mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 136  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 215
Dołączył(a): 6.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 19:08 
Cytuj  
Corodar napisał(a):


imo ten lepszy http://www.worldofwar.net/comics/heroes ... /index.php

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2006, 20:14 
Cytuj  
Nie wiem czy było ale:
Wiesz że za dużo grasz w WoW...


- patrzysz na ludzi i się zastanawiasz jaki mają level
- wybierajac się do centrum rodzinnego miasta odruchowo szukasz Inn
- to samo w przypadku stolicy, tylko że szukasz AH
- gdy odwiedzasz swój bank dziwisz sie, czemu nie pozwalaja ci u siebie przechowywac różnorakiego śmiecia ktore ci się pałęta po kieszeniach
- dziwisz się, ze w twoim plecaku/torbie sa max 3-4 przegrody a nie 16. Poza tym nie potrafisz się nadziwić, że nie zmieściłoby się w nim np 16 pancerzy.
- ludzie się na ciebie dziwnie patrzą gdy w drodze do skill trainera (uczelnia, szkoła) bawisz się sztyletem
- wszyscy wytykają cię palcami kiedy na widok krowy krzyczysz "Do broni Taureni zaatakowali"
- równie dziwnie patrzą, kiedy idziesz przez miasto z przytroczoną do pleców kataną (autentyk - co prawda to tylko miecz ćwiczebny i nie specjalnie szkodliwy, bo nawet nie ostry, ale ludzie jakoś zawsze dziwnie reagują, o funkcjonariuszach policji nie wspominając Smile )
- wielce się dziwisz, że ten skubany opiekun tygrysów w mieście zwanym ZOO nie chce sprzedać ci mounta
- twój komputer po włączeniu automatycznie odpala WoWa
- zamiast GOOGLE Twoja strona startowa to THOTTBOT (nie mówisz już "wygooglam" tylko "wythottuję").
- odmawiasz przyjmowania napojów tłumacząc się tym, że nie potrzebujesz many.
- jesz dokładnie przez 24 sekundy, po czym przez następne 15 minut rozpowiadasz wszystkim jak bardzo się najadłeś.
- w Twoim pokoju szczególne miejsce zajmuje ołtarzyk poświęcony WoW.
- jeśli ktoś Cię wkurzy wyzywasz go na duel.
- w ramach ZPT skonstruowałeś Mechanical Dragonlinga.
- ścianę Twojego pokoju dekoruje mapa Azeroth
- próbujesz sprzedać na giełdzie swoje stare ciuchy bo mają za mały armor
- sypiasz po knajpach i barach, żeby szybciej odpoczywać.
- przed pójściem spać mówisz "logoff" i liczysz do 20 (chyba że kładziesz się spać w knajpie).
- dziwisz się, że dostałeś w pysk za zaglądanie dziewczynom pod sukienki - przecież robiłeś tylko "inspect"
- twój ulubiony kolor to fioletowy
- najbliższe ZOO nazywasz Stranglethorn Valley
- Big Game Hunter nie kojarzy Ci się już ze StarCraftem
- Listy podpisujesz "/salute"
- brak opisów unoszących się nad ludźmi doprowadza Cię do szaleństwa. Masz nadzieję, że usuną ten błąd w następnym patchu.
- do skrzynki pocztowej oprócz listu wciskasz trochę miedzi.
- wczoraj zatrzymano Cię podczas próby wepchnięcia tam miecza.
- gdy ktoś Cię o coś prosi odpowiadasz "quest accepted".
- nie chodzisz do szkoły/uczelni/pracy czekając, aż nazbiera Ci się tam więcej questów
- zanim coś zjesz dodajesz do tego ziół i trzymasz przez chwilę nad ogniskiem, żeby podnieść przy okazji cooking.
- w drodze do domu zabijasz po drodze wzsystkie napotkane bezdomne zwierzęta tłumacząc się, że tłukąc moby zdobywasz exp
- inni Ci wierzą
- wpadasz co chwilę na ludzi dziwiąc się, dlaczego cię wyzywają i nie da się przez nich przejść. Bug jakiś chyba...
- nosisz oprócz plecaka jeszcze 4 torby. Jakiekolwiek torby, im większe tym lepiej, jeśli przekraczają rozmiar plecaka uważasz sie za mastaha. Tylko czemu WCIĄŹ się do nich nie mieści żaden miecz?
- próbujesz schowac konia z pobliskiej stadniny do kieszeni. To samo robisz parkowym wiewiórkom.
- rozmawiając z ludzmi dziwisz się dlaczego nad ich głowami nie wyskakują chmurki z tym co mówią a zamiast tego słyszysz dziwne dzwięki....
- zdajesz sobie sprawę, że wielu ludzi przed tobą wybiło już dla expa wiele zwierząt dlatego jest ich tak mało
- będąc w muzeum próbujesz zabrać miecze, zbroje itp tłumacząc się, że w sklepie obok dostaniesz za nie 5s...
- w szkole na lekcji tańca prubujesz naśladować postacie z WoW
- chcąc udać się do innego miasta szukasz miejsca, gdzie można wynając gryfa
- zabijasz w parku zwierzęta, po czym obdzierasz je ze skóry tłumacząc wszystkim, że chcesz zrobić sobie pancerz
- ogladajac film mowisz np: "hehe, ci to napewno mobki, max 34lvl bo je rżnie jak by szare dla niego były" albo po scenie bitwy w Helmowym Jarze "ale Aragorn nabil HK!"

