mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 10:20 
Cytuj  
po zgankowaniu mnie kilka razy w momencie gdy się leczyłem po robieniu questów, lub zaatakowaniu mnie w czasie walki z mobem wyleczyłem z wszelkich objawów honorowej postawy na serwerach PvP. Robię identycznie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 10:22 
Cytuj  
Wiem wiem, mi tez sie zdazylo pare razu ubic siedzacego i odpoczywajacego hordziaka na nizszym lvlu i z polowa HP. Tak jak i mnie ubijali nie raz znienacka cala grupa 30+ ;)
Taki urok tej gry i ludzi w nia grajacych, smieje sie tylko ;)


X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 10:26 
Cytuj  
wczoraj mieliśmy walkę pod wodą. Byłem akurat w Ratchet (miejscowość gdzie przypływa statek) i już miałem wracać gdzy było info, że Ratchet jest zaatakowany - wrociłem i był jeden gość na 30lvl (1lvl wyżej) a obok niego 3 czających się z horde z lvl ~20. No to gościa zaatakowałem, inni poszli za mną. Ten spieprzył do morza, zaczął nurkować, my za nim, zginął jakiś kilometr od brzegu.
Mam nawet screenzorki w domu - niezłe jaja, moje pierwsze podwodne PvP ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 10:28 
Cytuj  
A ja docenilem juz parokrotnie przyspieszenie huntera. +30% speeda i w wiekszosci przypadkow da sie spokojnie nawiac ;)

X.

PS. Pod warunkiem, ze nie beda cie dazzlowac ;)


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 10:44 
Cytuj  
Hehe, pogratulowac. Kazdy dzieciak potrafi zabic znienacka nieprzygotowanego przeciwnika. Coz, wszystko jasne, dlaczego tak placzesz na newbie area, ze newbiasow zabijac nie mozesz... bo z normalnymi rady sobie nie dajesz i musisz na kims wyladowac swoje frustracje, prawda? A to newbasa, a to druida zbierajacego kwiatki... bo w normalnej walce dostajesz wpierdol...

Tak x a potem sie obudziles, piszesz jak prawdziwy carebearek. Jak by koles sie odwrocil i nawiazal walke to mial by duze szanse wygrac bo dr00d jest dobry w 1v1. Ale on zaczal spierdlac potem sie zorientowal ze nie da rady. Przyklad jak wytlumaczysz lvl 29 tak samo spierdlajacy przedemna? Albo 3 kolesi uciekajacych przed ashem?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 10:59 
Cytuj  
breath, deep breath ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 13:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wczoraj mieliśmy walkę pod wodą. Byłem akurat w Ratchet (miejscowość gdzie przypływa statek) i już miałem wracać gdzy było info, że Ratchet jest zaatakowany - wrociłem i był jeden gość na 30lvl (1lvl wyżej) a obok niego 3 czających się z horde z lvl ~20. No to gościa zaatakowałem, inni poszli za mną. Ten spieprzył do morza, zaczął nurkować, my za nim, zginął jakiś kilometr od brzegu.
Mam nawet screenzorki w domu - niezłe jaja, moje pierwsze podwodne PvP ;)


ja bym wam zwiał tak że byście wąchali tylko bąbelki z moich płetw :]

Ale nie rozumiem , czy wy go zabiliście czy fatique mu się skonczyła ?
bo to łapie nawet w Aquatic form , niestety nie da się wypłynąć na szerokie wody
:(

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 15:42 
Cytuj  
Druid dobry w pvp ? hehe :D
Na Euro boardzie i w grze jest obiektywnie uznany (przez wszystkie klasy) za jedną z najgorszych klas w grze . Na Eu pvp serwerze prawie nikt nimi nie gra , a każdy z tych kilku druidów które spotkałem mówi że im wyższy ma lvl tym bardziej śmierdzi :-? (porównując z innymi klasami na tym samym poziomie)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 15:45 
Cytuj  
dorwaliśmy drania, jego krew zbroczyła krystalicznie czystą wodę w porcie ratchet - btw fajny efekt krwawienia pod wodą ;)

