mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 192  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 10:42 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Blizzowi kończą się pomysły!
Ta gra będzie dla totalnych noobów i casuali, WTF?!

;)


prove it or gtfo


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 11:03 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
tomugeen napisał(a):
Ale serio, jeszcze 2 dodatki i zostana 3 staty na itemach.
Zrobia jeden set z grade A, B ,C jak u koreanców ;]

w classicu nikt nie psioczyl jakos ze na epaxie miales 32 spell power, 12 inta i to wszystko ;]

W classicu bylo to fajne ze miales malo statow na itamz ale duzo statow na postaci ;p.

Nigdy do mnie nie przemwial rozwoj postaci polegajacy na kolekcjonowaniu itemow z ogromna iloscia statow ;/.

Cytuj:
ale FE, LOTRO czy FFXI trudno cos zarzucic, nie ma lagow, bugow, jest content.

FE jest fajne, ale mowie szczerze nie moje klimaty. chociaz gdyby dalo sie walczyc przy pomocy samych mutacji to pewnie byloby ciekawiej ;p.
LOTRO jest całkiem fajny ale.. No wlasnie to jest taki WoW 2.0. Z tym ze w srodziemiu za ktorym delikatnie mowiac nie przepadam i srednio dopracowana grafika (efekty czarow, skili, animacje).
FF iX - ta gra jest pedalska i juz ;p(sorry jak widze kurdupla w spiczastym kapeluszu, elfa ktory ma uszy na czubku glowy i do tego jest ubrany jakby szedl na tekno-party0, to mnie po prostu na smiech bierze,,
EverQuest 2 - fajny, z fajnym craftem, ale taka chujowo to wyglada ze o ja jebie i jeszcze potrafi zarznac kazdy sprzet (no tu WoW wcale nie jest lepzy ;p).
O EVE byloby calkiem fajne, ale nie czuje klimatu kosmosu w tej grze ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 11:13 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
DirectC napisał(a):
Ja zacząłem przygodę z mmo od wowa, którego quitowałem już dwa razy, ostatnio wróciłem po raz kolejny i lvluje sobie misia. Zabawa przednia, czy to insty, czy questy czy też bg.
W międzyczasie kupowałem wszystkie mmo po kolei i najdłużej zagrzałem miejsca w warku, bo nie doczytałem newslettera i włączyli mi sami płacenie z automatu. Trwało to aż dwa miesiące w sumie. Ostatnie mmo, które mnie wciągneło na dłużej niż miesiąc to aion, przygoda trwała 5 tygodnii.
Serio jeśli chodzi o inne mmo to jest bieda, albo lagują serwy, albo nie masz questów żeby wylvlować dalej, albo masz błedy że ja pierdole, albo contentu nie ma.
Do momentu kiedy twórcy innych gier sobie zdadzą sprawę, że aby skopać wowi dupę muszą poradzić sobie z tymi wszystkimi zagadnieniami doputy wow będzie miazdzył konkurencję, bo szczerze nie ma alternatywy...


Typowa wypowiedz.
Mam wrazenie, ze maniacy WoW grajac w inne mmo szukaja drugiego, lepszego WoWa, a takiej gry nie ma i nie bedzie. Co nie znaczy, ze inne mmo sa slabe.
WAR, AION czy AOC to rzeczywiscie niedopracowane gry, ale FE, LOTRO czy FFXI trudno cos zarzucic, nie ma lagow, bugow, jest content.

Nigdy nie bylem fanem wowa, ale z reguly na pare miesiecy mi dawal fun, podobnie jak LOTRO. Ostatnio reaktywowalem konto WoW, zalozylem nowa postac i znudzilo mi sie po kilku dniach. Czuc ze gra jest juz stara, klepanie questow polegajace na biciu mobow albo zbieraniu czegos na ziemi jest niestety strasznie nudne, PvP nie zauwazylem (BG to nie PvP dla mnie, tylko jakby gra w grze), craft jest jeszcze slabszy niz w LOTRO.
LOTRO troche ratuje klimat, lore i fajne community, w WoW lepiej sie do nikogo nie odzywac, zeby sie nie zalamywac, lore warcrafta tez jakos nie czuje (mimo ze bylem megafanem warcrafta 2 kiedys).

Ogladam screeny i filmiki z Cata i jakos zadnej rewolucji nie widze, poza tym ze "przebudowali" stare krainy, schemat gry wydaje sie pozostawac ten sam.


