mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
**

Posty: 212
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 08:28 
Cytuj  
Crossroad ma niesamowity klimat, nie wiem czemu, ale uwielbiam to miejsce.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 08:37 
Cytuj  
Taaa !
Jest tam mnostwo questow, to tez szybko robi sie lvlki, ale ten kolor pomaranczowy wypala mi oczy ;-)

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:18 
Cytuj  
Prawda jest taka, ze ilosc questow w rejonach startowym, 10-18 i 18-30 jest podobna.

Jesli chodzi o ashenvalle to jest to contested territory, wiec dosyc szybko sie tam spotykaja przeciwne frakcje. Nie ukrywam, sam lubie ten teren i dlatego jak tylko bede mial taka mozliwosc to sie tam pojawie.

Szamani/Paladyni - tutaj sytuacja jest podobna - przeciwna frakcja zawsze bedzie krzywo patrzyla na te dwie profesje i beda one obiektem szczegolnego zainteresowania do wycinki jak rowniez negatywnych uczuc.

Osobiscie profesja szamana duzo bardziej mi sie podoba niz drzewko rozwiniec paladyna, a skupianie grupy w poblizu totemow o wiele bardziej kojarzylo mi sie z gra zespolowa.

Nie powiem moze i hordziaki sa ogolnie brzydcy, ale tak jak na poczatku myslalem o alliance, ale mi przeszlo po eu becie - klimat hordziakow bardziej mi odpowiada po prostu :)

Dla mnie ludzie sa matowi, krasnale sztywne, NE akurat mi sie podobaly, a gnomy sa smieszne + te problemy w rejonach bagien z poruszaniem sie.... ;]

Undeadzi masakrycznie brzydcy, ale konsumpcja zwlok w pvp po walce intresujacym motywem. Orki - odrzucaja mnie. Trolle - parodia elfow ;], a Taureni - fajnie sie po tylkach drapia.

Kazda rasa ma w sobie cos intrygujacoego, ale w koncowce bety teksty typu:

- idziemy do SM?
- dlaczego SM?
- bo tam pelno hummies.
- ok.

Bardzo mi sie podobalo. Eksterminacja ludzi, krasnali - to to czym chce sie zajac ;]
Z elfkami moge potanczyc.... ewentualnie ubic/polec jak nie skora do zabawy.

Nestor - trudno jest mi zmienic zdanie, kiedy praktycznie podjalem 'ostateczna' decyzje ;].

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:43 
Cytuj  
@dzi4du : omg buhu ;( . no trudno, zostaw mi na PM mesga na ktorym servie bedziecie grac z sentem to moze tauren alta tam zrobie :P Chyba ze wolicie skonfrontowac poglady na udeptanej ziemi w zoram strand? :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:44 
Cytuj  
Undead to bezapelacyjnie najlepsza rasa. Wygląda świetnie, w klimacie, ale najważniejsze to ichni "i win button", który swoją drogą strasznie mnie wnerwia, bo gram human warlockiem... Gdy tylko trafię na jakiegoś undeada, to pozostaje mi tylko /cry , i to zanim jeszcze umrę...

Niestety nie gram undeadem, bo hordy zdzierżyć nie mogę.

A tak przy okazji, widzę, że w wyborze postaci kierujecie sie lokacjami. Popełniacie błąd. Wystaczy poświęcić 10-20 min na lvl 1 by zacząc w dowolnej startowej lokacji na świecie. Ja lubię robić początkowe questy cudzej rasy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:47 
Cytuj  
undeadzi rzeczywiście są deczko przegięci. Ale za to humani się tak ślicznie poruszają, są tak fajnie animowani, że tylko zabić dla dobra społeczeństwa by choroba nie rozeszła się szerzej :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:48 
Cytuj  
Libero napisał(a):
A tak przy okazji, widzę, że w wyborze postaci kierujecie sie lokacjami.


ja przy wyborze kieruje sie community z jakim gram :) a ze wsrod moich znajomych wszyscy graja Horda wiec i ja :)


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 12:55 
Cytuj  
Hmm nie wiem czy na pierwszym lvlu dalbym rade taurenkiem przedostac sie na ziemie UD. Do tego dochodzi brak trainerow dla danej klasy, u UD trener shammie jest dopiero w UC o ile sie nie myle.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:01 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Hmm nie wiem czy na pierwszym lvlu dalbym rade taurenkiem przedostac sie na ziemie UD. Do tego dochodzi brak trainerow dla danej klasy, u UD trener shammie jest dopiero w UC o ile sie nie myle.


To akurat tylko w przypadku shamanow, bo undeady nie maoga byc shamanami.

Trolle rulez !

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 13:47 
Cytuj  
dzi4du napisał(a):
(...) Trolle - parodia elfow ;]


eh brat wstydź się. chyba ci sie kolejność podmiotów lirycznych pomyliła. ;]

troll shaman jak juz pisalem. i nic nie zmieni zdania mego na najblizsze kilka miesiecy amen.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2005, 17:43 
Cytuj  
Nie no trolle sa swietne.
Aczkolwiek jest to nadal parodia elfa, ktore wg Tolkiena byly pierwsze... i pod tym katem patrze tylko ;] z czystego przyzwyczajenia.

Przy wyborze postaci nie kieruje sie terenami pod zadnym pozorem - jako ud szybko wyemigrowalem do xroads, zeby jak najszybciej ashenvalle odwiedzic - questy robisz tam gdzie chcesz, przeciez nikt Cie na sile nie trzyma w Silverpine jesli jestes ud, czy w darkshore jesli jestes elfem ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.