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 08:15 
Cytuj  
Corodar napisał(a):
Ehh ludzie się nie znają na parodii. Tak miało być, a wy błędów szukacie :-?

PS. http://www.darklegacycomics.com/61.html


Oglądałeś Indiana Jones'a?


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 10.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 08:38 
Cytuj  
Tak, a w czym rzecz ? 8)

Stare, ale ciekawie wygląda :)
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 09:02 
Cytuj  
Eh apropo uzależnienia od WoW'a ostatnio miałem dwie ciekawe jazdy: siedzie w MPK'u i przede mną siada babka z jakimiś pierścionkami na placach a ja sie zacząłem zastanawiać jakie maja bonusy... po 2 min. skumałem, że to real. Innym razem wychodze z klatki i patrze na trawniku obok wyrosło coś (zioło, chwast) i sobie myśle, jaką miksture można z tego zrobić, ale stwierdziłem, że śpieszę się więc sprawdzę póżniej ;).
Z czegoś nie związanego z WoW'em - w dugiej klasie ogólniaka przed sprawdzianem z historii, postanowaiłem zrobić save'a sprawdzić jakie są pytania a potem odsave'ować i przepisać sobie odp. z książki :D.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 09:10 
Cytuj  
jak bedziesz komus kose wciskal miedzy zebra - to tez sie zastanow gdzie jestes...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 12:58 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Eh apropo uzależnienia od WoW'a ostatnio miałem dwie ciekawe jazdy: siedzie w MPK'u i przede mną siada babka z jakimiś pierścionkami na placach a ja sie zacząłem zastanawiać jakie maja bonusy... po 2 min. skumałem, że to real. Innym razem wychodze z klatki i patrze na trawniku obok wyrosło coś (zioło, chwast) i sobie myśle, jaką miksture można z tego zrobić, ale stwierdziłem, że śpieszę się więc sprawdzę póżniej ;).
Z czegoś nie związanego z WoW'em - w dugiej klasie ogólniaka przed sprawdzianem z historii, postanowaiłem zrobić save'a sprawdzić jakie są pytania a potem odsave'ować i przepisać sobie odp. z książki :D.


Jak to sa real historie to bez urazy ale nie ma w tym nic smiesznego, jezeli dla Ciebie jest to, no coz... :roll: Rok czy 2 i Cie zobaczymy w Uwadze na TVN z jakims ciekawym naglowkiem - "Pobil/zabil bo chcial sprawdzic nowy przelicznik +dmg" czy cos.


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:13 
Cytuj  
Heh jedyna rzecz ktora mi sie zdarza, to mowienie na zlotowki "g" jak planuje jakies wydatki w RL :).

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:34 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Male bledy? Tam byl blad na bledzie, ale w sumie ujdzie.


