mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:48 
Cytuj  
@Huragan
lol, nie myśle że szaman to healer wiec jak gram z szamanem to nie licze że mnie bedzie leczył. jak bym chciał żeby ktos mnie leczył to wziąłbym priesta.
to tak samo jak rouge chce mieć z wyuczonym sapem i niczego więcej ni e wymagam.

a jak bym chciał żeby ktoś walił mieczykiem to woja albo rouga.

@kluczyk
masz racje. chodzi o to że z założenia mag czaruje a stafa zostawia jak mu brakuje many. nie mów że mag powinien podbiegac i walić laską bo zdołuje się do końca :har:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:51 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@Huragan
lol, nie myśle że szaman to healer wiec jak gram z szamanem to nie licze że mnie bedzie leczył. jak bym chciał żeby ktos mnie leczył to wziąłbym priesta.


ok, to prosze na drugi raz nie mowic mi w Uldaman "Huragan pilnuj mnie zebym nie umarl" :) A umrzyj se jakzes taki chojrak :)
Shaman shockami moze bardzo szybko zabic moba, ale za chwile nie ma many i nie bedzie mogl ani healowac ani shockowac :) Mane trzeba oszczedzac i uzywac tylko gdy jest koniecznosc. Dlatego walka trwa dluzej ale jest bezpieczniejsza.


_________________




Ostatnio edytowano 17 mar 2005, 16:00 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie mów że mag powinien podbiegac i walić laską bo zdołuje się do końca :har:

A jak many mu zabraknie, to ma sie tylko bezczynnie gapic, mimo, ze jakies dmg swoja laska zadac umie? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:54 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie mów że mag powinien podbiegac i walić laską bo zdołuje się do końca :har:

A jak many mu zabraknie, to ma sie tylko bezczynnie gapic, mimo, ze jakies dmg swoja laska zadac umie? ;)
.


racja, a niektore laski nawet maja fajny DPS :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 14:59 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie mów że mag powinien podbiegac i walić laską bo zdołuje się do końca :har:

A jak many mu zabraknie, to ma sie tylko bezczynnie gapic, mimo, ze jakies dmg swoja laska zadac umie? ;)
zmieniłeś sens mojej wypowiedzi obcinając jej początek
Deshroom napisał(a):
chodzi o to że z założenia mag czaruje a stafa zostawia jak mu brakuje many. nie mów że mag powinien podbiegac i walić laską bo zdołuje się do końca :har:


_________________
psn

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 15:08 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie mów że mag powinien podbiegac i walić laską bo zdołuje się do końca :har:

A jak many mu zabraknie, to ma sie tylko bezczynnie gapic, mimo, ze jakies dmg swoja laska zadac umie? ;)


większość priestów z jakimi jestem w instance walą laskami w moby jak już warriorzy sobie narobią aggro, i całkiem umiejętnie wszyskto łączą w całość..


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 16:47 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
@kluczyk
masz racje. chodzi o to że z założenia mag czaruje a stafa zostawia jak mu brakuje many. nie mów że mag powinien podbiegac i walić laską bo zdołuje się do końca :har:

Ja staffa używam często - po pierwsze po każdym dingu, żeby mieć max skill (to samo wand w wolnych chwilach), po drugie jak brakuje many, po trzecie jak mam silence. Dla tych trzech powodów trzeba mieć wyćwiczony skill, a najłatwiej skill ćwiczy się w instancjach, gdzie ktoś inny trzyma aggro. Więc zanim pojedziesz po magu, który tak robi zapytaj go o powód.
Oczywiście można też bić staffem dla zabawy :) Albo na raidzie jak się noob nawinie - biegać i obijać kijem ;)


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:03 
Cytuj  
jaka rasa najlepsza dla warriora ? robie sobie alta i wybralem orka ze wzgledu na axe spec (+5 w skillu czyli pewnie g... warte ;)) i na racial blood fury.

Jakimi rasami wy gracie - oczywiscie oprocz tych co to maja wypisane w sigu ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:22 
Cytuj  
chyba undead jest the best

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 18:32 
Cytuj  
Jeżeli chodzi o PvP to IMO nie ma najlepszej rasy. WoF undeada, WS + hp Taurena są fajne, zależnie od sytuacji. Hairdness Orca też może być OK, jeżeli Blizzard naprawi tą umiejętność.

