mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 17:08 
Cytuj  
Truetly, a masz pudelko??? Czy tylko dostales sam klucz?

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 17:47 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 1#post6588

Looknijcie raz jeszcze tutaj - wiecej ludzi ma ten sam problem.


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 18:08 
Cytuj  
Prawde mowiac, gdyby nie Ahile to nikt by sie tym nie zainteresowal. Wiecej ludzi? Ja widze tylko post Afatsuma, ktory jest tam od "dawna" :)

black_wic - brat kupil WOW w sklepie w Stanach i podal mi klucz.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 22:45 
Cytuj  
Moj przypadek wyglada tak iż dostałem klucze (dla siebie i dla brata no i jeszcze jednej osoby) od pewnego pana - póki co nazwijmy go X.

1 grudnia z usmiechami na facjatach wypełniliśmy formularz trensformacji kluczy z US na EU.

jakos 7 grudnia dostalismy potwierdzenie - z automatu ze OK OK wszystko jest wporządeczku i jak tylko sie final beta pojawi na horyzoncie to sie z nami blizard skontaktuje.

Na poczatku stycznia kolejna wiadomość - final beta sie zaczyna lada dzień i można zarejestrować sie z prawidlowym kluczem US na final beta EU a co za tym idzie w retailu.

Myśle sobie - dobra nasza.

9 stycznia - jesli dobrz pamietam - dopadam do formularza rejestracyjnego . pierwsza próba - bam !!! invalid cd key. po kilku probach zaopatrzonych w kilkukrotne sprawdzanie czy aby literki w kluczu i wpisane do formularza sie nie pozamienialy - rezygnacja & konsternacja.
:/

Mail do technical supporta blizarda. Odpowiedz - zupełnie jak powyższe - 3 ewentualności.

I teraz pytanie - czy ktoś z użytkownikó forum probował zarejestrować mimo problemów na EU - gre na serwerach US ??

I z jakim rezultatem?

Mi ku mojemu zdziwieniu wyskoczyło info - klucz juz zostal uzyty skontaktuj sie z [email protected].

Myśle sobie - no tak - został użyty czyli po wklepaniu do formularza transferujacego klucz poprostu - dla bazy kluczy US już jest bezużyteczny.

Ale czy napewno ??

Jeśli ktokolwiek miał podobną stuacje z rejestracja na EU i probował przejść weryfikacje kllucza przy rejestracji na US prosze o krótką notkę.

Za pomoc dziekuję.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 22:50 
Cytuj  
Senti: po wypelnieniu formularza us->eu, ciagle moge zalozyc konto na us. I chyba tak zrobie niestety :-(.

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 22:54 
Cytuj  
Roball: nie poprostu denerwuja mnie odpowiedzi w stylu:
Hello,

Unfortunately, we are currently unable to move your key to the European beta once it has been used to create an account on the US servers. We will be providing a solution for this after the release, so please contact us again when the time comes.

Best Regards,

A klucz bez problemu przechodzi step 2 na signup.wow

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 22:55 
Cytuj  
Nie chodzi mi o weryfikacje - jesli mam takie info to znaczy ze ktos na tym kluczu FAKTYCZNIE zarejestrowal gre w US mimo mojej konwersji klucza lub nawet przed data 1 grudnia i moge sie ugryżć w dowolnie wybrane tajemnicze miejsce na ciele.

Coraz silniej jestem przekonany ze tajemniczy pan X zrobil mnie w męski narząd rozrodczy.

:har:


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 23:45 
Cytuj  
"płace, wymagam" :) ja osobiście rozumiem ekipe z Blizzarda, a sam sobie dałem spokój i poczekam aż będe mógł pójść do sklepu i sobie z półki wziąść WoW'a a następnie z ogromnym uśmiechem na buzi przyjechać do domu, zainstalować gre z oryginalnych (jak to dziwnie brzmi :o) płytek, a moją radość sfinalizować rejestracją przy użyciu legalnego (dziwne^2) klucza i wejście na serwer :) a do tego czasu spokojnie będe mógł zaliczyć sesje a nie o godzinie 01:00 wchodzić na 15 minut na WoW'a żeby zerknąć czy mnie ktoś nie outbidnął w AH przypadkiem :oops:


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 23:51 
Cytuj  
W takim razie, dziwne masz podejscie.

