mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 12:05 
Cytuj  
Byle do 9 marca bo wtedy lece do empiku chyba ze nie bedzie i bede musial zamowic z neta:D.Aha no i nie ma ktos moze quest passa odsprzedac tanio albo "pozyczyc":D .

A co do tej "chinszczyzny" w grach to mialem troche inna sutyacje.Gadam z qmple w Dr o taktyce jak zalatwic dobrego maga-gadamy tak z 10 minut gosci stoi i sie przyglada..Po chwili z jego"ust " padaj takie slowa..WTF!! i'm noob-lol;/ .Domyslam sie ze nic nie zrozumial i sie wkurzyl i dal sobie spokoj:D .Swoja droga to na poczatku "kariery" kazdego gracz wkurza troche ze ludzie cos gadaja a "ja nic nie rozumiem".


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 12:24 
Cytuj  
Ale mimo wszystko to nie ten topic.... po zakupie gry polecam przeczytac instrukcje, faq, przejrzec topic pytania noobka i to ci powinno daj jakis swiatopoglad.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 09:59 
Cytuj  
Czy dobry jest sposób posługiwania się felhunterem zamiast wodą? Tak ostatnio zmęczony wydawaniem 1g za 25sztuk soku próbuje robić regenerację. Demonic sacfifice i ok. 100mana co 3sek., potem znowu felhunter.
Jak Wy sobie z maną radzicie? Bo LifeTap'em to jak zbiję całe hp, to mam poniżej 40%many.

Mag to ma fajnie z tą wodą :(

at

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:16 
Cytuj  
Ja biegałem z Life Tap i impem który słuzył za niekońcaca sie butelke z wodą i nic wiecej nie robil.
Walka wygladała tak że wszystkie doty i Life drain i po walce mialem full life i w 4 sekundy full mana i nastepny mobek.
najfajniej biegało mi sie z tym na AV rzucało sie praktycznie same doty odpalało instant SB a many nigdy nie brakowało zycia też(dzieki Simphon life)
Niestety na WSG i AB niesprawdzało sie to juz tak fajnie:(

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:44 
Cytuj  
Zamiast poswiecac fela, poswiec voida. Regen co 3sec, zamiast co 4sec no i HP masz chyba wiecej niz many, wiec wiecej regenerujesz. Zalezy wszystko do czego Ci ten mana regen potrzebny - jak do grindu, to nie wiem jak mozna zejsc OOM lockiem, jak do BG, to AV przy jakichs newralgicznych miejscach poswiecenie voida i mozesz naparzac non stoper shadowboltami i nie schodzisz z mana praktycznie - a WSG/AB to chyba nie ma problemu - jestes low on hp i oom to dajesz sie zabic i w tym samym czasie co bys pil jestes full na obu paskach. W instancji nie problemow chyba, bo zawsze jakis mag sie znajdzie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 10:35 
Cytuj  
Panowie pytanie szybkie:) - jak do jasnej cholery uświadomić ludziom że jak mob jest w seduce to nie należy go dotykać do momentu aż się uporamy z innym?:( macie może jakiś zgrabny tekst?:) czy też rezygnujecie z seduce jak gracie z randomami?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 10:54 
Cytuj  
Desh - nie ukrywam że moim ulubionym celem na WSG są rouge i warki:)

Edit: desh gdzie twój post?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 11:03 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Desh - nie ukrywam że moim ulubionym celem na WSG są rouge i warki:)
wiesz co a moim warlock, zawsze :D a zaskoczony naprawde schodzi w 3 strzałach, zwykle po dwóch orientuje sie że już dostał emota
/emote kissing %t. Good Bye
i wtedy wciska fear - trinkiet i uderzenie kończące 8)

jasne rogue to wogóle najsłabsza klasa a warrior jest bardzo słaby przeciwko wszystkim casterom.
lubie rogala (nienawidze pić wody i znużyła mnie prosta brutalność warriora)
nie ma nic fajnego dla locka jak dostaje od mojego daggera na lvl 49: 1000 Ambush, 800 Backstab, 900 Backstab :wink: (a tak to mi wczodzi w wiekszości przypadków)

w 1vs1 (jeśli lock zacznie) nie mam szans moge go okładac po maxie a i tak mi pierwszemu skończy sie HP

EDIT:
Wyciąłem poprzedniego posta bo był zbyt trolowaty nawet jak na moje normy :wink:


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 13:45 
Cytuj  
Neonin - jesli chodzi o pvp grupowe to seduce sie nie bardzo sprawdza (chyba ze grasz ze swoja grupa i inni wiedza co i kiedy bedziesz chcial seducowac - no ale piszesz o randomach).
W instancach lepiej sie sprawdza imp niz sukub, ale jesli sytuacja jest taka ze ewidentnie trzeba sukuba (pulle sporej ilosci humanoidow, brak maga, brak dd) to mozesz sobie zorbic makro "<cel ktory masz zaznaczony> bedezie zaraz seducowany, prosze go nie bic!" Jak zrobic takie makro? Odsylam to tematu 'Makra';)
Mozesz sobie tez sciagnac mod Necrosis http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=3089 , o ile sie nie myle to oprocz wielu innych bardzo przydatnych lockowi funkcji, wrzuca tez taki tekst na party/raid chacie przed seducem.

