mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 10:20 
 
haha ha! 100 post,

<famfary>

Kolejeczka dla wszystkich...

Wracajac....Wszyscy narzekacie ( rz ? czy ż ? ) na resi, ale to na tym opiera sie cała zasada pvp teraz...nie wiem, ale lock czy priest bez resi, padalby gorzej niz lisc jesienna pora...Gram rogalem, wiem jak było przed tbc...teraz jest ciezej, i ciekawiej!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 10:38 
 
Warrior bez resi, by padal po 2 critach.
Resi ssie, Tak samo jak areny. Z tego powodu GW PvP było koszmarnie nudne, i z tego powodu w WoW takze jest.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 10:52 
 
Areny to najlepsze co spotkało wow-a od czasu premiery.

Gear based pvp to było bardziej już przed tbc, kiedyś warek z macką z kelthuzada + healer mogli wyciąc cały zerg na wsg stojąć na środku.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 11:37 
 
<3 whine topics ;P


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 12:08 
 
Do WoW-a będzie jeszcze dużo dodatków i w każdym wprowadza jedną hero class....ot chwyt marketingowy , każdy dodatek = kaska ze sprzedaży pudełek + kaska od ludków czekających na nowy dodatek i odkrywających "content" w poprzednim.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 12:21 
 
Kiedyś (co najmniej rok temu) był wywiad z v-ce prezesem blizza, który mówił, że czas życia mmorpga to 5-8lat i planują wydać do Wow 2-3 dodatki.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 12:28 
 
Raczej po tym dodatku beda patche wprowadzajace nowe hero class ale raczej tak duze zmiany powinny byc wprowadzone w jednym dodatku, jednak blizz jest znany z tego ze potrafi zachecac do gry w oczekiwaniu na cos juz juz.... a okazuje sie ze jest za pol roku.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 12:47 
 
Cytuj:
...Gram rogalem, wiem jak było przed tbc...teraz jest ciezej, i ciekawiej!


ja na 60lvlu mialem 2 rogali jednego levelowalem do 70 i gram nim sporo czasu kiedy bije sie z kims porzadnie ubranym to od naciskania klawisza z hemo boli mnie palec ;P nie wiem czy to takie ciekawe :)

*

Posty: 127
Dołączył(a): 24.05.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 13:05 
 
Blizz rozwalił wowa a oto moje argumenty
Minusy
-Rozbicie world PVP
-25/10 itp man raidy,powinny byc jak wczesniej 40 i 20
-Mi w PVE klimat całkowicie zniszczyli :( jak kiedyś były tier 1,2,3 to teraz
epicki zdobywa sie tak łatwo jak kiedys niebieski itemki... nawet łatwiej
-Całkowite olanie starych instancji mc,bwl,onyxie itp
-Areny też mi sie nie podobają po prostu za łatwo sie epiki zdobywa...
-Nowy system honoru tez nie ładny :( wolałem farmowac te pół roku 14 range ale wiedziałem że cos osiągnełem a nie teraz kązdy pofarmuje chwile i wszystko ma.. z pvp co najlepsze
-Paladyni w hordzie i Shamani w alliance... po prostu n/c całkowite niszczenie fabuły warcrafta :( Gdzie to zła,krwiożercza horda dostała swiętych rycerzy?
a dobrzy allianci krwiożerczych szamanów ? Szkoda ze nie dali Taurenów rogue...
-Pomysł z latającymi mountami beznadziejny... po co to komu ? ja dalej wole normalne mounty jak za starych dobrych czasów ... ale to jeszcze ujdzie...
-Dlaczego teraz tak łatwo sie gold zdobywa? blizzard działa na takiej zasadzie ze dobrzy gracze będą mieli fajne itemy na początku ale gorsi po jakims czasie i tak dostaną te same bądz lepsze po jakims czasie... nie zrobili tak ? Nihilum siedzi po nocach w BT a gracze z Aren mają juz całe sety vegeful gladiatora... i to wszystko dostali prawie za darmo bo jak porównac ciągle próbowanie taktyk,wipy itp do aren ? wchodzisz jezeli masz dobry gear i jako taki skill to i tak po 2-3 tygodniach bedziesz mial z 1-2 itemy vegeful...
-Dlaczego teraz epicki mount 100% jest tanszy? my przed tbc musiellismy farmowac 1000g co było wtedy sporo kwotą a teraz oni w kilka godzin tylko mają ;/
-Attunmenty do instancji... kiedys to zrobiłes przyjemne questy zeby wejsc do onyxia lair,molten core,bwl były one w miare łatwe i nie trzeba było farmic jak teraz i rózne głupoty wykonywac spędzając przy tym 24 godz przy kompie...
-Wszystkie te instancje szczegolnie cot,rozne shadow labirynty po prostu mi sie nie podobają,są nudne i zadnego klimatu nie mają ...
-Moim zdaniem blizzard robi to tylko po to zeby odwalic robote i by gracze zostali i ciagle grali ... niestety grali w byle co... była taka fajna gra,wręcz idealna i blizzard wszystko zepsol... bardzo mi szkoda tego :( powinien to zrobic na wzor starego wowa ktory tak naprawde dał mu te miliony ludzi ... tiery 1,2,3 areny wyjebac,pvp w starym systemie itd ;/
Rozpisałem sie,byc moze głupoty ale to jest moje zdanie :)

