mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 23.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2007, 07:52 
Cytuj  
enhancement: nie wiem, skonczylem enh na 67lvl bo mnie nudzil.

resto: +1300 healing selfbuffed, daje rade w 5-man inst jako main healer /bez wspomagania -> dla porownania: jako elemental z +healing gear czesto musialem wspomagac main healera/; karazhan - top healer w porownaniu do paladyna i priesta (+1600 healing) przy najmniejszym overhealinggu. 25 man inst & arena & bg - nie bywam, nie wiem.

elemental: +600spell dmg, +20% crit (+crit na LB z talentow) - w 5-man inst - z reguly 1-2 dmg w grupie., karazhan: 1-2 dmg w rajdzie.

wada: zadnej redukcji agro /brak trinketu/.

wniosek: shaman daje rade w pve. w pvp jestem cienki jak sik komara, ale to dlatego ze w ogole tego nie cwicze (ale wciaz moglbym byc cienki ;p) + nigdy nie mialem buildu do pvp /albo deep elemental albo deep resto/ wiec na tym polu sie nie wypowiem.


pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 14:08 
Cytuj  
stormstrike dziala tylko z 2x1h weapon, czy z 2h tez dziala?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 15:07 
Cytuj  
z 2h tez dziala

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 18:56 
Cytuj  
ENHACEMENT SHAMAN > ALL ;D ;P


_________________
~~

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2007, 20:30 
Cytuj  
od poczatku jade w enhancement - wpierw macka na 2lvl z fiery wpn, potem na 9lvl z fiery wpn, na 21 killsmain (czy jakos tak z fiery wpn), teraz corpsemaker z fiery wpn, na 37 mam juz Revengera z Heroda(z ktorego mam tez w banku gacie,helm i shouldery :wink: ) (na razie bez enchantow), a w banku Flurry Axe(42) i Kang of Decapitator(44) (jeszcze nie zdecydowalem sie, czy ide w duala, czy 2h). lvlowanie ta klasa bardzo mi sie podoba, trzeba miec tylko duzo kasy i chody na boosty przez instancje, jako pierwsza postac w WOWie shammy wg mnie odpada :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 11:55 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
lvlowanie ta klasa bardzo mi sie podoba, trzeba miec tylko duzo kasy i chody na boosty przez instancje


W takim wypadku to wszystkie klasy sa dobre do levelowania ;-)

Ja leveluje jako ele i tez gra mi sie bardzo dobrze. Byc moze enh > all, ale mi bardziej odpowiada drzewko elemental. Natomiast jako, ze mam rogala i warriora to DW zupelnie mnie nie kreci u szamka ;-)


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

*

Posty: 74
Dołączył(a): 17.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 09:56 
Cytuj  
Mam pytanko do szamanów latających z DW. Jako, że od dłuższego czasu bawiłem się Resto i teraz mam zamiar na jakiś czas wrócić do DW, chciałbym się dowiedzieć czy nadal połączenie WF 5 i WF 4 na obu broniach daje najlepsze rezultaty.
Coś mi się obiło o uszy, że Blizz to zmienił i nie jest to tak skuteczne jak kiedyś. Dlatego jeżeli wiecie coś o tym to proszę o podpowiedź. Jeśli Doouble WF się tak dobrze nie sprawdza, to co teraz 'daje radę'? WF i Frost?

Z góry dzięki....


_________________
We'll keep the Red Flag flyin' high !!

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 13:38 
Cytuj  
2x wf sprawdza sie , polecam czytanie co jest nowego w patchu bo tam zawsze jest napisane co zmieniaja i napisali ze wf 5 i 4 nie bedzie dzialac tak jak wczesniej:( tylko nas nufruja ;(((((((((


_________________
~~


Posty: 6
Dołączył(a): 27.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:17 
Cytuj  
53smurf napisał(a):
2x wf sprawdza sie , polecam czytanie co jest nowego w patchu bo tam zawsze jest napisane co zmieniaja i napisali ze wf 5 i 4 nie bedzie dzialac tak jak wczesniej:( tylko nas nufruja ;(((((((((


Wiesz mogło być jeszcze gorzej :) Jak wynika z Patch Notes, Dw dostał zarówno buffa jak i nerfa, fakt faktem że aktualnie nerf >> buff ale lepsze to niż tylko nerf. Pewnie niewielu wie o co chodzi a więc konkretniej :
Nerf - Cds na procc WF na obie bronie wynosi 3 sec.
Buff - Procc WF na off-hand daje 100% dmg z wf buffa ( a nie jak to było przed 2.1 około 50% ).


