mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 08:29 
Cytuj  
Pieprzyc to.

Wazne jest zeby sie fajnie gralo.

Roznica w manie praktycznie nie istnieje lub jest szczatkowa.
200 hp to tez nie jest duza róznica.
Nawet te talenty rasowe nie sa czyms waznym.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 09:45 
Cytuj  
Co warte uwagi:
Orc
25% resistance to stun and knockout effects - na serwach jest sporo rogali ;) a 1/4 na resist stuna czasami ratuje dupe zanim sie dopatrzymy ze ktos nam na pleckach siedzi.
Orcs get +5 to Axe skill - imho przy dobrym axe na 60lv mamy niezla dopalke do dps'a w melee. Sprawdzone organoleptycznie na:
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=10837 oraz
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=13028 w obu przypadkach ench +4dmg lecz w przy uzyciu axe wieksza szanse mialem na to, ze procnie na crit z windfury dodatkowo. Srednio to bylo 3x 150 a przy dobrych wiatrach +120 +300 +200 (mniej wiecej). Macka niestety iz szybsza byla bardziej "leniwa".

Tauren
War Stomp - Activate to stun up to 5 opponents within 8 yards - lasts 2 sec - 2 min cooldown - 2 sec aby zdarzyc uzyc Lesser Healing Wave (cast 1.5sec), ktore przy critcie uleczy nas za ~1500hp lub tez Healing Wave (cast 3.0sec) przy critcie ~2500hp. Czas castowania ostaniego spella mozemy obnizyc o 0.5sec przez umieszczenie 5 pktt talentow w Improved Healing Wave. Albo tez wykorzystac 2sec stun do odpalenia ghost wolf'a (przy 2pktt talentow w Improved Ghost Wolf cast jest 2.sec) i ucieczke ;p

Generalnie orc ma miejsza dupe i nie zaslania reszty pol instanca ;)
Nie wiem jak dla taurena przelicza sie int/sta lecz dla orca:
1sta= 10hp a 1int=15mana. No i przy okazji taka uwaga co do ilosci many: tauren przy 250int mial ponad 5300many natomiast moj orc 5240

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 10:05 
Cytuj  
Ta klasa jeststworzona dla trolla i walic to ze trolle nie maja zadnych fajnych rasowych bonusow.
Dla mnie Shaman = Troll.

VOODOO FTW !!


_________________
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 10:13 
Cytuj  
heh- to mam dylemat.... Tauren czy Ork??? Oto jest pytanie:)
Ale chyba wezme orka bo to 5%healtha to tam pikus... w sumie na 60 wyjdzie gdzies 200zycia...mam racje? tylko to stump taurena jest fajne i nature resistence... hmm...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 15:03 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Czasem moze przydac sie war stomp taurena.


Jak się robi "gorąco" to robię tak:
- war stomp
- ghostwolf (improved)
- "run, Forest run" !

8)


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 19:59 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Czasem moze przydac sie war stomp taurena.


Jak się robi "gorąco" to robię tak:
- war stomp
- ghostwolf (improved)
- "run, Forest run" !

8)

hehe a ja ...
swiftness potion intercept hamstring...
die runner die ;)
w sumie to w porownaniu z palem warek ma super frajde jak ktos mu ucieka :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 20:16 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
a tak przy okazji może napisalibyście doświadczeni shamani (shamanowie?:)) jakieś taktyki do pvp?:) bo jakoś nie chce mi się uwierzyć że wszystko sprowadza się do frost shock (ewentualnie earth na casterów).

W sumie najbardziej interesuje mnie warek bo z nimi jakoś nie mogę wygrać....

z góry dzięki:)

sorawka ze jeden pod drugim ale niewyspany jestem ^^
raczej unikac zwarcia... ogolnie to ciezko w sumie wygrac ... tak mi sie wydaje .. totem zwalniajacy szkoda czasu chyba bo pierwsze co warek zrobi to hamstringa. Wnerwiajacy jest ten totem co wali fireballe ^^ jak zaczynasz meele dmg to warek cie rozbroi i zada tyle dmg ze chyba jednak lepiej 1h+ shield.. zdrugiej strony jak zaczynasz sie leczyc dostaniesz pummel/ mortal strike... no i na koncu jak juz sie zdecudujesz uciekac w ghost form... patrz wyzej... chyba jednak totem z firebalami + proba leczenia i taktyka na przetrzymanie i liczyc ze flurry cos tam ataki wejda 3 krytyki pod rzad
Im dluzej walka trwa tym wiecej rage nazbiera warek i tym wiecej dodatkowych paskudnych atakow moze uzywac... moze 2 reczna macke z dark iron proc stuna na 8 sekund odbiegac i czarami ^^

ogolnie taktyka sporwadz kumpli nie laz sammemu


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 01:05 
Cytuj  
Małe pytanie... w jakie statystyki inwestować szamanem nastawionym głownie na melle (1h+shield) z dodatkiem shocków?

