mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2007, 12:11 
Cytuj  
Z ice armorem wymuszasz wiecej dispeli od przeciwnikow, i oczywiscie ze trzeba zapobiegac nukom - to jest podstawa zeby nikt z twojego teamu nie zginal, sheepowanie dpsow i rootowanie jezeli bija twoich, wtedy sie wygrywa wojne na mane. Zadaniem maga nie jest wylacznie wylaczanie healingu ale tez zatrzymywanie dpsow siedzacych na teammate'ach. -5% crit mozna sobie w dupe wsadzic poki ma sie wszystkie cooldowny blink, nova, iceblock, we. Zreszta armor mozna zawsze zmienic jezeli przykladowo u przeciwnika sa sami casterzy, no i oczywiscie nie wiem jaki masz team i jaka taktyke obieracie, ale walki na high ratingach zwykle sa bardzo dlugie... i crowd controluje sie wszystkich.
Bof nie trwa wiecznie i zwykle powinien byc jak najszybciej zdispelowany.
No i powinnismy sie sprecyzowac o jakim brackecie mowimy:P jezeli idziesz na dwoch rogueow w 2v2 z molten armorem to powodzenia;d zreszta to samo na pala+war, bof sie spealstealuje.
Impact tez ma dr, trwa krocej i nie wiem czy nie sharuje tego dr z innymi stunami np. z thundera.

To jest tylko imo, kazdy gra inaczej;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 10:26 
Cytuj  
Czas odświeżyć temat.

Jak każdy widzi i czyta, Ice Barrier będzie miało większą liczbę absorbed dmg ze względu na +dmg. Ktoś zna przelicznik tego jak to będzie wyglądać?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 10:32 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Czas odświeżyć temat.

Jak każdy widzi i czyta, Ice Barrier będzie miało większą liczbę absorbed dmg ze względu na +dmg. Ktoś zna przelicznik tego jak to będzie wyglądać?


..uj wie :P Ale podejrzewam ze jako instant moze dostac tyle co instant :P (czyli malo) ... Ale to oczywiscie gdybanie w czystej formie


Posty: 1
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 10:56 
Cytuj  
Co z tego, ze bedzie dodatek od +spell dmg jak nerfuja rank 5 i 6 =] Jesli to bedzie otrzymywalo takie same 'bonusy' jak inne instanty to wcale bym sie nie zdziwil gdyby sie okazalo, ze to jest tak naprawde nerf a nie buff(zalezy o ile zmniejsza absorbacje w rankach 5/6)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 10:59 
Cytuj  
true true

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 10:59 
Cytuj  
Mnie bardziej interesuje jak będzie sie skalował DPS magów.

..... Czy nadal będziemy dyskryminowani. Przyzwyczaiłem się, że mag lepiej zadaje obrażenia od loka ale ma mniej HP i szybciej ginie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:00 
Cytuj  
Wydaje mi się, że dopiero w WoTLK zobaczymy power znowu, w TBC lock>all i nic tego nie zmieni. Ja naprawdę zostałem pojechany przez 67 locka, przy full frost buildzie.

Fakt miał soulinka, ale chodzi o fakt. Po prostu mu nie dałem rady. 9k hp, 100 ress i się obsrałem.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:10 
Cytuj  
Mnie najbardziej boli brak detect magic.

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:13 
Cytuj  
:) Dlatego ja spokojnie gram w kolejny dodatek do Heroes of Might and Magic 5 na przemian z Europa Universalias 3:NA i czekam na patch 2.3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:26 
Cytuj  
Jako ze nie gralem wysokolevelowym magiem to mam pytanie jak wyglada solo pvp u maga wzgledem innych klas na 70 lvl? O warlockach juz sie nasluchalem wiec poprosze o innych klasach : ]

Bo aktualnie gram draenei fire mage, mam lvl 45 i jak do tej pory z sukcesow to udalo mi sie np pojechac:
- warriora taurena 52 lvl (mogl to byc noob ale w zasadzie bez problemu go zjechalem kitujac i nukujac, w zasadzie jedynie mial szanse mnie chlasnac przy intercept, po ktorych zaraz robilem blink)
- blood elfa paladyna 51 lvl (nie mial okazji uzyc melee, caly czas trzymalem dystans, w polowie jego babla zaczynalem rzucac pyroblasta i znowu kite/nuke)

Czy te klasy staja sie silniejsze vs mag na 70 lvl?