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Jaedenar&n=Bartux
http://armory.wow-europe.com/#character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Fredzik

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:26 
Cytuj  
OT:
Bartux jakim cudem masz stone guarda belfa skoro honor system przestal dzialac z miesiac przed TBC?


Posty: 6
Dołączył(a): 27.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:28 
Cytuj  
koci napisał(a):
OT:
Bartux jakim cudem masz stone guarda belfa skoro honor system przestal dzialac z miesiac przed TBC?


Jeśli uzyskałeś ranking wyższy bodajże niż 5 przed TBC zostawał Ci On i również w TBC :)


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Jaedenar&n=Bartux
http://armory.wow-europe.com/#character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Fredzik

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:39 
Cytuj  
Bartux napisał(a):
koci napisał(a):
OT:
Bartux jakim cudem masz stone guarda belfa skoro honor system przestal dzialac z miesiac przed TBC?


Jeśli uzyskałeś ranking wyższy bodajże niż 5 przed TBC zostawał Ci On i również w TBC :)

chodzilo raczej o to,ze przed BC nie bylo BE ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 6
Dołączył(a): 27.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:42 
Cytuj  
A to już inna historia... w obrazku w podpisie sam fredzik głupio wyglądał a że ma On prawie tylko samo hk in life co shamek ochrzciłem go hehe :)


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Jaedenar&n=Bartux
http://armory.wow-europe.com/#character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Fredzik

***

Posty: 569
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2007, 15:43 
Cytuj  
i tak kiedys czytalem i qmpel mi przypomnial ze blizz powiedzial, ze enhacement jest do lvlowania stworzony i dlatego go nie polepsza:(((


_________________
~~

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 22:31 
Cytuj  
Pytanko odnośnie shaman, enchantow i gear.
Robie twinka shamana pod 39lvl, nie grałem już tą klasa z rok wiec nie pamiętam w co pakować. Czy agi czy str bardziej ? Czy może oba po równo rozłożyć w itemach i enchantach ?
Jako wep ofc 2h axe czy tam macka i co na to walnąć ? Crusader, Mongoose, Savagery czy jeszcze coś innego ? Znajomy mówi, ze na 2h nie ma sensu pakować Mongoose/crusader tylko założyć 35agi. Jeżeli chodzi o koszty to raczej nie ma ograniczeń.

Aha, i jeszcze poluje na ten 2h axe z 4.0 speed: http://www.wowhead.com/?item=9425 tylko z tego co pamiętam w którymś patchu była normalizacja speed i wszystkie instant ataki (Mortal strike etc) z 2h są liczone jakby miały prędkość 3.4 czy coś takiego (windfury chyba też) I teraz czy warto sie za tym rozglądać czy po prostu może lepiej zrobić prosty quest na http://www.wowhead.com/?item=6830 ?


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 16:46 
Cytuj  
Dobra to co wyżej to juz nie aktualne, dostałem perm bana na konto z 2x 70lvl i tym przyszłym twinkiem :wink: Szkoda tego twinka :P

WTB acc BL horda :]


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 230
Dołączył(a): 10.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 18:49 
Cytuj  
lol za co :PPPP


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 19:05 
Cytuj  
Dzieki, ze podzieliles sie z nami ta wypowiedzia. Wniosla do tego tematu naprawde wiele.

A ban za to, ze jest zlym czlowiekiem, ktory handluje goldem i kontami :lol:


Posty: 1
Dołączył(a): 30.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 09:24 
Cytuj  
Panowie i Panie mam problem. Zawsze grałem szamanem pvp, dps, ele, a teraz mi przyszło zmienić sie na resto. Tak zrobiłęm i co sie okazuje. Nie moge wyleczyć party na ostatnich bossach w Merchant i botanice. Spokojnie kończe BM i SH, a tam padamy bo nie trzymam Tanka.
Prosze niech doświadczony szaman wstawi mi dobry Bulid do resto i objasni jaką taktyke zastosować.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 09:38 
Cytuj  
NIe wiem co to za instancja Merchant, a co do heala to nie ma wielkiej filozofii. Jeśli nie dajesz rady to znaczy, że masz za mało +heal.

co do buildu ja mam 8/0/53, do spam heala tanka polecam healing way.

pzdr


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.