To nie sa bledy tylko luzne podejscie do tematu. Oni wspolpracowali z Blizzem przy produkcji tego filmu

**

Posty: 230
Dołączył(a): 6.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 13:39 
Cytuj  
Taaa, radzilbym sie porzadnie nad tym zastanowic, jesli to jest prawda... Najlepiej skonsultowac sie z psychologiem, to nic wstydliwego, a Tobie wyjdzie na zdrowie.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 18:24 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
Eh apropo uzależnienia od WoW'a ostatnio miałem dwie ciekawe jazdy: siedzie w MPK'u i przede mną siada babka z jakimiś pierścionkami na placach a ja sie zacząłem zastanawiać jakie maja bonusy... po 2 min. skumałem, że to real. Innym razem wychodze z klatki i patrze na trawniku obok wyrosło coś (zioło, chwast) i sobie myśle, jaką miksture można z tego zrobić, ale stwierdziłem, że śpieszę się więc sprawdzę póżniej ;).
Z czegoś nie związanego z WoW'em - w dugiej klasie ogólniaka przed sprawdzianem z historii, postanowaiłem zrobić save'a sprawdzić jakie są pytania a potem odsave'ować i przepisać sobie odp. z książki :D.



Z tym savem tez mialem cos podobnego. Serio boje sie tego ze wchodza coraz drastyczniejsze gry i co gorsza coraz bardziej przypominaja RL. Jakbym tak pogral powiedzmy w Farcry 2 przez 24 to wole niewiedziec co bym byl w stanie zrobic.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 18:26 
Cytuj  
Leczcie się xD. :wtf:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 19:27 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Heh jedyna rzecz ktora mi sie zdarza, to mowienie na zlotowki "g" jak planuje jakies wydatki w RL :).

Same here.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2006, 20:41 
Cytuj  
BYLO na poprzedniej stronie (chyba) i ktos juz zalozyl o tym nowy topic.

edit:

z realm forum: jak napisac aplikacje do gildii (zaczyna sie robic ciekawie od strony drugiej):

http://www.transcended.org/forums/viewt ... sc&start=0


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***

Posty: 666
Dołączył(a): 23.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 05:20 
Cytuj  
co do zboczen: ja ZAWSZE jak jestem w miescie(nienawidze) szukam myslami hearthstone(gdzie ja go k*** podzialem?) :P nieszkodliwe, i krotkie... mysle ze nie jest tak zle :P


Posty: 31
Dołączył(a): 19.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 13:13 
Cytuj  
hum vs cow http://www.flaszka.pl/pokaz.php?f=404&big


_________________
Ab alio exspectes, alteri quod feceris

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 11:04 
Cytuj  
http://lolemodruid.ytmnd.com/

**

Posty: 376
Dołączył(a): 13.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 08:43 
Cytuj  
Kod:
[Party] Warrior1: WF&STR
[Party] Me: kk
*placing WF & STR*
[Party] Warrior1: i got only 4k hp buffed, dont wonna die, gief Tranq air !!1one
*placing Tranq Air totem*
[Party] Warrior1: WTFFFSFUKTHXBAI, im UBER farmbot, ill pay for ur repairs ! Wf & Str NOW !!!11!two!
[Party] Warrior2: <3 u Honeybunny ^^
*placing WF again*

Few mins later

[Party] Warrior1: *&^#$%*& WHERES MY WF ? TUTEMS U NUB TOTEMMAKER !))))_!_!_!OPIJKW#$%(*&... L2USE totemtimers !1

Min later

[Party] Mage1: WHY DA FUK im getting WF and STR ? Where my Tranq Air and Mana Spring ?!?!!#@$^%&
[Party] Me: eh ?
[Party] Mage2: cool, im going to meelee now..... YAY 173 hit-crit :)
[Party] Me: 10 sec ago i was in melee grp...
[Party] Mage1: MANA TIDE, NOW !!!111
*placing Mana Tide and Tranq Air*
[Party] Me: ManaTide down for 10 sec...

10 sec later

[Party] Warrior1: WHY da pUnk im getting mana spring and Tranq Air ?! WINDFURY AND STR ... n0w !1!!!1
[Party] Me: ... 0


Z życia szamana ^.^


_________________
http://www.thedust-guild.pl/
I <3 BL Arvold
http://forums.wow-europe.com/thread.htm ... 4168&sid=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 09:07 
Cytuj  
ROFLMAO :) Mocne. I jakze prawdziwe :)

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2006, 13:14 
Cytuj  
co wy chcecie od tego emo? ja tego slucham ;[

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 136  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.