mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 34  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 14:30 
Cytuj  
tylko luneta.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 15:26 
Cytuj  
czyli kolejny plus dla huntera -inzyniera

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 15:40 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
czyli kolejny plus dla huntera -inzyniera
Nie są BOP i kosztują grosze.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 15:52 
Cytuj  
Tym bardziej że nie jestem pewien, czy recepta na najlepszą lunetkę jest łatwiej dostępna niż sama lunetka.


_________________
O.o

**

Posty: 297
Dołączył(a): 3.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 17:07 
Cytuj  
lunetka z 7damage z ktorej kazdy korzysta kosztuje jakies 3-4g czyli 5min farmienia
inzynieria bedzie dobra w BC dla extra helmu i trinketu tylko do uzycia przez inzynierow

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 17:26 
Cytuj  
czyli 3mac sie inzyniera( spluwy ,kulki ,gogle itp ) czy od nowa cos wziasc? bo jeszcze mi nie byloby szkoda.

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 18:33 
Cytuj  
Ja kiedyś zmieniłem engineering na alchemie i potem żałowałem straty swoich zabawek. Nie wiem jak jest teraz z engineering i co nowego wnosi.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:36 
Cytuj  
odpowiedzcie mi na kilka pytan :
czy faktycznie hunterzy sa tak nie lubiani w WoW-ie ?
czy w raidach itp sa zbedni ? ( tzn jak nie ma hunta to nic sie stalo )
bo gdzie nie czytam o hunterach to wszyscy psy na nich wieszaja
przez co zastanawiam sie czy nie olac huntera ...
i rozwalilo mnie takie przeczytane zdanie , ktore najbardziej mi dalo do myslenia ( chyba na mmorpg.pl ) :

..." czy kiedykolwiek szukales huntera do party ? "

- no wlasnie czy ?

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:41 
Cytuj  
Szczeże mówiąć jak grąłem mainem Magiem/Lockiem/Priestem to zawsze starałem się nie brać Hunta do 5 osobówek jak Strat czy Scholo bo:
- lepiej wziąść maga będzie woda i żarcie dal wsyzstkich + lepszy dps + lepszy CC
- lepiej wziąść Rogala bo lepszy DPS + stuny + porównywalny CC
- lepiej wziąść locka bo lepszy DPS + postawi SS, chociaż zamiast locka lepiej Rogala / Maga bo lock będzie jeszcze ciążył na healerze z Life Tapem i robił od nich gorszy DPS

A co do nielubienia Huntów... Jakbyś dostał na BG Aimeda za 3,7k magiem mająć 3,5k HP też byś za nimi nie przepadal :) albo Silencing za 1k + Multi za 2k + Arcane za 1,3k :)

EDIT:
Sam się zastanawiam czy grać magiem czy huntem :)
Huntem mi się przyjemnei gra PvP, nie jest to taki easy mode jak lock jak niektórym się wydaje (no przeciwko poor geared magom bez IB jest ale nie każdy na BG jest magiem z 2k hp ;p)

A magiem znowu przyjemnie mi się gra PvE i walczy o top damage :)


Posty: 32
Dołączył(a): 10.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:46 
Cytuj  
Do UBRS szukaja zazwyczaj huntera. Do tego jakos nie mialem problemow ze znalezieniem grupy do instancji tylko dlatego ze bylem hunterem. A co do nie lubienia hunterow, to jak whipuje 40man a zostaje 5hunterow bo wrzucili FD moze denerwowac :D

edit
Mimo ze moj main to hunter, to jak gram priestem wole nie brac huntera do grupy :lol:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:50 
Cytuj  
No tak, do UBRS się jeden Hunter może przydać coby po-kite-ował Drakkiego... mocny argument :)
Ale tak na poważnie to jeśli nie ma pod ręką maga/rogala to ofc bierze sięhunta, z tym że jeśli jest chetny rogal/mag to oni mają w 99% przypadkach priorytet :)

PS.
5 hunterow w rajdzie to ostatni raz widziałem chyba w MC ;p

PS2.
a 6 rogali w Vanishu? ;p

PS3.
Wiem, wiem czepiam się ale co to znaczy wHipe? ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 12:52 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
odpowiedzcie mi na kilka pytan :
czy faktycznie hunterzy sa tak nie lubiani w WoW-ie ?
czy w raidach itp sa zbedni ? ( tzn jak nie ma hunta to nic sie stalo )
bo gdzie nie czytam o hunterach to wszyscy psy na nich wieszaja
przez co zastanawiam sie czy nie olac huntera ...
i rozwalilo mnie takie przeczytane zdanie , ktore najbardziej mi dalo do myslenia ( chyba na mmorpg.pl ) :

..." czy kiedykolwiek szukales huntera do party ? "

- no wlasnie czy ?