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 13:10 
 
idz sie na tibie przesiadz

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 13:18 
 
Skocz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 331
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 13:29 
 
co to za porownanie instaci do pvp pve nie pojdziesz na areni i na odwrot wiec to jest akurat dobra rzecz


_________________
Obrazek

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 13:32 
 
gba4 napisał(a):
Blizz rozwalił wowa a oto moje argumenty
Minusy
-Rozbicie world PVP
-25/10 itp man raidy,powinny byc jak wczesniej 40 i 20
-Mi w PVE klimat całkowicie zniszczyli :( jak kiedyś były tier 1,2,3 to teraz
epicki zdobywa sie tak łatwo jak kiedys niebieski itemki... nawet łatwiej
-Całkowite olanie starych instancji mc,bwl,onyxie itp
-Areny też mi sie nie podobają po prostu za łatwo sie epiki zdobywa...
-Nowy system honoru tez nie ładny :( wolałem farmowac te pół roku 14 range ale wiedziałem że cos osiągnełem a nie teraz kązdy pofarmuje chwile i wszystko ma.. z pvp co najlepsze
-Paladyni w hordzie i Shamani w alliance... po prostu n/c całkowite niszczenie fabuły warcrafta :( Gdzie to zła,krwiożercza horda dostała swiętych rycerzy?
a dobrzy allianci krwiożerczych szamanów ? Szkoda ze nie dali Taurenów rogue...
-Pomysł z latającymi mountami beznadziejny... po co to komu ? ja dalej wole normalne mounty jak za starych dobrych czasów ... ale to jeszcze ujdzie...
-Dlaczego teraz tak łatwo sie gold zdobywa? blizzard działa na takiej zasadzie ze dobrzy gracze będą mieli fajne itemy na początku ale gorsi po jakims czasie i tak dostaną te same bądz lepsze po jakims czasie... nie zrobili tak ? Nihilum siedzi po nocach w BT a gracze z Aren mają juz całe sety vegeful gladiatora... i to wszystko dostali prawie za darmo bo jak porównac ciągle próbowanie taktyk,wipy itp do aren ? wchodzisz jezeli masz dobry gear i jako taki skill to i tak po 2-3 tygodniach bedziesz mial z 1-2 itemy vegeful...
-Dlaczego teraz epicki mount 100% jest tanszy? my przed tbc musiellismy farmowac 1000g co było wtedy sporo kwotą a teraz oni w kilka godzin tylko mają ;/
-Attunmenty do instancji... kiedys to zrobiłes przyjemne questy zeby wejsc do onyxia lair,molten core,bwl były one w miare łatwe i nie trzeba było farmic jak teraz i rózne głupoty wykonywac spędzając przy tym 24 godz przy kompie...
-Wszystkie te instancje szczegolnie cot,rozne shadow labirynty po prostu mi sie nie podobają,są nudne i zadnego klimatu nie mają ...
-Moim zdaniem blizzard robi to tylko po to zeby odwalic robote i by gracze zostali i ciagle grali ... niestety grali w byle co... była taka fajna gra,wręcz idealna i blizzard wszystko zepsol... bardzo mi szkoda tego :( powinien to zrobic na wzor starego wowa ktory tak naprawde dał mu te miliony ludzi ... tiery 1,2,3 areny wyjebac,pvp w starym systemie itd ;/
Rozpisałem sie,byc moze głupoty ale to jest moje zdanie :)