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 01:28 
Cytuj  
agi sta ;) i 2h ;) o ile sie nie myle a shoki rank1 tylko dla ich efektu a reszta many do leczenia ;D kumpel tak gra i zazysa wszystkich z ta maca z av ;D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 13:50 
Cytuj  
Nikon napisał(a):
agi sta ;) i 2h


Ja tam w agi nigdy nic nie dokładałem, build mam elem/enh i jakoś żyję ;P
Wrogów tłukę przede wszystkim shockami, no i melee jak trzeba.
Za to praktycznie się nie leczę (mana idzie na shocki właśnie), healing potionki + firts aid ftw !

Zdarza się że kogoś podleczę, czasem jakiś ress (np. wczoraj w ubrs ze 3 razy jednego maga podnosiłem bo miał skłonność do zdychania, a prieści leczyli tanków :o )


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 30.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 22:44 
Cytuj  
moglby ktos podac build na pvp,pve,pvp-pve? zbieram informacje, bylbym bardzo wdzieczny za pomoc ;) z gory dziekuje

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 09:36 
Cytuj  
Gram sobie szamanem ostatnio, wlazłem na 10lvl wiec czas w jakies talenty zainwestować. Czytam i czytam i jak widzę generalnie rozdajecie punkciory po troszku, olewając talenty z najwyższych trier.
W związku z tym wszystkim mam parę pytań.

Jak działa szaman ustawiony na walkę wręcz, z tarczą. Czy wygrywa wtedy z clothuserami, mam obawy bo nie widzę jak miałbym zmniejszyć i utrzymać dystans do walki wręcz. Wczoraj zakupiłem ładną tarczę i muszę stwierdzić, że moby niewiele mogły, ale w pvp tak słodko nie będzie. I czy przy takiej taktyce jest cień szansy z rougiem i warkiem ?? Nie mówie , ze chce byc mega tylko walczący wręcz, chodzi mi po prostu o taki lekkie przesunięcie na talentach. Najlepsza w shamim jest wszechstrooność ale na cos te talenty musze dac. Boje sie trochę że na malee classy ta tarcza i tak nie pomoże a na clothuserów zbędna. Ale na pve rzeźniczy :)
Czy może zadbać o manę a reszty używać w zależności od sytuacji. Szybkość z jaką tracę manę jest zatrważająca. A wszystkie czary takie miłe i chciałoby się cisnąć ??
No i czy talenty do shocków są must have i czy bez zbędnego zastanawiania trzeba je po prostu wziąć.
Wszystkie te tematy krążą jakoś w wątku ale proszę wrzućcie refleksje, na tak zebrane pytanie.

Nowy shammy :)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 09:37 
Cytuj  
Dla mnie najlepszy build Shammiego to 2h i ench Windfurry. Dzieki temu shammy , przynajmniej na levelach 0-40 (bo narazie tyle widzialem) jest prawie nie do pokonania. Magowie padaja zanim zdaza cokolwiek zrobic, palki po 3s stoja nadzy bez aur(a bez nich sa bezbronni) to samo Priest, nawet ci z lv o 3-4 wiekszym sobie nie radza, dzis pokonalem druida na +6lv.
Windfurry + Flurry + 2h + Crit + Odpowiednie totemy + troche umiejetnosci = noob slayer :P
Na 29-30lv na BG zajmomowalem 1 miejsce tyle razy ze az mi sie to znudzilo :P
Co do rasy to polecam Orka , ten 25% resist na stuna bardzo sie przydaje a do tego mamy jeszcze +5 Axe.
Shammy sa przegieci, to wie chyba kazdy :)


