mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 08:13 
Cytuj  
Opcja jest fajna;) bo nie trzeba robić od nowa postaci jakby chciało się pograć drugą stroną:)))
Co do ułatwień to są fajne jak robisz X postać i umiesz już grać, dla nowego gracza to nie jest takie fajne bo powoduje, że duża część ludzi na 80lv nie zna podstaw gry swoją klasą nie mówiąc już o tym, że nigdy nie mieli grupy:P, lub wyskakują txt (autentyk) "Wiecie może jak dojść do Kalimdor?" lub "stamina to co daje?".
Ułatwienia w zdobyciu itemków z poziomu contentu, który już nie jest najnowszy TAK, ułatwienia dla noobów NIE.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 09:36 
Cytuj  
To nie pierdolenie to NIGDY Blizzarda było już po tym jak WoW stał się " potęgą" MMO a nie na początku, ale ja kończę ze swojej strony.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 09:48 
Cytuj  
53smurf napisał(a):
a co to jest za przyjemnosc miec wszystko wylozone jak na tacy?
cos z mojego przykladu: kupilem raz jakies 8 miechow temu 6istow na allegro, wydalem 6zl ale nie o to chodzi, dzieki istom kupilem wszystko co chcialem, po dwoch dniach przestalem grac
co to za przyjemnosc z gry miec wszystko za latwooo zdobyte?

Co przenoszenie do przeciwnej frakcji TWOJEJ postaci ktora TY wylevelowaes, zdobyles gear itp ma wspolnego z "podawaniem na tacy" "zbyt latwym zdobywaniem"?
Btw ty przypadkiem nie bawisz sie w handel kontami w wow:P? Zarabiasz na ludziach ktorzy wlasnie chca zmienic frkacje a nie maja ochoty zacyznac od nowa:) Blizz psuje takim ludizom odrobine biznes taka zmiana^^
A co do "nigdy" blizzarda to oni chyba tak nie stawiaja sprawy hmm nigdy:P
Zawsze pisza ze "narazie nie przewiduja" "nie maja w planach" itp

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 10:09 
Cytuj  
Kompletnie nie rozumiem. Mamy tutaj pare grup ludzi:
1) Nie gram w WoW, ale skomentuje, mimo ze w ogole mnie ta zmiana nie dotyczy.
2) Gram w WoW, skomentuje, mimo ze w ogole mnie ta zmiana nie dotyczy
3) Gram w WoW, skomentuje, bo mnie ta zmiana moze dotyczyc, czyt. chetnie z niej skorzystam.
4) Gram w WoW, skomentuje, bo mnie ta zmiana moze dotyczyc, czyt. nuby, ktore teraz ownuje na lolarenie dostana WoTF
5) Nie gram w WoW, ale potrolluje - show must go on !

Ludzie, no kurza paszcza, czy niektorzy z Was, co krzycza, ze to zdzierstwo, naciaganie na kase itp., czy wy sie dobrze czujecie ?

Moze ktorys z pracownikow powiedzial, ze nie wprowadza faction change, a teraz mowi inaczej ? I CO Z TEGO ? O paladynach mowili, ze BoK nie bedzie nigdy baseline,o magach, ze Evo nie bedzie baseline,o priestach, ze Divine Spirit nie bedzie baseline i nagle sa - I CO Z TEGO ?
Czy przez to, ze nie sa zamknieci w malym blaszanym pudelku i wykazuja elastycznosc w podazy swoich uslug komus stala sie krzywda ? Nie ? To o co chodzi ?

Jasne, Blizz moglby wylozyc kase na WoW, zatrudnic ludzi, kupic sprzet, a potem dac to ludowi za darmo. Dlaczego nikt nie burzy sie (juz, jeszcze pare lat temu tez jebany socjalmotloch sie plul, ze placenie abonamentu za granie to skandal!), ze w ogole Blizz smie brac kase za to, ze ktos pozamiata pare pikseli z ekranu ?
Normalne jest to, ze za uslugi i produkty sie placi, albo kasa, albo barterem, tak jest od zawsze i jest to motorem zmian. Nienormalne jest to, co mamy w m.in w Polsce, czego wyrazem sa wypowiedzi niektorych socjalistow na tym forum.

Leczcie sie, ludzie !

D.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 10:18 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Dlaczego nikt nie burzy sie (juz, jeszcze pare lat temu tez jebany socjalmotloch sie plul, ze placenie abonamentu za granie to skandal!), ze w ogole Blizz smie brac kase za to, ze ktos pozamiata pare pikseli z ekranu ?

D.


Sojalmotloch, albo komunisci, zasadniczo parceluja dobra. Czyli idac za przykladem, niedosc zebysmy placili, to jeszcze bysmy nic nie mieli :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 11:04 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Kompletnie nie rozumiem. Mamy tutaj pare grup ludzi:
1) Nie gram w WoW, ale skomentuje, mimo ze w ogole mnie ta zmiana nie dotyczy.
2) Gram w WoW, skomentuje, mimo ze w ogole mnie ta zmiana nie dotyczy
3) Gram w WoW, skomentuje, bo mnie ta zmiana moze dotyczyc, czyt. chetnie z niej skorzystam.
4) Gram w WoW, skomentuje, bo mnie ta zmiana moze dotyczyc, czyt. nuby, ktore teraz ownuje na lolarenie dostana WoTF
5) Nie gram w WoW, ale potrolluje - show must go on !