Zgadzam się i również to moje zdanie, a text w stylu "przesiądź się na tibie" jest bynajmniej nie na miejscu.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 13:34 
 
gba4 napisał(a):
-Rozbicie world PVP


tbc nie ma większego znaczenia, rozwalenie world pvp zaczęło się wcześniej


gba4 napisał(a):
-25/10 itp man raidy,powinny byc jak wczesniej 40 i 20


przecież to ewidentna zaleta, już widzę robienie ssc w 40 osób /roll. Do tego co mieliby bić raid 40 osobowy? raid na stormwind czy co?

gba4 napisał(a):
-Mi w PVE klimat całkowicie zniszczyli :( jak kiedyś były tier 1,2,3 to teraz
epicki zdobywa sie tak łatwo jak kiedys niebieski itemki... nawet łatwiej


bzdura, dobre epicki tak samo trudno się zdobywa. Epic epickowi nie równy.

gba4 napisał(a):
-Całkowite olanie starych instancji mc,bwl,onyxie itp


co, oczekujesz buffu tych instancji, ciekawe komu chciałoby się chodzić po mc lolz

gba4 napisał(a):
-Nowy system honoru tez nie ładny :( wolałem farmowac te pół roku 14 range ale wiedziałem że cos osiągnełem a nie teraz kązdy pofarmuje chwile i wszystko ma.. z pvp co najlepsze


żadna nowość

gba4 napisał(a):
-Paladyni w hordzie i Shamani w alliance... po prostu n/c całkowite niszczenie fabuły warcrafta :( Gdzie to zła,krwiożercza horda dostała swiętych rycerzy?
a dobrzy allianci krwiożerczych szamanów ? Szkoda ze nie dali Taurenów rogue..


bardziej nie podoba mnie się to że blood knight to po prostu kopia paladyna.

gba4 napisał(a):
-Dlaczego teraz tak łatwo sie gold zdobywa?


no tak, powinno być jak kiedyś, kiedy to kupowało się gold na allegro albo farmowac cały dzień żeby mieć na raid pff

gba4 napisał(a):
-Attunmenty do instancji... kiedys to zrobiłes przyjemne questy zeby wejsc do onyxia lair,molten core,bwl były one w miare łatwe i nie trzeba było farmic jak teraz i rózne głupoty wykonywac spędzając przy tym 24 godz przy kompie...


lolz przyjemne, łatwe i bez farmy questy np do onyxii


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 13:43 
 
Cytuj:
Zgadzam się i również to moje zdanie, a text w stylu "przesiądź się na tibie" jest bynajmniej nie na miejscu.



a wady ktore wymienia gba4 sa bezsensowne bo one wlasnie trzymaja wowa przy zyciu. Nie wiem czy ktos by chcial poswiecic 6 miesiecy aby zdobyc s3 gladiatora, albo meczyc sie z grupa 40 ludzi w instancjach a bo to np. ktos idzie kupe, zapalic, wyprowadzic psa, uspac dziecko itp itd. A zarzuty ze CoT nie ma klimatu :wtf:. Nie wiem idz sie powies albo cos.



Chcecie czegos bardziej hardcorowego?? To nie ta gra

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 13:57 
 
Przed TBC bylo zle,weszlo TBC tez jest zle, cokolwiek przyjdzie pozniej i tak bedzie whinerom zle. Gry idealnej nie ma i nie bedzie a i tak WoW jest najblizszy temu ;f
Dla mnie TBC wniosl mase nowego ciekawego kontentu,areny tez mi sie podobaja ,szkoda tylko ze BG zepsuli bo juz tylko sie tam puguje albo od biedy jakies buraczane premade zeby pofarmic honor no ale to bylo chyba troche przed tbc ;f

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 14:10 
 
gba4 napisał(a):
-Całkowite olanie starych instancji mc,bwl,onyxie itp


MagPS napisał(a):
co, oczekujesz buffu tych instancji, ciekawe komu chciałoby się chodzić po mc lolz


Wlasnie, to powinni zrobic, wsadzic w onyxie 5 Badgow, raid min 25 osobowy, i juz...ot co, taki heroic mode, tak samo outdoor bossow, azuregos na 70lvlu, 5 badgow, jakas recka, unikalna skorka, czy cos...i juz by było ciekawiej...

