bez jaj. O, albo najlepiej to rozwalające są texty: OMG i just shadowbolded for 150k dmg omg!! Czy to trzeba komentować ? Te zmiany w profkach, nowe insty bleble. To powinno być już dawno. Zresztą. WoW = old story. Nuda. Kto gra będzie grał a nowi - nie dajcie się nabrać !

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 12:53 
Cytuj  
dobrze prawisz...

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 13:54 
Cytuj  
Te reakcje ludzi które opisujesz to czysta przyjemność czerpana z gry, czyż nie o to właśnie chodzi ?

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 15:35 
Cytuj  
nabonid napisał(a):
Tylko dla czego blizz zrobil je BoP? -_-



przeciez ci wytlumaczyli dlaczego ... aby nie mozna bylo ich wystawiac na AH , aby gracze biegali po swiecie i je farmili (sami)

jezeli beda one wymagane do craftowania epicow na kazdy tier raidowy to bedzie OK ,


_________________
www.methodwow.com

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 16:16 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ej właśnie obejrzałem http://www.youtube.com/watch?v=wvYXoyxLv64&hd=1

i mi się mega podoba. Klimacik jest, odwieczna walka Humans vs Orcs jest, panda jest, humor jest, fajnie to zrobili. Ale i tak nie kupie.


Hehe, tez mi sie podoba. To znaczy fajne jako animacja. Jako intro do WoWa to juz srednio. Troche jednak zbyt jajcarski klimat.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 16:44 
Cytuj  
A wow kiedyś miał klimat na poważnie ? Te duże głowy, stopy itp. , nikt tego wcześniej nie widział ? ;>


_________________
@polygamia

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 17:31 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=UrKb-mGDYiY


_________________
www.methodwow.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.