mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 872 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 17:19 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
To zes wymyslil ... 5 barow po 12 miejsc kazdy jesli sie nie myle .. czego Ci brakuje :P


tego, zeby te barry byly na srodku ekranu, przez co zmniejsza sie czas reakcji i szybciej klkasz skille, ergo - bardziej pwnujesz w pvp.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 17:20 
Cytuj  
Ja podziwiam tych ktory klikaja w skile.
Sa tacy, ktorzy w ogole barow nie maja na ekranie. Tylko bindy.


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 17:22 
Cytuj  
Nephilim napisał(a):
Qraczek napisał(a):
To zes wymyslil ... 5 barow po 12 miejsc kazdy jesli sie nie myle .. czego Ci brakuje :P


tego, zeby te barry byly na srodku ekranu, przez co zmniejsza sie czas reakcji i szybciej klkasz skille, ergo - bardziej pwnujesz w pvp.

Klikasz w skille? No to gl w pvp. Ikonki na ekranie są tylko i wyłącznie po to, by widzieć cooldowny.


Posty: 30
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 17:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
Podziwiam, ze nie ktorym chce sie bawić z barami (podziwiam za cierpliwosc), a potem za mocne nerwy jak po patchu bary sie sypia :E


a ja podziwiam tych, ktorzy graja na standardowym blizzowskim UI, na ktorym sie nie da grac efektywnie :)

no to Ty chyba jakis niepowazny jestes:
a) bary sa tylko po to zeby widziec cooldowny reszta to tylko kwestia bindow
b) to ze bary sa w roznych miejscach i obserwacja cd'kow na nich to tylko kwestia przyzwyczajenia
c) zreszta kazdy dostosowuje swoje UI tak jak mu wygodnie i czasem trzeba sie ograniczac z wyborem addonow bo moze nie starczyc miejsca na ekranie

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 17:35 
Cytuj  
Masz bindy pod ikony profesji, lykanie mikstur czy hearthstona? Jesli tak to respect. :)

A co do mnie, to mam jedynie kidney shota na bindzie i evi z finisherow, reszta jakos tak jestem przyzwyczajony click. I wcale jakos klikanie nie przeszkadza mi w ownowaniu innych "bindowcow". :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 17:36 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
Podziwiam, ze nie ktorym chce sie bawić z barami (podziwiam za cierpliwosc), a potem za mocne nerwy jak po patchu bary sie sypia :E


a ja podziwiam tych, ktorzy graja na standardowym blizzowskim UI, na ktorym sie nie da grac efektywnie :)

A czego ci brakuje w standardowych barach. Samych barach.
Bo rzeczy takie jak CCWatch, czy kolorowanie na czerowno jak spell nie ma zasiegu sie nnie licza :> (zreszta je mam).

bach, mi w zupelnosci wystarcza standardowe UI mam okolo 24modow. W tym zadnych modyfikacji UF (bo szpetnie wygladaja a funkcjonalnosc jak dla mnie zadna :E).


Posty: 30
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 17:48 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Masz bindy pod ikony profesji, lykanie mikstur czy hearthstona? Jesli tak to respect. :)

A co do mnie, to mam jedynie kidney shota na bindzie i evi z finisherow, reszta jakos tak jestem przyzwyczajony click. I wcale jakos klikanie nie przeszkadza mi w ownowaniu innych "bindowcow". :)

przy klikaniu odczuwam jako takiego laga badz nie zawsze dany skill/potion "zaskakuje" i wymagane jest kilkakrotne klikniecie w ikonke.
Poza tym w trakcie klikania nie mozesz dynamicznie kontrolowac kamery co w niektorych momentach moze zawarzyc o dalszych losach walki. Aby kliknac w button trzeba tez stracic kontakt wzrokowy z polem walki by moc wycelowac kursorem co tez moze sie przyczynic do przegranej a uzywajac guzika to z reguly na klawiature sie nie patrzymy. Tak wiec zbyt duzo wad w klikaniu widze by klikac. Oczywiscie nie oznacza to ze cale ui mam zbindowane, rzeczy wymagajace bycia poza walka sa klikane :) (moje ui -> http://www.spqr.netend.pl/pliki/Repulse/ui4.jpg)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 19:13 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Masz bindy pod ikony profesji, lykanie mikstur czy hearthstona? Jesli tak to respect. :)

Do tego sa bagi ;]
Przynajmniej ja sobie ukladam potionki etc. ladnie w bagach, zeby nie musiec ich szukac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 19:32 
Cytuj  
Ja poty daje poprostu na bary. Nie wiem gdzie problem :d
A co wazniejsze rzeczy (w stylu Spellstone) mam zbidnowane :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 20:20 
Cytuj  
Ja osobiscie nie jestem przyzwyczajony do masy bindow, byc moze sie to zmieni jak zacznie sie sezon na "leszcza" Arena. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 20:42 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Ja osobiscie nie jestem przyzwyczajony do masy bindow, byc moze sie to zmieni jak zacznie sie sezon na "leszcza" Arena. :)