Deshroom - przed tymi twoimi backstabami to sie jeszcze tyyyyyyyyle moze zdarzyc;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 13:51 
Cytuj  
tak ten mod wymiata http://www.curse-gaming.com/mod.php?addid=3089 . dałem go koledze i strasznie się cieszy. fajne dzwięki wydaje i ciągle jakieś komentarze w chacie wypisuje (tzn mod nie kumpel)
co do BS, nie twierdze ze nie, nie twierdze że jestem IMBA, poprostu w 95% przypadków pomiedzy ambushem a backstabem nie zdarza się nic i już.

jak juz pisałem - nie spodziewam się ze później też tak bedzie ale teraz czuje sie jak rzeźnik :P
te dwa backstaby sa praktycznie instant (ambush i 2 backstaby trwa max 2 sekundy)


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 14:02 
Cytuj  
Taaa desh, i pewnie masz 150 energi na starcie, to sie zgodze..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 14:06 
Cytuj  
mam 200. dziekuje :wink:
Generalnie nie było moim zamiarem próbować dowieść że rogue jest imba bo nie jest, to bardzo słaba klasa.
poprostu warlock zajęty czym innym na wsg jest najłatwiejszym celem. priest załozy sobie shielda, mag moze wywalic blinka, a lock poprostu umrze. bo wciągu tych 2 sekund nic nie wymysli.
możliwe że to same nooby ale tak jak mówiłem w 95% poprosu sie składa po 3 ciosach :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 14:29 
Cytuj  
Mam nadzieje ze w twoich postach o warriorze jestes rownie obiektywny :-)
To tak jakbym ja napisal ze magiem kazda fb mam za 3000+ nie piszac przy tym ze mam na sobie kazdy mozliwy buff i trinkiet

Twoja ironia jest zupelnie nie na miejscu
eot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 14:36 
Cytuj  
pisałem o pve nie pvp:)

Desh masz rację - ciężko coś wymyślić w 2 sec szczególnie że na WSG raczej z voidem nie biegasz i nie poświęcisz go dla dobra sprawy:)
Szczególnie że fear się castuje jakieś 2sec - a ty i tak go zrywasz trinkietem:)
Ale swoją drogą to dziwne że udaje Ci się podejść niezauważonym do locka:) Ja już się nauczyłem na WSG mieć oczy w d. + zmysł 5,6 i 7;) inaczej zawsze miazga:)

Heh ale tak jak Ty uwielbiasz swojego roga tak ja uwielbiam swojego locka czyli np coś co nazywam zemstą zza grobu;) często się zdarza że przeciwnikowi zostaje HP na żyletkę i ginie w 2 sec po mojej śmierci od Dota;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
wiesz, ja oszukuje bo mam lvl 49 i talentami podwyzszony stealth jakby o 3 lvl dodatkowe wiec mnie nie widzi. dodatkowo na lvl 49 skonczyłem Sunken Temple i mam b. dobry dagger.
Dobry lock w wsg gra teamowo, pomaga i przez to jest bezbronny. b. czesto bronie wiec jak wpada horda zawsze najpierw kasuje locka. on jest zajęty wszystkimi bo chce pomóc ukraść flage a ja sie skupiam tylko na nim. nic wielkiego ot bezhonorowy łotr :P

nie chce wam tu śmiecić poprostu chciałem wyjaśnic że nie taki Desh popaprany jak go obsmarowywują, bo własnie tak to wyglada jak opisuje i niczego nie ubarwiam :wink:


_________________
psn

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 15:10 
Cytuj  
co za beszczely offtop

ja mam locka na 49lvlu zrobiony pod bgsy (rank5 nie zawiele jak narazie;P) i to nie rogue mnie lecz ja go sciagam na 2 strzaly ^^ jak to mozliwe ? mam ponad 2,7k zycia

rogue zacyzna walke dostaje ambush backstab ... rogue ma seduce na sobie jak uzywa trinketa dostaje dc i znowu seduce curse soulfire +immolate + conflagrate i kolo poskladany lezy na ziemi rogue to sa miekie laczki ;p a jak jakis lock biega z impem na bg to naprawde musi byc "dobry" jak przezyje to ewentualnie z shadow burna :P + coruption +fear + sering pain spam cya gg!!>_<

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 17:45 
Cytuj  
A ty to chyba masz fabryke shardów jak na rogue tracisz 2 shardy.
Na rogue wystarczy felhunter lub Sucub w 1 przypadku nie pdejdzie do ciebie bo go widzisz z kilometra w 2 przypadku jest po chwili zakochany a potem juz ma 0% szansy na dojscie.

P.S.Wyjątek to przewaga technologiczna rogue zabija cie w 0,5 sekundy osobiście mam tylko problemy z naprade dobrymi wojami którzy potrafią zmieniać stance i innymi lockami(oczywicie przy porównywalnym sprzecie)

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 18:03 
Cytuj  
fabryka shardow ?lol przeciez zuzywa sie 1 sharda na 1 rogala jak dobrze pojdzie a po bg nie biegaja sami rogale przeciez :P szybko tego jednego mozna sobie odorbic ... albo w przerwie na bg lecisz farmujesz cala torbe i po klopocie :p

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2006, 20:32 
Cytuj  
Prawda jest taka, ze na chromaggusie wiara nie ma pojecia o PvP ( tak horda jak i alliance ( z wyjatkiem 2 gildii - unleash i jeszcze jedna - nie pamietam nazwy )). Ja grajac lockiem padalem z rak rogow tylko w dwoch przypadkach - jak rogow bylo dwoch naraz albo jak chcialem pasc ( dla szybszego regena ). Kazdy szanujacy sie lock ma coil'a w odwodzie wlasnie na rogow. Alliance rogi to chyba najprostszy przeciwnik jakiego moze spotkac UD lock IMO.
Najlepiej tez asekurowac sie staniem blisko maga/priesta, ktory w razie czego pomoze nova/fearem.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 21:39 
Cytuj  
Może mi ktos wyłozyć czym rózni sie 10% z SM od 10% z DM bo róznice w dmg widze tylko nierozumiem skad na sie bierze i jest calkiem wysoka czywiście mówie o buildzie z Ruin(oczywicie dm z przywołanym Succubem)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1723 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.