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 15:49 
Cytuj  
Druid ma jeden problem - jest uniwersalny i dlatego jeszcze nikt nie stworzyl porzadnego template, a wiekszosc ludzi z forum pocina zazwyczaj na cookie-cutter buildach, wiec wcale mnie to nie dziwi, ze wiekszosc narzeka na ta klase :)
Anyway, ja gralem druidem i musze powiedziec, ze do pvp nadaje sie jak najbardziej, sek w tym, zeby wiedziec jaka jest jego rola, bo jezeli ktos idzie w shapeshift forms to ma jak najbardziej powody do narzekania :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:03 
Cytuj  
Druid jest fun bo to char typu Jack of all trades , czyli zna wszystko po trochu ale w niczym się nie specjalizuje . Lepszy z niego healer i ma jednego z najlepszych buffow w grze , ma fajnego roota i dlatego jest pozadanym kompanem w ekipie . Ja nie uwazam ze Druid nie potrafi walczyc w zwarciu , w cat form jak dobiegniesz do maga to tamten moze miec sporo problemow , ma faerie fire na rouge czy innych stealtherow ,
ma rebirth ktore na pierwszym levelu od razu stawia 400 hp i 700 many
(nie widzialem lepszego reza w tej grze , wada - wymaga regenta)
ma aquatic form dzieki ktorym mozna znalezc w wodzie mase ciekawych skarbow . Sciaga trute jednym czarem niewazne jak silna , tyle ze quest na to jest ciezki tak samo na aquatic form . Ja tam uwazam ze ta postac jest fun :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 18:53 
Cytuj  
aldatha - jakie ma warrior zalety w PvP bo widzę że się znasz? ja nic nie czytałem z braku czasu i właśnie się zastanawiam, czy jednak grać warrior-em, oprócz dobrego damagu widzę same minusy...
na rootowanie nie mam sposobu, czary we mnie wchodzą jak w masło, skradać się nie umiem - widać mnie z daleka, healing = 0, itp, itd...
Da się tym jakoś sensownie grać w PvP?

tak w ogóle skad się biorą resistance (te na cold, fire itd) - miałem nawet 10 punktów w jednym z nich, przejrzałem wszystkie itemki, talenta i nic nie znalazłem...

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 19:30 
Cytuj  
Z buffów ,potów i high lvl itemków , przy czy nie nastawiaj się na to że kiedykolwiek będziesz miał 50%+ resistance na wszystkie czary maga,warlocka itp . Nawet na najwyższym lvl czary będą w ciebie wchodzić prawie jak w masło (no chyba że np . założysz tylko + fire resistance gear , ale wtedy rozwali ciebie każdy inny warrior ,rogue).
Możesz kupić mikstury absorbujące np. 1-2k dmg danego rodzaju magii .
Drogie ale dla warriora w sam raz ;)

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 19:34 
Cytuj  
Poty sa troche przegiete imo, a z ciekawosci ile kosztuje wycraftowanie?

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 19:38 
Cytuj  
Czas ...żeby np . zrobić miksturke absorbującą frost dmg trzeba odwiedzić odpowiednie zony (np. obszar z Yeti w Alterac Mountains) a i tam tych ziółek tak dużo nie ma.


Najbardziej przegięte są Ghost Mushroomy , znalazłem je tylko w jednej lokacji w grze --Skulk Cave (i to 3-4 na całą jaskinię) w Hinterlands .. .(thott też wskazuję tylko na tą lokację) . Mam nadzieję że w retail bedzie wiecej lokacji z tymi grzybkami ..


Ostatnio edytowano 18 lis 2004, 19:43 przez Razorback6(3), łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 19:43 
Cytuj  
myslalem ze do tak mocnych potow trzeba jakiegos reagenta od vendora kupic zeby bylo drogo oO.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 19:49 
Cytuj  
A czas ,windridery,teleporty,ryzyko bycia zabitym przez moby/graczy itp to nie kosztuje ? :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 19:50 
Cytuj  
Warrior byl najlepszy do PvP za czasów buga ze stackowaniem talentów , wtedy nukował za 1,5 dmg przeszło :] . Ale poważnie , to oczywiśćie że war nadaje się do pvp jak ma castera za plecami , bo z zabranym pummelem ciężko o dobry stun (stun lepszy niż root bo wyłacza z akcji całkowicie ) . Dobre potsy to podstawa , jak masz dobrego herbala to rzezisz konkretnie , co do resów to Mark of The Wolf druida na rank 4 zaczyna dodwać do resów wszystkich i trwa przeszło 30 min - zdążysz wyskoczyć na paru gejków i posłać ich do piachu :]

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 20:40 
Cytuj  
jak masz engineering tez kosisz, jak masz enchanting tez, jak masz itd...

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 21:20 
Cytuj  
obecnie warrior jest jedna ze slabszych postaci do pvp szczegolnie dueli (w group czy massive pvp jako tako sobie radzi ).
w pve tez nie blyszczy prawde mowiac .
A szkoda bo w wow warrior jest dosc wymagajaca i trudna postacia przez to mocno interesujaca do grania . Niby mozna stac i nawalac bo sie ma jakis dps i kupe hp +armoru ale to wtedy gracz jest gimpniety nie warrior ^^
Niemniej bez wzgledu na jak dobry czy slaby jest player warrior ma obecnie solidne problemy i potrzebuje sum blizz <3 .
wogole w fali topikow postbetowych gdzies sie podziele wrazeniami z gry warriorem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.