mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 19:55 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Sory za offtop, ale zauwazylem(napewno nie tylko ja) ze tam gdzie sie pojawia Huragan zaczyna sie flame... :wink:


pewnie tak, ale to nic w porównaniu do Twojego dopisywania się do tematów w których nie masz nic więcej do powiedzenia poza sorry za offtop

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 19:57 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
Oj nie tylko Tobie sie to wydaje, nie tylko Tobie xD
Co do levlowania instancjami ... gz za pomysl ... ale wiekszosc ma prace albo studia i nie moze sobie pozwolic na levlowania instancjami wygladajace tak:
ok. 30min (w8 for lfg) -> 2h (na inst) ......... (oczywiscie to wychodzi duzo wiecej bo niczym grupa sie zbierzez pozniej naprawianie itemow i takie tam no i mamy z tego 1/10 levla (60;70 ofc) takze mi sie to nie widzi ;]

To jest to samo co napisalem... ale Huragan wie najlepiej =(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 20:10 
Cytuj  
Ticik napisał(a):
Co do levlowania instancjami ... gz za pomysl ... ale wiekszosc ma prace albo studia i nie moze sobie pozwolic na levlowania instancjami wygladajace tak:
ok. 30min (w8 for lfg) -> 2h (na inst) ......... (oczywiscie to wychodzi duzo wiecej bo niczym grupa sie zbierzez pozniej naprawianie itemow i takie tam no i mamy z tego 1/10 levla (60;70 ofc) takze mi sie to nie widzi ;]


jako resto szaman jakos nigdy nie mialem problemu ze znalezieniem party do instancji :) Tym bardziej, ze wiekszosc priestow przerobila sie w TBC na shadow to healer jest teraz lakomym kąskiem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 20:12 
Cytuj  
Cytuj:
jako resto szaman jakos nigdy nie mialem problemu ze znalezieniem party do instancji Tym bardziej, ze wiekszosc priestow przerobila sie w TBC na shadow to healer jest teraz lakomym kąskiem.

Mowisz o TBC, my rozmawiamy o 1-40

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 20:14 
Cytuj  
koci napisał(a):
Cytuj:
jako resto szaman jakos nigdy nie mialem problemu ze znalezieniem party do instancji Tym bardziej, ze wiekszosc priestow przerobila sie w TBC na shadow to healer jest teraz lakomym kąskiem.

Mowisz o TBC, my rozmawiamy o 1-40


tym bardziej.. widziales kiedys holy priesta na lvl 1-40 ? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 20:20 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
koci napisał(a):
Cytuj:
jako resto szaman jakos nigdy nie mialem problemu ze znalezieniem party do instancji Tym bardziej, ze wiekszosc priestow przerobila sie w TBC na shadow to healer jest teraz lakomym kąskiem.

Mowisz o TBC, my rozmawiamy o 1-40


tym bardziej.. widziales kiedys holy priesta na lvl 1-40 ? :)


do healowania w instach do 40lvl styka shadow priest...
co do lvlowania shamana to co za roznica? jeden woli piwo drugi zyto. I tak duzej roznicy w czasie pewnie nie bedzie.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2007, 21:57 
Cytuj  
obliczcie sobie co szybciej wyjdzie bicie mobow powolnie z 1h+shield czy z 2h i czestrze siadanie? wyjdzie to ze lvluje sie szybciej z 2h


_________________
~~

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 10:28 
Cytuj  
A gdzie Huragan napisal ze levelowal 1-40 resto ? To wy czepiliscie sie w rozmowie o levelach 1-40, ze on levelowal resto (tyle ze on pisal wczesniej gdzies ze 60-70 lvl resto). Ja zreszta tez 60-70 levelowalem resto. A zazwyczaj jezeli chodzi o shamanow resto na lfg powyzej 65 lvl to musza siedziec goscie ktorzy albo nie maja pojecia o healowaniu albo sa noobami. Ja levelowalem instancjami i questami. Wystarczy kilka razy pojsc z ludzmi do instancji i potem ma sie mase whisp z pytaniami o pojscie do insty.
Wiadoma rzecza jest ze szybciej leveluje sie 1-40 - 2 h i przestancie walic farmazony. Ale warunek jest jeden porownujemy levelowanie przy podobnej klasy sprzecie (bron). O jakim piciu piszecie ? Jezeli mane uzywa sie tylko do leczenia wlasnego dupska a wali sie 2h to nie trzeba w ogole pic (albo sporadycznie sie to robi). No chyba ze sie lata na 20 lvl z czarnym (szarym) 2h axem 2-3 dmg to rzeczywiscie zanim zabijecie mobka mija wiecznosc. Niech kazdy sprobuje tym i tym i niech sie sam przekona i co komu bardziej sie podoba. O wszystkim decyduje posiadany sprzet w tym szczegolnie bron.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2007, 11:53 
Cytuj  
Dokładnie. Z 2h pijesz sporadycznie - po prostu lecząc sie jedynie nie tracisz jakiś gigantycznych ilości many, więc picie jest niepotrzebne. No czasem jakiegoś shocka na dobicie też można rzucić .