Napisał pies grający w fe (chujowe pve, gorsze pvp niż w wowie i jedyne co jakiś konkretny craft) :lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 11:36 
Cytuj  
Blizzard stal sie maszyna do marketingu a oni juz maja pomysly dobre jak luidzi przyciagnac. Pieniadze sa u casuali i do tego beda dazyc


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 12:46 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Napisał pies grający w fe (chujowe pve, gorsze pvp niż w wowie i jedyne co jakiś konkretny craft) :lol:


Twoj post jak zawsze wiele wnosi do dyskusji, jedno zdanie zakonczone emotem.

Wymienilem gry ktore podobnie jak WoW maja content, nie maja bugow ani lagow, czyli poprostu sa przyzwoicie wykonane (sa tacy co uwazaja, ze poza WoWem zaden z mmo nie dziala prawidlowo), a to czy ktos lubi postapo, tolkiena, czokobo czy warcaft to juz inna sprawa. O gustach sie nie dyskutuje ponoc. :/

Osobiscie chyba najchetniej zagralbym w porzadnego sandboxa z mozliwoscia lootowania, open pvp, ale tez porzadna ekonomia, handlem, craftem. Niestety nie kojarze takiej gry...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 13:17 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Twoj post jak zawsze wiele wnosi do dyskusji, jedno zdanie zakonczone emotem.


Wybacz sądziłem, że rozmawiając z osobami inteligentnymi - a przynajmniej za takich się uważających - argumenty są zbędne i łapią w lot oczywistości, pewnie co poniektórzy by chcieli dodatkowo z kolorkami i do tego ulubione przez wszystkich...wykresy!

mrynar napisał(a):
O gustach sie nie dyskutuje ponoc. :/


Masz rację, ponoć.

mrynar napisał(a):
Osobiscie chyba najchetniej zagralbym w porzadnego sandboxa z mozliwoscia lootowania, open pvp, ale tez porzadna ekonomia, handlem, craftem. Niestety nie kojarze takiej gry...


DFO? nie, brak craftu. FE? nie, brak pvp. DAOC? nie wiem, nie grałem w niego aż tyle. Aa! UO...UO! jest to wszystko.
Edit: no i EVE, jak mogłem zapomnieć 8)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 13:25 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
DirectC napisał(a):
Ja zacząłem przygodę z mmo od wowa, którego quitowałem już dwa razy, ostatnio wróciłem po raz kolejny i lvluje sobie misia. Zabawa przednia, czy to insty, czy questy czy też bg.
W międzyczasie kupowałem wszystkie mmo po kolei i najdłużej zagrzałem miejsca w warku, bo nie doczytałem newslettera i włączyli mi sami płacenie z automatu. Trwało to aż dwa miesiące w sumie. Ostatnie mmo, które mnie wciągneło na dłużej niż miesiąc to aion, przygoda trwała 5 tygodnii.
Serio jeśli chodzi o inne mmo to jest bieda, albo lagują serwy, albo nie masz questów żeby wylvlować dalej, albo masz błedy że ja pierdole, albo contentu nie ma.
Do momentu kiedy twórcy innych gier sobie zdadzą sprawę, że aby skopać wowi dupę muszą poradzić sobie z tymi wszystkimi zagadnieniami doputy wow będzie miazdzył konkurencję, bo szczerze nie ma alternatywy...


Typowa wypowiedz.
Mam wrazenie, ze maniacy WoW grajac w inne mmo szukaja drugiego, lepszego WoWa, a takiej gry nie ma i nie bedzie. Co nie znaczy, ze inne mmo sa slabe.
WAR, AION czy AOC to rzeczywiscie niedopracowane gry, ale FE, LOTRO czy FFXI trudno cos zarzucic, nie ma lagow, bugow, jest content.

Nigdy nie bylem fanem wowa, ale z reguly na pare miesiecy mi dawal fun, podobnie jak LOTRO. Ostatnio reaktywowalem konto WoW, zalozylem nowa postac i znudzilo mi sie po kilku dniach. Czuc ze gra jest juz stara, klepanie questow polegajace na biciu mobow albo zbieraniu czegos na ziemi jest niestety strasznie nudne, PvP nie zauwazylem (BG to nie PvP dla mnie, tylko jakby gra w grze), craft jest jeszcze slabszy niz w LOTRO.
LOTRO troche ratuje klimat, lore i fajne community, w WoW lepiej sie do nikogo nie odzywac, zeby sie nie zalamywac, lore warcrafta tez jakos nie czuje (mimo ze bylem megafanem warcrafta 2 kiedys).

Ogladam screeny i filmiki z Cata i jakos zadnej rewolucji nie widze, poza tym ze "przebudowali" stare krainy, schemat gry wydaje sie pozostawac ten sam.


