mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 101  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 18:39 
Cytuj  
Fade to nie jest aggro reset. Offspeci sa w miare przydatne (w bc beda nawet bardziej), ale czy warto zajmowac slota feral druidem, skoro mozna wziasc rogue ktory zrobi tone wiecej dpsu?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 19:02 
Cytuj  
Przypominam, ze to temat o arenach i rozmawiajac o buildach do solo czy grupowego grania powinnismy sie skupic raczej na PvP.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:36 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Khem.. Dla mnie najtruniejszym i jednoczesnie najbardziej upierdliwym przeciwnikiem na BG jest wlasnie shadow priest ;-)


Tylko, ze na BG to nie ty walczysz z Shadow Priestem tylko twoje party walczy z shadow Priestem. Na tym polega koordynacja na BG, zeby umiec sie dobrze przemieszczac i nie walczyc 1vs1. Shadow Priest na np AB jest wkurzajacy... przez 20 sekund bo potem nie ma many i se moze pobiegac w kolko, podczas gdy disc Priest moze leczyc DPS pare razy dluzej i miec mane.

Tutaj musze przyznac ze po dodatku sprawa bedzie wygladala nieco inaczej. Po pierwsze Blizzard dal Shadow Priestom drobne boosty jezeli chodzi o metody zachowywania many, do tego arena to walka max 5vs5, wiec raczej nie bedzie sie ona ciagnela na tyle dlugo aby Priest wyzbyl sie calej many i stal sie bezuzyteczny. No ale pozyjemy zobaczymy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 paź 2006, 22:53 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Tutaj musze przyznac ze po dodatku sprawa bedzie wygladala nieco inaczej. Po pierwsze Blizzard dal Shadow Priestom drobne boosty jezeli chodzi o metody zachowywania many, do tego arena to walka max 5vs5, wiec raczej nie bedzie sie ona ciagnela na tyle dlugo aby Priest wyzbyl sie calej many i stal sie bezuzyteczny. No ale pozyjemy zobaczymy.

Blizz zapewne nie powiedzial tez ostatniego slowa w sprawie drzewka discipline. ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 08:51 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
arena to walka max 5vs5, wiec raczej nie bedzie sie ona ciagnela na tyle dlugo aby Priest wyzbyl sie calej many i stal sie bezuzyteczny


Imo Prieści będą padali zanim zdążą się wyzbyć chociaż polowy many ;)

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 09:03 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
ArteC napisał(a):
arena to walka max 5vs5, wiec raczej nie bedzie sie ona ciagnela na tyle dlugo aby Priest wyzbyl sie calej many i stal sie bezuzyteczny


Imo Prieści będą padali zanim zdążą się wyzbyć chociaż polowy many ;)

z paladynem w grupie? chyba padłeś ;]


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 09:05 
Cytuj  
Czemu priesci? W takich malych teamach focus fire i assist train idzie na dps :wink:


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:09 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Imo Prieści będą padali zanim zdążą się wyzbyć chociaż polowy many ;)

Zwykle jest tak, że jak rozpoczynasz zabawę w 5 vs. 5 to assist train na wrogiego priesta faktycznie wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Co więcej, większość grup które grają 5 vs. 5 nadal tak robi i przeciwko grupom, które nie za bardzo wiedzą o co chodzi taka taktyka zdaje egzamin.

Problem pojawia się, kiedy do akcji wkacza tzw. armor priest czyli klecha, który ma bardzo wysoki armor i backup healera. Wbrew pozorom zabicie takiego zawodnika jest dość trudne. Twój DPS próbuje zabić priesta, twój secondary healer jest CC a twój priest zostaje sam i ginie, przegrywasz. Ze względu na brak cleanse, grupa A mogła poprostu sheepnąć priesta i zając się szamanem, dlatego horda często koncentruje się się magu lub innej CC klasie, żeby chornić własnych healerów.

Fakt faktem, wygranie w 5 vs. 5 bez zabijania wrogich healerów jest ciężkie, o ile w ogóle możliwe. Ale proste rzucanie się na wrogiego priesta nie zdaje egzaminu przeciwko dobremu przeciwnikowi. Healerzy wroga nadal muszą zostać zlikwidowani, ale droga do tego celu bywa dość zawiła.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:29 
Cytuj  
wszyscy ida na dps bo to zazwyczaj cloth i pada najszybciej.

Wyglada na to że shaman w BC bedzie mial infinite mana, Judgement of Wisdom + SRage :)

Ktos może potwierdzić 4s CD na StormStrike?

Edit: @Down czyli z bonusem za Arena/Pvp set jest 4s troche imba...pewnie nerf bedzie za chwile


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.


Ostatnio edytowano 22 paź 2006, 12:04 przez bargaw, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 paź 2006, 10:46 
Cytuj  
SS ma 10 sec cd.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 15:00 
Cytuj  
Hmm można gdzieś zobaczyć jak wyglądaja bronie i sety z areny (chodzi mi o modele) ?


_________________
Obrazek
http://armory.wow-europe.com/#character ... &n=Proximo

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2006, 19:47 
Cytuj  
Proximo_TEC napisał(a):
Hmm można gdzieś zobaczyć jak wyglądaja bronie i sety z areny (chodzi mi o modele) ?


Nie w becie nawet nie ma vendora z tymi rewardami.


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:22 
Cytuj  
Dobra to ja mam jeszcze takie pytanie z troche innej beczki. Mianowicie gram dwoma frakcjami na roznych serwach preferuje tylko pvp. Po stronie alliance mam hunta i paladyna ktora wg. was z tych postaci bedzie bardziej mile widziana na arenie?? Po stronie Hordy mam natomiast: Woja, shamana i shadow preista (NIE MA MOWY o re buildzie na holy), ktora z tych bedzie najodpowiedniejsza?


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:32 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Dobra to ja mam jeszcze takie pytanie z troche innej beczki. Mianowicie gram dwoma frakcjami na roznych serwach preferuje tylko pvp. Po stronie alliance mam hunta i paladyna ktora wg. was z tych postaci bedzie bardziej mile widziana na arenie?? Po stronie Hordy mam natomiast: Woja, shamana i shadow preista (NIE MA MOWY o re buildzie na holy), ktora z tych bedzie najodpowiedniejsza?

Paladyn i Priest na Discp buildzie =]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:34 
Cytuj  
Paladyn jeszcze pol biedy ale napewno nie priest... I dlaczego discipline build a nie holy...??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 21:47 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Paladyn jeszcze pol biedy ale napewno nie priest... I dlaczego discipline build a nie holy...??

Bo martwy priest slabo leczy?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:01 
Cytuj  
a shadow prawie wcale?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:08 
Cytuj  
No shadowa to nawet pod uwage nie bierzemy tbh :~


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2006, 23:26 
Cytuj  
Czyli jest tak ze priest discipline ma najwieksza pzezywalnosc... ?? Ja nie mam pojecia bo zawsze to drzewko omijalem szerokim lukiem:D (no prawie)L:D


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...


Posty: 12
Dołączył(a): 15.11.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2006, 11:20 
Cytuj  
przeczytałem wszystkie ciekawe posty dotyczące areny ,

chciałem sie zapytać jak dla was , ale dla mnie mag + lock bedzie niszczyć na arenie 2x2.

Jezeli chodzi o 3x3 to jeszcze do tego shaman i game over.

:) :)


_________________
nie ma snu , jest tylko <AFK>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2004 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 101  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.