Jezeli Blizz kupi mi WoW'a EU Retail i da dodatkowy miesiac darmowy (strata Final Beta) to wezme to wtedy moge powiedziec, ze jest remis (juz w dupie mam stracony czas i nerwy).

A jak na razie to oni w wszystkich nas w @#@ laduja. Support odzywa sie po 1-3 dniach wysylajac texty z automatu.

Jezeli znowu dostane standardowa odpowiedz, cholera, daje slowo - puszcze im taka wiąchę że im jaja spuchną.


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 23:55 
Cytuj  
... na co dostaneisz odpowiedz z automatu ze im bardzo przykro i licza na cierpliwość.

:]


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 23:56 
Cytuj  
senti napisał(a):
[...]
Coraz silniej jestem przekonany ze tajemniczy pan X zrobil mnie w męski narząd rozrodczy.
:har:

Nie chce cie zasmucac, ale na to wyglada... Klucze innych przechodza autoryzacje na amerykanskim signupie.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 00:03 
Cytuj  
senti napisał(a):
... na co dostaneisz odpowiedz z automatu ze im bardzo przykro i licza na cierpliwość.

:]


Bardzo mozliwe ;)


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 00:06 
Cytuj  
Coż. Poczekam jeszcze troszke co mi szkodzi w takim przypadku. Może Techniczne Wspomagaczki z Blizarda jednak cos odpisza - mam na myśli żywego człowieka nie automatic mail respondera :)

A pan X niech sie strzeże. Godziny jego nieskalanej (??) reputacji są już policzone.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 09:00 
Cytuj  
Ee, chwila, masz "invalid cd-key" czy "cd-key is use"??? Bo jak "invalid" to sprawdz, czy przypadkiem jakas literka nie zostala zle przepisana (zamiast Q np. 0 albo O).

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 09:08 
Cytuj  
W euro rejestracji - invalid.

W US rejestracji - klucz aktualnie "zyżyty".

Sytuacja dość ewidentna - biorąc pod uwagę to iż inni którzy rónież dokonali tej tajemniczej konwersji klucza nadal moga przejść weryfikacje klucza na US.

Literek nie pomyliłem - niestety.

Nadzieja na to że blizard cos sfakał jest moim zdaniem znikoma.

Literek nie pomyliłem - niestety.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:49 
Cytuj  
Ja sie zastanawiam, czy po powrocie ze szkoly ujrze WRESZCIE przerobiony klucz, czy kolejna pieprzona automatyczna wiadomosc...


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:51 
Cytuj  
Ja stawiam na to ze jezeli wogole cos przyjdzie to automat 8)

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 10:59 
Cytuj  
To powiedzcie mi co mam zrobic :(

Pytanie do Truetly - czy wysylales moze Webform dwa razy?

Bo ja tak, i dostalem dwie odpowiedzi 'Welcome Adventurer - he have tranfesred blah blah bla'.

Moze to dziala w dwie strony?

Pierwszy webform zmienil mi klucz na EU a drogi z EU na US?

Bleh, nie wiem juz - bzikuje od tego.


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 11:02 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
To powiedzcie mi co mam zrobic :(

Pytanie do Truetly - czy wysylales moze Webform dwa razy?

Bo ja tak, i dostalem dwie odpowiedzi 'Welcome Adventurer - he have tranfesred blah blah bla'.

Moze to dziala w dwie strony?

Pierwszy webform zmienil mi klucz na EU a drogi z EU na US?

Bleh, nie wiem juz - bzikuje od tego.


Mozesz albo isc grac na US albo czekac na reakcje Blizzarda (obawiam sie ze sie jej nie doczekasz i zagrasz dopiero w retail).

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 11:06 
Cytuj  
........


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.