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 10:18 
Cytuj  
Balanced aliance vs Shamans ;)

ja nie mam co plakac bo z szamanami mam rowne szanse, jednak wiekszosc szamanow ktorych spotykam to nobki.... stawiaja totemy, bardzo fajnie, z lapki misia i totema nie ma. Najlepsi sa tacy co mimo to stawiaja pare (najczesciej tych spowalniajacych aby trzymac caly czas odleglosc) potem rzucaja shocki i jak mam malo hp oni sa bez many.... instant heal za 2k hp i wtedy juz widze tego wilczka uciekajacego - sleep and rape ;)

Najgorzej dla druida wlasnie z Shamanami melee. Jakis czas temu tluklem sie z szamanem ktory mial arcanite reapera i jakis nie-casterowy gear (widac odrazu bo wiekszosc szamanow na 60 wyglada bardzo podobnie - np zestaw anten satelitarnych na barkach ;) ) tluk mnie ta siekierka i many uzywal tylko do leczenia, debufowania mnie i shockowania czarow - jakims niskorankowymi shockami dla efektu nie dla dmg jak ktos pisal wczesniej. I tak wlasnie mnie zajechal, to byl skillz0r ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 10:53 
Cytuj  
Prawda taka ze elemental shammie ma bardzo malo szanse vs resto druid :(.
Musisz miec jakis pozadny 2h i troche szczescia z WF zeby zabic drutka.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 12:01 
Cytuj  
Czy wszyscy się zgadzają z ideologią windfury+2h weapon ?? Dodam że mam trolla. Jak na tak wszechstronną klasę takie zaszufladkowanie w jedną stronę może dziwić :) Aczkolwiek zgadzam się, że malee shammy prezentuje się całkiem całkiem :)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 17:07 
Cytuj  
z tego co widzialm to shammy z elemental build bardzo ladnie sobie radzi na BG przywalajac z Chain Lighting, wykanczaja dzieki temu wszystkich z mala iloscia pozostalych HP i nie padaja tak szybko jak magowie. Jednak czy to rozwiazanie jest lepsze od 2H + WF, tego nie wiem.


_________________
Played:FFXI/L2/WoW/GW/EVE/EQ2
Tried: Lotro/TR/COH/COV/GE/EQ/MU... itd

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2005, 17:50 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
Czy wszyscy się zgadzają z ideologią windfury+2h weapon ?? Dodam że mam trolla. Jak na tak wszechstronną klasę takie zaszufladkowanie w jedną stronę może dziwić :) Aczkolwiek zgadzam się, że malee shammy prezentuje się całkiem całkiem :)


sprobuj, pozniej zawsze mozesz wyzerowac talenty za "grosze" ;)
w sumie mam zamiar (w przyszlosci) zrobic podejscie do wow ale na eu i zaczac od wlasnego builda (a nie bezczelnie zerznietego) i troche poeksperymentowac ale na bank nie bede wrzucal talentow do 2h axe/mace bo z shammiego na bank tanka nie zrobisz ;)
Generalnie jak chcesz sobie pobiegac po BG to 2h moze sie sprawdzic (nie wiem, w zyciu przez 10min nie bylem nawet na WSG a tym bardziej nie widzialem shammiego [tam] z 2h) ale do instance proponuje 1h +shield.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 12:56 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
Szybkość z jaką tracę manę jest zatrważająca.


Niestety, gdzieś czytałem że czary szamana są najmniej efektywne w stosunku do ilości many jaką pochłaniają, i "przy okazji" mają najmniejszy zasięg ze wszystkich klas "castujących" ....
I tym się obydwoma swoimi kopytami podpisuję :cry:
Grając "szam-casterem" OOM jesteś bardzo szybko ...

Do tej pory się dziwię jaki zasięg mam "już" (na 20 lvl) np. takim fireballem swoim altem - magiem :]


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:14 
Cytuj  
no proszę a ja się nastawiałem na shamiego elem. i co najdziwniejsze to działało na WSG, kwestia pewnie niskiego lvlu jak sądzę. Po WSG biegałęm z 1h mace i shieldem i to również było ok. hmmmm. Może trzeba się przestawić na 2h? U mnie zazwyczj było tak - shock (earth na casterów, frost na malee i fire na rouge) a później z macki kolesia, jakiś totem po drodze i tyle, w tzw międzyczasie poprawka shocka w zależności od sytuacji heal i tyle. Cholera wychodzi na to że jestem większy noob niż sam myślałem:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.