Natomiast najlepszym kandydatem na worka PvE jest wg mnie Troll. Ze swoim wysokim regenem w trakcie dłuższych walk będzie miał więcej "efektywnych hp" niż Tauren (tak przynajmniej czytałem).

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 20:49 
Cytuj  
Wracjac do golwnego topicu ;)

4. Sprostowanie: Niektórzy mogli blednie odczytac z mojej nieudolnej paplaniiny, ze pokonalem huntera i priesta na raz... To mi schlebia, ale oczywiscie tak nie bylo :D

5. Najważniejsze skille warriora wedlug mnie (kolejnosc z... ): Mortal Strike, Execute, Overpower, Hamstring, Intercept, Pummel/Shield Bash(ten sam cooldown), Berserker Rage... na pewno cos pominalem... jednak moje bindy poszly teraz w to... hehe oprocz oczywiscie MS, ktorego jeszcze nie mam...

6. Bindy: q-pummel, e-overpower, f-execute, c-Berserker Rage, 2 hamstring, 3-disarm, 4-intercept. Wspomnane przeze mnie makra pozwalaja uzywac wszystkich stance tak jakby byly jedna (zas... czeater ze mnie 8) , jednak mozna o nich zapomniec bez tactical mastery na 5.

7. Odbylem bardzo ciekawa rozmowe z osobnikime Pyzmen (pozdr Pyz.), ktory bedac na 59 lvl (graty!) oznajmil, ze on na razie gar buildem pve... co zabrzmialo mi dosyc rozsadnie bo wlasciwie kiedy sie cieszyc tym builedem.. na 60lvl?

9. Do panow shamanow... w konci Was dorwe ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 22:43 
Cytuj  
na 60lvl zaczyna sie prawdziwe i wymagajace PvE

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 00:37 
Cytuj  
Jesli chodzi o walenie laska to podstawa u druida.... niestety zanim kot nie dostanie boosta bo poprostu tak sie robi wieszy dmg niz w formach -.- (mowie o buildzie healer-supporter, chociaz feral tez mialem i szału nie było)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:13 
Cytuj  
no wróce do domku po pracy i zaciągne pacza.
mam nadzieje że lista zmian woja w praktyce okaże się równie wypaśna jak w zapowiedzi :wink:

@Czarzasty
w makrach jest jeszcze jedna git rzecz. podświetla sie gotowość skilla w innym stancu niż grasz.
np. widze świecące overpower w barserker stance i to jest super :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:24 
Cytuj  
macie patcha na EU? bo na US nie było... w ten wtorek :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
macie patcha na EU? bo na US nie było... w ten wtorek :/
zapowiedziana ponad tydzień temu data to 18.
pewnie bedziecie mieli w najbliższy wtorek bo u nas to wypada na drugim a nie pierwszym dniu technicznym od zapowiedzi


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:55 
Cytuj  
Zapowiedziana data zostala przesunieta na 'soon'. :x


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 09:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
macie patcha na EU? bo na US nie było... w ten wtorek :/


I dobrze ^^. Lista błedów całkiem długa była/dalej jest.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:08 
Cytuj  
Mark, ot prawda.. te scarlety w plaguelands są całkiem mądre, innych instance niż brd i lower brs nie zwiedzałem jeszcze (powiedziałem sobie, że po 60-tce, która stuknęła około 2 w nocy :-P), ale tam pewnie jeszcze większy jazz jest i nawet się ciesze bo gra będzie wymagała ciut skupienia, taktyki i zgrania a nie "target, /assist, attack, shout, attack, shout, taunt, attack" :/


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 10:24 
Cytuj  
taktyka wiele się nie zmieni, talenty zaczynają po prostu odgrywać pierwszorzędną rolę. I tank zrobiony na def naprawdę tankuje duzo lepiej niż tank fury/arms tank. A od tanka często zależy zycie całego raidu.

To co było do tej pory to takie radosne nawalanie. Nie udało się to uda się, za 2-3lvl. Na highlvl juz tak nie ma, a moby które się bije są często kilka leveli powyżej 60 i chodzą w gromadkach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.