Dzisiaj po zbindowaniu 27 przyciskow (tych ktore moglem dosiegnac palcem, moze jszcze jeden dam ale nie wiem bo mam pod nim panel postaci...) zaczlem bindowac kombinacje Shift+Button, staty na teraz 33 zbidnowany przyciskow :E
Nowe UI

Obrazek
Z modów których nie widać to NaturnEnemy CastBar, Archeologist, WoWEcon, Atlas, MobInfo2, AtlasLoot, itd :D


Posty: 30
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 21:06 
Cytuj  
shift + button to ja stosuje do zmiany barow kiedy potrzebuje potiona uzyc albo feinta (vide moje ui :P)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 21:17 
Cytuj  
Repulse napisał(a):
shift + button to ja stosuje do zmiany barow kiedy potrzebuje potiona uzyc albo feinta (vide moje ui :P)

Mam wszystkie (no wiekszsc) barow wyciegniete, zmiana barów mi nie potrzebna :P


Posty: 30
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 21:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Repulse napisał(a):
shift + button to ja stosuje do zmiany barow kiedy potrzebuje potiona uzyc albo feinta (vide moje ui :P)

Mam wszystkie (no wiekszsc) barow wyciegniete, zmiana barów mi nie potrzebna :P

tez mam ale szybciej sie klika

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 21:48 
Cytuj  
Repulse napisał(a):
iniside napisał(a):
Repulse napisał(a):
shift + button to ja stosuje do zmiany barow kiedy potrzebuje potiona uzyc albo feinta (vide moje ui :P)

Mam wszystkie (no wiekszsc) barow wyciegniete, zmiana barów mi nie potrzebna :P

tez mam ale szybciej sie klika

Yy myszką klika :> Nie zartuj ze myszka klika sie szybciej, zwlaszcza jak k mam ciagle prawy przycisk wcisniety :E
doh w sumie nie glupie zeby potoy zbindowac np. pod shit+R shit+T..

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 22:01 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Klikasz w skille? No to gl w pvp. Ikonki na ekranie są tylko i wyłącznie po to, by widzieć cooldowny.


nie wiem jaka klasa grasz w pvp, ale klasami, ktorymi ja gralem @ 60 (druid i lock) mialem tyle ikonek wyciagnietych na pasek, ze nie bylo mozliwosci podbindowac je wszystkie.
bindow do myszki i klawiatury mialem ponad 20, ikon na action barach prawie 40.
te ~20 nie zbindowane MUSIAlEM miec na srodku, zeby skrocci czas reakcji.
wlasnie dlatego instaluje sie addony z action barami (ponadto wiekszosc zmodowanych action barow jest ladniejsza niz blizzardowski syf).

ps. jesli juz sobie jakies urojone bledy wytykamy, to gl z patrzeniem na CD na barach. od tego sa addony specjalne. i l2p!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 22:08 
Cytuj  
Necrosis ftw imo.

Wszystkie pierdoly sa na nim i nie trzeba marnować miejsca na barach.

Wyglad przemilczmy :> Kwestia gustu. Ja np. chce jak najwiecej ze standardowego UI zachować, bo poprostu jest prosto i ladnie zaprojektowane, bez zbednych bajerow.
Ja gram lockiem, mam 33 bindy, do wszystkiego co potrzebne. To co nie potrzebne jst w Necrosis. (wszystko od demonow, na tworzeniu HS..)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 22:14 
Cytuj  
No wlasnie o to chodzi, ze blizzardowski pasek moze i jest prosty, ale ma za duzo zbednych bajerow.


_________________
Obrazek

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 22:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Necrosis ftw imo.

Wszystkie pierdoly sa na nim i nie trzeba marnować miejsca na barach.

Wyglad przemilczmy :> Kwestia gustu. Ja np. chce jak najwiecej ze standardowego UI zachować, bo poprostu jest prosto i ladnie zaprojektowane, bez zbednych bajerow.
Ja gram lockiem, mam 33 bindy, do wszystkiego co potrzebne. To co nie potrzebne jst w Necrosis. (wszystko od demonow, na tworzeniu HS..)


tak, w necrosisie wszystkie jest, lacznie z megaprzejebanym pozeraniem pamieci (i to, jakie masz cpu/ram/ghw nic nie zmieni)./


Posty: 30
Dołączył(a): 30.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2007, 23:03 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Repulse napisał(a):
iniside napisał(a):
Repulse napisał(a):
shift + button to ja stosuje do zmiany barow kiedy potrzebuje potiona uzyc albo feinta (vide moje ui :P)

Mam wszystkie (no wiekszsc) barow wyciegniete, zmiana barów mi nie potrzebna :P

tez mam ale szybciej sie klika

Yy myszką klika :> Nie zartuj ze myszka klika sie szybciej, zwlaszcza jak k mam ciagle prawy przycisk wcisniety :E
doh w sumie nie glupie zeby potoy zbindowac np. pod shit+R shit+T..

napisalem klika guzik palcem w takim sensie sry :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 872 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.