Maniacy, fanboje czy jak tam nazywasz ludzi mających inne zdanie, kurwa stary nie ma w co grać poza wowem, wszystko mi się nudzi w miesiąc czy dwa. Do wowa wracam bo oferuje mi jakiś tam fun, czasem wiekszy, czasem mniejszy ale jednak.
Ja szukam gry lepszej pod kazdym względem, nie z lepszym craftem, gorszym pve, lepszym pvp i czymś tam gorszym itd
Wow ma już 105 lat i nie jest ciężko go przeskoczyć, tylko ktoś musi w końcu zrobić dopracowane mmo, a nie napierdalać od 1 stycznia 2009 do 1 stycznia 2010 i wydajemy ten syf, który zwiemy mmo bo taki jest plan...
Masz zrobili rewolucje w star warsach i gra zdechła, jeśli chcesz zmienić grę to robisz wow 2, a nie mieszasz w już istniejącym produkcie, to podstawa marketingu :)

**

Posty: 295
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 16:16 
Cytuj  
widze armia ekspertow od marketingu a ponoc w Polsce brakuje fachowcow ;o
anyway jak tak narzekacie to postawcie nowa filozofie (nie w grze) bo co mozna robic poza
biciem mobow
questami
jakas farma
ofc all idzie na poszczegolne kategorie ale no bez jaj ludzie dlugo j eszcze nie bedzie rewolucji bo wow czerpie z zycia - p rzynies podaj zalatw pozamiataj idz do szkoly lub pracy nakarm rodzine - wszystko ma odniesienie w wowie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 16:45 
Cytuj  
ketrish napisał(a):
widze armia ekspertow od marketingu a ponoc w Polsce brakuje fachowcow ;o
anyway jak tak narzekacie to postawcie nowa filozofie (nie w grze) bo co mozna robic poza
biciem mobow
questami
jakas farma
ofc all idzie na poszczegolne kategorie ale no bez jaj ludzie dlugo j eszcze nie bedzie rewolucji bo wow czerpie z zycia - p rzynies podaj zalatw pozamiataj idz do szkoly lub pracy nakarm rodzine - wszystko ma odniesienie w wowie...

Niechodzi o to co sie robi tylko w jaki sposob.
Pozatym mozna craftowac, mozna spekulowac rynkiem, (nie nie handlowac na rynku, spekulowac), mozna bic innych graczy. Problem w tym ze wow ma te rzeczy żałośnie ograniczone.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 16:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
ketrish napisał(a):
widze armia ekspertow od marketingu a ponoc w Polsce brakuje fachowcow ;o
anyway jak tak narzekacie to postawcie nowa filozofie (nie w grze) bo co mozna robic poza
biciem mobow
questami
jakas farma
ofc all idzie na poszczegolne kategorie ale no bez jaj ludzie dlugo j eszcze nie bedzie rewolucji bo wow czerpie z zycia - p rzynies podaj zalatw pozamiataj idz do szkoly lub pracy nakarm rodzine - wszystko ma odniesienie w wowie...

Niechodzi o to co sie robi tylko w jaki sposob.
Pozatym mozna craftowac, mozna spekulowac rynkiem, (nie nie handlowac na rynku, spekulowac), mozna bic innych graczy. Problem w tym ze wow ma te rzeczy żałośnie ograniczone.


Wole zeby te rzeczy byly zalosnie ograniczone ale zeby byly wszystkie w jednym miejscu i tak jest w WoWie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 20:06 
Cytuj  
New Ding Animation
http://www.youtube.com/watch?v=5iosNQw4O78

Startowe questy goblinów - gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=wHooxynNfOU

Blackrock Caverns - gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=6mozKW1HtQI

ładny skok HP

Obrazek

kilka itemków z BRC

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


_________________
Obrazek


Posty: 27
Dołączył(a): 14.04.2009
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 10:03 
Cytuj  
Jest jakies info na temat raciali w cata ? jakie raciale maja poszczegolne klasy ? Chcialbym sobie zmienic rase i czekam na to info o ich zmianie i ciagle nic ... z gory dzieki za odp.