**

Posty: 223
Dołączył(a): 9.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 14:30 
 
Po czym poznac prawdziwego whinera? Whinuje na forum chociaz placi regularnie za gre, ktorej tak nienawidzi.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 14:42 
 
Uno napisał(a):
Cytuj:
Zgadzam się i również to moje zdanie, a text w stylu "przesiądź się na tibie" jest bynajmniej nie na miejscu.



a wady ktore wymienia gba4 sa bezsensowne bo one wlasnie trzymaja wowa przy zyciu. Nie wiem czy ktos by chcial poswiecic 6 miesiecy aby zdobyc s3 gladiatora, albo meczyc sie z grupa 40 ludzi w instancjach a bo to np. ktos idzie kupe, zapalic, wyprowadzic psa, uspac dziecko itp itd. A zarzuty ze CoT nie ma klimatu :wtf:. Nie wiem idz sie powies albo cos.



Chcecie czegos bardziej hardcorowego?? To nie ta gra


nie mam pojęcia jak długo grasz w WoW, ale przed dodatkiem widok kogoś ze sprzętem z instancji "budził respekt". Tak samo było widząc kogoś ze sprzętem z PVP. Na dzień dzisiejszy zadowolenie z posiadanego sprzętu nie jest takie jak było przed TBC.

A teraz zapytam. Czy mając gladiatora wyfarmionego w 2 miechy da Ci taka sama satysfakcję jak ciężkie go zdobywanie w np nawet rok? Oczywiśćie możesz odpisać TAK, lecz farmiąc gladiatora przez rok przy kupnie 1 rzeczy na 2 miechy to dopiero radocha i satysfakcja niż otrzymywanie go z płatkami sniadaniowymi gratis.

Tak samo z instancjami ktoś wyfarmi super sprzęcik z instancji 40 osobowych w rok też respekt. A co innego... o był w Kara 5 razy i wielkie mi epixowe dzieło....

Chodzi o to, że na dzień dzisiejszy nie ma wartośći epixów jak było kiedyś . A męczenie się po sprzęt to było coś. Mam dziecko i żonę i nigdy nie miałem full sprzętu z MC etc. Ale zdobycie spodenek i naramów do tankowania to było coś, przez co uśmiech mi przez tydzień nie schodził z twarzy. Teraz mam full epix warka i jakoś to nie jest tozadowolenie co kiedyś...

A kolejny tekst z cyklu "Nie wiem idz sie powies albo cos.
" nic nie wnosi do wymiany zdań a tylko obniża jakość Twojej wypowiedzi.

@up

Nie chodzi o wchine bo WOW jest BARDZO DOBRĄ GRĄ lecz chodzi o odczucie jakie się ma po wejsciu dodatku. Jedni są zadowoleni a inni nie. Dzielimy się tutaj swoimi spostrzeżeniami i myślami a nie jesteśmy tu aby rzucać w siebie błotem.


Ostatnio edytowano 14 sty 2008, 14:46 przez Wodzu, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2008, 14:46 
 
Wielu gra w WoW bo nie ma nic innego na rynku, co by nie marudzic na ta gre to jest jednak juz tak dlugo na rynku i tak dopracowana ze nadal warto grac pomijajac ze poziom tej gry obnizyl sie strasznie.
Mnie boli jedynie ze upraszczaja gre i nie rozwijaja jej o dodatkowe rzeczy, to co bylo od poczatku jest nadal tylko w bardzo uproszczonej formie, ulatwiono zdobycie wszystkiego, teraz juz pozostaje im na pudelku nadrukowac 8+ i zatrudnic teletubisie do reklamy, beda miec ze dwa miliony starszakow w grze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.