Do grania w grupie 5 osobowej potrzebny jest tank i healer, 3 sloty sa na dps. Dla mnie bez roznicy czy bedzie tam hunt, rogue, mag czy jakis drut . Nigdy sie nie spotkalem tez, ze stwierdzeniem "nie bierzemy hunta bo ma maly dps". W gildiach ktorych gralem, czasem na 40 osob bralismy trzech huntow, czasem 5. W rajdzie jest miejsce dla kazdej klasy, jak gildia ma rozsadna polityke przyjmowania w swoje szeregi nikt nie bedzie pokrzywdzony.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:04 
Cytuj  
Zgadza się pod warunkiem, że jest to luźna gildia który chce czerpać przyjemność z wspólnej zabawy w rajding ;)

Schody się zaczynają, gdy gildia jest hardcorowo nastawiona na progress :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:29 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
Zgadza się pod warunkiem, że jest to luźna gildia który chce czerpać przyjemność z wspólnej zabawy w rajding ;)

Schody się zaczynają, gdy gildia jest hardcorowo nastawiona na progress :)
Gram w takiej glidii i zawsze było 4-6 huntardow w raidzie i po ostatnim patchu wszyscy byli w top10 dps. Fakt że w większości walk top5 to rogale i magowie ale też 1st byl prawie zawsze lock, czy to znaczy ze należy wszystkich magów wypierdolić i zastąpić lockami? Oprócz dps jest masa innych funkcji a na dodatek w TBC huntardy będą imba do pullowania. Jak dla mnie najlepszy jest zbalansowany klasowo raidsetup wieć 2-3 spoty w raidzie tbc dla huntera powinno się spokojnie znaleźć.

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:30 
Cytuj  
[/quote]
Do grania w grupie 5 osobowej potrzebny jest tank i healer, 3 sloty sa na dps. Dla mnie bez roznicy czy bedzie tam hunt, rogue, mag czy jakis drut . Nigdy sie nie spotkalem tez, ze stwierdzeniem "nie bierzemy hunta bo ma maly dps". W gildiach ktorych gralem, czasem na 40 osob bralismy trzech huntow, czasem 5. W rajdzie jest miejsce dla kazdej klasy, jak gildia ma rozsadna polityke przyjmowania w swoje szeregi nikt nie bedzie pokrzywdzony.[/quote]
a wzial bys maga czy huntera ?
z druidem to chyba nie ma hunter porownania w party zwlaszcza ;
mimo ze mam 41 lvl to o party zajebiscie mi ciezko ; hunterow na serwie
wiecej niz warlockow ; i z tego co widze to chyba tylko do robienia kasy ludzie robia hunterow

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:41 
Cytuj  
Yaroos napisał(a):
a wzial bys maga czy huntera ?
z druidem to chyba nie ma hunter porownania w party zwlaszcza ;
mimo ze mam 41 lvl to o party zajebiscie mi ciezko ; hunterow na serwie
wiecej niz warlockow ; i z tego co widze to chyba tylko do robienia kasy ludzie robia hunterow

Tego, ktory sie pierwszy zglosi. A co do serwa ta na moim z tego co obserwuje, od lockow jest mniej tylko drutow. Chyba, ze mowimy o levelujacych charach, tu nie wiem jak sprawa wyglada.


Posty: 22
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:41 
Cytuj  
spider666 napisał(a):
5 hunterow w rajdzie to ostatni raz widziałem chyba w MC ;p


Maexxna - 8 hunterow w rajdzie, jakos nikt nie narzekal ;)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 13:48 
Cytuj  
Rzecz w tym że hunter oprócz dps to w zwykłym, mało ogranym party niewiele może zaoferować. Zdolność cc wymaga po pierwsze jako takiego skilla, a po drugie zrozumienia jej działania przez innych w party.
Imo cc jest przeważnie lepiej robione przez magika, rogue lub choćby priesta na undead'ach czy locka na humanoidach dzięki zdzirze czy banish'owaniu elementali. Nawet druidowi z bestiami jest łatwiej.
Pułapka lodowa trwa 20 sekund, a mało kto ma talent +30% czasu trwania pułapki. Zaleta jest taka że ta pułapka działa na każdego moba. Jeszcze mniej ludzi ma chyba Wyvern Sting do usypiania na 12 sekund i nie znam opinii nt. przydatności tejże do cc. Najczęściej to chyba zwierzak off-tankuje.
Innymi słowy, hunter może robić cc, ale gdy uzgodnione to jest z resztą party.
AOE: znowu tutaj magik rządzi. Połączenie aoe pułapki i volley shota to może być jedynie dodatek do aoe magika lub locka imo. Multishot pomaga ale to nie jest aoe przecież.
Podsumowując, jeśli hunter w 5man dungeonie wykorzystuje więcej możliwości niż tylko klepanie 2-3 przycisków, to bądź pewien że reszta to doceni. Rzecz najważniejsza to zrozumienie się w party. Easy to learn, hard to master, jak cała gra.


_________________
O.o

**

Posty: 311
Dołączył(a): 17.12.2006
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 14:04 
Cytuj  
no wlasnie to mnie dziwi ze ludzie ( na roznych forach pluja na hunterow )
pulapki , wing clip, w miare solidny dps - ja mam okolo 400 -550 z crita na elite mobie na 40 lvl ,pet czyli mozliwosci kilka ;
moze to ze hunterzy za duzo needuja na loot ? i stad sie utarla taka opinia
na temamt hunterow ?
przynajmniej alliance
pozdrawiam

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2007, 14:11 
Cytuj  
Rzecz w tym, że wielu hunters nie wykorzystuje możliwości swej klasy.
No i możliwość używania różnych zbroi i broni powoduje, że często klikają need
Ale ty się tym nie przejmuj, bo przyjemność grania hunterem jest imho ogromna. A jak chcesz mieć non stop invite'y to graj wojem :P
Bo nawet lekarzy ostatnio więcej jest niż trzeba, przynajmniej na Kor'gall. Ciągle tylko LF1M tank


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 676 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.