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 10:04 
Cytuj  
Ostro przegieli z animacja skradania u goblinow, masakra... :(


_________________
http://www.movescount.com/pl/members/member1324323-Merkada

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 10:09 
Cytuj  
BRC ciekawe czy to jest taki 3h run jak za dawnych czasow w tych instancjach ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 10:19 
Cytuj  
iniside napisał(a):
BRC ciekawe czy to jest taki 3h run jak za dawnych czasow w tych instancjach ;p.

przy obecnym dungeon finderze i daily heroic, nie sądze :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 10:25 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
iniside napisał(a):
BRC ciekawe czy to jest taki 3h run jak za dawnych czasow w tych instancjach ;p.

przy obecnym dungeon finderze i daily heroic, nie sądze :wink:

Szkoda, BRD miało swój urok :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 11:10 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Varenthin napisał(a):
iniside napisał(a):
BRC ciekawe czy to jest taki 3h run jak za dawnych czasow w tych instancjach ;p.

przy obecnym dungeon finderze i daily heroic, nie sądze :wink:

Szkoda, BRD miało swój urok :D.


Owszem BRD było epickie ze m.in. względu na swój rozmiar, ale tylko za pierwszym i może drugim razem. Za każdym następnym konieczność siedzenia parę godzin żeby dokończyć zwykłą instancję była strasznie irytująca.

Nawet ostatnio jak na 80 lvlu byłem dwa razy w BRD robiąc seekera to ledwo mi cierpliwości starczyło...


Posty: 27
Dołączył(a): 14.04.2009
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 11:30 
Cytuj  
Wysłany: 02 Cze 2010 11:03 Temat postu: Cytuj Edytuj

Jest jakies info na temat raciali w cata ? jakie raciale maja poszczegolne klasy ? Chcialbym sobie zmienic rase i czekam na to info o ich zmianie i ciagle nic ... z gory dzieki za odp.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 12:12 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
iniside napisał(a):
Varenthin napisał(a):
iniside napisał(a):
BRC ciekawe czy to jest taki 3h run jak za dawnych czasow w tych instancjach ;p.

przy obecnym dungeon finderze i daily heroic, nie sądze :wink:

Szkoda, BRD miało swój urok :D.


Owszem BRD było epickie ze m.in. względu na swój rozmiar, ale tylko za pierwszym i może drugim razem. Za każdym następnym konieczność siedzenia parę godzin żeby dokończyć zwykłą instancję była strasznie irytująca.

Nawet ostatnio jak na 80 lvlu byłem dwa razy w BRD robiąc seekera to ledwo mi cierpliwości starczyło...



No. Najlepiej niech zrobia instancje pieciominutowe, wtedy nikomu nie braknie cierpliwosci i idealnie wpasuja sie w klimat gry.

Wole dlugie, klimatyczne BRD o ktorym z czystym sumieniem mozna powiedziec ze to "dungeon" i widac w nim i czuc caly klimat i sposob budowania dwarfow niz 30 minutowe instancje zlozone z 4 pokoi.

Szkoda ze nie dodaja juz nic do WoW'a dla ludzi dla ktorych nie liczy sie jedynie wejsc i jak najszybciej wyjsc z lootem.

BDR, L/UBRS, Maraundon, Wailing Caverns, Sunken Temple, itd.... - najlepsze piatki ingame, nawet teraz. Mogliby zrobic chociaz ze dwie dlugie i pokrecone instancje. Osobom "niecierpliwym" nikt tam nie kaze chodzic.
Ja osobiscie rzygam juz prostymi architektonicznie instami, ktore kroluja od TBC.
Moze to jest praktyczne, wygodne i szybkie ale dla mnie nie ma klimatu.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2010, 12:41 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

No. Najlepiej niech zrobia instancje pieciominutowe, wtedy nikomu nie braknie cierpliwosci i idealnie wpasuja sie w klimat gry.

Wole dlugie, klimatyczne BRD o ktorym z czystym sumieniem mozna powiedziec ze to "dungeon" i widac w nim i czuc caly klimat i sposob budowania dwarfow niz 30 minutowe instancje zlozone z 4 pokoi.

Szkoda ze nie dodaja juz nic do WoW'a dla ludzi dla ktorych nie liczy sie jedynie wejsc i jak najszybciej wyjsc z lootem.


No tak, bo coś takiego jak kompromis nie istnieje... weź się pierdolnij w głowę.

BRD było za długie dla większości normalnych ludzi, jak robiłeś całość to spokojnie mogłeś i 3+h tam spędzić. Nie mówię że instancje mają być do zrobienia w 10-20 min, powiedzmy że 45minut dla w miarę rozsądnej grupy to taka górna granica.

Osobiście wolał bym coś jak BRD podzielone na +-30minutowe checkpointy (np po 2-3 bosy). Możesz zacząć w checkpoincie o ile już zrobiłeś wcześniejsze kawałki, jak dojdziesz do końca to możesz kontynuować nie wychodząc z insty, albo wrócić innym razem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3825 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 192  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.