_________________
Never forget, never forgive


Posty: 37
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 10:14 
Cytuj  
witam ;)

ja mam male pytanko ;)

Kto wam szamanom sprawia najwieksze trudnosci w pvp ??

a kto najmniejsze ??:D


I jeszcze jedno na arene 2v2 kto by najlepiej uzupelnial szamana ??:>

shaman +war?? czy moze 2ch szamanow ??:D

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 10:41 
Cytuj  
Dla mnie najtrudniejszy jest warlock. To walka, gdzie nie możesz sobie pozwolic nawet na najmniejszy błąd. Ale z reguły co bym nie zrobił, to przegrywam. Dobry druid też jest imo praktycznie nie do pokonania w 1/1.
A arena. Ja bym wzial locka :) do 2/2. Albo druida ;)


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 13:01 
Cytuj  
a wiec mi najwieksze trudnosci sprawia lock ;] chociaz nie jest tak ze caly czas przegrywam ;] Feral drood i rogal ;] reszta jest stosunkowo latwa ;] tzn ze jesli stane przeciw np warkowi z podobnym do mnie skillem raczej uda mi sie wygrac ;]


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 08:30 
Cytuj  
Mam pytanie apropo mana spring totemu.
Otoz ostatni shamanski totem przywraca 18-19 mana /2s. Z talentami w mana spring teoretycznie efektywnosc totemu wzrasta o 25%, niestety
w combat logu dalej przywraca 18-19. Co gorsza, po uzyskaniu bonusu setowego z t4 (+3 mana do kazdego ticku totmu) w combat logu dalej widze 18-19.
Czy to blad w combat logu, czy w totemie?


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 11:00 
Cytuj  
A ja takie noobowskie pytanko bo zaczolem sobie alcika shamaka wbilem 37 i tak sie zastanawiam jak wam na wysokich lvl idzie . jak ogladam filmiki to wiekszosc jest emelemental i pokazuje jak to wali uber crity (ktore odziwo przebijam lockiem na 63) a no z 2h to slicznie wyglada jak wchodzi wf ale musi wejsc . Dlatego jakby ktos mogl tak szczerze cos powiedziec jak wyglada gra shamkiem 60-70 , intancje i pvp . Thx


_________________
Wish I Could RAPE the Day

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 16:10 
Cytuj  
Dw xD to jest odpowiedz ;] juz niedlugo bedzies zmial wiec zobaczysz jakie to fajne hehe xD co to ele to nie patrz na innych ze maja wieksze crity bo shammy ma tyle instow i krotkich castow ze przy np castowaniu soulfire'a przez locka shammy zdazy zrobic spellami zapewne wiekszy dmg ;] Zostaje Resto ktore mozna uzywac do instancji i pvp ;] grindowac nie radze bo zbyt woklne ;]

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 16:23 
Cytuj  
jak wyglada gra szamanem pozniej? Jak wiadomo jest to hybryda, wiec w niczym nie bedzie najlepsza. Przy dobrym ubiorze radzi sobie z leczeniem w pozniejszych instancjach, w Ench i Elemental bedzie robil fajny DPS, ale wiadomo, ze sa lepsze klasy. Czyli szaman na 70lvlu to albo healer, albo random klasa, uzupelniajaca party (choc nie powiem, przydatna)...


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 17:45 
Cytuj  
No właśnie ubiłem shamana 70 w nice gearze lockiem 63 . Domyslam sie ze to byl jakis noobek bo spamowam mi prova pozniej:-) ale ogolnie dobrze wam sie gra?no i jak pvp?