A pytam bo slysze opinie ze mag im wyzszy lvl tym lepiej sobie radzi w pvp.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:36 
Cytuj  
Oczywiscie wszystko zalezy od buildu. Z mojej perspektywy to wyglada mniej wiecej tak (17/0/44):
- jezeli chodzi o warriora to juz nie jest tak pieknie jak bylo kiedys pod warunkiem, ze twoj przeciwnik potrafi uzywac spell reflecta; czasami trzeba sie niezle napocic zeby takiego warriora pokonac
- z paladynami bywa roznie. z retri paladynem raczej nie ma problemow, jezeli chodzi o holy to wszystko zalezy od odpowiedniego cs'a.
- z druidami jest problem jak sa resto. cholernie ciezko outdpsowac ich healing (o ile w ogole sie da) nie mowiac juz o tym ze masz nikle szanse zlapac go w novie
- demo lock to wiadomo, reszta do przezycia
- z prep rogalami mam ogromny problem, z reszta mozna powalczyc
- z resto shamanami jest troche podobnie jak z resto druidem. inne buildy sa do przezycia.
- jezeli chodzi o priestow to z dobrym spriestem moga byc problemy, co do holy to ja osobiscie nie umiem na nich grac

Tak jak wczesniej napisalem inne buildy daja inne mozliwosci wiec caly obraz moze sie zmienic.
Najchetniej pogralbym deep fire pvp z tym, ze wiadomo jak jest u takiego maga z przezywalnoscia

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:42 
Cytuj  
Damien napisał(a):
Jako ze nie gralem wysokolevelowym magiem to mam pytanie jak wyglada solo pvp u maga wzgledem innych klas na 70 lvl? O warlockach juz sie nasluchalem wiec poprosze o innych klasach : ]

A pytam bo slysze opinie ze mag im wyzszy lvl tym lepiej sobie radzi w pvp.

Powiedziałbym, że to zależy od dość dużej ilości czynników takich jak np. sprzęt lub line of sight. Piszę z perspektywy frost maga używającego sprzętu z areny i kupionego za punkty honoru.

Taki mag ma problemy z klasami leczącymi, czyli holy priest/pala i resto druid/shaman. Jeżeli jest to zwykły duel w którym nie ma żadnych kolumn lub innych obiektów blokujących pole widzenia to przy dużym szczęściu można taką walkę wygrać. Jeżeli do tego dochodzą kolumny itp. obiekty to frost mage nie ma w zasadzie żadnej szansy na wygraną.

Dobrze wyposażony i grający warrior nie jest tak prosty do zabicia jak to miało miejsce przed TBC (zakładając, że mag nie używa Elementala i IB). Mimo to, mag ma znaczną przewagę w tej walce.

Rogale bez preperation są dość łatwi do ogrania. Jeżeli mają preparation to bywa różnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 11:52 
Cytuj  
Cytuj:
Najchetniej pogralbym deep fire pvp z tym, ze wiadomo jak jest u takiego maga z przezywalnoscia


W fire mi sie bardzo podoba duzy burst damage i instanty.

Walke otwieram od sheep/cs+sheep a potem combustion, pyroblast.

Z klasami melee w caly czas trzymam dystans (frostbolt) i biegnac bokiem rzucam instanty, dystans przedluzam tez dzieki blink, forst nova i netherweave net, jak uzbiera sie wieksza odleglosc to wcisne tez pare scorchy.

Z casterami/healerami staram sie robic pure nuke przeplatane counterspell, uzywam wtedy tylko fireblasta + ciagle scorch (czesto wchodza stuny, co przerywa rzucanie czarow przez przeciwnika).

Chociaz z tego co czytam to wlasnie na 70 lvl jest bardzo malo fire mage grajacych pvp.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 12:03 
Cytuj  
Glownie ze wzgledu na areny.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 09:45 
Cytuj  
Próbował ktoś ostatnio ele build?

Chodzi mi o coś w stylu 0/27 (Blazig Speed)/31 (Ice Barrier) + 3 tps w zapasie.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2007, 10:22 
Cytuj  
30/31 daje rade w bg/world pvp

ale w porownaniu do 17/0/44 to posysa


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 14:22 
Cytuj  
0/5/56 fajniejsze vs melee;]

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 19:45 
Cytuj  
0/6/55 ;P

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 21:09 
Cytuj  
5impact i w co ten jeden sobie zainwestujesz ? pomysl dwa razy zanim napiszesz

***

Posty: 643
Dołączył(a): 1.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 23:05 
Cytuj  
nie musze myslec bo tak gram i tak gra wiele top magow czasami klada 2/2 w flame throwing instead :roll: ale i tak wszystko zalezy od bracketu, skladu i taktyki teamu... i wlasnych upodoban

http://www.wowhead.com/?talent=oZV0oZVVGIofxsiqt

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 796 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.