mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 01:56 
Cytuj  
UltraX Flat.. dlatego ja teraz uwazam jak jem przy komputerze :) Ale o niebo wygodniejsza i szybsza niz zwykla klawa, sprobuj to zrozumiesz o czym mowie.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 03:31 
Cytuj  
No dobra, czekam do jutra jak jutro nie bedzie mi dzialac klucz na EU to sie rejestruje na US, a niech ten caly blizzard *%*& strzeli


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 04:11 
Cytuj  
Kupili wersje US, a teraz placza, ze na EU nie moga przekonwertowac. Czyz to nie zabawne? Ja spokojnie zamowilem EU wersje w CDP, kiedy bedzie premiera to bedzie, po co sie tak napalac.

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 04:20 
Cytuj  
Gollum jestes, ze tak sam do siebie mowisz?

Wyraznie byla mowa, ze wersje US mozna przekonwertowac na wersje EU + wstep do Final Bety. Cale to zamieszanie nie wyniknelo z winy klientow. Zreszta szkoda gadac...


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 07:16 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
po co sie tak napalac.


Bo niektorzy (np. ja) czekaja na te gre od pierwszego newsa, czyli pare lat.I jak juz kupili, mieli OBIECANY wstep do BETY i go nie maja to ja ich po prostu rozumiem.

Ale ludzie chodzcie na US, gra sie cool.:-)

**

Posty: 314
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 08:18 
Cytuj  
Problemem moze byc wysoki ping do US. (powyzej 300)
Do EU serwerow we Francji mam od 40 do 100 a to duza roznica. Podejrzewam ze nie tylko u mnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 08:33 
Cytuj  
Ja mam na poczatku ok. 150, potem rosnie zatrzymujac sie na 250 a w miastach ~300.
I nie przeszkadza mi to w grze wogole.
W korei jak bylo 700-x000 to zgodze sie przeszkadzalo ale tyle to nie bardzo. To nie jest FPS, ze musi byc ping 40.

Swoja droga w ET gralem przewaznie na pingu ~200 i gralo sie fajnie a to jest FPS.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 08:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
po co sie tak napalac.


Ale ludzie chodzcie na US, gra sie cool.:-)


Bardzo chetnie panie producencie reżyserze - z tym że na moim kluczu ktoś już sie zarejestrował w US - przynajmniej taki komunikat wyświetla mi formularz rejestracyjny amerykański.

Mogłem się spytać czy za zużyty klucz dostenę jakąś bonifikate no hmmm powiedzmy .... ze 2.99 dolara mniej ... (ironia zamierzona).


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...


Ostatnio edytowano 21 sty 2005, 09:05 przez senti, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 09:03 
Cytuj  
KILL THIS GUY THAT SOLD YOU THIS SHIT !!!!

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 12:57 
Cytuj  
A ja wlasnie odebralem wiadomosc-odpowiedz od panow z Blizzarda na pytanie zadane 4-5 dni temu. Zapytalem czy na pewno bede w Final Becie, bo czekam i czekam na zamiane klucza i nic z tego nie wynika. Nie odpowiadali to wyslalem jeszcze odpowiedz na tego maila, ktory oswiadcza, ze "all moje key zostaly przekonwertowane"; zrobilem to cztery dni temu i jeszcze raz wczoraj na poprawke. A oni mi dopiero dzis odpisali, zebym wyslal maila z kluczem to zajma sie moim przypadkiem...
Nawet nie chce myslec ile oni maja maili do przeczytania, ze takie opoznienia sie porobily.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:53 
Cytuj  
truetly napisał(a):
A ja wlasnie odebralem wiadomosc-odpowiedz od panow z Blizzarda na pytanie zadane 4-5 dni temu. Zapytalem czy na pewno bede w Final Becie, bo czekam i czekam na zamiane klucza i nic z tego nie wynika. Nie odpowiadali to wyslalem jeszcze odpowiedz na tego maila, ktory oswiadcza, ze "all moje key zostaly przekonwertowane"; zrobilem to cztery dni temu i jeszcze raz wczoraj na poprawke. A oni mi dopiero dzis odpisali, zebym wyslal maila z kluczem to zajma sie moim przypadkiem...
Nawet nie chce myslec ile oni maja maili do przeczytania, ze takie opoznienia sie porobily.


Ja bym nie wysylal CDKEYA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:57 
Cytuj  
Skoro kupiliscie US to grajcie tam, zreszta ponoc w koncu i tak bedzie mozna grac gdzie sie chce. Graliscie pewnie w US open bete, KR bete, a teraz chcecie klucze do EU bety, zeby jeszcze pograc przed reatailem. To troche smieszne jak dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 13:59 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To troche smieszne jak dla mnie.