_________________
Wish I Could RAPE the Day

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 19:01 
Cytuj  
że co?
Oo


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 38
Dołączył(a): 9.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 21:02 
Cytuj  
Cytuj:
jak wyglada gra szamanem pozniej? Jak wiadomo jest to hybryda, wiec w niczym nie bedzie najlepsza. Przy dobrym ubiorze radzi sobie z leczeniem w pozniejszych instancjach, w Ench i Elemental bedzie robil fajny DPS, ale wiadomo, ze sa lepsze klasy. Czyli szaman na 70lvlu to albo healer, albo random klasa, uzupelniajaca party (choc nie powiem, przydatna)...


Jako healer shaman sprawdza sie nienajgorzej. Na ridach to wysmienity healer mt, oraz healer jako taki. Buffing shamana napewno nie jest zachwycajacy, aczkolwiek bloodlust czy tomety sa calkiem sporym boostem dpsu (nawet w 25).
Co do dps jako ele/ench to moge wypowiedziec sie jedynie o ele bo ench nie widzialem w akcji. W mojej gidlii przyjelismy ostatnio system, ze do kara ida wszystkie klasy (czyli 3 hybrydy + priest) i albo priest idzie w shadow, albo shaman w ele. W moim sprzecie mam obecnie 650 spell dmg na lightingu oraz 26% cryta i np. na takim curatorze bylem 2gi w dps (po magu).
Mysle, ze warto dodac, ze najlepsza gildia po stronie hordy na moim serwerze przyjela system, w ktorym shaman zajmuje sie tylko dps/boost z czego lwia czesc shamanow to ench, no i radza sobie lepiej niz dobrze.

Tyle co do pve, o pvp ciezko mi mowic, gdyz gram co jakis czas na arenach 5v5 jako resto i najwekszymi plusami jakie widze to bardzo silny leser healing weave, tremor totem i przedewszystkim bloodlust oraz nienajgorsza przezywalnosc na ztrinketowanym ES.
Niestety w mniejszych grupach zdecydowanie pala>shaman.


_________________
Madafukn healing fortress!
www.warcry.xt.pl

*

Posty: 137
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2007, 23:14 
Cytuj  
No to ja sie tez troche rozpisze ;]

Zacznijmy od PvE i Enh shammiego ;] na pierwszy rzut dajmy 5 ppl inst's gdzie dps shammiego enh w zwyklym blue gearze moze sie rownac z dpsem kazdej innej klasy ;]. Dobra teraz kara ;] tu sprawa wyglada podobnie choc mysle ze ludzie jednak bardziej licza na wspomaganie dpsu innym klasom jak bloodlust, totemy, ale tak czy inaczej shammy robi lepiej niz dobry dps ;]
W 25 man inst shammy u mnie w guildi ma juz jakby wolna reke choc i tak przydzielony jest oczywiscie do grupy z rogalami i fury warkiem. Dps zazwyczaj wyciagam na miejsce 2-5 gdzie w kara bylo 1-4 ;].

Teraz Resto ;] jak juz wczesniej ktos powioedzial super mt healer ;] w 5 ppl inst radzi sobie bardzo dobrze ;] w kara tak jak mowilem mt healer bo do healowania raidu hmm troche za duzo many traci. w 25 man inst podobnie jak w kara ;] imo najlepszy healer na mt ;]
O Ele sie nie wypowiadam bo nie mam doswiadczen, a w guildi nie ma takiego do pve ;]

Jesli chodzi o PvP to Enh jak wiadomo dzili sie na dwa obozy ;] DW i 2h probowalem tego i tego i mi baesli chodzi o rozklad teamow w arenach to w 2v2 najlepiej mi sie gralo z rogalem (jako DW) i z warkiem tez niezle w 3v3 nie gralem a w 5v5 to juz zalezy od grupy i skilla kazdego z nich ;]
Teraz PvP i Resto shammy ;] healowalo mi sie nawet fajnie ;] a wrazie czego duza przezywalnosc dzieki ES w arenach na 2v2 z warkiem xD poezja ;]

Jak wiadomo Ele shammy na bg zawsze zrobi mega dmg a w arenach niestety nie wiem jak sie sprawuje ;]

No to by bylo na tyle xD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.