Ludzie, no kurza paszcza, czy niektorzy z Was, co krzycza, ze to zdzierstwo, naciaganie na kase itp., czy wy sie dobrze czujecie ?

Moze ktorys z pracownikow powiedzial, ze nie wprowadza faction change, a teraz mowi inaczej ? I CO Z TEGO ? O paladynach mowili, ze BoK nie bedzie nigdy baseline,o magach, ze Evo nie bedzie baseline,o priestach, ze Divine Spirit nie bedzie baseline i nagle sa - I CO Z TEGO ?
Czy przez to, ze nie sa zamknieci w malym blaszanym pudelku i wykazuja elastycznosc w podazy swoich uslug komus stala sie krzywda ? Nie ? To o co chodzi ?

Jasne, Blizz moglby wylozyc kase na WoW, zatrudnic ludzi, kupic sprzet, a potem dac to ludowi za darmo. Dlaczego nikt nie burzy sie (juz, jeszcze pare lat temu tez jebany socjalmotloch sie plul, ze placenie abonamentu za granie to skandal!), ze w ogole Blizz smie brac kase za to, ze ktos pozamiata pare pikseli z ekranu ?
Normalne jest to, ze za uslugi i produkty sie placi, albo kasa, albo barterem, tak jest od zawsze i jest to motorem zmian. Nienormalne jest to, co mamy w m.in w Polsce, czego wyrazem sa wypowiedzi niektorych socjalistow na tym forum.

Leczcie sie, ludzie !

D.


Kazdy ma prawo przedstawic swoja opinie, co prawda kazdy ma swoj poglad na dany temat, ale komunikujac sie mozemy dojsc do lepszych rozwiazan, m.in to jest motorem zmian. Dyskutowanie nt danych uslug nie jest zakazane, ale dla niektorych moze byc krepujace, a to duzy blad!


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 192
Dołączył(a): 18.06.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 11:34 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Kompletnie nie rozumiem. Mamy tutaj pare grup ludzi:
1) Nie gram w WoW, ale skomentuje, mimo ze w ogole mnie ta zmiana nie dotyczy.
2) Gram w WoW, skomentuje, mimo ze w ogole mnie ta zmiana nie dotyczy
3) Gram w WoW, skomentuje, bo mnie ta zmiana moze dotyczyc, czyt. chetnie z niej skorzystam.
4) Gram w WoW, skomentuje, bo mnie ta zmiana moze dotyczyc, czyt. nuby, ktore teraz ownuje na lolarenie dostana WoTF
5) Nie gram w WoW, ale potrolluje - show must go on !

Ludzie, no kurza paszcza, czy niektorzy z Was, co krzycza, ze to zdzierstwo, naciaganie na kase itp., czy wy sie dobrze czujecie ?

Moze ktorys z pracownikow powiedzial, ze nie wprowadza faction change, a teraz mowi inaczej ? I CO Z TEGO ? O paladynach mowili, ze BoK nie bedzie nigdy baseline,o magach, ze Evo nie bedzie baseline,o priestach, ze Divine Spirit nie bedzie baseline i nagle sa - I CO Z TEGO ?
Czy przez to, ze nie sa zamknieci w malym blaszanym pudelku i wykazuja elastycznosc w podazy swoich uslug komus stala sie krzywda ? Nie ? To o co chodzi ?

Jasne, Blizz moglby wylozyc kase na WoW, zatrudnic ludzi, kupic sprzet, a potem dac to ludowi za darmo. Dlaczego nikt nie burzy sie (juz, jeszcze pare lat temu tez jebany socjalmotloch sie plul, ze placenie abonamentu za granie to skandal!), ze w ogole Blizz smie brac kase za to, ze ktos pozamiata pare pikseli z ekranu ?
Normalne jest to, ze za uslugi i produkty sie placi, albo kasa, albo barterem, tak jest od zawsze i jest to motorem zmian. Nienormalne jest to, co mamy w m.in w Polsce, czego wyrazem sa wypowiedzi niektorych socjalistow na tym forum.

Leczcie sie, ludzie !

D.



Obrazek


_________________
my posting brings all the spam to the yard
and they're like "fuck off retard".

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 11:54 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
53smurf napisał(a):
a co to jest za przyjemnosc miec wszystko wylozone jak na tacy?
cos z mojego przykladu: kupilem raz jakies 8 miechow temu 6istow na allegro, wydalem 6zl ale nie o to chodzi, dzieki istom kupilem wszystko co chcialem, po dwoch dniach przestalem grac
co to za przyjemnosc z gry miec wszystko za latwooo zdobyte?

Co przenoszenie do przeciwnej frakcji TWOJEJ postaci ktora TY wylevelowaes, zdobyles gear itp ma wspolnego z "podawaniem na tacy" "zbyt latwym zdobywaniem"?
Btw ty przypadkiem nie bawisz sie w handel kontami w wow:P? Zarabiasz na ludziach ktorzy wlasnie chca zmienic frkacje a nie maja ochoty zacyznac od nowa:) Blizz psuje takim ludizom odrobine biznes taka zmiana^^
A co do "nigdy" blizzarda to oni chyba tak nie stawiaja sprawy hmm nigdy:P
Zawsze pisza ze "narazie nie przewiduja" "nie maja w planach" itp

ale ja jedynie swoje konto sprzedalem i od tego czasu jedyne co mam wspolnego z wowem to jest to forum albo jak do siostry wpadne;D
nie nie bawie sie w zadne sprzedawanie/kupowanie;p


_________________
~~

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.