Troche? To jest duzy ROTFL, a nie "troche" ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:20 
Cytuj  
Ech, biedne te wasze komentarze.

Tor-Bled-Nam - jesli o mnie chodzi to nie gralem w zadna bete.


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:29 
Cytuj  
Grales czy nie grales, smieszne jest juz to, ze kupiliscie wersje US, zeby porgac w EU bete. Serwery US stoja od dawna, mozecie grac do woli. Tymczasem narzekanie na 11 stron, ze klucza nie chca wam przerobic, paru chyba nawet kupilo zurzyte klucze, mnie to bawi :D. Ok, juz koncze. EOT

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:46 
Cytuj  
Możę ktos nie chce grać na US z pingiem 300-400 i loostami jak smok. Ja tak mialem na becie US i średnio przyjemne.

Po 2 nie wiesz to sie nie wypowiadaj - obsrywam bete euro od poczatku do konca - retail mnie interesuje.

Kolejna sprawa - znikajace posty - Xanth juz raz chcial sie popisac "elokwencją" na temat "typowego polskiego cwaniaczka" co to kupuje wersje uS i pozniej ma problemy.

Więc powtórzę raz jeszcze to co zniknęło wczoraj bodajżę:

Wg mnie - typowy polski cwaniaczek - to podaje australijskie dane teleadresowe zeby pograc na US - taka dygresyjka.
My tylko wypełniliśmy oficjalny formularz firmowany przez blizarda.


To ze w naszym przypadku cos jest nie halo - coż bywa - jeśli to wina tego co mi sprzedał klucz - cóż jest gnojem i złodziejem - tak bywa z niektorymi ludżmi. Jeśli to wina blizarda - w co jednak wątpię szczerze mówiąc - to powinno się to jakoś wyjaśnić.

I reasumując - nie chce ci sie patrzeć na owe 11 stron - to poprostu nie patrz.

Typowe polskei podejscie - ja wiem najlepiej i zawsze bede zabieral glos nawet w sprawach ktore mnie srednio dotycza. Czyż nie Tor-Bled-Nam ??

Litości.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

**

Posty: 318
Dołączył(a): 1.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:48 
Cytuj  
No bo kurcze jak obiecali to niech dotrzymaja slowa. Jeszcze raz mowie, ze WOW US kupil mi brat, wiec co mialem zrobic? Powiedziec, zeby sie wypchal? Chcial mi zrobic prezent to zrobil. Teraz i tak nie mam czasu na powazna gre, pewnie dopiero po premierze wersji EU, chociaz po tych problemach co wyczytuje na oficjalnym forum to nie wiem, kiedy ona bedzie...

Pisze o tych duperelach, bo chce dotrzymac towarzystwa tym, ktorym zalezy na FB i troche dla przyblizenia samego problemu. Po to dali konwersje klucza, zeby pomoc ludziom, a nie ich frustrowac albo mowic: "aaa, nie trzeba bylo kupowac wersji US, teraz macie za swoje!", rownie dobrze mogli nie dac tej opcji i zalu byloby cztery razy mniej.

PS
Ten topic ma wiecej sensu niz niejeden, ktory mozna tutaj przeczytac :wink:


_________________
What's so funny 'bout peace, love and understanding?

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:51 
Cytuj  
Niestety dla wiekszosci polakow jedyna szansa na FB byl konwert z US.... bo nikt nie chcial nam sprzedac preordera z keyem.... nikt nie przewidzial ze beda takie problemy...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 14:57 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Grales czy nie grales, smieszne jest juz to, ze kupiliscie wersje US, zeby porgac w EU bete. Serwery US stoja od dawna, mozecie grac do woli. Tymczasem narzekanie na 11 stron, ze klucza nie chca wam przerobic, paru chyba nawet kupilo zurzyte klucze, mnie to bawi :D. Ok, juz koncze. EOT

Co jest smieszne to iz nie chce wpisywac falszywych danych z poopy? To ze wole grac na pingu 50-150 a nie na 200-300? Ze wole jak dzien w grze wypada faktycznie w ciagu dnia? A mzoe to iz wole grac ze znajomymi ktorzy nie byli takimi kombinatorami jak wy (albo ja :D ) i czekaja az gra pojawi sie w polsce?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2005, 15:02 
Cytuj  
Widze twardziel jestes skoro bete eu obsrywasz.
Polski cwaniaczek wpisujacy australijskie dane teleadresowe? Nie rozsmieszaj mnie. Kupili sobie wesrsje US, zarejestrowali, teraz radosnie graja. A ty dales sie w butelke zlodziejowi nabic( czy tam ktos inny, whatever). A bede sie wypowiadal bo mam do tego prawo, jako ze to publiczne forum, a wy placzecie jak dzieci.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 270 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.